Rozgrywki LT PL - Niepozorne Zaplecze Futbolcup (VB liga) - VII sezon - I runda

      Rozgrywki LT PL - Niepozorne Zaplecze Futbolcup (VB liga) - VII sezon - I runda



      Kolejka 1 - 02.05.2019

      WOLNY LOS : Chrobry Głogów Koprnik 1984
      Cargovia Kargowa : HUGO
      Tiger Is Cool : FC Pręczki
      Klasyczny : Gäläktikös
      FC Brooklyn : LKS Iva Iwkowa
      Pro Gram : Studzionka C.F.
      FC Słupia Sulęczyno : WOLNY LOS
      FC KaRa KrAkOw : WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      WOLNY LOS : Kryształ


      Kolejka 2 04.05.2019

      WOLNY LOS : WOLNY LOS
      Kryształ : FC KaRa KrAkOw
      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : HUGO
      FC Pręczki : Cargovia Kargowa
      Gäläktikös : Tiger Is Cool
      LKS Iva Iwkowa : Klasyczny
      Studzionka C.F. : FC Brooklyn
      WOLNY LOS : Pro Gram
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : FC Słupia Sulęczyno


      Kolejka 3 05.05.2019

      WOLNY LOS : Chrobry Głogów Koprnik 1984
      HUGO : FC Pręczki
      Cargovia Kargowa : Gäläktikös
      Tiger Is Cool : LKS Iva Iwkowa
      Klasyczny : Studzionka C.F.
      FC Brooklyn : WOLNY LOS
      Pro Gram : WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      FC Słupia Sulęczyno : Kryształ
      FC KaRa KrAkOw : WOLNY LOS


      Kolejka 4 06.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : FC Pręczki
      Gäläktikös : HUGO
      LKS Iva Iwkowa : Cargovia Kargowa
      Studzionka C.F. : Tiger Is Cool
      WOLNY LOS : Klasyczny
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : FC Brooklyn
      Kryształ : Pro Gram
      WOLNY LOS : FC KaRa KrAkOw
      WOLNY LOS : FC Słupia Sulęczyno


      Kolejka 5 07.05.2019

      FC KaRa KrAkOw : Chrobry Głogów Koprnik 1984
      FC Pręczki : Gäläktikös
      HUGO : LKS Iva Iwkowa
      Cargovia Kargowa : Studzionka C.F.
      Tiger Is Cool : WOLNY LOS
      Klasyczny : WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      FC Brooklyn : Kryształ
      FC Słupia Sulęczyno : WOLNY LOS
      Pro Gram : WOLNY LOS


      Kolejka 6 09.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : Gäläktikös
      LKS Iva Iwkowa : FC Pręczki
      Studzionka C.F. : HUGO
      WOLNY LOS : Cargovia Kargowa
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : Tiger Is Cool
      Kryształ : Klasyczny
      FC KaRa KrAkOw : FC Słupia Sulęczyno
      WOLNY LOS : Pro Gram
      WOLNY LOS : FC Brooklyn


      Kolejka 7 11.05.2019

      FC Słupia Sulęczyno : Chrobry Głogów Koprnik 1984
      Gäläktikös : LKS Iva Iwkowa
      FC Pręczki : Studzionka C.F.
      HUGO : WOLNY LOS
      Cargovia Kargowa : WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      Tiger Is Cool : Kryształ
      Pro Gram : FC KaRa KrAkOw
      FC Brooklyn : WOLNY LOS
      Klasyczny : WOLNY LOS


      Kolejka 8 12.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : LKS Iva Iwkowa
      Studzionka C.F. : Gäläktikös
      WOLNY LOS : FC Pręczki
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : HUGO
      Kryształ : Cargovia Kargowa
      FC Słupia Sulęczyno : Pro Gram
      FC KaRa KrAkOw : FC Brooklyn
      WOLNY LOS : Klasyczny
      WOLNY LOS : Tiger Is Cool


      Kolejka 9 13.05.2019

      Pro Gram : Chrobry Głogów Koprnik 1984
      LKS Iva Iwkowa : Studzionka C.F.
      Gäläktikös : WOLNY LOS
      FC Pręczki : WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      HUGO : Kryształ
      FC Brooklyn : FC Słupia Sulęczyno
      Klasyczny : FC KaRa KrAkOw
      Tiger Is Cool : WOLNY LOS
      Cargovia Kargowa : WOLNY LOS


      Kolejka 10 14.05.2019

      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : Gäläktikös
      WOLNY LOS : LKS Iva Iwkowa
      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : Studzionka C.F.
      Kryształ : FC Pręczki
      Pro Gram : FC Brooklyn
      FC Słupia Sulęczyno : Klasyczny
      FC KaRa KrAkOw : Tiger Is Cool
      WOLNY LOS : Cargovia Kargowa
      WOLNY LOS : HUGO


      Kolejka 11 16.05.2019

      FC Brooklyn : Chrobry Głogów Koprnik 1984
      Studzionka C.F. : WOLNY LOS
      LKS Iva Iwkowa : WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      Gäläktikös : Kryształ
      Klasyczny : Pro Gram
      Tiger Is Cool : FC Słupia Sulęczyno
      Cargovia Kargowa : FC KaRa KrAkOw
      HUGO : WOLNY LOS
      FC Pręczki : WOLNY LOS


      Kolejka 12 18.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : WOLNY LOS
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : Studzionka C.F.
      Kryształ : LKS Iva Iwkowa
      FC Brooklyn : Klasyczny
      Pro Gram : Tiger Is Cool
      FC Słupia Sulęczyno : Cargovia Kargowa
      FC KaRa KrAkOw : HUGO
      WOLNY LOS : FC Pręczki
      WOLNY LOS : Gäläktikös


      Kolejka 13 19.05.2019

      Klasyczny : Chrobry Głogów Koprnik 1984
      WOLNY LOS : WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      Studzionka C.F. : Kryształ
      Tiger Is Cool : FC Brooklyn
      Cargovia Kargowa : Pro Gram
      HUGO : FC Słupia Sulęczyno
      FC Pręczki : FC KaRa KrAkOw
      Gäläktikös : WOLNY LOS
      LKS Iva Iwkowa : WOLNY LOS


      Kolejka 14 20.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : WKS Śląsk Wrocław Psie pole
      Kryształ : WOLNY LOS
      Klasyczny : Tiger Is Cool
      FC Brooklyn : Cargovia Kargowa
      Pro Gram : HUGO
      FC Słupia Sulęczyno : FC Pręczki
      FC KaRa KrAkOw : Gäläktikös
      WOLNY LOS : LKS Iva Iwkowa
      WOLNY LOS : Studzionka C.F.


      Kolejka 15 21.05.2019

      Tiger Is Cool : Chrobry Głogów Koprnik 1984
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : Kryształ
      Cargovia Kargowa : Klasyczny
      HUGO : FC Brooklyn
      FC Pręczki : Pro Gram
      Gäläktikös : FC Słupia Sulęczyno
      LKS Iva Iwkowa : FC KaRa KrAkOw
      Studzionka C.F. : WOLNY LOS
      WOLNY LOS : WOLNY LOS


      Kolejka 16 23.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : Kryształ
      Tiger Is Cool : Cargovia Kargowa
      Klasyczny : HUGO
      FC Brooklyn : FC Pręczki
      Pro Gram : Gäläktikös
      FC Słupia Sulęczyno : LKS Iva Iwkowa
      FC KaRa KrAkOw : Studzionka C.F.
      WOLNY LOS : WOLNY LOS
      WOLNY LOS : WKS Śląsk Wrocław Psie pole


      Kolejka 17 25.05.2019

      FC Pręczki : Klasyczny
      HUGO : Tiger Is Cool
      Cargovia Kargowa : Chrobry Głogów Koprnik 1984
      Gäläktikös : FC Brooklyn
      LKS Iva Iwkowa : Pro Gram
      Studzionka C.F. : FC Słupia Sulęczyno
      WOLNY LOS : FC KaRa KrAkOw
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : WOLNY LOS
      Kryształ : WOLNY LOS
      Kolejka 1 - 02.05.2019

      WOLNY LOS : Chrobry Głogów Koprnik 1984 (0;3)
      Cargovia Kargowa : HUGO (5:0)
      Tiger Is Cool : FC Pręczki (0:3w/o)
      Klasyczny : Gäläktikös (2:0)
      FC Brooklyn : LKS Iva Iwkowa (2:0)
      Pro Gram : Studzionka C.F. (0:4)
      FC Słupia Sulęczyno : WOLNY LOS (3:0)
      FC KaRa KrAkOw : WKS Śląsk Wrocław Psie pole (5:0)
      WOLNY LOS : Kryształ (0:3)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 2 04.05.2019

      WOLNY LOS : WOLNY LOS (0:0)
      Kryształ : FC KaRa KrAkOw (0:5)
      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : HUGO (0:7)
      FC Pręczki : Cargovia Kargowa (0:4)
      Gäläktikös : Tiger Is Cool (3:0w/o)
      LKS Iva Iwkowa : Klasyczny (w/o0:0w/o)
      Studzionka C.F. : FC Brooklyn (0:0)
      WOLNY LOS : Pro Gram (0:3)
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : FC Słupia Sulęczyno (0:1)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 3 05.05.2019

      WOLNY LOS : Chrobry Głogów Koprnik 1984 (0:3)
      HUGO : FC Pręczki (1:0)
      Cargovia Kargowa : Gäläktikös (7:0)
      Tiger Is Cool : LKS Iva Iwkowa (0:3w/o)
      Klasyczny : Studzionka C.F. (0:4)
      FC Brooklyn : WOLNY LOS (3:0)
      Pro Gram : WKS Śląsk Wrocław Psie pole (0:2)
      FC Słupia Sulęczyno : Kryształ (3:0w/o)
      FC KaRa KrAkOw : WOLNY LOS (3:0)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 4 06.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : FC Pręczki (0:4)
      Gäläktikös : HUGO (0:0)
      LKS Iva Iwkowa : Cargovia Kargowa (0:5)
      Studzionka C.F. : Tiger Is Cool (3:0w/o)
      WOLNY LOS : Klasyczny (0:3)
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : FC Brooklyn (w/o0:0w/o)
      Kryształ : Pro Gram (w/o0:3) - wynik uwzględniony w 6 kolejce
      WOLNY LOS : FC KaRa KrAkOw (0:3)
      WOLNY LOS : FC Słupia Sulęczyno (0:3)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 5 07.05.2019

      FC KaRa KrAkOw : Chrobry Głogów Koprnik 1984 (5:0)
      FC Pręczki : Gäläktikös (1:2)
      HUGO : LKS Iva Iwkowa (0w/o0:0w/o)
      Cargovia Kargowa : Studzionka C.F. (4:0)
      Tiger Is Cool : WOLNY LOS (3:0)
      Klasyczny : WKS Śląsk Wrocław Psie pole (4:0)
      FC Brooklyn : Kryształ (w/o0:0w/o)
      FC Słupia Sulęczyno : WOLNY LOS (3:0)
      Pro Gram : WOLNY LOS (3:0)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 6 09.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : Gäläktikös (0:3)
      LKS Iva Iwkowa : FC Pręczki (3:1)
      Studzionka C.F. : HUGO (4:0)
      WOLNY LOS : Cargovia Kargowa (0:3)
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : Tiger Is Cool (3:0w/o)
      Kryształ : Klasyczny (0:1)
      FC KaRa KrAkOw : FC Słupia Sulęczyno (1:3)
      WOLNY LOS : Pro Gram (0:3)
      WOLNY LOS : FC Brooklyn (0:3)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 7 11.05.2019

      FC Słupia Sulęczyno : Chrobry Głogów Koprnik 1984 (5:0)
      Gäläktikös : LKS Iva Iwkowa (w/o0:0w/o)
      FC Pręczki : Studzionka C.F. (0:2)
      HUGO : WOLNY LOS (3:0)
      Cargovia Kargowa : WKS Śląsk Wrocław Psie pole (6:0)
      Tiger Is Cool : Kryształ (0:3w/o)
      Pro Gram : FC KaRa KrAkOw (0:4)
      FC Brooklyn : WOLNY LOS (3:0)
      Klasyczny : WOLNY LOS (3:0)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 8 12.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : LKS Iva Iwkowa (0:4)
      Studzionka C.F. : Gäläktikös (4:0)
      WOLNY LOS : FC Pręczki (0:3)
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : HUGO (0:4)
      Kryształ : Cargovia Kargowa (0:3w/o)
      FC Słupia Sulęczyno : Pro Gram (3:0)
      FC KaRa KrAkOw : FC Brooklyn (3:2)
      WOLNY LOS : Klasyczny (0:3)
      WOLNY LOS : Tiger Is Cool (0:3)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 9 13.05.2019

      Pro Gram : Chrobry Głogów Koprnik 1984 (4:0)
      LKS Iva Iwkowa : Studzionka C.F. (0:4)
      Gäläktikös : WOLNY LOS (3:0)
      FC Pręczki : WKS Śląsk Wrocław Psie pole (3:0)
      HUGO : Kryształ (1:0)
      FC Brooklyn : FC Słupia Sulęczyno (0:3w/o)
      Klasyczny : FC KaRa KrAkOw (0:5)
      Tiger Is Cool : WOLNY LOS (3:0)
      Cargovia Kargowa : WOLNY LOS (3:0)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 10 14.05.2019

      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : Gäläktikös (0:3)
      WOLNY LOS : LKS Iva Iwkowa (0;3)
      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : Studzionka C.F. (0:1)
      Kryształ : FC Pręczki (1:0)
      Pro Gram : FC Brooklyn (3:0)
      FC Słupia Sulęczyno : Klasyczny (5:0)
      FC KaRa KrAkOw : Tiger Is Cool (3:0w/o)
      WOLNY LOS : Cargovia Kargowa (0:3)
      WOLNY LOS : HUGO (0:3)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 11 16.05.2019

      FC Brooklyn : Chrobry Głogów Koprnik 1984 (5:0)
      Studzionka C.F. : WOLNY LOS (3:0)
      LKS Iva Iwkowa : WKS Śląsk Wrocław Psie pole (2:0)
      Gäläktikös : Kryształ (2:1)
      Klasyczny : Pro Gram (1:0)
      Tiger Is Cool : FC Słupia Sulęczyno (0:3w/o)
      Cargovia Kargowa : FC KaRa KrAkOw (5:1)
      HUGO : WOLNY LOS (3:0)
      FC Pręczki : WOLNY LOS (3:0)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 12 18.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : WOLNY LOS (3:0)
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : Studzionka C.F. (0:6)
      Kryształ : LKS Iva Iwkowa (w/o0:0w/o)
      FC Brooklyn : Klasyczny (w/o0:0w/o)
      Pro Gram : Tiger Is Cool (3:0w/o)
      FC Słupia Sulęczyno : Cargovia Kargowa (0:3)
      FC KaRa KrAkOw : HUGO (4:0)
      WOLNY LOS : FC Pręczki (0:3)
      WOLNY LOS : Gäläktikös (0:3)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 13 19.05.2019

      Klasyczny : Chrobry Głogów Koprnik 1984 (3:0)
      WOLNY LOS : WKS Śląsk Wrocław Psie pole (0:3)
      Studzionka C.F. : Kryształ (4:0)
      Tiger Is Cool : FC Brooklyn (0:3w/o)
      Cargovia Kargowa : Pro Gram (6:0)
      HUGO : FC Słupia Sulęczyno (0:8)
      FC Pręczki : FC KaRa KrAkOw (0:4)
      Gäläktikös : WOLNY LOS (3:0)
      LKS Iva Iwkowa : WOLNY LOS (3:0)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 14 20.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : WKS Śląsk Wrocław Psie pole (0:1)
      Kryształ : WOLNY LOS (3:0)
      Klasyczny : Tiger Is Cool (3:0w/0)
      FC Brooklyn : Cargovia Kargowa (0:3)
      Pro Gram : HUGO (1:0)
      FC Słupia Sulęczyno : FC Pręczki (w/o0:0w/o)
      FC KaRa KrAkOw : Gäläktikös (4:0)
      WOLNY LOS : LKS Iva Iwkowa (0:3)
      WOLNY LOS : Studzionka C.F. (0:3)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 15 21.05.2019

      Tiger Is Cool : Chrobry Głogów Koprnik 1984 (0:3w/o)
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : Kryształ (0:6)
      Cargovia Kargowa : Klasyczny (5:0)
      HUGO : FC Brooklyn (0:6)
      FC Pręczki : Pro Gram (2:0)
      Gäläktikös : FC Słupia Sulęczyno (0:5)
      LKS Iva Iwkowa : FC KaRa KrAkOw (1:4)
      Studzionka C.F. : WOLNY LOS (3:0)
      WOLNY LOS : WOLNY LOS (0:0)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

      Kolejka 16 23.05.2019

      Chrobry Głogów Koprnik 1984 : Kryształ (w/o0:0w/o)
      Tiger Is Cool : Cargovia Kargowa (0:3w/o)
      Klasyczny : HUGO (2:0)
      FC Brooklyn : FC Pręczki (4:0)
      Pro Gram : Gäläktikös (2:0)
      FC Słupia Sulęczyno : LKS Iva Iwkowa (4:0)
      FC KaRa KrAkOw : Studzionka C.F. (0:0)
      WOLNY LOS : WOLNY LOS (0:0)
      WOLNY LOS : WKS Śląsk Wrocław Psie pole (0:3)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Kolejka 17 25.05.2019

      FC Pręczki : Klasyczny (1:0)
      HUGO : Tiger Is Cool (3:0w/o)
      Cargovia Kargowa : Chrobry Głogów Koprnik 1984 (6:0)
      Gäläktikös : FC Brooklyn (0:4)
      LKS Iva Iwkowa : Pro Gram (0:3w/o)
      Studzionka C.F. : FC Słupia Sulęczyno (2:1)
      WOLNY LOS : FC KaRa KrAkOw (0:3)
      WKS Śląsk Wrocław Psie pole : WOLNY LOS (3:0)
      Kryształ : WOLNY LOS (3:0)



      Zespół FC Słupia Sulęczyno ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół FC KaRa KrAkOw ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Kryształ ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Tiger Is Cool ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
      Zespół Klasyczny ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





      Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().