Karizma United S.K Olağanüstü Kongre ve Başkanlık Seçimleri

Karizma United S.K Olağanüstü Kongre ve Başkanlık Seçimleri

Değerli Futbolcup Ailesi
      Geçtiğimiz sezon yaşanılan haksızlık ile kulubümüzün başkanı radikal bir karar ile Sayın Samet KESKİN kulüp başkanlığından istifasını vermiş yönetim olarak kabul görülmemiştir bu netice ile bu sezon futbolcularımız ve teknik heyetimiz mükemmel bir şekilde azim ve hırs göstererek bu sezonu tekrar şampiyon olarak tamamlamış ve Süper Toto 1.Lige çıkmıştır. Başkanımızın duruşu vizyonu ve Fair Play çercevesinde gösterdiği özveri ve başarı Karizma United S.K olarak bizi birbirimize kenetlemiştir. Sayın Başkanımız aynı hüzün ve mutluluğu bir arada yaşayarak bırakma kararını yenilemiş ve kendisini Genel Kurulumuzca başımızdan ayrılmaması konusunda ikna ederek Onursal Başkan olarak Karizma United S.K de görmekten şeref duyacağımızı bildirmek istedik başkan adayının Sayın Kaan KESKİN i desteklediğini belirtmesi neticesinde yapılan seçim sonuçlarında Yeni başkanımız Sayın Kaan KESKİN olmuştur.
      Mazbata töreni bugün yapılmıştır Yeni başkanımıza görevinde başarılar diler Sayın Fahri Ve Onursal başkan Plaketini Siz Değerli Kamoyu önünde takdim etmekten şeref duyarım Verdiği emekler için kulübü bu günlere getirdiği için sizlerin huruzunda teşekkür eder saygılarımı sunarım.
      Yönetim Basın Sözcüsü
      Taha ÖZSOY