Öneri

1)Daha önce görmüstum genc oyuncu hesaplamasi diye bi site tekrar acilabilir ve dogruluk orani hakkinda bilgi.
      2) Youtubeye Futbolcup ile ilgili daha cok bilgilendirici video paylasilmali
      3)Premium hesaplarda taraftar urunleri ve bufedeki malzemeleri tek seferde doldurabildigimiz sistemin antreman sistemine gelmesi gerekiyor tek tek tiklamak yerine tek seferde butun gunleri ayni antreman ile doldurabilmeliyiz

Aklima oneri geldikce burda paylasicam herkes onerilerini paylasirsa admin kardeslerimize daha cok yardimci oluruz
      Genç oyuncu hesaplama ile alakalı mevcut bir site zaten var : fcup-tools.de/jugendspieler-rechner?lang=tr (Türkçe'ye kötü çevrilmiş, yukardaki dil kısmından ingilizceyi seçebilirsiniz)
      Yada genç oyuncunun hesaplanması için FCup Script' i kullanın. Şuan tr serverinde hesaplama yapılamıyor, bir sonraki güncellemede yaş atlama tarihleri ekleneceği için hesaplamalar gerçekleşecek.

Otomatik antrenman sistemini, yaptığım scripte eklemiştim fakat Alman operatör izin vermediği için kaldırıldı. Malesef onlar bunu yapmayı düşünüp, gerçekleştirene kadar tek tek tıklamak zorundasın.

Criyessei wrote:

Genç oyuncu hesaplama ile alakalı mevcut bir site zaten var : fcup-tools.de/jugendspieler-rechner?lang=tr (Türkçe'ye kötü çevrilmiş, yukardaki dil kısmından ingilizceyi seçebilirsiniz)
      Yada genç oyuncunun hesaplanması için FCup Script' i kullanın. Şuan tr serverinde hesaplama yapılamıyor, bir sonraki güncellemede yaş atlama tarihleri ekleneceği için hesaplamalar gerçekleşecek.

Otomatik antrenman sistemini, yaptığım scripte eklemiştim fakat Alman operatör izin vermediği için kaldırıldı. Malesef onlar bunu yapmayı düşünüp, gerçekleştirene kadar tek tek tıklamak zorundasın.

Bu sitelerdeki dogruluk orani nedir yoksa ortalama bi sayimi veriyor bilgiler icin tesekkur ederim

RedForever wrote:

Criyessei wrote:

Bu sitelerdeki dogruluk orani nedir yoksa ortalama bi sayimi veriyor bilgiler icin tesekkur ederim

Gelecek yeni versiyondan (Video : https://streamable.com/6yh5k);

Post was edited 1 time, last by “Criyessei” ().