Angepinnt FUTBOLCUP TR FORUM ÖZEL SOHBET KONUSU

Admin kardeşim, kredi yüklemek kolay ama etkinlik olmadığı için para birikmiyor. Meteliğe kurşun atar hale geldik. Eski forum aktivitelerinin yarısı olsa kendimize geleceğiz. Sen TFF 2.Ligdesin ve 600 üstü 2-3 tane topçu arıyorsun, para problem değil diyorsun. Almanlar sana yatırıyordur. Biz ne zamandır Süper ligdeyiz, kadroyu yenileyemiyoruz. Bu durm normal mi? Ya kredi yükleyenler kredilerini paraya çevirebilsin, ya da bir iki aktivite yap ki bu oyun hareketlensin. Durumdan sıkılıp oyunu bırakacaklar bir hayli fazlalaştı. Bilgin olsun.

Ahmet schrieb:

Admin kardeşim, kredi yüklemek kolay ama etkinlik olmadığı için para birikmiyor. Meteliğe kurşun atar hale geldik. Eski forum aktivitelerinin yarısı olsa kendimize geleceğiz. Sen TFF 2.Ligdesin ve 600 üstü 2-3 tane topçu arıyorsun, para problem değil diyorsun. Almanlar sana yatırıyordur. Biz ne zamandır Süper ligdeyiz, kadroyu yenileyemiyoruz. Bu durm normal mi? Ya kredi yükleyenler kredilerini paraya çevirebilsin, ya da bir iki aktivite yap ki bu oyun hareketlensin. Durumdan sıkılıp oyunu bırakacaklar bir hayli fazlalaştı. Bilgin olsun.

yerden göğe kadar haklısın bu bir oyun ve bz eğlenemiyoruz

Ahmet schrieb:

parası olmayanlar veya bir oyuna para yüklemek istemeyenler için, kredi elde etmek bir hayli zor oluyor. kanaatimce, oyunu bu kitle için oynanabilir kılmak adına birazcık kredi etkinliklerine yoğunlaşılabilir. bakıyorsunuz gelişmiş kulüplere, ellerinde 1 milyarlar havada uçuşuyor. ama kredi de, anca para yüklersen her dakika 10 lira vermekte zor.
      benim fikrim, belirli aralıklarla (umarım isim vermemin sakıncası yoktur.) google play store'da ki gibi atıyorum, en ucuz paket şuan 10 ila 5 lira arası bu miktar aralıklarında liralar verilebilir, bizde bir şifre-kod vasıtasıyla veya bir butona basarak direk lirayı krediye çevirebiliriz. veya diğer oyunların yaptığı gibi küçük küçük miktarlarla, videolu veya anketli reklamlar vasıtasıyla kredi elde edebilelim.

Oguzhan Ozen schrieb:

Bu arada Almanlar tarafından moderatör hesaplarına hiç bir şekilde para akışı olmuyor. Kendimiz hesaplarımıza para da atamıyoruz çünkü Almanlar artık tüm moderatörleri denetliyor.

Oguzhan arkadimisiz belirtigi gibi, almanlar bize veya biz kendimize Oyun Parasi alamiyoruz, bunun hepsi kontroll ediliyor.

Zamaninda malesef hicbir ceviri yapilmamis o yüzden isimiz cok var, ama yakin zamanda Etkinlik gelir , suan Almanlardan bi haber bekliyorum , daha dogrusu dün o haberi vereceklerdi ama daha malesef birsey demediler, oyuna cok para girmesini istemiyorlar.

Umut1996 schrieb:

Oguzhan Ozen schrieb:

Bu arada Almanlar tarafından moderatör hesaplarına hiç bir şekilde para akışı olmuyor. Kendimiz hesaplarımıza para da atamıyoruz çünkü Almanlar artık tüm moderatörleri denetliyor.

Oguzhan arkadimisiz belirtigi gibi, almanlar bize veya biz kendimize Oyun Parasi alamiyoruz, bunun hepsi kontroll ediliyor.

Zamaninda malesef hicbir ceviri yapilmamis o yüzden isimiz cok var, ama yakin zamanda Etkinlik gelir , suan Almanlardan bi haber bekliyorum , daha dogrusu dün o haberi vereceklerdi ama daha malesef birsey demediler, oyuna cok para girmesini istemiyorlar.

hocam cuma dedin olmadı pazartesi dedin yine atama olmadı. bu işte kesin bir yanlışlık var. oyuncu azlığından desek diğer takımların ligi bitiyor ertesi gün atamaları olur. takım bugda filan mı kaldı ne oldu. şu güncelleme bir gelsede birde ondan sonra baksak atanacazmı atanmıcazmı. aylardır zarar oyuncuların yaşları geçti o kadar kredi gitti. TV istasyonunu bile kuramadık aylardır. hergün bi heves giriyorum. sonuç aynı.

Asist Krallığı

birde artık bu oyuna asist krallığı gelmeli bence. tamam golü atan adamın ödül almaya hakkı var sonuçta 1 sezon boyunca gol atmış diğerlerini geçip en fazla golü atmış, bununda kupasını hakketmiş, ama golü ona hazırlayan oyuncununda ödül almaya hakkı yok mu? zaten asist krallığı gerçek futbolda mevcut olan birşey bunun gibi bir oyundada olması gerek.

oziboz schrieb:

Umut1996 schrieb:

Oguzhan Ozen schrieb:

hocam cuma dedin olmadı pazartesi dedin yine atama olmadı. bu işte kesin bir yanlışlık var. oyuncu azlığından desek diğer takımların ligi bitiyor ertesi gün atamaları olur. takım bugda filan mı kaldı ne oldu. şu güncelleme bir gelsede birde ondan sonra baksak atanacazmı atanmıcazmı. aylardır zarar oyuncuların yaşları geçti o kadar kredi gitti. TV istasyonunu bile kuramadık aylardır. hergün bi heves giriyorum. sonuç aynı.

senin takima baska ayar cekmisler, simdik böyle beklesin diyer atamayi dediler.. ondanmi kaynaklaniyor bakacaklar, birdaha lig biterse atanmazan bana özelden yaz.