TYPEREK G-8 V EDITION

      2 Liga 13 - 18/4/19 - 4 kolejka

      ReDBuLL UNITED vs. Pokrzywa Parzy Szew 2 : 1
      FC PZGW vs. MKS Stal Jasień 2 : 1
      LKS Czaszyn vs. RTS Morszków 1 : 3

      2 Liga 5 - 18/4/19 - 19 kolejka

      Arsenal FC vs. FC Kosiarze Bytom 1 : 1
      TheDancers vs. KS Nowiny Wielkie 1 : 0

      3 Liga Slaskie 2 - 19/4/19 - 2 kolejka

      MQUC Champions vs. Racibórz 1: 2
      LKS Dron-Har Droniowice vs. LA Galaxy 0 : 2
      PrawilniSquad vs. ABC Korona Kielce 1 : 2

      Liga okręgowa Malopolskie 1 - 19/4/19 - 5 kolejka

      Rafalala Team vs. AVE Iskra 2 : 0
      °Beskid Ultras ° vs. Melwood 2 : 1
      2 Liga 13 - 18/4/19 - 4 kolejka

      ReDBuLL UNITED vs. Pokrzywa Parzy Szew 1-2
      FC PZGW vs. MKS Stal Jasień 2-0
      LKS Czaszyn vs. RTS Morszków 1-0

      2 Liga 5 - 18/4/19 - 19 kolejka

      Arsenal FC vs. FC Kosiarze Bytom 2-0
      TheDancers vs. KS Nowiny Wielkie 1-0

      3 Liga Slaskie 2 - 19/4/19 - 2 kolejka

      MQUC Champions vs. Racibórz 1-0
      LKS Dron-Har Droniowice vs. LA Galaxy 2-1
      PrawilniSquad vs. ABC Korona Kielce 0-1

      Liga okręgowa Malopolskie 1 - 19/4/19 - 5 kolejka

      Rafalala Team vs. AVE Iskra 3-0
      °Beskid Ultras ° vs. Melwood 2-0
      2 Liga 13 - 18/4/19 - 4 kolejka

      ReDBuLL UNITED vs. Pokrzywa Parzy Szew 1-0
      FC PZGW vs. MKS Stal Jasień 2-1
      LKS Czaszyn vs. RTS Morszków 1-2

      2 Liga 5 - 18/4/19 - 19 kolejka

      Arsenal FC vs. FC Kosiarze Bytom 2-1
      TheDancers vs. KS Nowiny Wielkie 2-0

      3 Liga Slaskie 2 - 19/4/19 - 2 kolejka

      MQUC Champions vs. Racibórz 2-0
      LKS Dron-Har Droniowice vs. LA Galaxy 0-1
      PrawilniSquad vs. ABC Korona Kielce 0-0

      Liga okręgowa Malopolskie 1 - 19/4/19 - 5 kolejka

      Rafalala Team vs. AVE Iskra 3-1
      °Beskid Ultras ° vs. Melwood 2-1
      2 Liga 13 - 18/4/19 - 4 kolejka

      ReDBuLL UNITED vs. Pokrzywa Parzy Szew 1:0
      FC PZGW vs. MKS Stal Jasień 1:0
      LKS Czaszyn vs. RTS Morszków 0:2

      2 Liga 5 - 18/4/19 - 19 kolejka

      Arsenal FC vs. FC Kosiarze Bytom 1:0
      TheDancers vs. KS Nowiny Wielkie 2:0

      3 Liga Slaskie 2 - 19/4/19 - 2 kolejka

      MQUC Champions vs. Racibórz 0:4
      LKS Dron-Har Droniowice vs. LA Galaxy 0:1
      PrawilniSquad vs. ABC Korona Kielce 0:2

      Liga okręgowa Malopolskie 1 - 19/4/19 - 5 kolejka

      Rafalala Team vs. AVE Iskra 1:0
      °Beskid Ultras ° vs. Melwood 3:0
      2 Liga 13 - 18/4/19 - 4 kolejka

      ReDBuLL UNITED vs. Pokrzywa Parzy Szew 2-1
      FC PZGW vs. MKS Stal Jasień 2-0
      LKS Czaszyn vs. RTS Morszków 0-1

      2 Liga 5 - 18/4/19 - 19 kolejka

      Arsenal FC vs. FC Kosiarze Bytom 2-0
      TheDancers vs. KS Nowiny Wielkie 3-1

      3 Liga Slaskie 2 - 19/4/19 - 2 kolejka

      MQUC Champions vs. Racibórz 0-3
      LKS Dron-Har Droniowice vs. LA Galaxy 0-2
      PrawilniSquad vs. ABC Korona Kielce 0-1

      Liga okręgowa Malopolskie 1 - 19/4/19 - 5 kolejka

      Rafalala Team vs. AVE Iskra 0-1
      °Beskid Ultras ° vs. Melwood 2-1
      2 Liga 1 - 16/4/19 - 5 kolejka
      FC DjTeam vs. FC Czartoland 2:3
      Unia Skierniewice vs. Pless Pszczyna 2:2
      KS Płomień Morawsko vs. DiiL FC 2:2
      4 Liga Mazowieckie 5 - 16/4/19 - 6 kolejka
      Park Wiechlice vs. Objazdowa FC 1:0
      Pogoń Kraków vs. RKS CHUWDU 2:1
      1 Liga 2 - 17/4/19 - 12 kolejka
      Júbilo Iwata vs. Tuciak United Team 3:1
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. Black Devils 1:3
      1 Liga 1 - 17/4/19 - 6 kolejka
      Real & Biedronka vs. Celtic Glasgow 0:2
      Twister vs. Real Madrid 3:2
      Liga okręgowa Podkarpackie- 17/4/19 -
      10 kolejkaBobek FC vs. PolskieCebule 2:1
      2 Liga 13 - 18/4/19 - 4 kolejka

      ReDBuLL UNITED vs. Pokrzywa Parzy Szew 2:1
      FC PZGW vs. MKS Stal Jasień 0:0
      LKS Czaszyn vs. RTS Morszków 0:2

      2 Liga 5 - 18/4/19 - 19 kolejka

      Arsenal FC vs. FC Kosiarze Bytom 1:0
      TheDancers vs. KS Nowiny Wielkie 2:1

      3 Liga Slaskie 2 - 19/4/19 - 2 kolejka

      MQUC Champions vs. Racibórz 0:3
      LKS Dron-Har Droniowice vs. LA Galaxy 0:1
      PrawilniSquad vs. ABC Korona Kielce 0:1

      Liga okręgowa Malopolskie 1 - 19/4/19 - 5 kolejka

      Rafalala Team vs. AVE Iskra 1:0
      °Beskid Ultras ° vs. Melwood 2:0


      Wyniki III kolejki:

      2 Liga 13 - 18/4/19 - 4 kolejka

      ReDBuLL UNITED vs. Pokrzywa Parzy Szew 0 : 0
      FC PZGW vs. MKS Stal Jasień 3 : 0
      LKS Czaszyn vs. RTS Morszków 2 : 1


      2 Liga 5 - 18/4/19 - 19 kolejka

      Arsenal FC vs. FC Kosiarze Bytom 2 : 1
      TheDancers vs. KS Nowiny Wielkie 2 : 0


      3 Liga Slaskie 2 - 19/4/19 - 2 kolejka

      MQUC Champions vs. Racibórz 0 : 4
      LKS Dron-Har Droniowice vs. LA Galaxy 1 : 0
      PrawilniSquad vs. ABC Korona Kielce 0 : 2


      Liga okręgowa Malopolskie 1 - 19/4/19 - 5 kolejka

      Rafalala Team vs. AVE Iskra 0 : 2
      °Beskid Ultras ° vs. Melwood 3 : 0


      Klasyfikacja Punktowa:


      Zwycięzcą tej kolejki Typerka G-8 został michallisk zdobywając 16 pkt. (Nagroda 350 tysięcy)

      Klasyfikacja skuteczności:



      INFO:
      Powrot - zła kolejka wytypowana została przez ciebie.

      Nastepne spotkania do Typowania:


      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC
      FC Juventus vs. Huragan Humniska

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry


      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi


      Powodzenia
      Czas typowania jak w regulaminie.


      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 2:0
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 0:2
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 3:1

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 1:0
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 0:1

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 0:2
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 2:0
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:3

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 1:1
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 1:0
      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 2:0
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 2:1
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 1:2

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 0:2
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 1:1

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 12
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 3:0
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:2

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 2:1
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 2:0
      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 2:0
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 1:2
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 0:3

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 0:3
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 2:1

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 1:0
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 1:0
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:3

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 0:1
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 3:0
      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 1:0
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 0:2
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 0:2

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 0:2
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 0:1

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 1:0
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 0:1
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:2

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 0:1
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 3:0
      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 2:0
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 1:1
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 0:2

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 1:2
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 2:0

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 2:0
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 1:2
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:2

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 2:0
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 1:1
      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 2:0
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 2:0
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 0:2

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 0:2
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 0:2

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 2:0
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 0:1
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:2

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 2:0
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 2:0
      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 2:1
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 2:1
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 0:1

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 0:1
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 1:0

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 1:0
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 0:1
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:1

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 1:0
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 1:0
      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 2:1
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 0:1
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 1:3

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 1:1
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 0:2

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 2:1
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 1:1
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:1

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 0:2
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 3:1
      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 1:2
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 1:0
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 0:2

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 0:2
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 0:0

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 1:1
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 2:1
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 2:0

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 2:2
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 3:2
      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 2:1

      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 1:2

      FC Juventus vs. Huragan Humniska 1:2

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 0:2

      Owieczki vs. Lotnik Częstoc1howa 1:2

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 2:1

      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 1:2

      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:3

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 2:1

      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 2:0
      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 1:0
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 0:1
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 0:2

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 0:2
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 0:1

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 1:0
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 0:1
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:3

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 0:1
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 3:0
      2 Liga 15, kolejka: 2 - 20.04.2019 17:00:00

      AC MILAN vs. Lord Pretty Flacko Jodye 2:1
      FC BAYERN MÜNCHEN vs. Valencia FC 2:2
      FC Juventus vs. Huragan Humniska 0:1

      3 Liga Malopolskie 1, kolejka: 4 - 20.04.2019 17:00:00

      FC Lublin vs. Niebieskie Pasy 0:2
      Owieczki vs. Lotnik Częstochowa 2:1

      2 Liga 11, kolejka: 14 - 21.04.2019 17:00:00

      Stara Piaskowa vs. Futbol Club Barcelona 2:1
      9kompania vs. Rozrzutnik Budzisław 0:2
      Cargovia Kargowa vs. Pomorzanin Cychry 0:1

      3 Liga Opolskie 3, kolejka: 8 - 21.04.2019 17:00:00

      KS Zaborów vs. misie 2:1
      Liwiec Górki vs. LKS Naprzód Stringi 2:2