Angepinnt FUTBOLCUP TR FORUM ÖZEL SOHBET KONUSU

aaasss schrieb:

7 yıl oldu süper ligde ilk beşe giremedim. Kredi kullanmayınca olmuyor

Biraz şans meselesi, hangi lige düştüğünün büyük önemi var.Bizim ligde ilk 5-6 ya girmeye çalışan takımlar başka lige atandığı zaman şampiyon oluyor.Keşke belli bir standardı olsa çünkü bizim ligimizde şampiyonluğu hakeden büyük emekler vermiş çok fazla takım var ancak sadece 1 takım ipi göğüsleyebiliyor. Biraz sinir bozucu bir durum maalesef.

BeyBeyi schrieb:

Merhaba arkadaşlar bir sıkıntı var. Motivasyon Eğitimi vermiştim ve antreman günü akşam güçleri artmıştı aama gece baktım hepsi tekrar düşümüş. Sorunu çözecek yetkili biri var mı size zahmet. Genç oyuncularımı 200 güç yapmıştım antreman sonrası şimdi tekrar 190 a düştüler

Motivasyon eğitimi antremanıyla sağlanan güç artışı suni, belli bir süre sonra güç tekrar eski gücüne geri dönüyor. Motivasyon eğitimi, genellikle çok kritik maçlar öncesi menajerler tarafından tercih edilebiliyor.

Ahmet schrieb:

8.Hafta tahmin pirimleri , Genç oyuncu primleri ? Kasada 30 milyon para var , SÜPERLİG DE 500 GÜÇ BİR TRANSFER yapmaya kalksak en az 50 milyon. Lig başladı transferi kaçırdık. Modaretör kardeşlerimiz bu oyunu şahşi çabalarıyla ve özveriyle sürdürmeye çalışıyorlar, eyvallah. Ama sıradan azar azar bakılsa iyi olur. iyi geceler.

Hocam sen de kesinlikle kendi açından haklısın fakat oyunun çok kurumsal bir kimliği yok, yönetici pozisyonundaki arkadaşlarımız kendilerinin özel hayatından fedakarlık yaparak bu işi gerçekleştiriyorlar, bir de onların olmadığını düşünelim. Kaldıki bu prim olayı ekstra bir olay, aslında olmaması gerekiyor normal şartlarda. O yüzden oyun planlamamızı bence primlerden gelecek paraları hesaba katarak yapmamalıyız. Ama dilerseniz acil transfer için size elimden geldiğince borç verebilirim :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Raging Bull“ ()

bravemertxox schrieb:

oziboz schrieb:

bravemertxox schrieb:

Selamlar.Yetiştirmekte olduğum genç oyuncumla yakında sözleşme imzalamam gerekecek kontrat sonu 11.11 diyor ya.Ben 11 kasım olmadan mı sözleşme imzalamam lazım yoksa 11 kasım günü son antremanı da aldıktan sonra sözleşme imzalayabilir miyim?

henüz bir gençle sözleşme imzalamadım ama geçenlerde formda bir yerde okumuştum sözleşmeyi bir gün önceden imzalayın filan yazıyordu. yani 11.11 de gençlikten çıkıyorsa 10.11 de imzalamalısın. :thumbup:

Teşekkürler

Bu doğru değil. Benim oyuncum ayın 11’inde gençlikten çıkıyorsa ayın 11’inde aldığı son antremandan hemen sonra sözleşme imzalıyorum. 1 gün önce sözleşme imzalarsan genç oyuncunun gençliği 1 gün önce bitmiş olur. Halbuki 1 gün daha genç kalsa antreman puanı 3 katı artmaya devam edecek gençliğinin son gününde. 1 gün öncesinde imzalayanlar genellikle oyuncuyla sözleşmeyi kaçırmayayım oyuncu kaçmasın mantığında olan kişiler. Ben son gün sözleşme imzalamanı öneriyorum, ama dikkatli ol unutursan bir sonraki gün oyuncuyu kadronda göremezsin, çünkü kaçmış olur. İyi oyunlar :)

oziboz schrieb:

Raging Bull schrieb:

bravemertxox schrieb:

oziboz schrieb:

bravemertxox schrieb:

Selamlar.Yetiştirmekte olduğum genç oyuncumla yakında sözleşme imzalamam gerekecek kontrat sonu 11.11 diyor ya.Ben 11 kasım olmadan mı sözleşme imzalamam lazım yoksa 11 kasım günü son antremanı da aldıktan sonra sözleşme imzalayabilir miyim?

henüz bir gençle sözleşme imzalamadım ama geçenlerde formda bir yerde okumuştum sözleşmeyi bir gün önceden imzalayın filan yazıyordu. yani 11.11 de gençlikten çıkıyorsa 10.11 de imzalamalısın. :thumbup:

Teşekkürler

Bu doğru değil. Benim oyuncum ayın 11’inde gençlikten çıkıyorsa ayın 11’inde aldığı son antremandan hemen sonra sözleşme imzalıyorum. 1 gün önce sözleşme imzalarsan genç oyuncunun gençliği 1 gün önce bitmiş olur. Halbuki 1 gün daha genç kalsa antreman puanı 3 katı artmaya devam edecek gençliğinin son gününde. 1 gün öncesinde imzalayanlar genellikle oyuncuyla sözleşmeyi kaçırmayayım oyuncu kaçmasın mantığında olan kişiler. Ben son gün sözleşme imzalamanı öneriyorum, ama dikkatli ol unutursan bir sonraki gün oyuncuyu kadronda göremezsin, çünkü kaçmış olur. İyi oyunlar :)
      ,,

formda okuduğum bir yazıdan yola çıkarak öyle söyledim. sizin söylediğinizde mantıklı tabi. ayın 11 inde oyuna girerim imzalarım dersen sorun yok. ama unutma bir günlük antreman için 100 günlük emeğin kanatlanıp gitmesin avuçlarından
      :thumbup: :thumbup:

Adı üstünde, forumdaki bir yazı. Herkesin kendi fikri ve düşüncesi olabilir. Ben, kendi fikrimi sebepleriyle birlikte anlattım. Gerisi okuyanlara kalmış. Tavsiye içinde teşekkür ederim, dikkatli olup kaçırmamaya çalışırım elbette :thumbsup:
      Turnuvadan elenmişim. İsterseniz oyunun en güçlü takımı olun, ummadığınız taş baş yarabiliyor :) Turnuva ve simülasyon maçlarında şans faktörünün lig maçlarına göre çok fazla olduğunu düşünüyorum, ve bu gerçekten oyundan soğutan bir durum. :thumbdown: Umarım turnuvayı gerçekten gücü, dizilişi ve taktiğiyle hakeden takımlar kazanır.Herkese bol şans.

Gençfenerbhçe schrieb:

Uzuldum kardesım. Gercekten cok ıyı gıdıyordun. Gunaydın hayırlı gunler bu arada

Teşekkür ederim, sağlık olsun.Size de iyi akşamlar bu arada :)

ÇARŞI33 schrieb:

Raging Bull schrieb:

Turnuvadan elenmişim. İsterseniz oyunun en güçlü takımı olun, ummadığınız taş baş yarabiliyor :) Turnuva ve simülasyon maçlarında şans faktörünün lig maçlarına göre çok fazla olduğunu düşünüyorum, ve bu gerçekten oyundan soğutan bir durum. :thumbdown: Umarım turnuvayı gerçekten gücü, dizilişi ve taktiğiyle hakeden takımlar kazanır.Herkese bol şans.

Geçmiş olsun güzel kadron vardı şans işte. Ben de TFF 2 ligde ilk maçta elendim 4 - 5 penaltı atışları sonucunda. İpi göğüslerim diye düşünüyordum ama olmadı diziliş gücüm kadro gücümün çok çok üzerinde ama sağlık olsun başka turnuvalara bakacağız.

Hocam problem şu ki, verdiğim emeğin karşılığını alamayacaksam neden oynuyorum? :) Sizin durumunuz benimkinden daha kötü gibi duruyor o ligde açık ara kazanması gereken bir kadronuz vardı. Umarım güncellemeyle beraber bu turnuva konusuda hallolur, öbür türlü gelecek turnuvalarada ümitsiz gireceğiz. :)