Junior od szperacza - dyskusja

Junior od szperacza - dyskusja

danlight wrote:

Witam,Jak wiemy, niezależnie od młodego wieku wyszukanego zawodnika dostaję on profesjonalny kontrakt - ok, jest to zrozumiałe. Ale może dałoby się dostać zawodnika np. 17 lat na kontrakt juniorski np. za credits. Fajnie jakby była taka możliwość wybrania opcji - standardowo kontrakt profesjonalny a za credits kontrakt juniorski.Ja widzę to tak: Wyszukany gracz w wieku 17-19 - dostępna jest opcja kontraktu juniorskiego za creditsWiek 20+ tylko kontrakt seniorski.

Zanim osobiście odniosę się do tego wszystkiego (będę edytował) - Twoja propozycja tyczy się również tego, że mając w kadrze siedmiu juniorów, nawet mimo tego moglibyśmy dobrać ósmego/dziewiątego (lub tylko 7+1) od szperacza również na kontrakcie młodzieżowym?

Post was edited 2 times, last by “sunshaine” ().

Pomysł ciekawy, tylko ze jest jedno ale. Teraz juniorzy dostają max 70 siły, a w przypadku szperacza gdy dysponujemy nim na 10 poziomie i jesteśmy w ekstra/ 1 lidze? jak wiadomo mozna wyłapac fajne perełki, fakt ze 150 sily 17 lat do skladu nam sie nie lapie i idzie od razu na RT ale co w przypadku gdyby to byl junior? Zupelnie inna bajka. Jestem teraz w 2 lidze i raz mi przyniosł LP 160 18 lat, taki junior pod koniec okresu juniorskiego mialby 500 sily jak nie wiecej a gdzie tam do konca kariery. Zmienilby sie wtedy calkowiecie rynek oraz postrzeganie szperacza w grze, no i oczywiscie nie kazdy gra z CR - tak wiem powiecie ze moge kupic i grac dlatego nie bede z tym dealował.

Oczywiscie nie ma w tym pomysle nic zlego i nie krytykuje ale może by to ograniczyć jakoś. Okres juniorski trwa 100 dni, moze takiego juniora od szperka skrócić do 50 dni? Wtedy mialo by to jakis sens i nie zmieniloby to bardzo cen na RT jak i bylo w miare przystępną opcja w przypadku gdy mowimy tylko o modelu 7+1 bo nie widze sensu wiecej juniorow w grze, co za duzo to nie zdrowo a jak wiemy kiedys bylo tylko 5 jr teraz mamy ich 7.

Pomysl na + odemnie ale do głebszej analizy moim zdaniem.

Pozdrawiam,
      Czarny
      Zawsze z 7 juniorów można zmienić na 5 aby ich ilość nie była duża. Ja natomiast zostałbym przy modelu 7. To już od gracza zależy czy mu się opłaca mieć 10 juniorów. Chce mieć tyle, niech ma. Jego kadra i jego taktyka. Jeśli byłoby go na to stać(wziąć dodatkowo 3 zawodników na kontrakt młodzieżowy). Ok, szperacz dał LP 160 18 lat i dlaczego nie dać możliwości podpisania kontraktu młodzieżowego np. za 50 cr? Ja daję pomysł na nowe możliwości dla graczy i firmy Playzo.

Pomysł byłby słaby w przypadku, gdyby była możliwość prowadzenia kilku klubów. Tutaj natomiast moderacja dba o takie rzeczy i na to nie pozwala.
      FC DANLIGHT

Post was edited 1 time, last by “danlight” ().

Raczej nie, gdyż to jest tylko opcja. Ten co gra z cr będzie grał tylko w funkcji premium. Kto chce wydawać kasę na tą grę będzie to robił. Pokazał to start serwera( niektórzy full stadion). W jaki sposób po wprowadzeniu tej funkcji bez cr nie dałoby się osiągnąć sukcesów?
      FC DANLIGHT