Wielka Rewolucja na FutbolCupie

Wielka Rewolucja na FutbolCupie

Witam
    Co oznacza ,,Wielka Rewolucja na FutbolCupie"?
    1. Rozbudowany Sztab Szkoleniowy tzn. Trener Bramkarzy, Kierownik I Zespołu (Jak chcemy rezerwy to możemy poprosić kolegów, aby utworzyli klub np. tak jak w moim przypadku Szczecinianka II Szczecin), Trener ds. Przygotowania Motorycznego, Analityk Przygotowania Motorycznego, Lekarz (Tak, jest Fizjoterapeuta). I oczywiście będziemy mogli zatrudnić ich tak jak zatrudniamy aktualnie dostępny Sztab na FutbolCupie, i oni by sami narzucali co trzeba potrenować w danej Grupie Treningowej w zależności od poziomu Trenera, a my byśmy to analizowali i zatwierdzali lub odrzucali.
    2. Rozgrywki Pucharowe: Z podziałem na regiony, zwycięzca np. Zachodniopomorskiego ZPN-u bierze udział w kolejnej edycji Pucharu Polski, a zwycięzca tego Pucharu weźmie udział w Eliminacjach do Ligi Europy.
    3. Tylko w Ekstraklasie Miejsca 1,2,3 i wyjątkowo 4 biorą udział w Eliminacjach: 1 - Liga Mistrzów, 2,3 i wyjątkowe 4 - Liga Europy (chodzi mi o brak możliwości brania udziału zespołów od 1 Ligi do Klasy B w Pucharze Mistrzów).
    4. Jeden termin Okna Transferowego
    5. Reprezentacje Narodowe: Co 2-3 sezony odbywałyby się Mistrzostwa Europy lub Mistrzostwa Świata, w trakcie sezonu trwałyby eliminacje. Przyda się na pewno Reprezentacja Polski jak i inne reprezentacje, super gdyby FutbolCup tak się rozbudował :)
    To narazie tyle z moich pomysłów, apeluję o spokojną dyskusję. :)

Post was edited 2 times, last by “VexVexowski” ().

Dużo zmian proponujesz. Wymagałoby to tak naprawdę napisania tej gry od nowa. Ogólnie wprowadzenie coś do tej gry może spowodować, że się ona po prostu wysypie. To stara gra. Ale pociesze Cię. Tak, będzie duża aktualizacja gry. Tylko teraz priorytetem jest apka na wszystkie kraje lub dla każdego. Dla mnie, lepsza jedna wspólna.
    FC DANLIGHT
    Szczerze gdyby to o czym piszesz zostalo wprowadzone to ta gra stracila by cokolwiek z tej gry, ktora znamy i pamietamy.

Sztab szkoleniowy moim zdaniem jest wystarczajacy a dlaczego zauwaz iz zostaly by w przypadku wprowadzenia wiekszej ilosci trenerow zwiekszone wydatki na pensje a tak naprawde w wyzszych ligach nie sa wcale male.

Takie puchary sa nie potrzebne, poniewaz i tak jest duzo turniejow pucharowych.

Jezeli chodzi o Puchar Mistrzow to jest to jakis bonus dla druzyn awansujacych i dostajacych kupon co popieram. Jezeli chodzi o Ekstraklase nawet pomysl moze sie podobac.

Dlaczego akurat tylko jeden termin?? Na tym polega gra zeby byc najlepszych i sie wzmacniac wiec to jest bezsensu.

Reprezentacje odpadaja tu tworzysz wlasny klub a nie zajmujesz sie Repra dla mnie pojawienie sie jakichkolwiek turniejow reprezentacyjnych jest bezcelowe