Rozgrywki LT PL - II liga - VIII sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - VIII sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.07.2019

    ZIAJOK FC (b) : FC PZGW
    FC Köybaši : Polonia Przemyśl
    MaxiMilan : Manchester Aig United
    FC Brzeziny : STUDZIANKA
    Pogoń Dołuje : KSV eXecut0R
    Qarabag Agdam : Real Madrid (s)
    BuenosAmarenoS : Huragan Humniska (b)
    Chojniczanka Chojnice : MKS Orneta
    FC Masters Gliwice (b) : The Gunners


    Kolejka 2 - 02.07.2019

    ZIAJOK FC (b) : FC Masters Gliwice (b)
    The Gunners : Chojniczanka Chojnice
    FC PZGW : Polonia Przemyśl
    Manchester Aig United : FC Köybaši
    STUDZIANKA : MaxiMilan
    KSV eXecut0R : FC Brzeziny
    Real Madrid (s) : Pogoń Dołuje
    Huragan Humniska (b) : Qarabag Agdam
    MKS Orneta : BuenosAmarenoS


    Kolejka 3 - 04.07.2019

    FC Masters Gliwice (b) : FC PZGW
    Polonia Przemyśl : Manchester Aig United
    FC Köybaši : STUDZIANKA
    MaxiMilan : KSV eXecut0R
    FC Brzeziny : Real Madrid (s)
    Pogoń Dołuje : Huragan Humniska (b)
    Qarabag Agdam : MKS Orneta
    BuenosAmarenoS : The Gunners
    Chojniczanka Chojnice : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 4 - 06.07.2019

    FC PZGW : Manchester Aig United
    STUDZIANKA : Polonia Przemyśl
    KSV eXecut0R : FC Köybaši
    Real Madrid (s) : MaxiMilan
    Huragan Humniska (b) : FC Brzeziny
    MKS Orneta : Pogoń Dołuje
    The Gunners : Qarabag Agdam
    FC Masters Gliwice (b) : Chojniczanka Chojnice
    ZIAJOK FC (b) : BuenosAmarenoS


    Kolejka 5 - 07.07.2019

    Chojniczanka Chojnice : FC PZGW
    Manchester Aig United : STUDZIANKA
    Polonia Przemyśl : KSV eXecut0R
    FC Köybaši : Real Madrid (s)
    MaxiMilan : Huragan Humniska (b)
    FC Brzeziny : MKS Orneta
    Pogoń Dołuje : The Gunners
    BuenosAmarenoS : FC Masters Gliwice (b)
    Qarabag Agdam : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 6 - 08.07.2019

    FC PZGW : STUDZIANKA
    KSV eXecut0R : Manchester Aig United
    Real Madrid (s) : Polonia Przemyśl
    Huragan Humniska (b) : FC Köybaši
    MKS Orneta : MaxiMilan
    The Gunners : FC Brzeziny
    Chojniczanka Chojnice : BuenosAmarenoS
    FC Masters Gliwice (b) : Qarabag Agdam
    ZIAJOK FC (b) : Pogoń Dołuje


    Kolejka 7 - 09.07.2019

    BuenosAmarenoS : FC PZGW
    STUDZIANKA : KSV eXecut0R
    Manchester Aig United : Real Madrid (s)
    Polonia Przemyśl : Huragan Humniska (b)
    FC Köybaši : MKS Orneta
    MaxiMilan : The Gunners
    Qarabag Agdam : Chojniczanka Chojnice
    Pogoń Dołuje : FC Masters Gliwice (b)
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 8 - 11.07.2019

    FC PZGW : KSV eXecut0R
    Real Madrid (s) : STUDZIANKA
    Huragan Humniska (b) : Manchester Aig United
    MKS Orneta : Polonia Przemyśl
    The Gunners : FC Köybaši
    BuenosAmarenoS : Qarabag Agdam
    Chojniczanka Chojnice : Pogoń Dołuje
    FC Masters Gliwice (b) : FC Brzeziny
    ZIAJOK FC (b) : MaxiMilan


    Kolejka 9 - 13.07.2019

    Qarabag Agdam : FC PZGW
    KSV eXecut0R : Real Madrid (s)
    STUDZIANKA : Huragan Humniska (b)
    Manchester Aig United : MKS Orneta
    Polonia Przemyśl : The Gunners
    Pogoń Dołuje : BuenosAmarenoS
    FC Brzeziny : Chojniczanka Chojnice
    MaxiMilan : FC Masters Gliwice (b)
    FC Köybaši : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 10 - 14.07.2019

    MKS Orneta : STUDZIANKA
    Huragan Humniska (b) : KSV eXecut0R
    FC PZGW : Real Madrid (s)
    The Gunners : Manchester Aig United
    Qarabag Agdam : Pogoń Dołuje
    BuenosAmarenoS : FC Brzeziny
    Chojniczanka Chojnice : MaxiMilan
    FC Masters Gliwice (b) : FC Köybaši
    ZIAJOK FC (b) : Polonia Przemyśl


    Kolejka 11 - 15.07.2019

    Pogoń Dołuje : FC PZGW
    Real Madrid (s) : Huragan Humniska (b)
    KSV eXecut0R : MKS Orneta
    STUDZIANKA : The Gunners
    FC Brzeziny : Qarabag Agdam
    MaxiMilan : BuenosAmarenoS
    FC Köybaši : Chojniczanka Chojnice
    Polonia Przemyśl : FC Masters Gliwice (b)
    Manchester Aig United : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 12 - 16.07.2019

    FC PZGW : Huragan Humniska (b)
    MKS Orneta : Real Madrid (s)
    The Gunners : KSV eXecut0R
    Pogoń Dołuje : FC Brzeziny
    Qarabag Agdam : MaxiMilan
    BuenosAmarenoS : FC Köybaši
    Chojniczanka Chojnice : Polonia Przemyśl
    FC Masters Gliwice (b) : Manchester Aig United
    ZIAJOK FC (b) : STUDZIANKA


    Kolejka 13 - 18.07.2019

    FC Brzeziny : FC PZGW
    Huragan Humniska (b) : MKS Orneta
    Real Madrid (s) : The Gunners
    MaxiMilan : Pogoń Dołuje
    FC Köybaši : Qarabag Agdam
    Polonia Przemyśl : BuenosAmarenoS
    Manchester Aig United : Chojniczanka Chojnice
    STUDZIANKA : FC Masters Gliwice (b)
    KSV eXecut0R : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 14 - 20.07.2019

    FC PZGW : MKS Orneta
    The Gunners : Huragan Humniska (b)
    FC Brzeziny : MaxiMilan
    Pogoń Dołuje : FC Köybaši
    Qarabag Agdam : Polonia Przemyśl
    BuenosAmarenoS : Manchester Aig United
    Chojniczanka Chojnice : STUDZIANKA
    FC Masters Gliwice (b) : KSV eXecut0R
    ZIAJOK FC (b) : Real Madrid (s)


    Kolejka 15 - 21.07.2019

    MaxiMilan : FC PZGW
    MKS Orneta : The Gunners
    FC Köybaši : FC Brzeziny
    Polonia Przemyśl : Pogoń Dołuje
    Manchester Aig United : Qarabag Agdam
    STUDZIANKA : BuenosAmarenoS
    KSV eXecut0R : Chojniczanka Chojnice
    Real Madrid (s) : FC Masters Gliwice (b)
    Huragan Humniska (b) : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 16 - 22.07.2019

    FC PZGW : The Gunners
    MaxiMilan : FC Köybaši
    FC Brzeziny : Polonia Przemyśl
    Pogoń Dołuje : Manchester Aig United
    Qarabag Agdam : STUDZIANKA
    BuenosAmarenoS : KSV eXecut0R
    Chojniczanka Chojnice : Real Madrid (s)
    FC Masters Gliwice (b) : Huragan Humniska (b)
    ZIAJOK FC (b) : MKS Orneta


    Kolejka 17 - 23.07.2019

    Manchester Aig United : FC Brzeziny
    Polonia Przemyśl : MaxiMilan
    FC Köybaši : FC PZGW
    STUDZIANKA : Pogoń Dołuje
    KSV eXecut0R : Qarabag Agdam
    Real Madrid (s) : BuenosAmarenoS
    Huragan Humniska (b) : Chojniczanka Chojnice
    MKS Orneta : FC Masters Gliwice (b)
    The Gunners : ZIAJOK FC (b)

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 01.07.2019

    ZIAJOK FC (b) : FC PZGW (3:0)
    FC Köybaši : Polonia Przemyśl (4:5)
    MaxiMilan : Manchester Aig United (1:0)
    FC Brzeziny : STUDZIANKA (3:1)
    Pogoń Dołuje : KSV eXecut0R (5:0)
    Qarabag Agdam : Real Madrid (s) (0:3w/o)
    BuenosAmarenoS : Huragan Humniska (b) (3:2)
    Chojniczanka Chojnice : MKS Orneta (0:1)
    FC Masters Gliwice (b) : The Gunners (3:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).







    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 02.07.2019

    ZIAJOK FC (b) : FC Masters Gliwice (b) (0:4)
    The Gunners : Chojniczanka Chojnice (0:1)
    FC PZGW : Polonia Przemyśl (1:0)
    Manchester Aig United : FC Köybaši (0:1)
    STUDZIANKA : MaxiMilan (0:0)
    KSV eXecut0R : FC Brzeziny (1:0)
    Real Madrid (s) : Pogoń Dołuje (2:0)
    Huragan Humniska (b) : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    MKS Orneta : BuenosAmarenoS (1:2)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagordy - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 3 - 04.07.2019

    FC Masters Gliwice (b) : FC PZGW (4:0)
    Polonia Przemyśl : Manchester Aig United (1:0)
    FC Köybaši : STUDZIANKA (0:1)
    MaxiMilan : KSV eXecut0R (3:0)
    FC Brzeziny : Real Madrid (s) (1:3)
    Pogoń Dołuje : Huragan Humniska (b) (2:1)
    Qarabag Agdam : MKS Orneta (0:3w/o)
    BuenosAmarenoS : The Gunners (0:1)
    Chojniczanka Chojnice : ZIAJOK FC (b) (1:2)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagordy - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 4 - 06.07.2019

    FC PZGW : Manchester Aig United (0:3)
    STUDZIANKA : Polonia Przemyśl (2:2)
    KSV eXecut0R : FC Köybaši (1:3)
    Real Madrid (s) : MaxiMilan (2:0)
    Huragan Humniska (b) : FC Brzeziny (1:0)
    MKS Orneta : Pogoń Dołuje (1:2)
    The Gunners : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    FC Masters Gliwice (b) : Chojniczanka Chojnice (0:1)
    ZIAJOK FC (b) : BuenosAmarenoS (0:2)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagordy - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 5 - 07.07.2019

    Chojniczanka Chojnice : FC PZGW (4:0)
    Manchester Aig United : STUDZIANKA (1:2)
    Polonia Przemyśl : KSV eXecut0R (w/o0:0w/o)
    FC Köybaši : Real Madrid (s) (0:2)
    MaxiMilan : Huragan Humniska (b) (1:2)
    FC Brzeziny : MKS Orneta (4:1)
    Pogoń Dołuje : The Gunners (1:2)
    BuenosAmarenoS : FC Masters Gliwice (b) (0:1)
    Qarabag Agdam : ZIAJOK FC (b) (0:3w/o)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 08.07.2019

    FC PZGW : STUDZIANKA (0:3)
    KSV eXecut0R : Manchester Aig United (w/o0:0w/o)
    Real Madrid (s) : Polonia Przemyśl (3:0)
    Huragan Humniska (b) : FC Köybaši (3:1)
    MKS Orneta : MaxiMilan (0:0)
    The Gunners : FC Brzeziny (2:3)
    Chojniczanka Chojnice : BuenosAmarenoS (1:3)
    FC Masters Gliwice (b) : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    ZIAJOK FC (b) : Pogoń Dołuje (2:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 7 - 09.07.2019

    BuenosAmarenoS : FC PZGW (3:0)
    STUDZIANKA : KSV eXecut0R (w/o0:0w/o)
    Manchester Aig United : Real Madrid (s) (0:2)
    Polonia Przemyśl : Huragan Humniska (b) (0:2)
    FC Köybaši : MKS Orneta (0:0)
    MaxiMilan : The Gunners (3:2)
    Qarabag Agdam : Chojniczanka Chojnice (0:3w/o)
    Pogoń Dołuje : FC Masters Gliwice (b) (1:0)
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC (b) (2:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 8 - 11.07.2019

    FC PZGW : KSV eXecut0R (0:3)
    Real Madrid (s) : STUDZIANKA (2:0)
    Huragan Humniska (b) : Manchester Aig United (2:0)
    MKS Orneta : Polonia Przemyśl (3:0w/o)
    The Gunners : FC Köybaši (0:0)
    BuenosAmarenoS : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    Chojniczanka Chojnice : Pogoń Dołuje (3:3)
    FC Masters Gliwice (b) : FC Brzeziny (1:1)
    ZIAJOK FC (b) : MaxiMilan (1:2)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 9 - 13.07.2019

    Qarabag Agdam : FC PZGW (0:3w/o)
    KSV eXecut0R : Real Madrid (s) (0:4)
    STUDZIANKA : Huragan Humniska (b) (2:2)
    Manchester Aig United : MKS Orneta (3:2)
    Polonia Przemyśl : The Gunners (1:1)
    Pogoń Dołuje : BuenosAmarenoS (1:2)
    FC Brzeziny : Chojniczanka Chojnice (1:1)
    MaxiMilan : FC Masters Gliwice (b) (0:1)
    FC Köybaši : ZIAJOK FC (b) (0:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 10 - 14.07.2019

    MKS Orneta : STUDZIANKA (2:1)
    Huragan Humniska (b) : KSV eXecut0R (3:0)
    FC PZGW : Real Madrid (s) (0:4)
    The Gunners : Manchester Aig United (3:1)
    Qarabag Agdam : Pogoń Dołuje (0:3w/o)
    BuenosAmarenoS : FC Brzeziny (0:1)
    Chojniczanka Chojnice : MaxiMilan (1:2)
    FC Masters Gliwice (b) : FC Köybaši (0:0)
    ZIAJOK FC (b) : Polonia Przemyśl (0:2)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 11 - 15.07.2019

    Pogoń Dołuje : FC PZGW (6:0)
    Real Madrid (s) : Huragan Humniska (b) (0:1)
    KSV eXecut0R : MKS Orneta (1:3)
    STUDZIANKA : The Gunners (1:0)
    FC Brzeziny : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    MaxiMilan : BuenosAmarenoS (0:2)
    FC Köybaši : Chojniczanka Chojnice (1:0)
    Polonia Przemyśl : FC Masters Gliwice (b) (0:3w/o)
    Manchester Aig United : ZIAJOK FC (b) (0:0)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 12 - 16.07.2019

    FC PZGW : Huragan Humniska (b) (0:3)
    MKS Orneta : Real Madrid (s) (1:0)
    The Gunners : KSV eXecut0R (2:0)
    Pogoń Dołuje : FC Brzeziny (3:2)
    Qarabag Agdam : MaxiMilan (0:3w/o)
    BuenosAmarenoS : FC Köybaši (2:0)
    Chojniczanka Chojnice : Polonia Przemyśl (2:2)
    FC Masters Gliwice (b) : Manchester Aig United (0:0)
    ZIAJOK FC (b) : STUDZIANKA (0:2)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 13 - 18.07.2019

    FC Brzeziny : FC PZGW (0:0)
    Huragan Humniska (b) : MKS Orneta (0:1)
    Real Madrid (s) : The Gunners (0:0)
    MaxiMilan : Pogoń Dołuje (2:1)
    FC Köybaši : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    Polonia Przemyśl : BuenosAmarenoS (3:5)
    Manchester Aig United : Chojniczanka Chojnice (0:2)
    STUDZIANKA : FC Masters Gliwice (b) (0:0)
    KSV eXecut0R : ZIAJOK FC (b) (0:0)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 14 - 20.07.2019

    FC PZGW : MKS Orneta (0:4)
    The Gunners : Huragan Humniska (b) (0:1)
    FC Brzeziny : MaxiMilan (0:0)
    Pogoń Dołuje : FC Köybaši (1:2)
    Qarabag Agdam : Polonia Przemyśl (0:3w/o)
    BuenosAmarenoS : Manchester Aig United (2:0)
    Chojniczanka Chojnice : STUDZIANKA (2:0)
    FC Masters Gliwice (b) : KSV eXecut0R (3:1)
    ZIAJOK FC (b) : Real Madrid (s) (0:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 15 - 21.07.2019

    MaxiMilan : FC PZGW (1:0)
    MKS Orneta : The Gunners (1:0)
    FC Köybaši : FC Brzeziny (2:2)
    Polonia Przemyśl : Pogoń Dołuje (0:1)
    Manchester Aig United : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    STUDZIANKA : BuenosAmarenoS (0:1)
    KSV eXecut0R : Chojniczanka Chojnice (0:3)
    Real Madrid (s) : FC Masters Gliwice (b) (2:0)
    Huragan Humniska (b) : ZIAJOK FC (b) (0:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 16 - 22.07.2019

    FC PZGW : The Gunners (0:4)
    MaxiMilan : FC Köybaši (1:2)
    FC Brzeziny : Polonia Przemyśl (2:0)
    Pogoń Dołuje : Manchester Aig United (3:1)
    Qarabag Agdam : STUDZIANKA (0:3w/o)
    BuenosAmarenoS : KSV eXecut0R (5:1)
    Chojniczanka Chojnice : Real Madrid (s) (0:1)
    FC Masters Gliwice (b) : Huragan Humniska (b) (2:2)
    ZIAJOK FC (b) : MKS Orneta (1:0)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 17 - 23.07.2019

    Manchester Aig United : FC Brzeziny (0:0)
    Polonia Przemyśl : MaxiMilan (0:2)
    FC Köybaši : FC PZGW (5:0)
    STUDZIANKA : Pogoń Dołuje (1:0)
    KSV eXecut0R : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    Real Madrid (s) : BuenosAmarenoS (1:0)
    Huragan Humniska (b) : Chojniczanka Chojnice (2:1)
    MKS Orneta : FC Masters Gliwice (b) (1:0)
    The Gunners : ZIAJOK FC (b) (1:0)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).