TYPEREK G-8 - VI EDITION

      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 2-1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2-0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 1-0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0-2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 2-3

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 3-0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 2-1
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 0-1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 1-1
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1-3

      Pozdrawiam
      Majkelinho Paulinio Robinio Piniot (Pokrzywa Parzy Szew)
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 2 : 0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1 : 2
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2 : 1

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0 : 2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0 : 2

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2 : 1
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 2 : 1
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 2 : 1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 1 : 2
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1 : 3
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 1:0

      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2:1

      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2:1

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 1:2

      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 1:1

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2:0

      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 1:1

      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 0:1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 0:2

      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1:2
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 2-1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2-0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 1-0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0-2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 2-3

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 3-0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 1:2
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 0-1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 1-2
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1-3
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 2 : 0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2 : 0
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2 : 0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0 : 2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0 : 1

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 1 : 0
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 3 : 1

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 0 : 2
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 2 : 0
      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00

      La Fiorita vs. Real Madrid 0 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 0 : 1
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2 : 0

      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0 : 2
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0 : 2

      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 2 : 1
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 1 : 0

      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 0 : 1
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 1 : 0


      Wyniki I kolejki spotkań:

      1 Liga 4 Kolejka: 21 - 10.06.2019 17:00:00


      La Fiorita vs. Real Madrid 0 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2 : 1
      LKS Czaszyn vs. Pless Pszczyna 2 : 1


      3 Liga Dolnoslaskie 3 Kolejka: 14 - 10.06.2019 17:00:00

      RykiGDY vs. Zagłębie Wałbrzych 0 : 3
      POLONIA ŚWIDNICA vs. Wild Dragon 0 : 2


      Ekstraklasa 1 - Kolejka: 12 - 11.06.2019 17:00:00

      Legia...(L)...Warszawa vs. FC Buhaje 2 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski vs. iBuyPower 0 : 1
      *Stilon Gorzów * vs. inkwizytor 4 : 0


      2 Liga 37 Kolejka: 5 - 11.06.2019 17:00:00

      Anti Social Social Club vs. FC.Trefl 1 : 0
      FC Borowy Młyn vs. MZKS 1929 Arka Gdynia 0 : 2


      TABELA:

      Zwycięzcą tej kolejki został emdeys który zdobył 17 pkt.(Nagroda w wysokoście 350 tysięcy)
      Nastepne spotkania do Typowania:
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta - : -
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz - : -
      9kompania vs. Zryw Dabrowka - : -

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani - : -
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna - : -

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka - : -
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski - : -
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW - : -

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa - : -
      LKS Wierzbie vs. TheDancers - : -
      Czas do 12/06 - 16:00
      Powodzenia.


      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 2:0
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 1:2
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2:0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 1:1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 0:2

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 2:0
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2:0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 2:0

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:2
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:0
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 2:0
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 0:2
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2:0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 0:2

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1:2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 0:3
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 2:0

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:2
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 2:0


      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1-2
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 0-2
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2-1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 1-0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3-0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1-1
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2-1
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0-1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0-2
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0-3
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 2:1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2:0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2:0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0:2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2:0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0:2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:3

      Post was edited 1 time, last by “dawidm412” ().

      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 2:0

      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2:0

      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1:2

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:1

      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 4:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0:2

      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2:1

      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0:2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:4

      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 0 : 1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 3 : 0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1 : 2

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2 : 0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 5 : 0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0 : 2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2 : 0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0 : 1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0 : 4
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0 : 2
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1:0

      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 1:0

      9kompania vs. Zryw Dabrowka 0:0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:1

      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1:2

      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2:0

      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0:0

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:3

      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1-2
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2-0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1-0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2-1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 2-0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1-2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2-0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 2-1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0-4
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0-3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1:2
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2:0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1:0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0:1
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2:0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0:1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1:1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2:0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2:1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 4:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1:2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2:0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 1:0

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 0 : 1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 1 : 0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1 : 0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2 : 1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3 : 0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1 : 2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2 : 0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0 : 1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0 : 3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0 : 4

      Post was edited 1 time, last by “Niemczyc” ().

      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.201917:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1:1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2:0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1:1


      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 4:0


      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1:3
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 3:1
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 1:1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:3