TYPEREK G-8 - VI EDITION

      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 2-0
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 0-2
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 0-2

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 3-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0-3

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 0-2
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 3-0

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 1-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 1-0
      Chrobry vs. FC Waligruchy 2-0
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0:2
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2:0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 2:0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 6:0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0:2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 2:0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0:2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2:0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0:2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0:2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0-3
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 0-2
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 1-0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 5-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0-2

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 1-0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0-2

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2-2
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0-1
      Chrobry vs. FC Waligruchy 2-2
      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 0-1
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2-0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 2-0

      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 3-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 0-1

      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 1-2
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0-1

      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 2-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0-2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 1-1


      Wyniki III kolejki:

      2 Liga 41 Kolejka: 1 - 14.06.2019 17:00:00

      LZS Zryw Młynów vs. MKS Lewart 1-0
      MKS Tworzymirki vs. MarcoPolo 2-0
      FC Dragon Ball vs. Zryw Puszczka 0-1


      1 Liga 5 Kolejka: 13 - 14.06.2019 17:00:00

      Fopa i Nietakt vs. KS VICTORIA 1928 3-0
      ZIAJOK FC vs. Qarabag Agdam 2-1


      Liga okręgowa Opolskie 1 Kolejka: 6 - 15.06.2019 17:00:00

      Zabudowa FC vs. Cieszyn Poland 3-0
      ZRYW WYSOKA vs. F.C Naprzód Biedronki 0-1


      Klasa A Kujawsko-Pomorskie 2 Kolejka: 5 - 15.06.2019 17:00:00

      AFC Luzino vs. Koperki 3-0
      Ceramika Harasiuki vs. Wilga2 0-2
      Chrobry vs. FC Waligruchy 0-2


      Klasyfikacja punktowa:


      Zwycięzcą tej kolejki został Respe który zdobył 15 pkt.(Nagroda w wysokości 350 tysięcy)

      Klasyfikacja skuteczności:



      Następne spotkania


      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00

      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS - : -
      ”Legia warsza” vs. Twister - : -
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV - : -
      LKS Czaszyn vs. FCP - : -
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska - : -
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice - : -

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00

      Delta Force vs. Fc Joyson - : -
      FC Quller vs. Mostostal Azoty - : -
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków - : -
      wiarabols vs. Wiesiołki - : -




      Typujemy do 18/06 - 16:00

      Przepraszam za przeciągniecie kolejki.


      Post was edited 2 times, last by “GL7” ().

      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00

      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 1 : 2
      ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 2
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 1 : 3
      LKS Czaszyn vs. FCP 2 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2 : 1
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 3 : 1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00

      Delta Force vs. Fc Joyson 0 : 2
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2 : 0
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0 : 2
      wiarabols vs. Wiesiołki 2 : 0


      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00

      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 1-2
      ”Legia warsza” vs. Twister 0-2
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 0-2
      LKS Czaszyn vs. FCP 2-0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2-1
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0-2
      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00

      Delta Force vs. Fc Joyson 2-0
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2-0
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 2-0
      wiarabols vs. Wiesiołki 0-2
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00

      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0 : 2
      ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 3
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 1 : 0
      LKS Czaszyn vs. FCP 0 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1 : 3
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0 : 2
      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00

      Delta Force vs. Fc Joyson 1 : 0
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2 : 0
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0 : 3
      wiarabols vs. Wiesiołki 0 : 5
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00
      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 1 : 2
      ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 2
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 1 : 2
      LKS Czaszyn vs. FCP 0 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1 : 1
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0 : 2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00
      Delta Force vs. Fc Joyson 3 : 1
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 3 : 0
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0 : 2
      wiarabols vs. Wiesiołki 0 : 4
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00

      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 2-0
      ”Legia warsza” vs. Twister 0-3
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 0-2
      LKS Czaszyn vs. FCP 1-0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2-1
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 1-3

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00

      Delta Force vs. Fc Joyson 3-0
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 3-0
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 2-1
      wiarabols vs. Wiesiołki 0-3
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00

      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 1-1
      ”Legia warsza” vs. Twister 0-2
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 1-2
      LKS Czaszyn vs. FCP 1-0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1-2
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0-2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00

      Delta Force vs. Fc Joyson 2-0
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2-0
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 1-2
      wiarabols vs. Wiesiołki 0-4
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00

      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0 : 1
      ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 3
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 1 : 3
      LKS Czaszyn vs. FCP 2 : 0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2 : 1
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0 : 2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00

      Delta Force vs. Fc Joyson 0 : 1
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2 : 1
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0 : 2
      wiarabols vs. Wiesiołki 2 : 1
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00
      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0 : 2
      ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 2
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 0 : 2
      LKS Czaszyn vs. FCP 0 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 0 : 1
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0 : 2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00
      Delta Force vs. Fc Joyson 2:0
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 3 : 0
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0 : 2
      wiarabols vs. Wiesiołki 0 : 3

      Post was edited 1 time, last by “dawidm412” ().

      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00

      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0-2
      ”Legia warsza” vs. Twister 0-3
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 0-3
      LKS Czaszyn vs. FCP 0-0
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 0-1
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0-2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00

      Delta Force vs. Fc Joyson 1-1
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 0-2
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0-0
      wiarabols vs. Wiesiołki 0-1
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00
      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0 : 1
      ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 3
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 0 : 2
      LKS Czaszyn vs. FCP 0 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2 : 1
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0 : 2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00
      Delta Force vs. Fc Joyson 2:0
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2 : 0
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0 : 2
      wiarabols vs. Wiesiołki 0 : 3
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00
      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0 : 2
      ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 2
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 0 : 2
      LKS Czaszyn vs. FCP 1 : 2
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 0 : 1
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0 : 2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00
      Delta Force vs. Fc Joyson 3 : 0
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2 : 1
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0 : 2
      wiarabols vs. Wiesiołki 0 : 2
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00
      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0 : 2
      ”Legia warsza” vs. Twister 0 : 2
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 0 : 1
      LKS Czaszyn vs. FCP 0 : 2
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1:2
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0 : 1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00
      Delta Force vs. Fc Joyson 2:1
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2 : 1
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0 : 1
      wiarabols vs. Wiesiołki 0 : 2
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00

      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0:1
      ”Legia warsza” vs. Twister 0:1
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 0:2
      LKS Czaszyn vs. FCP 1:1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1:0
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0:2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00

      Delta Force vs. Fc Joyson 2:0
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2:0
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0:2
      wiarabols vs. Wiesiołki 0:3
      1 Liga 4 Kolejka: 3 - 18.06.2019 17:00:00

      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0 : 2
      ”Legia warsza” vs. Twister 0: 3
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 1 : 2
      LKS Czaszyn vs. FCP 2 : 1
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 2 : 1
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 1 : 2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00

      Delta Force vs. Fc Joyson 1 : 0
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2 : 1
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 1 : 2
      wiarabols vs. Wiesiołki 0: 2
      MaxiMilan vs. BuenosAmarenoS 0:1
      ”Legia warsza” vs. Twister 0:1
      GKS Concordia vs.Amsterdamsche NV 0:2
      LKS Czaszyn vs. FCP 1:2
      Chojniczanka Chojnice vs. Huragan Humniska 1:0
      FC Juventus vs. Victoria Pomorzowice 0:2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 7 - 19.06.2019 17:00:00
      Delta Force vs. Fc Joyson 2:0
      FC Quller vs. Mostostal Azoty 2:0
      KOSTEK JEDLICZE vs. T.S. Mediewista 2019 Kraków 0:2
      wiarabols vs. Wiesiołki 0:3