Angepinnt Ograjmy buka razem!

      Ograjmy buka razem!

      Witam wszystkich :)
      Jako, że gracze futbolcup w większym lub mniejszym stopniu interesują się sportem to postanowiłem założyć wątek z obstawianiem meczy. Jeden jest dobry z piłki, drugi z tenisa, a trzeci z kosza, czwarty z e-sportu itd... Wiem że istnieje już projekt Typeromanii ale tam zdobywamy tylko walutę w grze. Tutaj możemy się dzielić według nas najlepszymi typami na dany dzień. Od Premier League po ekstraklase w RPA. Plan typowania jest taki :

      1.Minimalny kurs spotkania - 1.4

      2. Podajemy dyscyplinę, godzinę,mecz,typ,kurs oraz najlepiej gdyby każdy do swojego typu dodał krótką analizę.
      a) nie przewiduję nagród za ten projekt bo to leży w interesie każdego, nikt was nie zmusza do grania ani obstawiania i ja też tego nie zrobie, traktujmy to jako zabawę przy której każdy może coś wygrać.

      3. Typy bez słowa omówienia zostaną usunięte. ( bezsensowny typ bez analizy = dalej bezsensowny ale gdy dodamy do tego krótką analizę podpartą statystykami to już wcale nie musi tak wyglądać).

      Liczę że niektórzy się zaangażują bo na pewno coś obstawiają i może chcą się podzielić swoją wiedzą z danej dziedziny. Pozostaje czekać na wasze propozycję i kleić taśmy.


      Pozdrawiam,
      Czarny

      Dieser Beitrag wurde bereits 7 mal editiert, zuletzt von „czarny_agent2“ ()

      To może ja zacznę żeby się rozkręciło.

      DYSCYPLINA:Siatkówka
      Godzina: 20;30
      Mecz: Perugia - Lube / przegrany
      Typ: 1
      Kurs 1.45
      Analiza: Stan serii na ten moment 2-2, wiec jest to decydujący mecz.Własne boisko jest tutaj czynnikiem chyba najważniejszym. Gdy Perugia była gospodarzem padl wynik 2x 3;0 dla gospodarzy natomiast gdy Lube grało u siebie wygrali 3;1 i 3;0. Wydaję mi się ze lepsza kadra i bonus własnego boiska powinien wystaczyć i Perugia zapewni sobie tym samym mistrozstwo Włoch.

      Jak widac analiza nie musi być długa, chodzi o to żebyśmy widzieli co obstawiamy i że nikt nie troluje i nie wstawia typów na pałe. Typujcie ;)

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „czarny_agent2“ ()

      Dyscyplina: Piłka nożna
      Godzina: 20:30
      mecz: Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
      typ: btts (obie drużyny strzelą bramkę) / wygrany
      kurs: 1.44
      analiza: w ostatnich meczach Zagłębia to jest seria gradu bramek (2:4) (2:1)(1:3)(4:3), Zagłębie od pięciu spotkań u siebie pakuje co najmniej jedną bramkę przeciwnikowi, maja zagwarantowany spadek ale na pewno przed własną publicznością będą chcieli się pokazać z dobrej strony. Korona natomiast od czterech spotkań na wyjeździe bez punktu jest to idealny moment by coś ustrzelić i zgarnąć jakieś punkty ze słabym Sosnowcem. Osobiście grałbym BTTS lub powyżej 2,5 bramek.

      btw. świetny pomysł ala "zawód typer" podoba mi się, sam od czasu do czasu lubię wydać kilka groszy by ekscytować się wynikami na żywo, lub się wkurzać gdy jeden mecz lub bramka nie wejdzie na kuponie
      Pozdro!
      2. proponuje Ci nawet abyś za poprawnie trafiony typ przyznawał jakieś pkt i tworzył z tego jakas tabele czy coś, pomysł Twój można rozwinąć w dużej mierze:)


      =

      Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „kameleon“ ()

      kameleon schrieb:



      btw. świetny pomysł ala "zawód typer" podoba mi się, sam od czasu do czasu lubię wydać kilka groszy by ekscytować się wynikami na żywo, lub się wkurzać gdy jeden mecz lub bramka nie wejdzie na kuponie
      Pozdro!
      2. proponuje Ci nawet abyś za poprawnie trafiony typ przyznawał jakieś pkt i tworzył z tego jakas tabele czy coś, pomysł Twój można rozwinąć w dużej mierze:)


      Dzięki, tez lubie obstawiać stąd pomysł :)

      Odnośnie tabeli to tak - wydaje mi sie ze jezeli bedzie duzo obecnych w zabawie to tabela powstanie np. z danego miesiąca.

      Pozdro :)
      Hmm, dobra mala aktualizacja.
      Mozna dodać 2 zdarzenia dziennie, z kursem mim 1.4 oraz spełniajacy powyższe warunki.

      Najlepiej byloby gdyby po zakończonym spotkaniu kazdy edytował swoj typ na zielono jezeli zostal wygrany lub na fioletowo ( czerowony dla adminow) jezeli zostal przegrany. Nie jest to konieczne ale bedzie w sumie chyba bardziej przejrzyscie. ( ja swoj typ zaznaczylem )

      Tabele stworzę po miesiącu. Nie będzie punktacji lecz wynik skuteczności. Ilość wszystkich podanych typow oraz jego skuteczność w formie procentowej.

      Pozdrawiam i jako ze juz kolejny dzien to czekam na wasze typy :)

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „czarny_agent2“ ()

      DYSCYPLINA: Piłka nożna
      Godzina: 19:45 (15.05.2019)
      Mecz: Akhisarspor - Galatasaray / wygrany (1-3)
      Typ: 2
      Kurs 1.50
      Analiza: Finał pucharu Turcji. Zmierzą się lider i ostatnia drużyna tabeli tureckiej ekstraklasy. Mimo, że Galatasaray nadal jest skupione na walce o mistrzostwo to ciężko przypuszczać żeby odpuscili możliwosć wstawienia trofeum do gabloty, dlatego oczekuje ich zwycięstwa.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Adzach“ ()

      DYSCYPLINA: Piłka nożna
      Godzina: 20;30 ( 15.05.19)
      Mecz : Pogoń - Piast / przegrany
      Typ: 2
      Kurs: 1.78
      Analiza: Co tu dużo mówić. Mecz piekielnie ważny dla Gliwiczan w kontekście wygrania ligi. 1 drużyna mierzy się z 8 grupy mistrzowskiej. Piast gra obecnie najlepszą piłkę w lidze według mnie, taki mecz to musi być dla nich komplet punków jeżeli poważnie myślą o mistrzostwie kraju, bo po piętach depcze im Legia jak i Lechia. Fakt że to ekstraklasa i może wygrać każdy ale ja widzę w drużynie Piasta spore ambicje w tym sezonie i nie odpuszczą tak łatwo. Kurs też kusi bo jest to ~ 1.8 więc nawet w singlu za większą stawke można spróbować.


      DYSCYPLINA : Pilka nożna
      Godzina: 17;30 (15.05.19)
      Mecz: Pilzno - Sparta / wygrany ( 4;0)
      Typ: 1
      Kurs 1.97
      Analiza : Na 1 rzut oka kurs może odrzucać ale wydaje mi się że typ jak najbardziej może wejść. Pilzno na ostatnich 5 spotkań ze Spratą ma statystyki na poziomie 2 zwycięstw , 1 remisu i 2 porażek, więc bardzo wyrówanie. Sytuacja zmienia się gdy spojrzymy jak gra Pilzno u siebie - ostatnie 7 meczy w lidze? 7 zwycięstw. Ostatnie 5 meczy u siebie z Pragą ? 4 zwycięstwa i 1 remis. Jak widać Pilzno potrafi u siebie grac w piłkę, w tabeli te 2 zespołu sąsiadują ze sobą zajmując odpowiednia 2 i 3 miejsce choć Pilzno ma jeszcze matematyczne szanse na mistrza, dlatego upatruję dziś ich zwycięstwo po wysokim kursie. Powodzenia.

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „czarny_agent2“ ()

      DYSCYPLINA: Piłka nożna
      godzina: 20:30 15.05.19
      mecz: Jagiellonia - Legia
      typ: powyżej 8 rzutów rożnych - wygrany
      kurs: 1.50
      analiza: Oba zespoły są na tak zwanym ciśnieniu jedni chcą grać w lidze europy, a drudzy walczą o mistrzostwo Polski z niezawodnym Piastem Gliwice, przewiduje tutaj bardziej otwarte spotkanie i dużo akcji ofensywnych z obu stron,co nam da w efekcie trochę rzutów rożnych i dużo emocji w tym meczu:)


      =

      Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „kameleon“ ()

      DYSCYPLINA : Piłka nożna - Belgia
      GODZINA : 20;30 (16.05.19)
      MECZ : St. Liege - Club Brugge / przegrany ( Brugge grało od 30 min z przewagą zawodnika i dostała 2;0 - poddaję się do weekendu :thumbdown: )
      TYP : BTTS - obie drużyny strzelą gola
      KURS : 1.45
      Analiza : Club Brugge 2 miejsce w tabeli ze stratą 3 pkt do 1 miejsca dające pewny udział w fazie grupowej LM. St. Liege 4 miejsce ze stratą 3 pkt do 3 miejsca które daje kwalifikacje do LE. Jak widać obie drużyny mają o co walczyć i spodziewam się tu bramek z jednej jak i drugiej strony. W singlu osobiście zagrałem typ z forbeta po kursie 2.0 - Club Brugge/remis + BTTS ale do jakiegoś ako proponuję sam BTTS.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „czarny_agent2“ ()

      DYSCYPLINA : Piłka nożna - Belgia :P
      GODZINA ; 20;30 (17.05.19)
      MECZ: Kortrijk - Cercle Brugge - wygrany
      Typ : 1/+1,5 gola
      Kurs 1.55
      Analiza : Kortrijk - najlepsza drużyna z Juliper League - LE, 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 pkt vs ostatnia drużyna ligi Cercle Brugge, która od 5 kolejek nie wygrała jeszcze meczu. Wielu z was powie pewnie że to jest ten moment w którym się przełamie, według mnie jest inaczej. Kortrijk ma tylko punkt więcej od 2 St.Gilloise które depcze im po piętach, a jak wiemy tylko 1 miejsce daje możliwość Play offów. Tak więc wydaje mi się że drużyna gospodarzy zgarnie tutaj komplet punktów z mizernym Brugge i zagwarantuje sobie 1 miejsce, w dodatku na własnym stadionie.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „czarny_agent2“ ()

      dyscyplina: piłka nożna
      godzina: 18:00 ( 18.05.19 )
      mecz: M.City - Watford
      typ: handicap -1 City
      kurs: 1.57
      analiza: Man City - mistrz Anglii nie grający już w lidze mistrzów ma przed sobą finałowe spotkanie z Szerszeniami, ekipa Pepa od 7 spotkań nie straciła żadnego punktu 7 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek idą jak burza i na pewno w finale nie będą chcieli się zatrzymać. Szerszenie ostatnie pięć spotkań to tylko jedna wygrana, jeden remis, trzy porażki bilans - 5 strzelone i aż 11 straconych myślę, że tym razem inaczej nie będzie i Szerszenie kilka razy będą wyjmowali piłkę z własnej bramki


      =

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „kameleon“ ()

      DYSCYPLINA : Piłka nożna - Holandia
      GODZINA ; 20;45 (21.05.19)
      MECZ: Vitesse - Groningen - wygrany
      Typ : 1/+1,5 gola
      Kurs: 1.92
      Analiza: Mecz fazy play-off o LE. W pierwszym starciu tych drużyn na stadionie Groningen padł wynik 2;1 właśnie dla gospodarzy. W tym spotkaniu upatruję zwycięstwo Vitesse, które na swoim stadionie jest niepokonane uwaga od : 16 meczów! , w dodatku na stadionie Vitesse na ostatnie 5 pojedynków tych drużyn 4 razy zwyciężała drużyna gospodarzy i raz zremisowała. Wydaje mi się że w tym meczu mocno przycisną Groningen, które może wykorzystać szanse na kontratak po którym padnie bramka, lub po prosu samo Vitesse pokryje over +1.5. Pozdrawiam ;)

      Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „czarny_agent2“ ()

      DYSCYPLINA : Piłka nożna - MŚ u20
      GODZINA ; 20;30 (26.05.19)
      MECZ: Polska U20 - Tahiti U20 - jak na złość 5;0 xD urok jednej bramki, no cóż.
      Typ : -4,5 gola
      Kurs: 2.15
      Analiza: Ostatni mecz na tych MŚ w wykonaniu Tahiti nie był najgorszy, mimo porażki 3-0 z Senegalem. Mieli swoje okazje i gdyby trochę szczęscia na pewno strzeliliby bramkę drużynie z Afryki, ale w meczu z Polską wydaje mi się że bedzie inaczej. Polska ostatni mecz przegrała z Kolumbią 2-0 i nie pokazała się niestety z najlepszej strony. Jeżeli Senegal strzelił im 3 bramki nie widzę opcji by Polska zrobiła to 5 razy. Spodziewam się kontroli gry z naszej strony lecz i dobrej obrony i walki ze strony drużyny z Tahiti. Kurs 2.1 na pewno jest wart ryzyka, mimo że na tych mś pada dużo bramek w tym meczu nie spodziewam się przełamania granicy magicznej 4.

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „czarny_agent2“ ()