TYPEREK G-8 - VI EDITION

      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 0:1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2:0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1:1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0:2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2:0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0:2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:4
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:4
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 2:0
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 3:0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 0:1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1:2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 0:1
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0:2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:5
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 2 : 0
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2 : 0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1 : 1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2 : 0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3 : 0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0 : 2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2 : 0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0 : 2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0 : 3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0 : 3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 2-0
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 0-1
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 3-1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 1-0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 1-0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0-2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2-0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 1-1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0-2
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0-3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta - 2-0
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz - 3-0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka - 1-1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani - 2-1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna - 3-0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka - 1-2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski - 2-0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW - 1-2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa - 0-3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers - 0-3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1:2
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 1:0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2:1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 1:0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 2:1
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 3:1
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0:0

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 1:3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00
      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 0:1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2:0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1:1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00
      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00
      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0:2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2:0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0:2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00
      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:4
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:4
      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 0-1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 0-2
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2-0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 1-0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3-0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0-1
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 1-0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0-1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0-2
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0-3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 0-1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2-0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2-1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2-0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3-0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0-1
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2-0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0-1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0-3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0-3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1-0
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 1-2
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2-0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 1-1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3-1

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0-2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 1-0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0-2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 1-4
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0-3
      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1-2
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 0-2
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2-1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2-0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3-0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1-2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 1-0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0-2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0-2
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0-3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 0 : 1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 1 : 0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 2 : 1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2 : 1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3 : 0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0 : 1
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2 : 0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0 : 1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0 : 3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0 : 2
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 0 : 2

      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2 : 0

      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1 : 0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2 : 1

      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 2 : 0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0 : 3

      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2 : 1

      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0 : 2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0 : 2

      LKS Wierzbie vs. TheDancers 1 : 3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1-0
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2-0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1-0

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 1-2
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3-0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1-2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2-0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 0-1

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0-4
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0-3
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 2:2
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 0:1
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1:2

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 3:0
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 2:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0:2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 1:1
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 1:0

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 1:2
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:2
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 2:1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 0:2
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1:3

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 3:1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 2:1

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 0:1
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 1:0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 2:0

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 1:3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0:1
      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.201917:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 1:0
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 1:0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 1:1

      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 2:1
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna 3:0

      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 1:2
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2:2
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 1:2

      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0:3
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 1:3



      Wyniki II kolejki:

      1 Liga 1 Kolejka: 4 - 12.06.2019 17:00:00

      Twierdza_Wrocław vs. MKS Orneta 3 : 1
      Stara Piaskowa vs. Włókniarz Kietrz 2 : 0
      9kompania vs. Zryw Dabrowka 4 : 0


      4 Liga Pomorskie 1 - Kolejka: 6 - 12.06.2019 17:00:00

      S.K.S Gwarek Zabrze vs. Nie znani 0 : 2
      Górnik Łaziska vs. E-InstalPro Piersna w/o


      3 Liga Mazowieckie 2 - Kolejka: 9 - 13.06.2019 17:00:00

      Barka Łebno vs. F.C Orzeł Lubawka 2 : 1
      Budziska FC vs. ŁKS Łagów Lubuski 2 : 0
      Wichry Tapin vs. GKS SIECIECHÓW 1 : 2


      2 Liga 32 - Kolejka: 16 - 13.06.2019 17:00:00

      FC TYPER vs. Polkonia Warszawa 0 : 4
      LKS Wierzbie vs. TheDancers 0 : 4


      Klasyfikacja Punktowa:


      Zwycięzcą tej kolejki został Gorgoń89 który zdobył 14 pkt.(Nagroda w wysokości 350 tysięcy)

      Info:
      MamSchizy - złamany pkt.8 reg.
      mariusz76 - złamany pkt.8 reg.


      Klasyfikacja Skuteczności:


      Następne spotkania do typowania:
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart - : -
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo - : -
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka - : -


      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 - : -
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam - : -


      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland - : -
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki - : -


      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki - : -
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 - : -
      Chrobry vs. FC Waligruchy - : -



      Czas: 14/06 - 16:00

      Powodzenia

      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1-0
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2-1
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 1-2

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 5-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1-2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2-1
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 2-1

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 1-2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 1-2
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1-1
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2-2
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 1-3

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 4-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1-3

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2-3
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 2-3

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 3-1
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 1-1
      Chrobry vs. FC Waligruchy 1-3