Rozgrywki LT PL - III liga - VII sezon - I runda

      Rozgrywki LT PL - III liga - VII sezon - I runda



      Kolejka 1 - 02.05.2019

      Visca Catalunya (b) : Elektryczne Tłuczki
      BKP Rakovia Gepard (b) : Rozrzutnik Budzisław
      FC Masters Gliwice : Sportowa FC (b)
      K.S. Stary Wiśnicz : Zryw Dabrowka
      KGB : LA Galaxy (b)
      Raba Bessów : 〽️ Trail Minutka CF
      Torcida : F.C Barcelona. (b)
      Zbynek : KS Kretovia
      Huragan Humniska (b) : ZIAJOK FC


      Kolejka 2 04.05.2019

      Visca Catalunya (b) : Huragan Humniska (b)
      ZIAJOK FC : Zbynek
      Elektryczne Tłuczki : Rozrzutnik Budzisław
      Sportowa FC (b) : BKP Rakovia Gepard (b)
      Zryw Dabrowka : FC Masters Gliwice
      LA Galaxy (b) : K.S. Stary Wiśnicz
      〽️ Trail Minutka CF : KGB
      F.C Barcelona. (b) : Raba Bessów
      KS Kretovia : Torcida


      Kolejka 3 05.05.2019

      Huragan Humniska (b) : Elektryczne Tłuczki
      Rozrzutnik Budzisław : Sportowa FC (b)
      BKP Rakovia Gepard (b) : Zryw Dabrowka
      FC Masters Gliwice : LA Galaxy (b)
      K.S. Stary Wiśnicz : 〽️ Trail Minutka CF
      KGB : F.C Barcelona. (b)
      Raba Bessów : KS Kretovia
      Torcida : ZIAJOK FC
      Zbynek : Visca Catalunya (b)


      Kolejka 4 06.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : Sportowa FC (b)
      Zryw Dabrowka : Rozrzutnik Budzisław
      LA Galaxy (b) : BKP Rakovia Gepard (b)
      〽️ Trail Minutka CF : FC Masters Gliwice
      F.C Barcelona. (b) : K.S. Stary Wiśnicz
      KS Kretovia : KGB
      ZIAJOK FC : Raba Bessów
      Huragan Humniska (b) : Zbynek
      Visca Catalunya (b) : Torcida


      Kolejka 5 07.05.2019

      Zbynek : Elektryczne Tłuczki
      Sportowa FC (b) : Zryw Dabrowka
      Rozrzutnik Budzisław : LA Galaxy (b)
      BKP Rakovia Gepard (b) : 〽️ Trail Minutka CF
      FC Masters Gliwice : F.C Barcelona. (b)
      K.S. Stary Wiśnicz : KS Kretovia
      KGB : ZIAJOK FC
      Torcida : Huragan Humniska (b)
      Raba Bessów : Visca Catalunya (b)


      Kolejka 6 09.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : Zryw Dabrowka
      LA Galaxy (b) : Sportowa FC (b)
      〽️ Trail Minutka CF : Rozrzutnik Budzisław
      F.C Barcelona. (b) : BKP Rakovia Gepard (b)
      KS Kretovia : FC Masters Gliwice
      ZIAJOK FC : K.S. Stary Wiśnicz
      Zbynek : Torcida
      Huragan Humniska (b) : Raba Bessów
      Visca Catalunya (b) : KGB


      Kolejka 7 11.05.2019

      Torcida : Elektryczne Tłuczki
      Zryw Dabrowka : LA Galaxy (b)
      Sportowa FC (b) : 〽️ Trail Minutka CF
      Rozrzutnik Budzisław : F.C Barcelona. (b)
      BKP Rakovia Gepard (b) : KS Kretovia
      FC Masters Gliwice : ZIAJOK FC
      Raba Bessów : Zbynek
      KGB : Huragan Humniska (b)
      K.S. Stary Wiśnicz : Visca Catalunya (b)


      Kolejka 8 12.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : LA Galaxy (b)
      〽️ Trail Minutka CF : Zryw Dabrowka
      F.C Barcelona. (b) : Sportowa FC (b)
      KS Kretovia : Rozrzutnik Budzisław
      ZIAJOK FC : BKP Rakovia Gepard (b)
      Torcida : Raba Bessów
      Zbynek : KGB
      Huragan Humniska (b) : K.S. Stary Wiśnicz
      Visca Catalunya (b) : FC Masters Gliwice


      Kolejka 9 13.05.2019

      Raba Bessów : Elektryczne Tłuczki
      LA Galaxy (b) : 〽️ Trail Minutka CF
      Zryw Dabrowka : F.C Barcelona. (b)
      Sportowa FC (b) : KS Kretovia
      Rozrzutnik Budzisław : ZIAJOK FC
      KGB : Torcida
      K.S. Stary Wiśnicz : Zbynek
      FC Masters Gliwice : Huragan Humniska (b)
      BKP Rakovia Gepard (b) : Visca Catalunya (b)


      Kolejka 10 14.05.2019

      KS Kretovia : Zryw Dabrowka
      F.C Barcelona. (b) : LA Galaxy (b)
      Elektryczne Tłuczki : 〽️ Trail Minutka CF
      ZIAJOK FC : Sportowa FC (b)
      Raba Bessów : KGB
      Torcida : K.S. Stary Wiśnicz
      Zbynek : FC Masters Gliwice
      Huragan Humniska (b) : BKP Rakovia Gepard (b)
      Visca Catalunya (b) : Rozrzutnik Budzisław


      Kolejka 11 16.05.2019

      KGB : Elektryczne Tłuczki
      〽️ Trail Minutka CF : F.C Barcelona. (b)
      LA Galaxy (b) : KS Kretovia
      Zryw Dabrowka : ZIAJOK FC
      K.S. Stary Wiśnicz : Raba Bessów
      FC Masters Gliwice : Torcida
      BKP Rakovia Gepard (b) : Zbynek
      Rozrzutnik Budzisław : Huragan Humniska (b)
      Sportowa FC (b) : Visca Catalunya (b)


      Kolejka 12 18.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : F.C Barcelona. (b)
      KS Kretovia : 〽️ Trail Minutka CF
      ZIAJOK FC : LA Galaxy (b)
      KGB : K.S. Stary Wiśnicz
      Raba Bessów : FC Masters Gliwice
      Torcida : BKP Rakovia Gepard (b)
      Zbynek : Rozrzutnik Budzisław
      Huragan Humniska (b) : Sportowa FC (b)
      Visca Catalunya (b) : Zryw Dabrowka


      Kolejka 13 19.05.2019

      K.S. Stary Wiśnicz : Elektryczne Tłuczki
      F.C Barcelona. (b) : KS Kretovia
      〽️ Trail Minutka CF : ZIAJOK FC
      FC Masters Gliwice : KGB
      BKP Rakovia Gepard (b) : Raba Bessów
      Rozrzutnik Budzisław : Torcida
      Sportowa FC (b) : Zbynek
      Zryw Dabrowka : Huragan Humniska (b)
      LA Galaxy (b) : Visca Catalunya (b)


      Kolejka 14 20.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : KS Kretovia
      ZIAJOK FC : F.C Barcelona. (b)
      K.S. Stary Wiśnicz : FC Masters Gliwice
      KGB : BKP Rakovia Gepard (b)
      Raba Bessów : Rozrzutnik Budzisław
      Torcida : Sportowa FC (b)
      Zbynek : Zryw Dabrowka
      Huragan Humniska (b) : LA Galaxy (b)
      Visca Catalunya (b) : 〽️ Trail Minutka CF


      Kolejka 15 21.05.2019

      FC Masters Gliwice : Elektryczne Tłuczki
      KS Kretovia : ZIAJOK FC
      BKP Rakovia Gepard (b) : K.S. Stary Wiśnicz
      Rozrzutnik Budzisław : KGB
      Sportowa FC (b) : Raba Bessów
      Zryw Dabrowka : Torcida
      LA Galaxy (b) : Zbynek
      〽️ Trail Minutka CF : Huragan Humniska (b)
      F.C Barcelona. (b) : Visca Catalunya (b)


      Kolejka 16 23.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : ZIAJOK FC
      FC Masters Gliwice : BKP Rakovia Gepard (b)
      K.S. Stary Wiśnicz : Rozrzutnik Budzisław
      KGB : Sportowa FC (b)
      Raba Bessów : Zryw Dabrowka
      Torcida : LA Galaxy (b)
      Zbynek : 〽️ Trail Minutka CF
      Huragan Humniska (b) : F.C Barcelona. (b)
      Visca Catalunya (b) : KS Kretovia


      Kolejka 17 25.05.2019

      Sportowa FC (b) : K.S. Stary Wiśnicz
      Rozrzutnik Budzisław : FC Masters Gliwice
      BKP Rakovia Gepard (b) : Elektryczne Tłuczki
      Zryw Dabrowka : KGB
      LA Galaxy (b) : Raba Bessów
      〽️ Trail Minutka CF : Torcida
      F.C Barcelona. (b) : Zbynek
      KS Kretovia : Huragan Humniska (b)
      ZIAJOK FC : Visca Catalunya (b)
      Kolejka 1 - 02.05.2019

      Visca Catalunya (b) : Elektryczne Tłuczki (0:0)
      BKP Rakovia Gepard (b) : Rozrzutnik Budzisław (0:1)
      FC Masters Gliwice : Sportowa FC (b) (3:2)
      K.S. Stary Wiśnicz : Zryw Dabrowka (3:2)
      KGB : LA Galaxy (b) (0:0)
      Raba Bessów : 〽️ Trail Minutka CF (0:3w/o)
      Torcida : F.C Barcelona. (b) (0:0)
      Zbynek : KS Kretovia (0:1)
      Huragan Humniska (b) : ZIAJOK FC (2:0)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 2 04.05.2019

      Visca Catalunya (b) : Huragan Humniska (b) (1:0)
      ZIAJOK FC : Zbynek (2:0)
      Elektryczne Tłuczki : Rozrzutnik Budzisław (1:3)
      Sportowa FC (b) : BKP Rakovia Gepard (b) (0:1)
      Zryw Dabrowka : FC Masters Gliwice (0:1)
      LA Galaxy (b) : K.S. Stary Wiśnicz (1:0)
      〽️ Trail Minutka CF : KGB (0:0)
      F.C Barcelona. (b) : Raba Bessów (3:0w/o)
      KS Kretovia : Torcida (0:1)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Kolejka 3 05.05.2019

      Huragan Humniska (b) : Elektryczne Tłuczki (0:0)
      Rozrzutnik Budzisław : Sportowa FC (b) (3:2)
      BKP Rakovia Gepard (b) : Zryw Dabrowka (0:1)
      FC Masters Gliwice : LA Galaxy (b) (1:2)
      K.S. Stary Wiśnicz : 〽️ Trail Minutka CF (3:2)
      KGB : F.C Barcelona. (b) (0:2)
      Raba Bessów : KS Kretovia (0:3w/o)
      Torcida : ZIAJOK FC (1:2)
      Zbynek : Visca Catalunya (b) (1:0)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 4 06.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : Sportowa FC (b) (1:3)
      Zryw Dabrowka : Rozrzutnik Budzisław (0:1)
      LA Galaxy (b) : BKP Rakovia Gepard (b) (1:0)
      〽️ Trail Minutka CF : FC Masters Gliwice (0:1)
      F.C Barcelona. (b) : K.S. Stary Wiśnicz (1:1)
      KS Kretovia : KGB (1:0)
      ZIAJOK FC : Raba Bessów (3:0w/o)
      Huragan Humniska (b) : Zbynek (1:3)
      Visca Catalunya (b) : Torcida (1:1)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Kolejka 5 07.05.2019

      Zbynek : Elektryczne Tłuczki (0:0)
      Sportowa FC (b) : Zryw Dabrowka (1:1)
      Rozrzutnik Budzisław : LA Galaxy (b) (1:0)
      BKP Rakovia Gepard (b) : 〽️ Trail Minutka CF (3:1)
      FC Masters Gliwice : F.C Barcelona. (b) (0:0)
      K.S. Stary Wiśnicz : KS Kretovia (0:1)
      KGB : ZIAJOK FC (0:0)
      Torcida : Huragan Humniska (b) (0:1)
      Raba Bessów : Visca Catalunya (b) (0:3w/o)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 6 09.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : Zryw Dabrowka (4:4)
      LA Galaxy (b) : Sportowa FC (b) (1:2)
      〽️ Trail Minutka CF : Rozrzutnik Budzisław (0:0)
      F.C Barcelona. (b) : BKP Rakovia Gepard (b) (1:0)
      KS Kretovia : FC Masters Gliwice (0:1)
      ZIAJOK FC : K.S. Stary Wiśnicz (2:0)
      Zbynek : Torcida (0:1)
      Huragan Humniska (b) : Raba Bessów (3:0w/o)
      Visca Catalunya (b) : KGB (0:0)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 7 11.05.2019

      Torcida : Elektryczne Tłuczki (0:1)
      Zryw Dabrowka : LA Galaxy (b) (5:0)
      Sportowa FC (b) : 〽️ Trail Minutka CF (0:1)
      Rozrzutnik Budzisław : F.C Barcelona. (b) (0:0)
      BKP Rakovia Gepard (b) : KS Kretovia (1:0)
      FC Masters Gliwice : ZIAJOK FC (1:0)
      Raba Bessów : Zbynek (0:3w/o)
      KGB : Huragan Humniska (b) (1:2)
      K.S. Stary Wiśnicz : Visca Catalunya (b) (2:0)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 8 12.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : LA Galaxy (b) (1:0)
      〽️ Trail Minutka CF : Zryw Dabrowka (2:2)
      F.C Barcelona. (b) : Sportowa FC (b) (3:2)
      KS Kretovia : Rozrzutnik Budzisław (2:4)
      ZIAJOK FC : BKP Rakovia Gepard (b) (0:1)
      Torcida : Raba Bessów (3:0w/o)
      Zbynek : KGB (0:1)
      Huragan Humniska (b) : K.S. Stary Wiśnicz (3:1)
      Visca Catalunya (b) : FC Masters Gliwice (0:2)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 9 13.05.2019

      Raba Bessów : Elektryczne Tłuczki (0:3w/o)
      LA Galaxy (b) : 〽️ Trail Minutka CF (0:1)
      Zryw Dabrowka : F.C Barcelona. (b) (0:0)
      Sportowa FC (b) : KS Kretovia (2:0)
      Rozrzutnik Budzisław : ZIAJOK FC (2:1)
      KGB : Torcida (4:2)
      K.S. Stary Wiśnicz : Zbynek (3:4)
      FC Masters Gliwice : Huragan Humniska (b) (0:2)
      BKP Rakovia Gepard (b) : Visca Catalunya (b) (3:0)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 10 14.05.2019

      KS Kretovia : Zryw Dabrowka (0:2)
      F.C Barcelona. (b) : LA Galaxy (b) (1:1)
      Elektryczne Tłuczki : 〽️ Trail Minutka CF (0:1)
      ZIAJOK FC : Sportowa FC (b) (2:2)
      Raba Bessów : KGB (0:3w/o)
      Torcida : K.S. Stary Wiśnicz (1:1)
      Zbynek : FC Masters Gliwice (1:0)
      Huragan Humniska (b) : BKP Rakovia Gepard (b) (2:1)
      Visca Catalunya (b) : Rozrzutnik Budzisław (0:3)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Kolejka 11 16.05.2019

      KGB : Elektryczne Tłuczki (1:0)
      〽️ Trail Minutka CF : F.C Barcelona. (b) (1:1)
      LA Galaxy (b) : KS Kretovia (1:2)
      Zryw Dabrowka : ZIAJOK FC (1:0)
      K.S. Stary Wiśnicz : Raba Bessów (3:0w/o)
      FC Masters Gliwice : Torcida (0:1)
      BKP Rakovia Gepard (b) : Zbynek (1:0)
      Rozrzutnik Budzisław : Huragan Humniska (b) (3:2)
      Sportowa FC (b) : Visca Catalunya (b) (0:1)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Kolejka 12 18.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : F.C Barcelona. (b) (2:4)
      KS Kretovia : 〽️ Trail Minutka CF (0:0)
      ZIAJOK FC : LA Galaxy (b) (0:0)
      KGB : K.S. Stary Wiśnicz (4:3)
      Raba Bessów : FC Masters Gliwice (0:3w/o)
      Torcida : BKP Rakovia Gepard (b) (1:0)
      Zbynek : Rozrzutnik Budzisław (0:2)
      Huragan Humniska (b) : Sportowa FC (b) (0:0)
      Visca Catalunya (b) : Zryw Dabrowka (1:1)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 13 19.05.2019

      K.S. Stary Wiśnicz : Elektryczne Tłuczki (2:0)
      F.C Barcelona. (b) : KS Kretovia (1:1)
      〽️ Trail Minutka CF : ZIAJOK FC (0:0)
      FC Masters Gliwice : KGB (0:0)
      BKP Rakovia Gepard (b) : Raba Bessów (3:0w/o)
      Rozrzutnik Budzisław : Torcida (1:0)
      Sportowa FC (b) : Zbynek (3:1)
      Zryw Dabrowka : Huragan Humniska (b) (1:3)
      LA Galaxy (b) : Visca Catalunya (b) (0:1)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Kolejka 14 20.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : KS Kretovia (1:2)
      ZIAJOK FC : F.C Barcelona. (b) (0:1)
      K.S. Stary Wiśnicz : FC Masters Gliwice (0:0)
      KGB : BKP Rakovia Gepard (b) (0:1)
      Raba Bessów : Rozrzutnik Budzisław (0:3w/o)
      Torcida : Sportowa FC (b) (0:1)
      Zbynek : Zryw Dabrowka (2:4)
      Huragan Humniska (b) : LA Galaxy (b) (5:1)
      Visca Catalunya (b) : 〽️ Trail Minutka CF (0:1)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 15 21.05.2019

      FC Masters Gliwice : Elektryczne Tłuczki (1:1)
      KS Kretovia : ZIAJOK FC (0:0)
      BKP Rakovia Gepard (b) : K.S. Stary Wiśnicz (2:0)
      Rozrzutnik Budzisław : KGB (1:0)
      Sportowa FC (b) : Raba Bessów (3:0w/o)
      Zryw Dabrowka : Torcida (4:5)
      LA Galaxy (b) : Zbynek (3:0)
      〽️ Trail Minutka CF : Huragan Humniska (b) (2:4)
      F.C Barcelona. (b) : Visca Catalunya (b) (0:0)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 16 23.05.2019

      Elektryczne Tłuczki : ZIAJOK FC (0:1)
      FC Masters Gliwice : BKP Rakovia Gepard (b) (0:1)
      K.S. Stary Wiśnicz : Rozrzutnik Budzisław (2:1)
      KGB : Sportowa FC (b) (3:2)
      Raba Bessów : Zryw Dabrowka (0:3w/o)
      Torcida : LA Galaxy (b) (2:0)
      Zbynek : 〽️ Trail Minutka CF (0:1)
      Huragan Humniska (b) : F.C Barcelona. (b) (1:2)
      Visca Catalunya (b) : KS Kretovia (0:1)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 17 25.05.2019

      Sportowa FC (b) : K.S. Stary Wiśnicz (0:0)
      Rozrzutnik Budzisław : FC Masters Gliwice (1:4)
      BKP Rakovia Gepard (b) : Elektryczne Tłuczki (1:2)
      Zryw Dabrowka : KGB (0:0)
      LA Galaxy (b) : Raba Bessów (3:0w/o)
      〽️ Trail Minutka CF : Torcida (1:0)
      F.C Barcelona. (b) : Zbynek (3:0)
      KS Kretovia : Huragan Humniska (b) (0:2)
      ZIAJOK FC : Visca Catalunya (b) (2:0)



      Zespół Torcida ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół BKP Rakovia Gepard ukarany odjęciem 6 punków (2 symulacje z winy zespołu w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().