Angepinnt TYPEREK G-8 - IV EDYCJA

      TYPEREK G-8 - IV EDYCJA

      Tak przedstawia się regulamin naszej zabawy:

      1.Organizatorem Typerka jest grupa G-8.

      2.Zabawa polega na typowaniu rozstrzygnięć spotkań ligowych w Futbolcup.pl.

      3.Do typowania może przystąpić każdy z osób posiadających konto w grze Futbolcup.pl i Forum

      4.Czas typowania kończy się 45 minut przed terminem rozpoczęcia pierwszych spotkań.

      5.Mecze do typowania będą udostępnione najpóźniej 18 godzin przed rozpoczęciem spotkania.

      6.Typowany będzie dokładny wynik


      6 a) Organizator ma prawo do wglądu autentyczności zakładów uczestników.

      7.Typujemy 10 spotkań,które odbywają się przez 2 dni(jedna kolejka).

      8.Kazdy kto poda typy jest brany pod uwagę jako uczestnik zabawy, nie można podawać typów za inną osobę.

      9.Każdy edytowany post po godzinie 16:15 w dniach danej kolejki nie będzie brany pod uwagę bez względu na okoliczności edycji.

      10.Cała zabawa trwa 15 kolejek a więc 30 dni.

      11.Organizator wybiera spotkania do typowania.

      12.Zasady punktacji każdego meczu


      3 punkty - za bezbłędnie trafiony wynik.
      1 punkt - za poprawne wytypowanie zwycięzcy bądź wskazanie na remis z inną liczbą bramek.

      Przykład 1

      Załóżmy, że w spotkaniu padł wynik 2:1. W takim wypadku:
      - osoba typująca wynik 2:1 otrzymuje 3 punkty
      - osoba typująca 2:0 otrzymuje 1 punkt
      - osoby wskazujące na wygraną drugiego zespołu, lub wskazujące remis otrzymują 0 punktów.


      13. Poprawne wyniki typowania meczów są podliczane i sumowane

      14.O rozstrzygnięciu danego typowania decyduje wynik spotkania uzyskany w podstawowym czasie gry.


      14 a) W przypadku meczu zakończonego walkowerem, wszystkie typy, które dotyczą tego meczu, nie zostaną uwzględnione.

      14 b) Wszelkie sporne kwestie dotyczące Typera będą podejmowane przez Grupę G-8.


      15.Klasyfikacja punktowa wyliczana jest na podstawie ilości zdobytych punktów w danym okresie.

      15 a) O kolejności w tej klasyfikacji decydują kolejno: liczba zdobytych punktów, liczba poprawnie trafionych rozstrzygnięć(Dokładny wynik)

      15 b) Jeśli i to nie pomoże w rozstrzygnięciu, o wyższej pozycji zadecyduje moment oddania ostatniego typu w danym okresie (im szybciej tym wyższa pozycja)


      16.W klasyfikacji skuteczności brane są pod uwagę tylko te osoby, które typowały w danym okresie przynajmniej 75% wszystkich możliwych meczów.

      16 a) O miejscu w tej klasyfikacji decydują kolejno: ilość trafionych rozstrzygnięć, liczba zdobytych punktów.

      16 b) W przypadku dalszej równości o wygraniu i ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie.


      17.Nagrody:
      Nagrody otrzymają najlepsze osoby w klasyfikacjach, punktowej i skuteczności(dokładny wynik).


      17 a)W przypadku gdy jedna osoba zajmie czołowe miejsce w obu klasyfikacjach, zostanie przyznana jej tylko jedna nagroda(wyższa kwota).

      18.Nagrody sa również przewidziane dla osoby, która będzie najlepsza w danej kolejce(największa zdobyta liczba punktów). Jedyne wymagania co do dostania nagrody to 50 % spotkań wytypowanych.

      19 Jeżeli osoba zdobyła nagrodę kolejki ale nie spełniła wymagań (50 %) nagroda zostaje wypłacona osobie, która okazała się najlepsza w następnej kolejności

      20. Jeżeli post będzie edytowany, wtedy jest brany pod uwagę czas edycji.

      21.Nagrody zostaną wypłacone na koniec IV edycji typerka

      22. Reklamacje dotyczące punktacji za dany mecz należy zgłaszać nie później niż w terminie 2 dni od dnia rozegrania spotkania.
      po upływie terminu określonego powyżej nie będą rozpatrywane przez Organizatora;

      23. Reklamacje będą rozpatrywane przez Grupę G-8 w terminie 3 dni od dnia ich otrzymania

      24. Reklamacje powinny wskazywać dane umożliwiające Organizatorowi udzielenie odpowiedzi na reklamację oraz zwięzły opis przedmiotu reklamacji i uzasadnienie reklamacji;

      25.Reklamacje zgłaszać do GL7 drogą Prywatnej wiadomości.

      26.Organizator zastrzega sobie prawo zmienić regulamin w każdej chwili

      27.Rozpiska nagród:


      Klasyfikacja punktowa:

      1 miejsce - 3 mln
      2 miejsce - 2 mln
      3 miejsce - 1 mln

      Klasyfikacja skuteczności

      1 miejsce - 1.5 mln
      2 miejsce - 1 mln

      Każde zwycięstwo w kolejce 500 tysięcy*

      *W wypadku więcej niż jednego najlepszego, nagrodę dostaje osoba najszybciej typująca (liczy się czas posta)

      Gracz Offspring666 przez okres 7 kolejek, w których będzie typowac nie uzyska nagrody za zwycięstwo w kolejce jeżeli ja zdobędzie.

      Sponsorzy IV edycji:

      Grupa G-8 - 15 mln
      SooN/iBuyPower - 1 mln


      Dodatkowa nagroda za przekroczenie granicy 20 pkt. dla najszybszej osoby 200 tysiecy od emdeys-a


      Mecze do typowania:

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki - : -
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi - : -
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk - : -

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC - : -
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka - : -

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski - : -
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl - : -
      Waloszek F.C vs. Jazzmani - : -

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice - : -
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna - : -

      Czas start typujemy do 18/02/2019 godz. 16:15

      Dieser Beitrag wurde bereits 4 mal editiert, zuletzt von „GL7“ ()

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2 : 1
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 1 : 1
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 3 :0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1 : 0
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 3 : 1

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 3 : 0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2 : 1
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 1 : 1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 3 : 0
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 0 : 3
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 0:1
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 3 : 0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1:2
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 0:2

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 4:0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2:0
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 0:2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 0:2
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 2 : 1

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „wodnik“ ()

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 2:0
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 2:0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1:2
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 0:2

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 0:3
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 3:1
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 2:1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 1:1
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 1:1
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „kameleon“ ()

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki - 3:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi - 2:1
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk - 2:0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC - 3:1
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka - 2:2

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski - 3:0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl - 2:0
      Waloszek F.C vs. Jazzmani - 0:2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice - 0:2
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna - 2:1
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2 : 1
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 1 : 0
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 2:0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 0 : 1
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 0 : 1

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 3 : 1
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2 : 1
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 0 : 1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 3 : 1
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 1 : 3

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „paul123“ ()

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2 : 0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 1 : 0
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 3 :0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1 : 2
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 0 : 2

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 3 : 0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2 : 0
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 0 : 1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 0 : 1
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 0 : 2
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 0:0
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 3:0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1:1
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 0:1

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 4:0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2:0
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 0:1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 0:2
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 1:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 1:0
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 2-0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1-2
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 0-3

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 4-0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 3-1
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 0:0

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 2-1
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 1-0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 0:1
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 3:0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1:0
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 0:1

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 3:0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2:0
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 0:1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 0:2
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna
      1:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki - 2-0

      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi - 0-1

      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk - 2-0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC - 1-2

      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka - 0-0

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski - 3-0

      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl - 2-1

      Waloszek F.C vs. Jazzmani - 0-1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice - 1-0

      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna - 0-1
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 3 : 1
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 2 : 0
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 2 : 0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1 : 2
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 0 : 2

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00
      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 0 : 3
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 3 : 1
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 0 : 1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 1 : 2
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 2 : 3

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Niemczyc“ ()

      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:1
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 0:2
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 1:3

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 2:0
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 1:1

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 4:0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 1:2
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 0:3

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 1:0
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 2:1
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 0:2
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 3:0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1:0
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 1:2

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 2:0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2:0
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 1:1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 0:2
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 2:1
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2 : 0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 1 : 2
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 3 :0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1 : 3
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 0 : 1

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 4 : 0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 3 : 0
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 0 : 1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 0 : 2
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 2 : 1
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 2:1
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 3:0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1:0
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 0:2

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 4:0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2:0
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 1:0

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 0:1
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 0:1
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00
      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 2:1
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 3-1
      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00
      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 2-2
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 1-4
      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00
      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 3-0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 3-2
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 1:1
      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00
      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 1-2
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 1-1
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 1:0
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 3:1

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 3:0
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 1:2

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 3:0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2:1
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 1:1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 2:0
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 1:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 2:0
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 0:2
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 0:2

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 2:0
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 1:2

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 4:0
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2:0
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 0:2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 2:0
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 2:0
      3 Liga Kujawsko-Pomorskie 1 Kolejka: 9 - 18.02.2019 17:00:00

      AC Milan Poland vs. FC Bobrowniki 3 : 1
      Goka Skrzeszewo vs. EsAtPaŞaLi 1 : 1
      Duma Katalonii vs. WLKS Łobzonka Wyrzysk 2 :0

      4 Liga Mazowieckie 1 Kolejka: 10 - 18.02.2019 17:00:00

      ”Legia warsza” vs. ZIAJOK FC 1 : 0
      KS Płazówka vs. Skra Ostrołęka 2 : 1

      2 liga 2 Kolejka: 15 - 19.02.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. Asfalt 1,7 km Piaski 0:2
      KS Zodiak Sucha vs. Polonia Przemyśl 2 : 1
      Waloszek F.C vs. Jazzmani 2:1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 5 Kolejka: 17 - 19.02.2019 17:00:00

      FC FADROMA vs. Złotnik Muszkowice 3 : 0
      KS NieMaNieMogę vs. E-InstalPro Piersna 0 : 4