TYPEREK G-8 - VI EDITION

      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2-0
      PC Milow vs. Liverpool 0-3
      Dojadę Was vs. Bobek FC 1-0
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0-2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 1-3

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2-0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0-4
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0-3
      Fc Joyson vs. FC Quller 1-3
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 4-0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2-0
      PC Milow vs. Liverpool 0-3
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0-2
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0-2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0-2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2-0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0-3
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0-3
      Fc Joyson vs. FC Quller 1-0
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 3-0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2 : 0
      PC Milow vs. Liverpool 0 : 2
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0 : 3
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 1 : 2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0 : 4

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2 : 0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0 : 3
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0 : 3
      Fc Joyson vs. FC Quller 1 : 0
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 5 : 0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2 : 0
      PC Milow vs. Liverpool 0 : 3
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0 : 2
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0 : 2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0 : 2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2 : 0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0 : 4
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0 : 3
      Fc Joyson vs. FC Quller 1 : 2
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 5 : 0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 1-1
      PC Milow vs. Liverpool 0-2
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0-3
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0-3
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0-2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 3-0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0-2
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0-3
      Fc Joyson vs. FC Quller 2-1
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 3-0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2 : 0
      PC Milow vs. Liverpool 0 : 2
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0 : 2
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0 : 2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0 : 2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2 : 0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0 : 3
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0 : 3
      Fc Joyson vs. FC Quller 2 : 0
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 4 : 0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2-1
      PC Milow vs. Liverpool 0-2
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0-2
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 1-2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0-2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2-0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0-3
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0-3
      Fc Joyson vs. FC Quller 2-1
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 4-0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2 : 0
      PC Milow vs. Liverpool 0 : 1
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0 : 2
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0 : 1
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 1 : 2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2 : 1
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0 : 2
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0 : 3
      Fc Joyson vs. FC Quller 0 : 0
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 4 : 0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2:1
      PC Milow vs. Liverpool 0:2
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0:1
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0:2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0:2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2:1
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0:3
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0:4
      Fc Joyson vs. FC Quller 1:1
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 4:0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2:1
      PC Milow vs. Liverpool 0:2
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0:2
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0:1
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 1:1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 0:2
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 1:0
      Fc Ziomki vs. Delta Force 2:1
      Fc Joyson vs. FC Quller 1:1
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 0:1
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2:0
      PC Milow vs. Liverpool 0:2
      Dojadę Was vs. Bobek FC 1:3
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0:2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 1:2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2:0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0:3
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0:2
      Fc Joyson vs. FC Quller 1:2
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 3:0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2-1
      PC Milow vs. Liverpool 0-3
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0-1
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 1-2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0-2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2-0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0-3
      Fc Ziomki vs. Delta Force 1-3
      Fc Joyson vs. FC Quller 0-1
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 4-0
      Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 3-1
      PC Milow vs. Liverpool 0-2
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0-4
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0-4
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0-2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2-0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0-3
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0-4
      Fc Joyson vs. FC Quller 2-1
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 4-0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 2:0
      PC Milow vs. Liverpool 0:2
      Dojadę Was vs. Bobek FC 0:2
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0:2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 0:2

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2:0
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 0:2
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0:2
      Fc Joyson vs. FC Quller 2:0
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 2:0
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 1-3
      PC Milow vs. Liverpool 2-1
      Dojadę Was vs. Bobek FC 1-1
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 0-2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 2-3

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 0-1
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 2-5
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0-4
      Fc Joyson vs. FC Quller 2-2
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 4-2
      3 Liga Opolskie 1 Kolejka: 1 - 20.06.2019 17:00:00

      Gród Wiślica vs. Fc Pszów 0 : 2
      PC Milow vs. Liverpool 0 : 2
      Dojadę Was vs. Bobek FC 3 : 1
      GKS Celtowie vs. Bimbrownicy 3 : 2
      PIMPOL vs. Legia Olsztynek 1 : 1

      Liga okręgowa Dolnoslaskie 1 Kolejka: 8 - 20.06.2019 17:00:00

      Wiesiołki vs. Mostostal Azoty 2 : 1
      wiarabols vs. KOSTEK JEDLICZE 1 : 3
      Fc Ziomki vs. Delta Force 0 : 2
      Fc Joyson vs. FC Quller 2 : 0
      T.S. Mediewista 2019 Kraków vs. Fc Jantar 1 : 2




      34. Mecz bonusowy:

      34a. Mecz bonusowy jest wybierany przez prowadzącego

      34b. Czas typowania meczu bonusowego bedzie wynosil od 1h do 3h

      34c. Nagradzany jest tylko trafiony Dokladny wynik ( 300 tysiecy + 5 pkt do klasyfikacji Punktowej)

      34d. Podczas gdy trafia przynajmniej 2 osoby liczy się czas postu
      (Najszybszy wygrywa)


      Puchar Mistrzów (274)
      1/8 Finału
      DreamTeam94 - Dream team team

      Typujemy do godziny 21:59

      Kto szybszy ten lepszy