Sözleşme

Merhaba merak ettigim bi konu hakkinda bilgi almak istiyorum

29 yasindaki bi oyuncuya en fazla kac sezon sozlesme onermeliyiz bi siniri varmi?

29 yasindaki bi oyuncuya ilk once 2 yil teklif yapip 31 yasina gelince 6 sezonluk teklif dahami vermeliyiz bu sozlesme hakkinda tecrubeli arkadaslardan yardim bekliyorum iyi oyunlar iyi forumlar

RedForever wrote:

Merhaba merak ettigim bi konu hakkinda bilgi almak istiyorum

29 yasindaki bi oyuncuya en fazla kac sezon sozlesme onermeliyiz bi siniri varmi?

29 yasindaki bi oyuncuya ilk once 2 yil teklif yapip 31 yasina gelince 6 sezonluk teklif dahami vermeliyiz bu sozlesme hakkinda tecrubeli arkadaslardan yardim bekliyorum iyi oyunlar iyi forumlar

Cevabını vermişsin zaten :) 29 yaşında 2 yıllık 31 yaşında 6 yıllık
      Oyuncu 31 yaşına gelene kadar kaç sözleşme imzaladığınızın bir önemi yoktur.Oyunun size sunduğu 2-3 yıllık sözleşmeler ile devam edebilirsiniz.31 yaşına gelene kadar 6 sezonluk sözleşme imzalamayan yada zorluk yaşayacağınız oyuncular çıkabilir.Sözleşmeyide Lig sonuna doğru yaparsanız 5 gün boyunca bir daha anlaşamayacağınız için oyuncuyu kaçırma riskiniz olur.Ayrıca her yenilenen sözleşmede oyuncu yaş atlamış olacağı için daha ucuza sözleşme imzalayabilirsiniz.Böylece maaştan karınız olur.31 yaşına geldiklerinde (KL 34) 6 sezonluk anlaşmayı unutmayın yeter.İyi oyunlar.