Rozgrywki LT PL - IVB liga - VII sezon - I runda

      Rozgrywki LT PL - IVB liga - VII sezon - I runda



      Kolejka 1 - 02.05.2019

      KS UNIA Lisowice (b) : KS Kraków
      ASD Taurisano Calcio : Wodnik Callander (b)
      TMC Trytyt : FC Equ (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : FC Juventus (b)
      Sativa Team : Victoria Pomorzowice (b)
      KS Nowiny Wielkie : JELONKI Warszawa
      NaleśnikiTeam : Brzozovia (b)
      Avengers (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Studnia (S) Bydgoszcz


      Kolejka 2 04.05.2019

      KS UNIA Lisowice (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      Studnia (S) Bydgoszcz : Avengers (b)
      KS Kraków : Wodnik Callander (b)
      FC Equ (b) : ASD Taurisano Calcio
      FC Juventus (b) : TMC Trytyt
      Victoria Pomorzowice (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń
      JELONKI Warszawa : Sativa Team
      Brzozovia (b) : KS Nowiny Wielkie
      LZS Snajper Szalejów Górny : NaleśnikiTeam


      Kolejka 3 05.05.2019

      Mszczonowianka Mszczonów (b) : KS Kraków
      Wodnik Callander (b) : FC Equ (b)
      ASD Taurisano Calcio : FC Juventus (b)
      TMC Trytyt : Victoria Pomorzowice (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : JELONKI Warszawa
      Sativa Team : Brzozovia (b)
      KS Nowiny Wielkie : LZS Snajper Szalejów Górny
      NaleśnikiTeam : Studnia (S) Bydgoszcz
      Avengers (b) : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 4 06.05.2019

      KS Kraków : FC Equ (b)
      FC Juventus (b) : Wodnik Callander (b)
      Victoria Pomorzowice (b) : ASD Taurisano Calcio
      JELONKI Warszawa : TMC Trytyt
      Brzozovia (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń
      LZS Snajper Szalejów Górny : Sativa Team
      Studnia (S) Bydgoszcz : KS Nowiny Wielkie
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Avengers (b)
      KS UNIA Lisowice (b) : NaleśnikiTeam


      Kolejka 5 07.05.2019

      Avengers (b) : KS Kraków
      FC Equ (b) : FC Juventus (b)
      Wodnik Callander (b) : Victoria Pomorzowice (b)
      ASD Taurisano Calcio : JELONKI Warszawa
      TMC Trytyt : Brzozovia (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : LZS Snajper Szalejów Górny
      Sativa Team : Studnia (S) Bydgoszcz
      NaleśnikiTeam : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      KS Nowiny Wielkie : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 6 09.05.2019

      KS Kraków : FC Juventus (b)
      Victoria Pomorzowice (b) : FC Equ (b)
      JELONKI Warszawa : Wodnik Callander (b)
      Brzozovia (b) : ASD Taurisano Calcio
      LZS Snajper Szalejów Górny : TMC Trytyt
      Studnia (S) Bydgoszcz : GKS Zamczysko Odrzykoń
      Avengers (b) : NaleśnikiTeam
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : KS Nowiny Wielkie
      KS UNIA Lisowice (b) : Sativa Team


      Kolejka 7 11.05.2019

      NaleśnikiTeam : KS Kraków
      FC Juventus (b) : Victoria Pomorzowice (b)
      FC Equ (b) : JELONKI Warszawa
      Wodnik Callander (b) : Brzozovia (b)
      ASD Taurisano Calcio : LZS Snajper Szalejów Górny
      TMC Trytyt : Studnia (S) Bydgoszcz
      KS Nowiny Wielkie : Avengers (b)
      Sativa Team : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 8 12.05.2019

      KS Kraków : Victoria Pomorzowice (b)
      JELONKI Warszawa : FC Juventus (b)
      Brzozovia (b) : FC Equ (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Wodnik Callander (b)
      Studnia (S) Bydgoszcz : ASD Taurisano Calcio
      NaleśnikiTeam : KS Nowiny Wielkie
      Avengers (b) : Sativa Team
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń
      KS UNIA Lisowice (b) : TMC Trytyt


      Kolejka 9 13.05.2019

      KS Nowiny Wielkie : KS Kraków
      Victoria Pomorzowice (b) : JELONKI Warszawa
      FC Juventus (b) : Brzozovia (b)
      FC Equ (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      Wodnik Callander (b) : Studnia (S) Bydgoszcz
      Sativa Team : NaleśnikiTeam
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Avengers (b)
      TMC Trytyt : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      ASD Taurisano Calcio : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 10 14.05.2019

      LZS Snajper Szalejów Górny : FC Juventus (b)
      Brzozovia (b) : Victoria Pomorzowice (b)
      KS Kraków : JELONKI Warszawa
      Studnia (S) Bydgoszcz : FC Equ (b)
      KS Nowiny Wielkie : Sativa Team
      NaleśnikiTeam : GKS Zamczysko Odrzykoń
      Avengers (b) : TMC Trytyt
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : ASD Taurisano Calcio
      KS UNIA Lisowice (b) : Wodnik Callander (b)


      Kolejka 11 16.05.2019

      Sativa Team : KS Kraków
      JELONKI Warszawa : Brzozovia (b)
      Victoria Pomorzowice (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      FC Juventus (b) : Studnia (S) Bydgoszcz
      GKS Zamczysko Odrzykoń : KS Nowiny Wielkie
      TMC Trytyt : NaleśnikiTeam
      ASD Taurisano Calcio : Avengers (b)
      Wodnik Callander (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      FC Equ (b) : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 12 18.05.2019

      KS Kraków : Brzozovia (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : JELONKI Warszawa
      Studnia (S) Bydgoszcz : Victoria Pomorzowice (b)
      Sativa Team : GKS Zamczysko Odrzykoń
      KS Nowiny Wielkie : TMC Trytyt
      NaleśnikiTeam : ASD Taurisano Calcio
      Avengers (b) : Wodnik Callander (b)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : FC Equ (b)
      KS UNIA Lisowice (b) : FC Juventus (b)


      Kolejka 13 19.05.2019

      GKS Zamczysko Odrzykoń : KS Kraków
      Brzozovia (b) : LZS Snajper Szalejów Górny
      JELONKI Warszawa : Studnia (S) Bydgoszcz
      TMC Trytyt : Sativa Team
      ASD Taurisano Calcio : KS Nowiny Wielkie
      Wodnik Callander (b) : NaleśnikiTeam
      FC Equ (b) : Avengers (b)
      FC Juventus (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      Victoria Pomorzowice (b) : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 14 20.05.2019

      KS Kraków : LZS Snajper Szalejów Górny
      Studnia (S) Bydgoszcz : Brzozovia (b)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : TMC Trytyt
      Sativa Team : ASD Taurisano Calcio
      KS Nowiny Wielkie : Wodnik Callander (b)
      NaleśnikiTeam : FC Equ (b)
      Avengers (b) : FC Juventus (b)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Victoria Pomorzowice (b)
      KS UNIA Lisowice (b) : JELONKI Warszawa


      Kolejka 15 21.05.2019

      TMC Trytyt : KS Kraków
      LZS Snajper Szalejów Górny : Studnia (S) Bydgoszcz
      ASD Taurisano Calcio : GKS Zamczysko Odrzykoń
      Wodnik Callander (b) : Sativa Team
      FC Equ (b) : KS Nowiny Wielkie
      FC Juventus (b) : NaleśnikiTeam
      Victoria Pomorzowice (b) : Avengers (b)
      JELONKI Warszawa : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      Brzozovia (b) : KS UNIA Lisowice (b)


      Kolejka 16 23.05.2019

      KS Kraków : Studnia (S) Bydgoszcz
      TMC Trytyt : ASD Taurisano Calcio
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Wodnik Callander (b)
      Sativa Team : FC Equ (b)
      KS Nowiny Wielkie : FC Juventus (b)
      NaleśnikiTeam : Victoria Pomorzowice (b)
      Avengers (b) : JELONKI Warszawa
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Brzozovia (b)
      KS UNIA Lisowice (b) : LZS Snajper Szalejów Górny


      Kolejka 17 25.05.2019

      FC Equ (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń
      Wodnik Callander (b) : TMC Trytyt
      ASD Taurisano Calcio : KS Kraków
      FC Juventus (b) : Sativa Team
      Victoria Pomorzowice (b) : KS Nowiny Wielkie
      JELONKI Warszawa : NaleśnikiTeam
      Brzozovia (b) : Avengers (b)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Mszczonowianka Mszczonów (b)
      Studnia (S) Bydgoszcz : KS UNIA Lisowice (b)
      Kolejka 1 - 02.05.2019

      KS UNIA Lisowice (b) : KS Kraków (0:3w/o)
      ASD Taurisano Calcio : Wodnik Callander (b) (0:4)
      TMC Trytyt : FC Equ (b) (3:0)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : FC Juventus (b) (0:0)
      Sativa Team : Victoria Pomorzowice (b) (0:2)
      KS Nowiny Wielkie : JELONKI Warszawa (0:0)
      NaleśnikiTeam : Brzozovia (b) (1:0)
      Avengers (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (3:0)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 2 04.05.2019

      KS UNIA Lisowice (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:3w/o)
      Studnia (S) Bydgoszcz : Avengers (b) (0:3w/o)
      KS Kraków : Wodnik Callander (b) (1:1) - symulacja z winy Wodnik Callander
      FC Equ (b) : ASD Taurisano Calcio (2:0)
      FC Juventus (b) : TMC Trytyt (0:2)
      Victoria Pomorzowice (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (3:2)
      JELONKI Warszawa : Sativa Team (0:1)
      Brzozovia (b) : KS Nowiny Wielkie (2:0)
      LZS Snajper Szalejów Górny : NaleśnikiTeam (0:2)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 3 05.05.2019

      Mszczonowianka Mszczonów (b) : KS Kraków (1:1)
      Wodnik Callander (b) : FC Equ (b) (1:0)
      ASD Taurisano Calcio : FC Juventus (b) (0:6)
      TMC Trytyt : Victoria Pomorzowice (b) (2:1)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : JELONKI Warszawa (0:2)
      Sativa Team : Brzozovia (b) (0:3)
      KS Nowiny Wielkie : LZS Snajper Szalejów Górny (3:0)
      NaleśnikiTeam : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      Avengers (b) : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 4 06.05.2019

      KS Kraków : FC Equ (b) (2:0)
      FC Juventus (b) : Wodnik Callander (b) (2:0)
      Victoria Pomorzowice (b) : ASD Taurisano Calcio (4:0)
      JELONKI Warszawa : TMC Trytyt (2:0)
      Brzozovia (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (4:1)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Sativa Team (0:1)
      Studnia (S) Bydgoszcz : KS Nowiny Wielkie (0:3w/o)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Avengers (b) (1:1)
      KS UNIA Lisowice (b) : NaleśnikiTeam (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 5 07.05.2019

      Avengers (b) : KS Kraków (1:0)
      FC Equ (b) : FC Juventus (b) (0:2)
      Wodnik Callander (b) : Victoria Pomorzowice (b) (0:2)
      ASD Taurisano Calcio : JELONKI Warszawa (0:4)
      TMC Trytyt : Brzozovia (b) (0:2)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : LZS Snajper Szalejów Górny (0:1)
      Sativa Team : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      NaleśnikiTeam : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:0)
      KS Nowiny Wielkie : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 6 09.05.2019

      KS Kraków : FC Juventus (b) (1:0)
      Victoria Pomorzowice (b) : FC Equ (b) (3:0)
      JELONKI Warszawa : Wodnik Callander (b) (2:0)
      Brzozovia (b) : ASD Taurisano Calcio (0:5)
      LZS Snajper Szalejów Górny : TMC Trytyt (0:3)
      Studnia (S) Bydgoszcz : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:3w/o)
      Avengers (b) : NaleśnikiTeam (3:0)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : KS Nowiny Wielkie (0:1)
      KS UNIA Lisowice (b) : Sativa Team (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 7 11.05.2019

      NaleśnikiTeam : KS Kraków (2:3)
      FC Juventus (b) : Victoria Pomorzowice (b) (0:3)
      FC Equ (b) : JELONKI Warszawa (0:3)
      Wodnik Callander (b) : Brzozovia (b) (0:3)
      ASD Taurisano Calcio : LZS Snajper Szalejów Górny (0:3)
      TMC Trytyt : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      KS Nowiny Wielkie : Avengers (b) (0:2)
      Sativa Team : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:0)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : KS UNIA Lisowice (b) (3:w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 8 12.05.2019

      KS Kraków : Victoria Pomorzowice (b) (0:2)
      JELONKI Warszawa : FC Juventus (b) (1:1)
      Brzozovia (b) : FC Equ (b) (0:1)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Wodnik Callander (b) (0:0)
      Studnia (S) Bydgoszcz : ASD Taurisano Calcio (0:3w/o)
      NaleśnikiTeam : KS Nowiny Wielkie (2:0)
      Avengers (b) : Sativa Team (1:2)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:0)
      KS UNIA Lisowice (b) : TMC Trytyt (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 9 13.05.2019

      KS Nowiny Wielkie : KS Kraków (0:0)
      Victoria Pomorzowice (b) : JELONKI Warszawa (2:0)
      FC Juventus (b) : Brzozovia (b) (0:2)
      FC Equ (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (2:0)
      Wodnik Callander (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      Sativa Team : NaleśnikiTeam (4:5)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Avengers (b) (0:0)
      TMC Trytyt : Mszczonowianka Mszczonów (b) (1:0)
      ASD Taurisano Calcio : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 10 14.05.2019

      LZS Snajper Szalejów Górny : FC Juventus (b) (0:3)
      Brzozovia (b) : Victoria Pomorzowice (b) (0:1)
      KS Kraków : JELONKI Warszawa (0:2)
      Studnia (S) Bydgoszcz : FC Equ (b) (0:3w/o)
      KS Nowiny Wielkie : Sativa Team (3:0w/o)
      NaleśnikiTeam : GKS Zamczysko Odrzykoń (2:1)
      Avengers (b) : TMC Trytyt (0:0)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : ASD Taurisano Calcio (4:0)
      KS UNIA Lisowice (b) : Wodnik Callander (b) (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 11 16.05.2019

      Sativa Team : KS Kraków (2:0)
      JELONKI Warszawa : Brzozovia (b) (0:2)
      Victoria Pomorzowice (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (2:0)
      FC Juventus (b) : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : KS Nowiny Wielkie (0:1)
      TMC Trytyt : NaleśnikiTeam (3:2)
      ASD Taurisano Calcio : Avengers (b) (0:6)
      Wodnik Callander (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b) (1:3)
      FC Equ (b) : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 12 18.05.2019

      KS Kraków : Brzozovia (b) (1:2)
      LZS Snajper Szalejów Górny : JELONKI Warszawa (0:3)
      Studnia (S) Bydgoszcz : Victoria Pomorzowice (b) (0:3w/o)
      Sativa Team : GKS Zamczysko Odrzykoń (7:0)
      KS Nowiny Wielkie : TMC Trytyt (0:2)
      NaleśnikiTeam : ASD Taurisano Calcio (0:0)
      Avengers (b) : Wodnik Callander (b) (1:0)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : FC Equ (b) (2:0)
      KS UNIA Lisowice (b) : FC Juventus (b) (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 13 19.05.2019

      GKS Zamczysko Odrzykoń : KS Kraków (1:0)
      Brzozovia (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (4:1)
      JELONKI Warszawa : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      TMC Trytyt : Sativa Team (0:1)
      ASD Taurisano Calcio : KS Nowiny Wielkie (0:0)
      Wodnik Callander (b) : NaleśnikiTeam (0:1)
      FC Equ (b) : Avengers (b) (1:1)
      FC Juventus (b) : Mszczonowianka Mszczonów (b) (1:0)
      Victoria Pomorzowice (b) : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 14 20.05.2019

      KS Kraków : LZS Snajper Szalejów Górny (1:1)
      Studnia (S) Bydgoszcz : Brzozovia (b) (0:3w/o)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : TMC Trytyt (0:1)
      Sativa Team : ASD Taurisano Calcio (6:0)
      KS Nowiny Wielkie : Wodnik Callander (b) (1:1)
      NaleśnikiTeam : FC Equ (b) (2:0)
      Avengers (b) : FC Juventus (b) (2:0)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Victoria Pomorzowice (b) (0:1)
      KS UNIA Lisowice (b) : JELONKI Warszawa (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 15 21.05.2019

      TMC Trytyt : KS Kraków (0:0)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      ASD Taurisano Calcio : GKS Zamczysko Odrzykoń (0:6)
      Wodnik Callander (b) : Sativa Team (1:0)
      FC Equ (b) : KS Nowiny Wielkie (2:2)
      FC Juventus (b) : NaleśnikiTeam (0:2)
      Victoria Pomorzowice (b) : Avengers (b) (2:0)
      JELONKI Warszawa : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:1)
      Brzozovia (b) : KS UNIA Lisowice (b) (3:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 16 23.05.2019

      KS Kraków : Studnia (S) Bydgoszcz (3:0w/o)
      TMC Trytyt : ASD Taurisano Calcio (0:0)
      GKS Zamczysko Odrzykoń : Wodnik Callander (b) (4:2)
      Sativa Team : FC Equ (b) (1:0)
      KS Nowiny Wielkie : FC Juventus (b) (2:4)
      NaleśnikiTeam : Victoria Pomorzowice (b) (0:0)
      Avengers (b) : JELONKI Warszawa (1:0)
      Mszczonowianka Mszczonów (b) : Brzozovia (b) (0:2)
      KS UNIA Lisowice (b) : LZS Snajper Szalejów Górny (0:3w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 17 25.05.2019

      FC Equ (b) : GKS Zamczysko Odrzykoń (1:1)
      Wodnik Callander (b) : TMC Trytyt (1:1)
      ASD Taurisano Calcio : KS Kraków (0:3)
      FC Juventus (b) : Sativa Team (0:1)
      Victoria Pomorzowice (b) : KS Nowiny Wielkie (4:1)
      JELONKI Warszawa : NaleśnikiTeam (0:2)
      Brzozovia (b) : Avengers (b) (0:0)
      LZS Snajper Szalejów Górny : Mszczonowianka Mszczonów (b) (0:4)
      Studnia (S) Bydgoszcz : KS UNIA Lisowice (b) (w/o0:0w/o)



      Zespół Sativa Team ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC Equ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół KS UNIA Lisowice ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Studnia (S) Bydgoszcz ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().