Haftanın Menejeri

Haftanın Menejeri

Öncelikle konu yanlış anlaşılmasın. Seçilen arkadaşı tebrik ediyorum fakat kafama takilan bir nokta var.

Bugün oyuna girdigimde her oyuna girdiğimde rutin olarak yaptığım gazeteye ve günün menejeri kısımlarına göz attım. Seçilen arkadaşın takım gücünün sadece 375 olması bana haftanın menejeri seçim sistemini sorgulatti. Bu seçim neye göre yapılıyor. 375 gücündeki bir takımı sistem neye göre günün takımı seçmeye uygun gördü?

Marques schrieb:

Tekrar çıkıp girmenizde bir fayda var diye düşünüyorum , açıklamayı da yapacağım :)

Evet farkettim simdide ben secilmis gorunuyorum. Benim derdim secilmek degildi aslinda. Oyunun kapanmadan önce de merak ettiğim bir konuydu haftanın menejeri seçimleri. O zamanlar bazıları random seçiliyor demişti bazıları elo sıralamasındaki artışla iliskilendirmisti. Ama hic kimse olaya net bir açıklama getirememisti. Aciklamanizi merakla bekliyorum :)
      Bunu ben hep farkındaydım , geçen günde Oyunun sahipleri ile konuşurken bu konuyu sordum. Bana üzgün işareti atarak evet farkındayız , rastgele seçiliyor ve bu sinir bozucu. Ama yapacaklar listemizde yer alıyor cevabıyla karşılaştım :)

Ben denk geldikçe kontrol etmeye çalışıyorum , çok sırıtmayan takımları değiştirmiyorum ama çok sırıtan oyuna girmeyen kadrosu olmayan takımları görünce chatte kimleri aktif görüyorsam o an o kişilerden seçiyorum. Şuan da elimden bundan baska bir şey gelmiyor maleseef, her serverda aynı sorun bu :)

Marques schrieb:

Bunu ben hep farkındaydım , geçen günde Oyunun sahipleri ile konuşurken bu konuyu sordum. Bana üzgün işareti atarak evet farkındayız , rastgele seçiliyor ve bu sinir bozucu. Ama yapacaklar listemizde yer alıyor cevabıyla karşılaştım :)

Ben denk geldikçe kontrol etmeye çalışıyorum , çok sırıtmayan takımları değiştirmiyorum ama çok sırıtan oyuna girmeyen kadrosu olmayan takımları görünce chatte kimleri aktif görüyorsam o an o kişilerden seçiyorum. Şuan da elimden bundan baska bir şey gelmiyor maleseef, her serverda aynı sorun bu :)

Umarım oyunun başında olan birçok hatanın duzeltidigi gibi bu durumda duzeltilir. Beni uygun gördüğün için ayrıca teşekkürler.