Futbolcup Forum Özel Sohbet Odası ( ÖDÜLLÜ )

DeLiCe wrote:

Marques wrote:

Ara ara böyle etkinlikler yaparım fakat o kadar çok etkinlik yapmışız ki yetişemiyorum hiçbirine. biri bitmeden öbürü başlıyor hep birbirine girdi işler siz çaktırmayın gene ben hallediyorum :D

Kesinlikle etkinlik çok fazla ve biri bitmeden bir diğerinin olması aslında iyi.
      Fakat kazanılan ödüllerin eksiksiz ve zamanında yatırılması konusu önemi.Bu işin ucunu bir kaçırırsanız altından kalkana kadar 1 ay geçer.
      Hızlı ve doğru olması önemli

Para yatırma konusu şuanda böyle , ilerideki günler Ekibimize yeni arkadaşlar katılınca bende arka plana geçeceğim. Destek kısmı , Multi kısmı , Para kısmı , Duyuru kısmı vb. Artık sahadan çekilme vakti yaklaşıyor.

Ödüllerimiz doğru ve eksiksiz yatıyor , sizin yanlış bilgi vermeniz dışında.
      Ben mimarlık öğrencisiyim , derslerim çok yoğun. Sabahlara kadar çizim yaptığım oluyor , bu tempoya uzun süre ayak uydurmam mümkün değil. yeni gelecek olan 2 arkadaşa işleri öğretip devredeceğim , arka planda çalışmalara devam edeceğim ben. Reklam , Multi hesaplar , Para yatırma , Oyunun destek kısmı vb. şeylerle ilgileneceğim. Oyunun içinde olacağım gene , fakat sizinle bu kadar vakit geçiremem. :thumbup:

Marques wrote:

Ben mimarlık öğrencisiyim , derslerim çok yoğun. Sabahlara kadar çizim yaptığım oluyor , bu tempoya uzun süre ayak uydurmam mümkün değil. yeni gelecek olan 2 arkadaşa işleri öğretip devredeceğim , arka planda çalışmalara devam edeceğim ben. Reklam , Multi hesaplar , Para yatırma , Oyunun destek kısmı vb. şeylerle ilgileneceğim. Oyunun içinde olacağım gene , fakat sizinle bu kadar vakit geçiremem. :thumbup:

Bu kadar çabuk mu ya :(

Marques wrote:

Herşeyden önce derslerin tabi ki
      Benim arka planda çalışmam daha iyi arkadaşlar , oyunla ilgili sorunlar daha çabuk çözüme kavuşacak.

Gerek hatalar , gerek çeviri yanlışları , gerek ödüllerin çabuk yatması ve Büyük çaplı etkinlikler üzerinde daha fazla durabileceğim. Oyunu her anlamıyla tanıyorum ve biliyorum , Gene etkinlikleri ben tasarlayacağım ben düşünüp ben karar vereceğim fakat size ulaştırma , sizinle iletişim halinde olacak kişiler yeni arkadaşlar olacak. Şuan hem sizinle iletişim kurup , hem etkinlikleri düşünüp onları kurup düzenleyip ilgilenip , arka planla ilgilenmek olmuyor. Bir yere gitmiyorum gene burdayım , Sürekli takip edeceğim herşeyi , bu kadar yakın olamam sadece o kadar. Benim arka plana geçmem daha faydalı olacak. Oyunun teknik ve destek kısmı hızlanacak.

Marques wrote:

Benim arka planda çalışmam daha iyi arkadaşlar , oyunla ilgili sorunlar daha çabuk çözüme kavuşacak.

Gerek hatalar , gerek çeviri yanlışları , gerek ödüllerin çabuk yatması ve Büyük çaplı etkinlikler üzerinde daha fazla durabileceğim. Oyunu her anlamıyla tanıyorum ve biliyorum , Gene etkinlikleri ben tasarlayacağım ben düşünüp ben karar vereceğim fakat size ulaştırma , sizinle iletişim halinde olacak kişiler yeni arkadaşlar olacak. Şuan hem sizinle iletişim kurup , hem etkinlikleri düşünüp onları kurup düzenleyip ilgilenip , arka planla ilgilenmek olmuyor. Bir yere gitmiyorum gene burdayım , Sürekli takip edeceğim herşeyi , bu kadar yakın olamam sadece o kadar. Benim arka plana geçmem daha faydalı olacak. Oyunun teknik ve destek kısmı hızlanacak.

aynen öyle haklısın

Marques wrote:

Haklısın oyun için bunlarda gerekli

Marques wrote:

Gerek hatalar , gerek çeviri yanlışları , gerek ödüllerin çabuk yatması ve Büyük çaplı etkinlikler üzerinde daha fazla durabileceğim. Oyunu her anlamıyla tanıyorum ve biliyorum , Gene etkinlikleri ben tasarlayacağım ben düşünüp ben karar vereceğim fakat size ulaştırma , sizinle iletişim halinde olacak kişiler yeni arkadaşlar olacak. Şuan hem sizinle iletişim kurup , hem etkinlikleri düşünüp onları kurup düzenleyip ilgilenip , arka planla ilgilenmek olmuyor. Bir yere gitmiyorum gene burdayım , Sürekli takip edeceğim herşeyi , bu kadar yakın olamam sadece o kadar. Benim arka plana geçmem daha faydalı olacak. Oyunun teknik ve destek kısmı hizlanacak.

Haklisin