Turniej BTF vs Reprezentacja Serwera - pogaduchy

Niesamowity półfinał, zwroty w tabeli i zaskakujące wyniki - to tylko nadało smaku tego turnieju
      Gratuluje wszystkim uczestnikom
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      Olo ja liczyłem, że tak zacięta rywalizacja będzie już w grupach. Taki był cel utworzenia turnieju. Niestety nie było zbyt dużo chętnych z Topki, by stworzyć "Super Team" w reprezentacji Serwera. Tak czy inaczej dziękuję wszystkim, którzy zagrali w turnieju za udział i zapraszam chętnych do kolejnej edycji turnieju. Start plus/ minus w połowie czerwca. Zasady gry identyczne.
      Bardzo dobra decyzja lokario, na grę ostro w naszym turnieju nie ma miejsca i taka osoba zostanie od razu wykluczona z rozgrywek dla dobra reszty graczy.

P.S Jak się później okazało nasz kolega ze stowarzyszenia zapomniał zmienić taktyki ostrej z meczu ligowego na fair w turnieju i dlatego tak zagrał, to może jest nieumyślny błąd, ale nawet za takie błędy w życiu się płaci.

pozdrawiam
      To prawda Casanowa nieświadomie to zrobił ale fakt jest taki ze grał ostro. Zabawa taktykami i ustawieniami musi być kontrolowana. Grając Ligę Symulacyjną Stowarzyszeniową trzeba w odpowiednim czasie cofnąc taktyke na turek, a kolega tego nie zrobił. W co sam nie mógł uwierzyć i długoooo był przekonany, ze grał fair.

Nie będę w turku który organizuje tolerował takiej gry (świadomej lub nieświadomej), bo takie akcje odstraszają potencjalnych uczestników:

Niemczyc ma rację, za błędy trzeba płacić.
      Martino to naprawdę był przypadek, na naszym czacie dopiero go uświadomiłem, że grał ostro pytając czy na pewno zmieniłeś taktykę z ligowego, długo się wypierał, ale po chwili przemyślenia przyznał rację. Dodatkowo właśnie nie skopał nikogo z serwera tylko naszego Tuciaka, a to tym bardziej pokazuje, że to naprawdę przypadek.
      Czasem może się zdarzyć na fair, że komuś grajka się skopie, ale to raczej pojedyncze przypadki. Jeśli chodzi o tego bana to po prostu skorzystałem z kolegami z pewnej promocji, ale jak widać okazała się ona jednak zbyt dobra :D Ekstra powinna ruszyć w nocy z czwartku na piątek, za opóźnienie przepraszam :)

Post was edited 1 time, last by “Niemczyc” ().

Ave, Niemczyc łobuzie co zrobiłeś, co do decyzji Lokario prawidłowa zapomniałem taktykę zmienić przypomniało mi sie jak grałem mecz do Ligi Symulacyjnej o godz 12:00.
      Jeszcze jedna kwestia można sobie łatwo sprawdzić raporty z ekstra, Oldboy to Ty w 1 meczu zbiłeś mi bona, w 2 przyznaje dostałem czerwoną.
      Kto ma raporty niech sobie prześledzi to ja kosy dostawałem w pierwszych meczach, a że dwa mecze zagrałem bardziej agresywniej już awantura i obrażanie się Oldboya. Chciałem tu przeprosić Tutę przez nie dopatrzenie się co do taktyki.
      AVE BTF!!!
      Z poważaniem Casanowa

Post was edited 2 times, last by “Casanowa” ().

Casanowa wrote:

Ave, Niemczyc łobuzie co zrobiłeś, co do decyzji Lokario prawidłowa zapomniałem taktykę zmienić przypomniało mi sie jak grałem mecz do Ligi Symulacyjnej o godz 12:00.
      Jeszcze jedna kwestia można sobie łatwo sprawdzić raporty z ekstra, Oldboy to Ty w 1 meczu zbiłeś mi bona, w 2 przyznaje dostałem czerwoną.
      Kto ma raporty niech sobie prześledzi to ja kosy dostawałem w pierwszych meczach, a że dwa mecze zagrałem bardziej agresywniej już awantura i obrażanie się Oldboya. Chciałem tu przeprosić Tutę przez nie dopatrzenie się co do taktyki.
      AVE BTF!!!
      Z poważaniem Casanowa

Co ma ekstraklasa do waszego turnieju???
      W ekstraklasie nikt nie pilnuje jak kto będzie grał.......co do waszego Turka miał być grany fair Play od początku tak jak lokario pisał.
      Ty tego nie zrobiłeś w 2 pierwszych meczach...
      Więc organizator cię wykluczył i tak powinno być.
      W eliminacjach sytuacja podobna...zielenianka Zielonki też grał ostro mimo Jasno napisanych zasad że gry fair...
      Ja się nie obrażam....bo żółta kartkę można dostać przy grze Fair i nawet skopać grajka przy tym....ale w twoje przypadki nie wierze.
      I tłumacz sobie to jak chcesz.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      Chciałbym zaapelować do niektórych graczy, że jak zapisali się do naszego turnieju to wypada grać na 100%, a nie oddawać mecze. Nie chcę i nie będę tutaj na forum wymieniał nickami gdyż to niepotrzebne, ale liczę że mój bezimienny apel przyniesie skutek. Dodam, że ja jako przedstawiciel BTF w innych organizowanych projektach zawsze gram na 100% i nie boję się kontuzji. Powodzenia wszystkim w turnieju :thumbup:
      Nie wiem czy to do mnie ale dziś piękną wpadkę zaliczyłem...
      Sprzedałem zawodnika z pola, do tego kapitana, a w tak zwanym międzyczasie doszła kontuzja. Efekt: wszystkie trzy dzisiejsze mecze w dziesięciu, bez żadnego bonusu, wszystkie trzy w plecy:/
      a miało być tak pięknie:/