TYPEREK G-8 - VI EDITION




      Regulamin!!!

      1. Organizatorem Typerka jest grupa G-8 a prowadzącym cały projekt GL7.

      2. Zabawa polega na typowaniu rozstrzygnięć spotkań ligowych i pucharowych w Futbolcup.pl.

      3. Fundatorem nagród może być każdy

      4. Każdy z Grupy organizacyjnej ma prawo wziąć udział w zabawie.

      5. Do typowania może przystąpić każda z osób posiadających konto w grze Futbolcup.pl i Forum

      6. Każdy typujący akceptuje regulamin i sposób organizacyjny zabawy

      7. Gracz, który przez pięć kolejek z rzędu nie bierze udziału w zabawie zostanie z usunięty z tabel razem z punktami i nagrodami
      .

      7 a) W przypadku powrotu i kolejnego typowania punkty wcześniejsze nie zostaną przywrócone jak i nagrody.

      8. Czas typowania kończy się 60 minut przed terminem rozpoczęcia pierwszych spotkań.

      9. Mecze do typowania będą udostępnione najpóźniej 12 godzin przed rozpoczęciem spotkania.

      10. Typowany będzie dokładny wynik


      10 a) Organizator ma prawo do wglądu autentyczności zakładów uczestników i w przypadku niejasnosci ma prawo wykluczyc typującego.

      11. Typujemy 10 spotkań,które odbywają się przez 2 dni(jedna kolejka).

      12. Kazdy kto poda typy jest brany pod uwagę jako uczestnik zabawy, nie można podawać typów za inną osobę.

      13. Każdy edytowany post po godzinie 16:00 w dniach danej kolejki nie będzie brany pod uwagę bez względu na okoliczności edycji.

      14. Cała zabawa trwa 15 kolejek a więc 30 dni.

      15. Prowadzący wybiera spotkania do typowania.

      16. Zasady punktacji każdego meczu:


      3 punkty - za bezbłędnie trafiony wynik.
      1 punkt - za poprawne wytypowanie zwycięzcy bądź wskazanie na remis z inną liczbą bramek.


      Przykład 1

      Załóżmy, że w spotkaniu padł wynik 2:1. W takim wypadku:
      - osoba typująca wynik 2:1 otrzymuje 3 punkty
      - osoba typująca 2:0 otrzymuje 1 punkt
      - osoby wskazujące na wygraną drugiego zespołu, lub wskazujące remis otrzymują 0 punktów.


      17. Poprawne wyniki są podliczane i sumowane

      18. O rozstrzygnięciu danego typowania decyduje wynik spotkania uzyskany w podstawowym czasie gry.


      18 a) W przypadku meczu zakończonego walkowerem, wszystkie typy, które dotyczą tego meczu, nie zostaną uwzględnione.

      18 b) Wszelkie sporne kwestie dotyczące Typera będą podejmowane przez Grupę G-8.

      19. Klasyfikacja punktowa wyliczana jest na podstawie ilości zdobytych punktów w danym okresie.

      19 a) O kolejności w tej klasyfikacji decydują kolejno: liczba zdobytych punktów, liczba poprawnie trafionych rozstrzygnięć(Dokładny wynik)

      19 b) W przypadku dalszej równości o wygraniu i ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie przeprowadzone przez prowadzącego.

      20. W klasyfikacji skuteczności brane są pod uwagę tylko te osoby, które typowały w danym okresie przynajmniej 75% wszystkich możliwych meczów.

      20 a) O miejscu w tej klasyfikacji decydują kolejno: ilość trafionych rozstrzygnięć, liczba zdobytych punktów.

      20 b) W przypadku dalszej równości o wygraniu i ew. przyznaniu nagrody decydować będzie losowanie przeprowadzone przez prowadzącego.

      21.Nagrody:
      Nagrody otrzymają najlepsze osoby w klasyfikacjach punktowej i skuteczności(dokładny wynik).


      21 a) W przypadku gdy jedna osoba zajmie czołowe miejsca w obu klasyfikacjach, zostanie przyznana jej tylko jedna nagroda(wyższa kwota).

      22. Nagrody sa również przewidziane dla osoby, która będzie najlepsza w danej kolejce.

      23. Jeżeli post będzie edytowany, wtedy jest brany pod uwagę czas edycji.

      24. Nagrody zostaną wypłacone na koniec VI edycji.

      25 Na odpowiedź laureata czekam 3 dni. Po tym czasie nagroda przepada i tym samym nie przechodzi na kolejną osobę w klasyfikacji.

      26. Reklamacje dotyczące punktacji za dany mecz należy zgłaszać nie później niż w terminie 24h od dnia rozegrania spotkania,
      po upływie terminu określonego powyżej nie będą rozpatrywane przez Organizatora.

      27. Reklamacje będą rozpatrywane przez Grupę G-8 w terminie 72 h od dnia ich otrzymania

      28. Reklamacje powinny wskazywać dane umożliwiające Organizatorowi udzielenie odpowiedzi na reklamację oraz zwięzły opis przedmiotu reklamacji i uzasadnienie reklamacji.

      29. Reklamacje zgłaszać do GL7 tylko drogą Prywatnej wiadomości.

      30. W przypadku innego sposobu złożenia reklamacji, reklamacja nie zostanie uwzględniana.

      31. Organizator jak i prowadzacy konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu lub zaprzestania prowadzenia konkursu bez podania konkretnego powodu z uprzednim poinformowaniem o tym fakcie uczestników.

      32. Organizator jak i prowadzacy zastrzega sobie prawo do informowania uczestników zabawy o możliwościach wzięcia udziału w organizowanych przez niego dodatkowych konkursach związanych z zabawą lub innych ważnych informacji dotyczących typowania.

      33. Rozpiska nagród:

      Klasyfikacja punktowa:

      1 miejsce - 9 000 000
      2 miejsce - 7 500 000
      3 miejsce - 5 000 000
      4 miejsce - 3 000 000
      5 miejsce - 2 000 000

      Klasyfikacja skuteczności

      1 miejsce - 4 000 000
      2 miejsce - 3 000 000
      3 miejsce - 1 750 000


      Każde zwycięstwo w kolejce 350 tysięcy*
      *W wypadku więcej niż jednego najlepszego, nagrodę dostaje osoba najszybciej typująca (liczy się czas posta)


      34. Mecz bonusowy:

      34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego

      34b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h

      34c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( 300 tysiecy + 5 pkt do klasyfikacji Punktowej)

      34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu
      (Najszybszy wygrywa)

      Proszę o dokładne zapoznanie z regulaminem, wszelkie pytania proszę w dziale Dyskusje.

      Dodatkowa nagroda dla osoby, która będzie najlepsza w 5,10,15 kolejce łącznie - 2 000 000

      PULA NAGRÓD - 44 MLN
      Ostateczna lista sponsorów w VI edycji:

      dawidm412 - Perla Chmiel - 1 000 000 €
      dmix1996 - FC Bartodzieje - 1 000 000 €
      paprotniarozrzutniki- szwagier - 1 000 000 €

      Black Devils - Oldboy - 10 000 000 €
      <FC RYBNIK FULL - MartinoMartinez - 5 000 000 €
      RWKS Sparta - michallisk - 4 000 000 €
      Amsterdamsche NV - GL7 - 5 000 000 €
      soints - kriss - 5 000 000 €
      Twister - tornado - 4 000 000 €
      Real Madrid - Mewa - 5 000 000 €
      Kolonia City - woooojtaaaas - 3 000 000 €


      No i czas zacząć.


      Mecze do typowania:

      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid - : -
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska - : -
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna - : -


      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych - : -
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon - : -

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje - : -
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower - : -
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor - : -


      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl - : -
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia - : -


      Czas do 10/06 16:00


      Post was edited 4 times, last by “GL7” ().

      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 1-0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2-1
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 1-0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0-1
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0-1

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2-1
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 1-0
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2-1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 0-1
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 0-1
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 1 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1 : 2
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 1 : 0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 2 : 2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0 : 0

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 1 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 3 : 2
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2 : 0

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 1 : 2
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 3 : 1
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 0 : 0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1 : 0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2 : 1

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 1 : 2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 1 : 0

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 2 : 0
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2 : 1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 0 : 1
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 2 : 0
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 0 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1 : 0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2 : 0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0 : 2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0 : 3

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 2 : 2
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2 : 3

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 2 : 1
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1 : 3
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 2 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1 : 0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2 : 0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 1 : 2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0 : 1

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 1 : 1
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2 : 1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 1 : 0
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 2 : 1
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 2-0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1-0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 3-1

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0-1
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0-1

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 3-1
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 0-2
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2-2

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 2-0
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1-1




      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup:
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 1-1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1-2
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2-0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0-2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 2-2

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 1-1
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 2-1
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2-1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 1-0
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 2-1
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019
      17:00:00La Fiorita vs. Real Madrid 2-0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1-1
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2-0
      2-03 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00
      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0-2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 2-1
      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00
      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2-0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 0-2
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2-1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00
      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 2-0
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 0-2
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid - 2:0 -
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska - 1:0 -
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna - 2:0 -

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych - 1:2 -
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon - 1:1 -

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje - 2:1 -
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower - 2:1 -
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor - 2:0 -

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl - 1:2 -
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia - 2:0 -
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 0-2
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2-0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 3-0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0-2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 1-2

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2-1
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 0-1
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 1-2

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 1-0
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 0-0
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 1:0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 0:0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2:1

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0:2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0:2

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2:0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 1:0
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 4:2

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 0:2
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 0:2
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 2:0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2:0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2:0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0:2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0:2

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2:0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 0:0
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2:0

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 0:2
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 0:2
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 2-1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1-1
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 1-0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 1-2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0-2

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2-1
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 0-2
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2-0

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 2-1
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 0-2
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 1:0

      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 0:2

      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 1:0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 1:2

      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 1:1

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2:0

      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 1:0

      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2:1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 2:1

      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1:0
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00
      La Fiorita vs. Real Madrid 2-1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2-0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 3-1

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00
      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 3-2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0-1

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00
      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2-0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 3-2
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2-0

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00
      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 1-1
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1-3
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 2-0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2-0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2-0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 1-1
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 2-1

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2-0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 1-0
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2-0

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 2-0
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 2-1
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 2:1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1:0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2:0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0:2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0:2

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 1:0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 0:1
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 1:0

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 1:0
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 0:2
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid - 1-1

      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska - 1-2

      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna - 2-0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych - 0-2

      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon - 0-0

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje - 2-1

      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower - 2-0

      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor - 1-0

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl - 1-2

      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia - 3-0