Rozgrywki LT PL - II liga - VII sezon - I runda

      Rozgrywki LT PL - II liga - VII sezon - I runda



      Kolejka 1 - 02.05.2019

      The Gunners (b) : FC Köybaši
      KSV eXecut0R : soints
      Liverpool F.C. : Qarabag Agdam
      Pogoń Dołuje : RTS Morszków
      STUDZIANKA : Legia - 1916 (b)
      FC Brzeziny : Chojniczanka Chojnice
      BuenosAmarenoS : MKS Orneta (b)
      Polonia Przemyśl : FC PZGW
      MaxiMilan (b) : Manchester Aig United


      Kolejka 2 04.05.2019

      The Gunners (b) : MaxiMilan (b)
      Manchester Aig United : Polonia Przemyśl
      FC Köybaši : soints
      Qarabag Agdam : KSV eXecut0R
      RTS Morszków : Liverpool F.C.
      Legia - 1916 (b) : Pogoń Dołuje
      Chojniczanka Chojnice : STUDZIANKA
      MKS Orneta (b) : FC Brzeziny
      FC PZGW : BuenosAmarenoS


      Kolejka 3 05.05.2019

      MaxiMilan (b) : FC Köybaši
      soints : Qarabag Agdam
      KSV eXecut0R : RTS Morszków
      Liverpool F.C. : Legia - 1916 (b)
      Pogoń Dołuje : Chojniczanka Chojnice
      STUDZIANKA : MKS Orneta (b)
      FC Brzeziny : FC PZGW
      BuenosAmarenoS : Manchester Aig United
      Polonia Przemyśl : The Gunners (b)


      Kolejka 4 06.05.2019

      FC Köybaši : Qarabag Agdam
      RTS Morszków : soints
      Legia - 1916 (b) : KSV eXecut0R
      Chojniczanka Chojnice : Liverpool F.C.
      MKS Orneta (b) : Pogoń Dołuje
      FC PZGW : STUDZIANKA
      Manchester Aig United : FC Brzeziny
      MaxiMilan (b) : Polonia Przemyśl
      The Gunners (b) : BuenosAmarenoS


      Kolejka 5 07.05.2019

      Polonia Przemyśl : FC Köybaši
      Qarabag Agdam : RTS Morszków
      soints : Legia - 1916 (b)
      KSV eXecut0R : Chojniczanka Chojnice
      Liverpool F.C. : MKS Orneta (b)
      Pogoń Dołuje : FC PZGW
      STUDZIANKA : Manchester Aig United
      BuenosAmarenoS : MaxiMilan (b)
      FC Brzeziny : The Gunners (b)


      Kolejka 6 09.05.2019

      FC Köybaši : RTS Morszków
      Legia - 1916 (b) : Qarabag Agdam
      Chojniczanka Chojnice : soints
      MKS Orneta (b) : KSV eXecut0R
      FC PZGW : Liverpool F.C.
      Manchester Aig United : Pogoń Dołuje
      Polonia Przemyśl : BuenosAmarenoS
      MaxiMilan (b) : FC Brzeziny
      The Gunners (b) : STUDZIANKA


      Kolejka 7 11.05.2019

      BuenosAmarenoS : FC Köybaši
      La Fiorita : Legia - 1916 (b)
      Qarabag Agdam : Chojniczanka Chojnice
      soints : MKS Orneta (b)
      KSV eXecut0R : FC PZGW
      Liverpool F.C. : Manchester Aig United
      FC Brzeziny : Polonia Przemyśl
      STUDZIANKA : MaxiMilan (b)
      Pogoń Dołuje : The Gunners (b)


      Kolejka 8 12.05.2019

      FC Köybaši : Legia - 1916 (b)
      Chojniczanka Chojnice : La Fiorita
      MKS Orneta (b) : Qarabag Agdam
      FC PZGW : soints
      Manchester Aig United : KSV eXecut0R
      BuenosAmarenoS : FC Brzeziny
      Polonia Przemyśl : STUDZIANKA
      MaxiMilan (b) : Pogoń Dołuje
      The Gunners (b) : Liverpool F.C.


      Kolejka 9 13.05.2019

      FC Brzeziny : FC Köybaši
      Legia - 1916 (b) : Chojniczanka Chojnice
      La Fiorita : MKS Orneta (b)
      Qarabag Agdam : FC PZGW
      soints : Manchester Aig United
      STUDZIANKA : BuenosAmarenoS
      Pogoń Dołuje : Polonia Przemyśl
      Liverpool F.C. : MaxiMilan (b)
      KSV eXecut0R : The Gunners (b)


      Kolejka 10 14.05.2019

      FC PZGW : La Fiorita
      MKS Orneta (b) : Legia - 1916 (b)
      FC Köybaši : Chojniczanka Chojnice
      Manchester Aig United : Qarabag Agdam
      FC Brzeziny : STUDZIANKA
      BuenosAmarenoS : Pogoń Dołuje
      Polonia Przemyśl : Liverpool F.C.
      MaxiMilan (b) : KSV eXecut0R
      The Gunners (b) : soints


      Kolejka 11 16.05.2019

      STUDZIANKA : FC Köybaši
      Chojniczanka Chojnice : MKS Orneta (b)
      Legia - 1916 (b) : FC PZGW
      La Fiorita : Manchester Aig United
      Pogoń Dołuje : FC Brzeziny
      Liverpool F.C. : BuenosAmarenoS
      KSV eXecut0R : Polonia Przemyśl
      soints : MaxiMilan (b)
      Qarabag Agdam : The Gunners (b)


      Kolejka 12 18.05.2019

      FC Köybaši : MKS Orneta (b)
      FC PZGW : Chojniczanka Chojnice
      Manchester Aig United : Legia - 1916 (b)
      STUDZIANKA : Pogoń Dołuje
      FC Brzeziny : Liverpool F.C.
      BuenosAmarenoS : KSV eXecut0R
      Polonia Przemyśl : soints
      MaxiMilan (b) : Qarabag Agdam
      The Gunners (b) : La Fiorita


      Kolejka 13 19.05.2019

      Pogoń Dołuje : FC Köybaši
      MKS Orneta (b) : FC PZGW
      Chojniczanka Chojnice : Manchester Aig United
      Liverpool F.C. : STUDZIANKA
      KSV eXecut0R : FC Brzeziny
      soints : BuenosAmarenoS
      Qarabag Agdam : Polonia Przemyśl
      La Fiorita : MaxiMilan (b)
      Legia - 1916 (b) : The Gunners (b)


      Kolejka 14 20.05.2019

      FC Köybaši : FC PZGW
      Manchester Aig United : MKS Orneta (b)
      Pogoń Dołuje : Liverpool F.C.
      STUDZIANKA : KSV eXecut0R
      FC Brzeziny : soints
      BuenosAmarenoS : Qarabag Agdam
      Polonia Przemyśl : La Fiorita
      MaxiMilan (b) : Legia - 1916 (b)
      The Gunners (b) : Chojniczanka Chojnice


      Kolejka 15 21.05.2019

      Liverpool F.C. : FC Köybaši
      FC PZGW : Manchester Aig United
      KSV eXecut0R : Pogoń Dołuje
      soints : STUDZIANKA
      Qarabag Agdam : FC Brzeziny
      La Fiorita : BuenosAmarenoS
      Legia - 1916 (b) : Polonia Przemyśl
      Chojniczanka Chojnice : MaxiMilan (b)
      MKS Orneta (b) : The Gunners (b)


      Kolejka 16 23.05.2019

      FC Köybaši : Manchester Aig United
      Liverpool F.C. : KSV eXecut0R
      Pogoń Dołuje : soints
      STUDZIANKA : Qarabag Agdam
      FC Brzeziny : La Fiorita
      BuenosAmarenoS : Legia - 1916 (b)
      Polonia Przemyśl : Chojniczanka Chojnice
      MaxiMilan (b) : MKS Orneta (b)
      The Gunners (b) : FC PZGW


      Kolejka 17 25.05.2019

      Qarabag Agdam : Pogoń Dołuje
      soints : Liverpool F.C.
      KSV eXecut0R : FC Köybaši
      La Fiorita : STUDZIANKA
      Legia - 1916 (b) : FC Brzeziny
      Chojniczanka Chojnice : BuenosAmarenoS
      MKS Orneta (b) : Polonia Przemyśl
      FC PZGW : MaxiMilan (b)
      Manchester Aig United : The Gunners (b)

      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 1 - 02.05.2019

      The Gunners (b) : FC Köybaši (1:0)
      KSV eXecut0R : soints (0:2)
      Liverpool F.C. : Qarabag Agdam (1:0)
      Pogoń Dołuje : RTS Morszków (2:3)
      STUDZIANKA : Legia - 1916 (b) (0:3)
      FC Brzeziny : Chojniczanka Chojnice (0:1)
      BuenosAmarenoS : MKS Orneta (b) (0:0)
      Polonia Przemyśl : FC PZGW (3:2)
      MaxiMilan (b) : Manchester Aig United (0:0)



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 2 04.05.2019

      The Gunners (b) : MaxiMilan (b) (0:1)
      Manchester Aig United : Polonia Przemyśl (0:2)
      FC Köybaši : soints (1:2)
      Qarabag Agdam : KSV eXecut0R (3:0)
      RTS Morszków : Liverpool F.C. (3:0)
      Legia - 1916 (b) : Pogoń Dołuje (0:5)
      Chojniczanka Chojnice : STUDZIANKA (2:1)
      MKS Orneta (b) : FC Brzeziny (1:2)
      FC PZGW : BuenosAmarenoS (0:4)



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 3 05.05.2019

      MaxiMilan (b) : FC Köybaši (0:1)
      soints : Qarabag Agdam (0:0)
      KSV eXecut0R : RTS Morszków (0:2)
      Liverpool F.C. : Legia - 1916 (b) (0:4)
      Pogoń Dołuje : Chojniczanka Chojnice (2:0)
      STUDZIANKA : MKS Orneta (b) (2:3)
      FC Brzeziny : FC PZGW (0:1)
      BuenosAmarenoS : Manchester Aig United (2:0)
      Polonia Przemyśl : The Gunners (b) (0:1)



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 4 06.05.2019

      FC Köybaši : Qarabag Agdam (0:0)
      RTS Morszków : soints (1:1)
      Legia - 1916 (b) : KSV eXecut0R (3:0)
      Chojniczanka Chojnice : Liverpool F.C. (5:0)
      MKS Orneta (b) : Pogoń Dołuje (1:2)
      FC PZGW : STUDZIANKA (3:0)
      Manchester Aig United : FC Brzeziny (0:2)
      MaxiMilan (b) : Polonia Przemyśl (1:2)
      The Gunners (b) : BuenosAmarenoS (3:5)



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 5 07.05.2019

      Polonia Przemyśl : FC Köybaši (0:1)
      Qarabag Agdam : RTS Morszków (1:2)
      soints : Legia - 1916 (b) (1:2)
      KSV eXecut0R : Chojniczanka Chojnice (0:2)
      Liverpool F.C. : MKS Orneta (b) (0:1)
      Pogoń Dołuje : FC PZGW (2:1)
      STUDZIANKA : Manchester Aig United (4:2)
      BuenosAmarenoS : MaxiMilan (b) (3:1)
      FC Brzeziny : The Gunners (b) (1:0)



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 6 09.05.2019

      FC Köybaši : RTS Morszków (0:2)
      Legia - 1916 (b) : Qarabag Agdam (3:0)
      Chojniczanka Chojnice : soints (0:2)
      MKS Orneta (b) : KSV eXecut0R (1:0)
      FC PZGW : Liverpool F.C. (3:0)
      Manchester Aig United : Pogoń Dołuje (1:0)
      Polonia Przemyśl : BuenosAmarenoS (0:1)
      MaxiMilan (b) : FC Brzeziny (0:2)
      The Gunners (b) : STUDZIANKA (1:2)



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 7 11.05.2019

      BuenosAmarenoS : FC Köybaši (2:0)
      La Fiorita : Legia - 1916 (b) (1:3)
      Qarabag Agdam : Chojniczanka Chojnice (1:2)
      soints : MKS Orneta (b) (2:0)
      KSV eXecut0R : FC PZGW (0:1)
      Liverpool F.C. : Manchester Aig United (1:0)
      FC Brzeziny : Polonia Przemyśl (0:0)
      STUDZIANKA : MaxiMilan (b) (1:2)
      Pogoń Dołuje : The Gunners (b) (2:0)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 8 12.05.2019

      FC Köybaši : Legia - 1916 (b) (1:3)
      Chojniczanka Chojnice : La Fiorita (1:2)
      MKS Orneta (b) : Qarabag Agdam (2:2)
      FC PZGW : soints (0:3)
      Manchester Aig United : KSV eXecut0R (1:0)
      BuenosAmarenoS : FC Brzeziny (2:1)
      Polonia Przemyśl : STUDZIANKA (2:1)
      MaxiMilan (b) : Pogoń Dołuje (0:2)
      The Gunners (b) : Liverpool F.C. (1:0)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 9 13.05.2019

      FC Brzeziny : FC Köybaši (3:3)
      Legia - 1916 (b) : Chojniczanka Chojnice (1:1)
      La Fiorita : MKS Orneta (b) (6:3)
      Qarabag Agdam : FC PZGW (0:3w/o) - wynik uwzględniony w 10 kolejce
      soints : Manchester Aig United (2:0)
      STUDZIANKA : BuenosAmarenoS (0:2)
      Pogoń Dołuje : Polonia Przemyśl (0:0)
      Liverpool F.C. : MaxiMilan (b) (0:1)
      KSV eXecut0R : The Gunners (b) (2:1)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 10 14.05.2019

      FC PZGW : La Fiorita (2:1)
      MKS Orneta (b) : Legia - 1916 (b) (1:0)
      FC Köybaši : Chojniczanka Chojnice (4:4)
      Manchester Aig United : Qarabag Agdam (0:1)
      FC Brzeziny : STUDZIANKA (0:1)
      BuenosAmarenoS : Pogoń Dołuje (0:1)
      Polonia Przemyśl : Liverpool F.C. (6:0)
      MaxiMilan (b) : KSV eXecut0R (2:0)
      The Gunners (b) : soints (0:2)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 11 16.05.2019

      STUDZIANKA : FC Köybaši (0:0)
      Chojniczanka Chojnice : MKS Orneta (b) (1:1)
      Legia - 1916 (b) : FC PZGW (3:0)
      La Fiorita : Manchester Aig United (1:0)
      Pogoń Dołuje : FC Brzeziny (3:3)
      Liverpool F.C. : BuenosAmarenoS (0:8)
      KSV eXecut0R : Polonia Przemyśl (0:2)
      soints : MaxiMilan (b) (1:0)
      Qarabag Agdam : The Gunners (b) (2:3)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 12 18.05.2019

      FC Köybaši : MKS Orneta (b) (2:3)
      FC PZGW : Chojniczanka Chojnice (0:1)
      Manchester Aig United : Legia - 1916 (b) (0:4)
      STUDZIANKA : Pogoń Dołuje (0:2)
      FC Brzeziny : Liverpool F.C. (4:0)
      BuenosAmarenoS : KSV eXecut0R (3:0)
      Polonia Przemyśl : soints (0:3)
      MaxiMilan (b) : Qarabag Agdam (1:0)
      The Gunners (b) : La Fiorita (4:5)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 13 19.05.2019

      Pogoń Dołuje : FC Köybaši (3:1)
      MKS Orneta (b) : FC PZGW (0:0)
      Chojniczanka Chojnice : Manchester Aig United (2:0)
      Liverpool F.C. : STUDZIANKA (0:7)
      KSV eXecut0R : FC Brzeziny (0:0)
      soints : BuenosAmarenoS (1:0)
      Qarabag Agdam : Polonia Przemyśl (3:1)
      La Fiorita : MaxiMilan (b) (2:0)
      Legia - 1916 (b) : The Gunners (b) (2:0)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 14 20.05.2019

      FC Köybaši : FC PZGW (0:1)
      Manchester Aig United : MKS Orneta (b) (2:2)
      Pogoń Dołuje : Liverpool F.C. (5:0)
      STUDZIANKA : KSV eXecut0R (1:0)
      FC Brzeziny : soints (0:2)
      BuenosAmarenoS : Qarabag Agdam (2:0)
      Polonia Przemyśl : La Fiorita (0:0)
      MaxiMilan (b) : Legia - 1916 (b) (1:0)
      The Gunners (b) : Chojniczanka Chojnice (2:1)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 15 21.05.2019

      Liverpool F.C. : FC Köybaši (0:4)
      FC PZGW : Manchester Aig United (0:1)
      KSV eXecut0R : Pogoń Dołuje (2:2)
      soints : STUDZIANKA (2:0)
      Qarabag Agdam : FC Brzeziny (0:0)
      La Fiorita : BuenosAmarenoS (0:1)
      Legia - 1916 (b) : Polonia Przemyśl (4:0)
      Chojniczanka Chojnice : MaxiMilan (b) (0:2)
      MKS Orneta (b) : The Gunners (b) (0:1)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 16 23.05.2019

      FC Köybaši : Manchester Aig United (0:1)
      Liverpool F.C. : KSV eXecut0R (0:4)
      Pogoń Dołuje : soints (1:2)
      STUDZIANKA : Qarabag Agdam (0:1)
      FC Brzeziny : La Fiorita (0:1)
      BuenosAmarenoS : Legia - 1916 (b) (1:5)
      Polonia Przemyśl : Chojniczanka Chojnice (2:1)
      MaxiMilan (b) : MKS Orneta (b) (2:1)
      The Gunners (b) : FC PZGW (3:0)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 3 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 17 25.05.2019

      Qarabag Agdam : Pogoń Dołuje (1:4)
      soints : Liverpool F.C. (4:0)
      KSV eXecut0R : FC Köybaši (1:1)
      La Fiorita : STUDZIANKA (2:0)
      Legia - 1916 (b) : FC Brzeziny (4:0)
      Chojniczanka Chojnice : BuenosAmarenoS (2:1)
      MKS Orneta (b) : Polonia Przemyśl (1:1)
      FC PZGW : MaxiMilan (b) (3:5)
      Manchester Aig United : The Gunners (b) (0:2)

      Zespół RTS Morszków zmienił nazwę na La Fiorita.



      Zespół Liverpool F.C. ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().