Eliminacje do Reprezentacji Serwera na II turniej ze Stowarzyszeniem BTF - zapisy

      Eliminacje do Reprezentacji Serwera na II turniej ze Stowarzyszeniem BTF - zapisy

      1 czerwca 2019 roku o godzinie 13.00 wystartuje II edycja turnieju BTF vs Serwer, którego pula nagród z pewnością przekroczy 30 milionów.

      W drużynie serwera zagrają m.in.:

      - indywidualny zwycięzca I edycji turnieju Tottenham Hotspur 1882 FC,
      - finalista I edycji turnieju, drużyna która otarła się o podium: thorrgall,
      - półfinaliści I edycji turnieju: 9kompania, FC Masters Gliwice.


      Jeżeli chcesz dołączyć do Reprezentacji Serwera i zagrać w turnieju, już dziś zapisz się na eliminacje.
      Eliminacje (I etapowe) zostaną rozegrane w dniach 8 – 14 maja 2019 roku. Z eliminacji do turnieju awansuje 8 najlepszych zespołów.


      Spośród zespołów zgłoszonych do eliminacji, turnieje eliminacyjne utworzą zespoły z najwyższych pozycji w rankingu ELO (o ile wyrażą na to zgodę). Organizator turnieju eliminacyjnego zobowiązany będzie ufundować dla każdego uczestnika „swojego” turnieju nagrodę po 150k (może więcej jeżeli chce).W eliminacjach mogą zagrać maksymalnie 64 zespoły.

      Zapisujemy się kopiując podając kolejno: nazwę drużyny, nazwę menagera, ligę w której gramy. Każdy kolejny chętny zapisuje się kopiując listę poprzednika i dopisując siebie na końcu listy.

      Zapraszam do zapisów, które potrwają do dnia 1 maja 2019 roku do godziny 21.00 lub do wyczerpania miejsc.

      Uczestnicy eliminacji:

      1.
      Uczestnicy eliminacji:
      1. Huragan Humniska/zbogiem
      2. KksStartPruszcz / Giorgi93 /Liga 3
      3. Black Devils / Oldboy
      4. Legia - 1916 / wojti
      5. LKS Zielenczanka Zielonki / Lucek94 (gracz zapisany na własną prośbę)
      6, Topowi Szydercy / Lelouch
      7.menele mahonka/ Mahon
      Uczestnicy eliminacji:
      1. Huragan Humniska/zbogiem
      2. KksStartPruszcz / Giorgi93 /Liga 3
      3. Black Devils / Oldboy
      4. Legia - 1916 / wojti
      5. LKS Zielenczanka Zielonki / Lucek94 (gracz zapisany na własną prośbę)
      6. Topowi Szydercy / Lelouch
      7. menele mahonka/ Mahon
      8. TKP Tuchola/ Patryk TKP (gracz zapisany na własną prośbę)
      Uczestnicy eliminacji:
      1. Huragan Humniska/zbogiem
      2. KksStartPruszcz / Giorgi93 /Liga 3
      3. Black Devils / Oldboy
      4. Legia - 1916 / wojti
      5. LKS Zielenczanka Zielonki / Lucek94 (gracz zapisany na własną prośbę)
      6. Topowi Szydercy / Lelouch
      7. menele mahonka/ Mahon
      8. TKP Tuchola/ Patryk TKP (gracz zapisany na własną prośbę)
      9. Legion /Paul/4 liga
      Uczestnicy eliminacji:
      1. Huragan Humniska/zbogiem
      2. KksStartPruszcz / Giorgi93 /Liga 3
      3. Black Devils / Oldboy
      4. Legia - 1916 / wojti
      5. LKS Zielenczanka Zielonki / Lucek94 (gracz zapisany na własną prośbę)
      6. Topowi Szydercy / Lelouch
      7. menele mahonka/ Mahon
      8. TKP Tuchola/ Patryk TKP (gracz zapisany na własną prośbę)
      9. Legion /Paul/4 liga
      10. soints/kriss (zagram jeśli nie przejdę dalej w szczycie futbolu, mój turniej kończy się 7.05)
      Uczestnicy eliminacji:
      1. Huragan Humniska/zbogiem
      2. KksStartPruszcz / Giorgi93 /Liga 3
      3. Black Devils / Oldboy
      4. Legia - 1916 / wojti
      5. LKS Zielenczanka Zielonki / Lucek94 (gracz zapisany na własną prośbę)
      6. Topowi Szydercy / Lelouch
      7. menele mahonka/ Mahon
      8. TKP Tuchola/ Patryk TKP (gracz zapisany na własną prośbę)
      9. Legion /Paul/4 liga
      10. soints/kriss (zagram jeśli nie przejdę dalej w szczycie futbolu, mój turniej kończy się 7.05)
      11. Pogoń Stryj/roofeR98/2 Liga
      Uczestnicy eliminacji:
      1. Huragan Humniska/zbogiem
      2. KksStartPruszcz / Giorgi93 /Liga 3
      3. Black Devils / Oldboy
      4. Legia - 1916 / wojti
      5. LKS Zielenczanka Zielonki / Lucek94 (gracz zapisany na własną prośbę)
      6. Topowi Szydercy / Lelouch
      7. menele mahonka/ Mahon
      8. TKP Tuchola/ Patryk TKP (gracz zapisany na własną prośbę)
      9. Legion /Paul/4 liga
      10. soints/kriss (zagram jeśli nie przejdę dalej w szczycie futbolu, mój turniej kończy się 7.05)
      11. Pogoń Stryj/roofeR98/2 Liga
      12. LKS Czaszyn/kozuszi/2 liga
      Uczestnicy eliminacji:
      1. Huragan Humniska/zbogiem
      2. KksStartPruszcz / Giorgi93 /Liga 3
      3. Black Devils / Oldboy4.
      4. Legia - 1916 / wojti
      5. LKS Zielenczanka Zielonki / Lucek94 (gracz zapisany na własną prośbę)
      6. Topowi Szydercy / Lelouch
      7. menele mahonka/ Mahon
      8. TKP Tuchola/ Patryk TKP (gracz zapisany na własną prośbę)
      9. Legion /Paul/4 liga
      10. soints/kriss (zagram jeśli nie przejdę dalej w szczycie futbolu, mój turniej kończy się 7.05)
      11. Pogoń Stryj/roofeR98/2 Liga
      12. LKS Czaszyn/kozuszi/2 liga
      13. Goka Skrzeszewo/ Patrol21/ 3liga
      Uczestnicy eliminacji:
      1. Huragan Humniska/zbogiem
      2. KksStartPruszcz / Giorgi93 /Liga 3
      3. Black Devils / Oldboy4.
      4. Legia - 1916 / wojti
      5. LKS Zielenczanka Zielonki / Lucek94 (gracz zapisany na własną prośbę)
      6. Topowi Szydercy / Lelouch
      7. menele mahonka/ Mahon
      8. TKP Tuchola/ Patryk TKP (gracz zapisany na własną prośbę)
      9. Legion /Paul/4 liga
      10. soints/kriss (zagram jeśli nie przejdę dalej w szczycie futbolu, mój turniej kończy się 7.05)
      11. Pogoń Stryj/roofeR98/2 Liga
      12. LKS Czaszyn/kozuszi/2 liga
      13. Goka Skrzeszewo/ Patrol21/ 3liga
      14.Bronxik/Utki91/5liga
      Uczestnicy eliminacji:
      1. Huragan Humniska/zbogiem
      2. KksStartPruszcz / Giorgi93 /Liga 3
      3. Black Devils / Oldboy4.
      4. Legia - 1916 / wojti
      5. LKS Zielenczanka Zielonki / Lucek94 (gracz zapisany na własną prośbę)
      6. Topowi Szydercy / Lelouch
      7. menele mahonka/ Mahon
      8. TKP Tuchola/ Patryk TKP (gracz zapisany na własną prośbę)
      9. Legion /Paul/4 liga
      10. soints/kriss (zagram jeśli nie przejdę dalej w szczycie futbolu, mój turniej kończy się 7.05)
      11. Pogoń Stryj/roofeR98/2 Liga
      12. LKS Czaszyn/kozuszi/2 liga
      13. Goka Skrzeszewo/ Patrol21/ 3liga
      14.Bronxik/Utki91/5liga
      15. Myśliwiec/ Shaker/ 3 liga (od 29.04.2019 juz 2 liga)
      Uczestnicy eliminacji:
      1. Huragan Humniska/zbogiem
      2. KksStartPruszcz / Giorgi93 /Liga 3
      3. Black Devils / Oldboy4.
      4. Legia - 1916 / wojti
      5. LKS Zielenczanka Zielonki / Lucek94 (gracz zapisany na własną prośbę)
      6. Topowi Szydercy / Lelouch
      7. menele mahonka/ Mahon
      8. TKP Tuchola/ Patryk TKP (gracz zapisany na własną prośbę)
      9. Legion /Paul/4 liga
      10. soints/kriss (zagram jeśli nie przejdę dalej w szczycie futbolu, mój turniej kończy się 7.05)
      11. Pogoń Stryj/roofeR98/2 Liga
      12. LKS Czaszyn/kozuszi/2 liga
      13. Goka Skrzeszewo/ Patrol21/ 3liga
      14.Bronxik/Utki91/5liga
      15. Myśliwiec/ Shaker/ 3 liga (od 29.04.2019 juz 2 liga)
      16.Łęg Łowce II/ Dex / 4 Liga Opolskie 3