Sistemden Kredi Çekimi ( ANKET )

benin anlamadığım hadi krediyi aldık oyun parasıyla ne yapabilrsin ki ? sadece oyuncu alıp satabiliyoruz o da şuan ki durumda oldukça güç . neyse hadi kredi aldın çok iyi kadro kurdun diyelim ligi kazandın kupalar kazandın eline geçen para yok ki değişen hiçbir şey olmuyor parayı geri ödeyemeyecksin . gerçek hattaki gibi şampiyon olunca para gelsse falan kredi çeker kadro kurur şampiyonluğa oynarsın para kazanırsın geri ödenecek paradan fazla kazanırsın belki . kazanamazsan batarsın böyle risk olur zvkli olur ama suan pek mantıklı gelmedi
      Bu konuda parayı çeken arkadaş parayla bir güzel transferlerini yapacak fakat ekstra bir geliri olmadığı için o parayı odeyemeyecektir
      1. Onerim : Lig siralamasna göre para ödülü konulmasi

2. Önerim : liglere göre sınırlı banka faizi gibi uygulama getirebilir ( paramızı bankaya koyucaz vadeli gibi orda degerlenicek )

3. Onerim: amatör şampiyonlar kupasında belli siralamalaraki takımlara para ödülleri verilmesi

4 önerim önemli : Bu alt liglerde ligten çıkamayıp kümeye doğru oynayn takımlara belli maddi destek sağlanması (yeni başlayan arkadaşım oyna başlıyor ligten çıkamıyor oyunu bırakıyor maddi yardım desteği yönetim tarafından sağlanırsa gelecek sezon benim param var ben transfer yapayım gucleneyim daha iyi geleyim diye oyunda kalması saglanir

5. önerim : reklam izleme yöntemiyle oyun parasi yada kredi verilmesj hem size kazanç olur hem bize

İyi oyunlar dilerim