para

Oyunda para nasıl kazanılır?

1.Herşeyden önce stadyumunuzu tamamlamaya çalışmalısınız.Stadınız ne kadar büyük olursa iç saha maçlarında kasanıza gelen para artacaktır.Full (77.800) bir stad sahibi iseniz iç saha maçlarından kasanıza ortalama olarak 1200.000 ile 1500.000 arası bir hasılat gelir.Hazırlık maçları geliride bunun yarısı kadar günlük olacaktır.Kulüp binanızıda tamamlayarak Taraftar Store ve Büfe gelirlerinide kazanabilirsiniz.

2.Antrenman sahanızı son inşaat seviyesine kadar bitirip 8 Level Genç Takım Antrenörü alıp onu kursa yollayarak 10 Level yapıp,kulübünüze gelen genç oyuncuları 350+ 19-20 yaş yetiştirerek 100M.+ para kazanabilirsiniz.Ayrıca normal Yardımcı Antrenörünüzün de seviyesi ne kadar yüksek olursa normal oyuncularınız da o kadar hızlı gelişir ve değerleri artar.

3.Stadınızı geliştirene kadar stadı büyük takımlardan günlük Hazırlık Maçı talebinde bulunun.Mutlaka kabul eden olacaktır.Stadı 50.000+ olan bir takımdan 500.000 kadar günlük gelir gelecektir.

4.Oyun menüsünden Sezon/Turnuvalar sekmesine tıklayarak turnuvalara göz atabilirsiniz.Size uyan en yakın tarihteki yüksek ödüllü turnuvaya katılabilirsiniz.Orada mutlaka size uyacak bir turnuva bulursunuz.O turnuvanız bittiğinde başka bir turnuvaya girerek gelirinizi artırmaya devam edebilir,ayrıca stadınız 50.000+ olduğunda sizde turnuva kurarak seyirci geliri elde edebilirsiniz.

5.Eğer kredi kullanıyorsanız (büyük takımlar en büyük geliri buradan elde eder) pazardan kredi ile düşük fiyata oyuncu kopyalayıp 2-3 misli paraya kredi kullanmayan takımlara satarak gelirinizi arttırabilirsiniz.

İlk aklıma gelen,oyunda temel para kazanma yolları bunlar sanırım.Eksik olduğum yerleri diğer arkadaşlar tamamlayacaktır.İyi oyunlar. :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Kızıltan“ ()

Kızıltan hocam herseyi aciklamis :) 58.300 stadyumum var ama cok zor gelisiyor stad 78 milyon bastim gecenlerde 800 gun diyor 2 yildan fazla :) 77000 stad ne zaman olur bilmiyorum ama 2 yil sonra bu oyun nerede olur onu bilmiyorum bende iptal edip oyuncu aldim anlik zevkime baktim :) yavas yavas yukseltiriz artik suan bana 700 bin lig maci 400 binde hazirlik maci geliyor para biriktirmenin en mantiklisi genc oyuncu cok dogru ama suan pazarda 3 4 tane cok iyi oyuncum var ama teklif yok yani piyasa ölü birileri parayi sakliyormu yoksa kimsede parami yok bilmiyorum :)