TYPEREK G-8 - VI EDITION

      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0-3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2-0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 1-0
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 0-1
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0-1

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 1-3
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 0-2
      soints vs. Łęg Łowce 0-0

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 1-0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0-1
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2:0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0:2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 2:0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0:3

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 0:2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 1:1
      soints vs. Łęg Łowce 0:1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 2:0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0:3
      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 1:3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2:0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0:2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 2:0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0:3

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 0:2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 2:1
      soints vs. Łęg Łowce 0:1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 2:0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0:3
      Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0-4
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 3-0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 2-0
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 0-1
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0-2

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 1-2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 0-1
      soints vs. Łęg Łowce 0-2

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 2-0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0-2
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2:0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0:2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 3:0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0:3

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 0:2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 0:1
      soints vs. Łęg Łowce 0:1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 2:0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0:3

      Post was edited 1 time, last by “emdeys” ().

      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 1:4
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 3:1

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0:2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 2:0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0:2

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 0:1
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 1:2
      soints vs. Łęg Łowce 0:2

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 2:0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0:2
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2:0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0:3
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 3:0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0:3

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 0:2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 1:2
      soints vs. Łęg Łowce 0:1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 2:0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0:3
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 3:0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0:2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 3:0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0:4

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 1:2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 0:1
      soints vs. Łęg Łowce 1:1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 2:0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0:3
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 1 : 3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2 : 0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 1 : 2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 3 : 0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0 : 2

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 1 : 2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 1 : 0
      soints vs. Łęg Łowce 1 : 2

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 1 : 1
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0 : 3
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2 : 1

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0 : 2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 2 : 0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0 : 2

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 1 : 3
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 2 : 0
      soints vs. Łęg Łowce 0:3

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 1 : 2
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0 : 2


      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2:0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0:3
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 3:0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0:3

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 0:2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 1:0
      soints vs. Łęg Łowce 0:1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 2:0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0:3
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 1
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 0 : 0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0 : 2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 3 : 0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0 : 3

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 0 : 1
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 1 : 2
      soints vs. Łęg Łowce 2:1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 0 : 2
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0 : 3
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 2
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2 : 0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0 : 2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 3 : 0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0 : 4

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 1 : 2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 0 : 1
      soints vs. Łęg Łowce 0 : 1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 1 : 0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0 : 3
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2 : 1

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0 : 2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 3 : 1
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0 : 3

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 1:0
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 0 : 2
      soints vs. Łęg Łowce 0 : 2

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 1 : 0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0 : 3
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 1
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2 : 0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0 : 1
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 2 : 0-
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0 : 3

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 1 : 1
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 1 : 0
      soints vs. Łęg Łowce 1 : 1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 1 : 0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0 : 2
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0-3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2-0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0-2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 3-0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0-5

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 1-2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 1-0
      soints vs. Łęg Łowce 2-1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 1-0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0-3
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2 : 0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 0 : 2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 3 : 0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0 : 3

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 0 : 2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 0 : 1
      soints vs. Łęg Łowce 1:2

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 2 : 0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0 : 3
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży - 0 - 3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas - 2 -0

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski - 0 : 2
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc - 3: 0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN - 0: 4

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL - 0: 1
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka - 2: 0
      soints vs. Łęg Łowce - 1:0

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna - 0:2
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis - 0: 3
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 1:2

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 1:1
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 2:0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 1:0

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 1:2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 0:2
      soints vs. Łęg Łowce 1:1

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 2:0
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0:2
      2 Liga 1 Kolejka: 17 - 28.06.2019 17:00:00

      Wisła Puławy vs. Gladiatorzy Z Miasta Noży 1:3
      Chelsea KnO FC vs. Juventus Czarnylas 2:1

      Liga okręgowa Podkarpackie 6 Kolejka: 9 - 28.06.2019 17:00:00

      WISŁOKA DĘBICA 1 vs. Bobaski 1:1
      Kabachy vs. KS Arizona Sierpc 2:0
      GKS Górnik Strachocina vs. ATALIAN 0:3

      Ekstraklasa 2 Kolejka: 2 - 29.06.2019 17:00:00

      LKS Pogórze Bachórz vs. FC RYBNIK FULL 0:2
      C.F Wyspa vs. FC Kamionka 1:1
      soints vs. Łęg Łowce 1:0

      3 Liga Slaskie 1 Kolejka: 11 - 29.06.2019 17:00:00

      Chelsea vs. Wiatrak Chojna 1:1
      UNIA STRZEMIESZYCE vs. FC Cannabis 0:3