Oyuncu Ad ve Soyadlari

Oyuncu Ad ve Soyadlari

Katılıyor musunuz? 13
      1.  
        Katılıyorum (13) 100%
      2.  
        Katılmıyorum (0) 0%
      FCup ile şans eseri tanışıp oynamaya başladığımda 2010 yılıydı. O zaman da şu anda olduğu gibi oyuncu ad ve soyadları vardı. Benim önerim bu ad ve soyadlara yenilerinin eklenmesi. Ülkemizde fazlaca kullanılan ama oyunda yer almayan isim ve soyadlar oyuna eklenerek küçükte olsa bir yenilik yapılabilir.

Post was edited 3 times, last by “management” ().

management wrote:

FCup ile şans eseri tanışıp oynamaya başladığımda 2010 yılıydı. O zaman da şu anda olduğu gibi oyuncu ad ve soyadları vardı. Benim önerim bu ad ve soyadlara yenilerinin eklenmesi. Ülkemizde fazlaca kullanılan ama oyunda yer almayan isim ve soyadlar oyuna eklenerek küçükte olsa bir yenilik yapılabilir.

Hortlatiyorum..
      90+1 Şimdi ani bir atak, orta alanda güzel paslaşmalar en uzak noktaya uzuuun gönderdi son müdahale köşe vuruşu geliyor. Turhan köşe vuruşu için hazır, hakem oyna işareti yaptı, arkadaşlarının ceza sahası içindeki dağılımına şöyle bir baktı. Ceza sahasına doğru orta, kafalardan seken top kontrol eden Babaoglu topu aldı ters açıda, vurucak boşluk arıyor bir çalım Babaoglu ile karşı karşıyaaaaa ve GOOOOOOOOOOOL! Mükemmel bir organizasyon dört dörtlük bir mücadele. Her şey var bu maçta.

Paylaştığım maç anlatımı bugünkü maçımdan. Golü atanın soyadı Babaoglu golü yiyen kalecinin soyadı Babaoglu. Oyunda aynı soyadlarının olması bir yerde yeter dedirtiyor. Pazardaki oyuncular hep benzer ad ve soyadlarına sahip. Bu konuda bir çalışma yapılması kanaatindeyim. Konu güncel!