Transfer Pazarı

Transfer Pazarı

Katılıyor musunuz? 7
      1.  
        Evet katılıyorum (6) 86%
      2.  
        Hayır katılmıyorum (1) 14%
      Oyunda 3.ligte mücadele ediyorum. 9 maç oynadıktan sonra ligim devre arasına girdi. Ikinci sezon 23 şubatta başlayacak fakat derken ne göreyim.
      Yaptığım transferlerden 16 şubatta yaptığım transfer takıma katılırken 19 şubatta yani ligin son günü yaptığım transferin takıma katılma tarihinin 4 mart olması sacmaligiyla karşılaştım.
      Ligim 23 şubatta başlıyor fakat devre arası olmasına ve maç oynamıyor olmasına rağmen ara transferin sezon sonuna sarkması oyunda duzeltilmesi gereken bir hata. Bildiğim kadarıyla lig maçlarının başlamasından 1 gün önce akşam 6 ya kadar transfer yapılabiliyor. Ancak iş devre arası transferlerine gelince oyun sarpa sarıyor.
      Şu an ligte ikinci devrenin başlamasına 3 gün var. Transfer yapabiliyor ve transfer ettiğim oyuncuların takıma katılabiliyor olması gerekirken transferin sezon sonuna atılması durumunun düzeltilmesini öneriyorum.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „management“ ()

Bu bir hata değildir , bunu biz yıllardır biliyoruz fakat aynı mağduriyeti bizde yaşıyoruz maleseef. Devre arasına gireceğiniz tarih örneğin 21.02 ise yani son lig maçınızı oynayacağınız tarih , devre arası transferi gelmesi için son süre 20.02 23:59’dur.
      Son lig maçı oynayacağınız güne girmeden yaptığınız transferler devre arası gelecektir.

Bununla ilgili Mobil uygulama çıktıktan sonra Almanlar’a yaşanan sorunu ileteceğim ve düzeltilmesini isteyeceğim.

İyi oyunlar