TYPEREK G-8 - VI EDITION

      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1-0
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 0-2
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 0-1

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 3-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0-3

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 0-2
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 3-0

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 0-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0-0
      Chrobry vs. FC Waligruchy 1-0
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1-0
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2-1
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 1-2

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 2-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1-2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 0-2
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 1-3

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 3-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 2-1
      Chrobry vs. FC Waligruchy 1-2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0 : 1
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2 : 1
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 2 : 0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 3 : 0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1 : 1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2 : 1
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 1 : 1

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2 : 0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0 : 1
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0 : 2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1-2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2-1
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 3-0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 5-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0-2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2-0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0-1

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 1-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 1-2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0-2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0 : 2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 1 : 0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 4 : 0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 7 : 0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 2 : 1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 0 : 1
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0 : 2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2 : 1
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0 : 2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0 : 3
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0 : 1
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2 : 0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 3 : 0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 7 : 0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0 : 1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2 : 0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0 : 2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2 : 0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0 : 2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0 : 2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0-2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 0-2
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 2-0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 3-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1-2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2-0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0-2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 3-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0-2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0-1
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0-2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 0-2
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 2-0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 3-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0-1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2-0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0-2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0-2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0-1
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart - 1:0
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo - 0:0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka - 2:0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 - 2:0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam - 2:1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland - 3:0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 2:1

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki - 2:0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 - 2:1
      Chrobry vs. FC Waligruchy - 3:0
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0-1
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2-0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 3-0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 0-2
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0-1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2-0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 1-2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 3-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 2-2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0-2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1-2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 1-0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 3-0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 4-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0-1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 3-0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0-2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 1-3
      Chrobry vs. FC Waligruchy 1-1
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0-1
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2-1
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 1-0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 4-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1-2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2-1
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 1-3

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0-1
      Chrobry vs. FC Waligruchy 1-2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0 : 2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2 : 1
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 3 : 1

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 4 : 0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1 : 2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2 : 0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 1 : 3

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2 : 0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0 : 2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 1 : 2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1:2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 3:2
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 3:0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 6:0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1:1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 3:1
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 1:2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2:0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 1:3
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0:2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0-1
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2-0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 2-1

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 4-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0-1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 1-2
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0-1

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0-2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0-1
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1 : 2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 1: 1
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 2 : 1

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 10 : 0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1: 2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 1 : 0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 1 : 2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2 : 0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 1 : 1
      Chrobry vs. FC Waligruchy 2 : 1
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0:2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2:0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 2:0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 4:0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1:0

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2:0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0:2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2:0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0:2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0:2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0 : 2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2 : 0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 2 : 0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 3 : 0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 1 : 1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2 : 0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0 : 2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 1 : 0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0 : 2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0 : 2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 2 : 0
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 1 : 0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 2 : 1

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 3 : 1
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 2 : 2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2 : 0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 2 : 1

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2 : 0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0 : 3
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0 : 2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart - 0-3
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo - 2-0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka - 3-0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 - 4-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam - 1-2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland - 2-0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki - 0-2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki - 1-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 - 1-3
      Chrobry vs. FC Waligruchy - 0-2