FCUP Canlı Bilgi Yarışması

FCUP Canlı Bilgi Yarışması

Sevgili Menajerler ,

Arka planda sizler için çok uğraşıyor , çok çabalıyoruz. Attığımız adımları , yaptığımız hamleleri 3 kere kontrol edip uyguluyoruz. Sizlere yönetici olarak değil , arkadaş gibi yaklaşıyor ve sorunlarınıza çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Lafı uzatmadan sizlere yeni etkinliğimiz olan
      FCUP CANLI BİLGİ YARIŞMASINI ANLATMAK İSTİYORUM ;

-
      Hafta içi Her akşam Saat 21.15'te başlayacak olan Bilgi yarışmamızı Oyunumuzdaki CHAT üzerinden yapacağız.

- Sizlere
      günde 5 tane soru yönelteceğiz , bu sorularda ilk doğru cevabı veren menajerimiz Soru başına 750 k oyun parası kazanacak.

- Hazırladığımız sorular Her türden olabilir , fakat en dikkat edeceğimiz konu ise
      Google'a yazınca hemen çıkmayacak sorular hazırlayacağız.

- Yarışmamıza herkes
      katılabilir , Hiçbir şart
      yoktur.

KURALLAR

- Yarışma Anında
      Flood yapmak ( üst üste mesajlar yazmak ) yasaktır. İlk yazılan doğru cevabı kabul edeceğimizden dolayı yazdığınız diğer cevapların bir anlamı olmaz.
      - Flood yapanlar yarışmadan direk
      elenir , kazandığı ödüller yatırılmaz.
      - Yarışma anında menajerler arasında
      saygısızlık içerecek kelimeler kullanmak yasaktır. ( ARGO , HAKARET vb.)
      - Chatte
      BÜYÜK HARFLE YAZMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
      Yarışmadan önce CAPSLOCK TUŞUNUZU KONTROL EDİN!

KURALLARA UYMAYANLARA VERİLECEK CEZALAR

-
      Flood yapmak ; Chatte 1 gün susturulma. ( 1 gün boyunca chate mesaj atamaz ve ertesi gün ki yarışmaya katılamaz)
      -
      Hakaret , Argo kelime ; Oyundan 1 gün uzaklaştırma , Oyun cezası bittikten sonra 2 gün Chat'te susturulma ( 3 gün yarışmaya katılamayacak)
      -
      Büyük harfle yazmak ; Önce sözlü şekilde uyarılır , tekrarı halinde 1 gün Chatte uzaklaştırma.

Cezaların tekrarı halinde cezalar her seferinde
      2'ye katlanarak
      verilecektir.

Android telefonlarda Chat açmak için tıklayınız.

Saygılar

Futbolcup Türkiye Yönetim Ekibiniz

Dieser Beitrag wurde bereits 6 mal editiert, zuletzt von „Marques“ ()

:thumbsup:

Marques schrieb:

Sevgili Menajerler ,

Arka planda sizler için çok uğraşıyor , çok çabalıyoruz. Attığımız adımları , yaptığımız hamleleri 3 kere kontrol edip uyguluyoruz. Sizlere yönetici olarak değil , arkadaş gibi yaklaşıyor ve sorunlarınıza çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Lafı uzatmadan sizlere yeni etkinliğimiz olan
      FCUP CANLI BİLGİ YARIŞMASINI ANLATMAK İSTİYORUM ;

-
      Hafta içi Her akşam Saat 21.15'te başlayacak olan Bilgi yarışmamızı Oyunumuzdaki CHAT üzerinden yapacağız.

- Sizlere
      günde 5 tane soru yönelteceğiz , bu sorularda ilk doğru cevabı veren menajerimiz Soru başına 750 k oyun parası kazanacak.

- Hazırladığımız sorular Her türden olabilir , fakat en dikkat edeceğimiz konu ise
      Google'a yazınca hemen çıkmayacak sorular hazırlayacağız.

- Yarışmamıza herkes
      katılabilir , Hiçbir şart
      yoktur.

KURALLAR

- Yarışma Anında
      Flood yapmak ( üst üste mesajlar yazmak ) yasaktır. İlk yazılan doğru cevabı kabul edeceğimizden dolayı yazdığınız diğer cevapların bir anlamı olmaz.
      - Flood yapanlar yarışmadan direk
      elenir , kazandığı ödüller yatırılmaz.
      - Yarışma anında menajerler arasında
      saygısızlık içerecek kelimeler kullanmak yasaktır. ( ARGO , HAKARET vb.)
      - Chatte
      BÜYÜK HARFLE YAZMAK KESİNLİKLE YASAKTIR.
      Yarışmadan önce CAPSLOCK TUŞUNUZU KONTROL EDİN!

KURALLARA UYMAYANLARA VERİLECEK CEZALAR

-
      Flood yapmak ; Chatte 1 gün susturulma. ( 1 gün boyunca chate mesaj atamaz ve ertesi gün ki yarışmaya katılamaz)
      -
      Hakaret , Argo kelime ; Oyundan 1 gün uzaklaştırma , Oyun cezası bittikten sonra 2 gün Chat'te susturulma ( 3 gün yarışmaya katılamayacak)
      -
      Büyük harfle yazmak ; Önce sözlü şekilde uyarılır , tekrarı halinde 1 gün Chatte uzaklaştırma.

Cezaların tekrarı halinde cezalar her seferinde
      2'ye katlanarak
      verilecektir.

Android telefonlarda Chat açmak için tıklayınız.

Saygılar

Futbolcup Türkiye Yönetim Ekibiniz
      Düzenlediğiniz yarışma için çok mutlu oldum. Hergün yarışmaya katılıp ortamı renklendirmek istiyorum.Lakin benim özel durumum var.İşten akşam 21:05 gibi anca çıkabiliyorum. Sizin belirlediğiniz saatte tam yolda oluyorum dönüş için. Telefonumda İphone olduğu için telefonda da katılma şansım yok. Eğer yarışmayı saat 21:30a alırsanız bende katılmak istiyorum aksi takdirde yarışmayı kaçıracağım. Lütfen bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.21:30 olsa birşey kaybetmeyiz diye düşünüyorum
      Teknoloji özürlüyüm beceremedim bu işi nasil yapcaz mozilla falan diyor. Daha acik anlatabilecek biri varmi. Video cok hizli bir şey anlamadim
      Bilder
      • Screenshot_20190327-185642.png

213,5 kB, 720×1.280, 224 mal angesehen

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „aaasss“ ()