Sözleşmesi Biten Oyuncu

Sözleşmesi Biten Oyuncu

Görüşünüz nedir? 10
      1.  
        Evet, katılıyorum (10) 100%
      2.  
        Hayır, katılmıyorum (0) 0%
      Oyunda geliştirdiğimiz genç oyuncularla ya da kadromuzdaki herhangi bir oyuncu ile bazen reel hayattaki işlerimiz nedeniyle sözleşme yapmayı unutabiliyoruz bazen ise gözden kaçırabiliyoruz. Bunun sonucunda oyuncu valizini toplayıp kulübü terkediyor. Bu durum genellikle çok can sıkıyor ve giden oyuncunun boşluğunu doldurmak için epey bir uğraşıyoruz.

Benim önerim bu sistemin ufak bir iyileştirme ile değiştirilmesi. Bildiğiniz gibi oyun genç oyuncularda 1 hafta önceden uyarı veriyor. Sezon sonu kontratı biten oyuncularda ise hatırladığım kadarıyla bu hatırlatma sistemi geçerli olmuyor. Oyuncunun sözleşmesinin biteceği sezon öncesi oyun bizi "sözleşmesi bitecek oyuncular" başlıklı bilgilendirme mesajı ile uyarsın. Ya da sözleşmesi biten oyuncular için takımdan ayrılmak için bekleme süresi belirlensin.

Fikirlerinizi lütfen yorum olarak belirtiniz.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „management“ ()

Dün aynı sorunla yine karşılaştım. Sorun diyorum çünkü oyun zevkini azaltan şeyler benim gözümde sorundur. 3 aydır geliştirdiğim genç oyuncum o gün giremedigim veya farkedemedigim için oyuncum gitti. Çok saçma bir sistem ve insanı oyundan soğutan bir durum. Ya düzeltilmeli yada bir çözüm bulunmalı.

KONU GÜNCEL!!

management schrieb:

Dün aynı sorunla yine karşılaştım. Sorun diyorum çünkü oyun zevkini azaltan şeyler benim gözümde sorundur. 3 aydır geliştirdiğim genç oyuncum o gün giremedigim veya farkedemedigim için oyuncum gitti. Çok saçma bir sistem ve insanı oyundan soğutan bir durum. Ya düzeltilmeli yada bir çözüm bulunmalı.

KONU GÜNCEL!!

genç oyuncularınız kontratı bıtıyor bır baksanız dıye mesaj 1 hafta once gelıyor aslında ama bazen unutulabılıyor bence o son bır hafta hergun bıldırım gelse daha guzel olur zaten oyuncunun kontrat bıtımı tarıhınden ıtıbaren lıgınız devre arası veya sezon sonuna gırmıyorsa sozlesme ımzalasa dahı genclık antramanı almaya devam edıyor