Rozgrywki LT PL - II liga - VIII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - VIII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.07.2019

    FC PZGW : ZIAJOK FC (b)
    Polonia Przemyśl : FC Köybaši
    Manchester Aig United : MaxiMilan
    STUDZIANKA : FC Brzeziny
    KSV eXecut0R : Pogoń Dołuje
    Real Madrid (s) : Qarabag Agdam
    Huragan Humniska (b) : BuenosAmarenoS
    MKS Orneta : Chojniczanka Chojnice
    The Gunners : FC Masters Gliwice (b)


    Kolejka 19 - 27.07.2019

    FC Masters Gliwice (b) : ZIAJOK FC (b)
    Chojniczanka Chojnice : The Gunners
    Polonia Przemyśl : FC PZGW
    FC Köybaši : Manchester Aig United
    MaxiMilan : STUDZIANKA
    FC Brzeziny : KSV eXecut0R
    Pogoń Dołuje : Real Madrid (s)
    Qarabag Agdam : Huragan Humniska (b)
    BuenosAmarenoS : MKS Orneta


    Kolejka 20 - 28.07.2019

    FC PZGW : FC Masters Gliwice (b)
    Manchester Aig United : Polonia Przemyśl
    STUDZIANKA : FC Köybaši
    KSV eXecut0R : MaxiMilan
    Real Madrid (s) : FC Brzeziny
    Huragan Humniska (b) : Pogoń Dołuje
    MKS Orneta : Qarabag Agdam
    The Gunners : BuenosAmarenoS
    ZIAJOK FC (b) : Chojniczanka Chojnice


    Kolejka 21 - 29.07.2019

    Manchester Aig United : FC PZGW
    Polonia Przemyśl : STUDZIANKA
    FC Köybaši : KSV eXecut0R
    MaxiMilan : Real Madrid (s)
    FC Brzeziny : Huragan Humniska (b)
    Pogoń Dołuje : MKS Orneta
    Qarabag Agdam : The Gunners
    Chojniczanka Chojnice : FC Masters Gliwice (b)
    BuenosAmarenoS : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 22 - 30.07.2019

    FC PZGW : Chojniczanka Chojnice
    STUDZIANKA : Manchester Aig United
    KSV eXecut0R : Polonia Przemyśl
    Real Madrid (s) : FC Köybaši
    Huragan Humniska (b) : MaxiMilan
    MKS Orneta : FC Brzeziny
    The Gunners : Pogoń Dołuje
    FC Masters Gliwice (b) : BuenosAmarenoS
    ZIAJOK FC (b) : Qarabag Agdam


    Kolejka 23 - 01.08.2019

    STUDZIANKA : FC PZGW
    Manchester Aig United : KSV eXecut0R
    Polonia Przemyśl : Real Madrid (s)
    FC Köybaši : Huragan Humniska (b)
    MaxiMilan : MKS Orneta
    FC Brzeziny : The Gunners
    BuenosAmarenoS : Chojniczanka Chojnice
    Qarabag Agdam : FC Masters Gliwice (b)
    Pogoń Dołuje : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 24 - 03.08.2019

    FC PZGW : BuenosAmarenoS
    KSV eXecut0R : STUDZIANKA
    Real Madrid (s) : Manchester Aig United
    Huragan Humniska (b) : Polonia Przemyśl
    MKS Orneta : FC Köybaši
    The Gunners : MaxiMilan
    Chojniczanka Chojnice : Qarabag Agdam
    FC Masters Gliwice (b) : Pogoń Dołuje
    ZIAJOK FC (b) : FC Brzeziny


    Kolejka 25 - 04.08.2019

    KSV eXecut0R : FC PZGW
    STUDZIANKA : Real Madrid (s)
    Manchester Aig United : Huragan Humniska (b)
    Polonia Przemyśl : MKS Orneta
    FC Köybaši : The Gunners
    Qarabag Agdam : BuenosAmarenoS
    Pogoń Dołuje : Chojniczanka Chojnice
    FC Brzeziny : FC Masters Gliwice (b)
    MaxiMilan : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 26 - 05.08.2019

    FC PZGW : Qarabag Agdam
    Real Madrid (s) : KSV eXecut0R
    Huragan Humniska (b) : STUDZIANKA
    MKS Orneta : Manchester Aig United
    The Gunners : Polonia Przemyśl
    BuenosAmarenoS : Pogoń Dołuje
    Chojniczanka Chojnice : FC Brzeziny
    FC Masters Gliwice (b) : MaxiMilan
    ZIAJOK FC (b) : FC Köybaši


    Kolejka 27 - 06.08.2019

    STUDZIANKA : MKS Orneta
    KSV eXecut0R : Huragan Humniska (b)
    Real Madrid (s) : FC PZGW
    Manchester Aig United : The Gunners
    Pogoń Dołuje : Qarabag Agdam
    FC Brzeziny : BuenosAmarenoS
    MaxiMilan : Chojniczanka Chojnice
    FC Köybaši : FC Masters Gliwice (b)
    Polonia Przemyśl : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 28 - 08.08.2019

    FC PZGW : Pogoń Dołuje
    Huragan Humniska (b) : Real Madrid (s)
    MKS Orneta : KSV eXecut0R
    The Gunners : STUDZIANKA
    Qarabag Agdam : FC Brzeziny
    BuenosAmarenoS : MaxiMilan
    Chojniczanka Chojnice : FC Köybaši
    FC Masters Gliwice (b) : Polonia Przemyśl
    ZIAJOK FC (b) : Manchester Aig United


    Kolejka 29 - 10.08.2019

    Huragan Humniska (b) : FC PZGW
    Real Madrid (s) : MKS Orneta
    KSV eXecut0R : The Gunners
    FC Brzeziny : Pogoń Dołuje
    MaxiMilan : Qarabag Agdam
    FC Köybaši : BuenosAmarenoS
    Polonia Przemyśl : Chojniczanka Chojnice
    Manchester Aig United : FC Masters Gliwice (b)
    STUDZIANKA : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 30 - 11.08.2019

    FC PZGW : FC Brzeziny
    MKS Orneta : Huragan Humniska (b)
    The Gunners : Real Madrid (s)
    Pogoń Dołuje : MaxiMilan
    Qarabag Agdam : FC Köybaši
    BuenosAmarenoS : Polonia Przemyśl
    Chojniczanka Chojnice : Manchester Aig United
    FC Masters Gliwice (b) : STUDZIANKA
    ZIAJOK FC (b) : KSV eXecut0R


    Kolejka 31 - 12.08.2019

    MKS Orneta : FC PZGW
    Huragan Humniska (b) : The Gunners
    MaxiMilan : FC Brzeziny
    FC Köybaši : Pogoń Dołuje
    Polonia Przemyśl : Qarabag Agdam
    Manchester Aig United : BuenosAmarenoS
    STUDZIANKA : Chojniczanka Chojnice
    KSV eXecut0R : FC Masters Gliwice (b)
    Real Madrid (s) : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 32 - 13.08.2019

    FC PZGW : MaxiMilan
    The Gunners : MKS Orneta
    FC Brzeziny : FC Köybaši
    Pogoń Dołuje : Polonia Przemyśl
    Qarabag Agdam : Manchester Aig United
    BuenosAmarenoS : STUDZIANKA
    Chojniczanka Chojnice : KSV eXecut0R
    FC Masters Gliwice (b) : Real Madrid (s)
    ZIAJOK FC (b) : Huragan Humniska (b)


    Kolejka 33 - 15.08.2019

    The Gunners : FC PZGW
    FC Köybaši : MaxiMilan
    Polonia Przemyśl : FC Brzeziny
    Manchester Aig United : Pogoń Dołuje
    STUDZIANKA : Qarabag Agdam
    KSV eXecut0R : BuenosAmarenoS
    Real Madrid (s) : Chojniczanka Chojnice
    Huragan Humniska (b) : FC Masters Gliwice (b)
    MKS Orneta : ZIAJOK FC (b)


    Kolejka 34 - 17.08.2019

    FC Brzeziny : Manchester Aig United
    MaxiMilan : Polonia Przemyśl
    FC PZGW : FC Köybaši
    Pogoń Dołuje : STUDZIANKA
    Qarabag Agdam : KSV eXecut0R
    BuenosAmarenoS : Real Madrid (s)
    Chojniczanka Chojnice : Huragan Humniska (b)
    FC Masters Gliwice (b) : MKS Orneta
    ZIAJOK FC (b) : The Gunners

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 25.07.2019

    FC PZGW : ZIAJOK FC (b) (0:4)
    Polonia Przemyśl : FC Köybaši (1:2)
    Manchester Aig United : MaxiMilan (0:1)
    STUDZIANKA : FC Brzeziny (1:1)
    KSV eXecut0R : Pogoń Dołuje (1:0)
    Real Madrid (s) : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    Huragan Humniska (b) : BuenosAmarenoS (1:2)
    MKS Orneta : Chojniczanka Chojnice (2:1)
    The Gunners : FC Masters Gliwice (b) (1:0)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 19 - 27.07.2019

    FC Masters Gliwice (b) : ZIAJOK FC (b) (2:1)
    Chojniczanka Chojnice : The Gunners (2:0)
    Polonia Przemyśl : FC PZGW (4:0)
    FC Köybaši : Manchester Aig United (0:0)
    MaxiMilan : STUDZIANKA (3:0)
    FC Brzeziny : KSV eXecut0R (2:0)
    Pogoń Dołuje : Real Madrid (s) (0:0)
    Qarabag Agdam : Huragan Humniska (b) (0:3w/o)
    BuenosAmarenoS : MKS Orneta (0:0)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.07.2019

    FC PZGW : FC Masters Gliwice (b) (0:1)
    Manchester Aig United : Polonia Przemyśl (0:1)
    STUDZIANKA : FC Köybaši (1:2)
    KSV eXecut0R : MaxiMilan (0:2)
    Real Madrid (s) : FC Brzeziny (0:0)
    Huragan Humniska (b) : Pogoń Dołuje (1:0)
    MKS Orneta : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    The Gunners : BuenosAmarenoS (3:2)
    ZIAJOK FC (b) : Chojniczanka Chojnice (0:2)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 29.07.2019

    Manchester Aig United : FC PZGW (4:0)
    Polonia Przemyśl : STUDZIANKA (0:1)
    FC Köybaši : KSV eXecut0R (3:1)
    MaxiMilan : Real Madrid (s) (0:2)
    FC Brzeziny : Huragan Humniska (b) (1:0)
    Pogoń Dołuje : MKS Orneta (0:1)
    Qarabag Agdam : The Gunners (0:3w/o)
    Chojniczanka Chojnice : FC Masters Gliwice (b) (4:5)
    BuenosAmarenoS : ZIAJOK FC (b) (0:0)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 30.07.2019

    FC PZGW : Chojniczanka Chojnice (0:1)
    STUDZIANKA : Manchester Aig United (3:1)
    KSV eXecut0R : Polonia Przemyśl (0:0)
    Real Madrid (s) : FC Köybaši (2:0)
    Huragan Humniska (b) : MaxiMilan (1:0)
    MKS Orneta : FC Brzeziny (4:6)
    The Gunners : Pogoń Dołuje (1:0)
    FC Masters Gliwice (b) : BuenosAmarenoS (0:0)
    ZIAJOK FC (b) : Qarabag Agdam (3:0w/o)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 23 - 01.08.2019

    STUDZIANKA : FC PZGW (4:0)
    Manchester Aig United : KSV eXecut0R (2:0)
    Polonia Przemyśl : Real Madrid (s) (0:1)
    FC Köybaši : Huragan Humniska (b) (1:2)
    MaxiMilan : MKS Orneta (0:0)
    FC Brzeziny : The Gunners (0:1)
    BuenosAmarenoS : Chojniczanka Chojnice (0:0)
    Qarabag Agdam : FC Masters Gliwice (b) (0:3w/o)
    Pogoń Dołuje : ZIAJOK FC (b) (0:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 03.08.2019

    FC PZGW : BuenosAmarenoS (0:5)
    KSV eXecut0R : STUDZIANKA (0:2)
    Real Madrid (s) : Manchester Aig United (2:0)
    Huragan Humniska (b) : Polonia Przemyśl (1:2)
    MKS Orneta : FC Köybaši (2:3)
    The Gunners : MaxiMilan (3:4)
    Chojniczanka Chojnice : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    FC Masters Gliwice (b) : Pogoń Dołuje (0:1)
    ZIAJOK FC (b) : FC Brzeziny (0:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 25 - 04.08.2019

    KSV eXecut0R : FC PZGW (3:0)
    STUDZIANKA : Real Madrid (s) (0:2)
    Manchester Aig United : Huragan Humniska (b) (1:0)
    Polonia Przemyśl : MKS Orneta (0:3w/o){[b]
    FC Köybaši : The Gunners [b](0:3)

    Qarabag Agdam : BuenosAmarenoS (0:3w/o)
    Pogoń Dołuje : Chojniczanka Chojnice (0:1)
    FC Brzeziny : FC Masters Gliwice (b) (2:2)
    MaxiMilan : ZIAJOK FC (b) (1:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 26 - 05.08.2019

    FC PZGW : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    Real Madrid (s) : KSV eXecut0R (4:1)
    Huragan Humniska (b) : STUDZIANKA (0:1)
    MKS Orneta : Manchester Aig United (1:0)
    The Gunners : Polonia Przemyśl (2:0)
    BuenosAmarenoS : Pogoń Dołuje (0:1)
    Chojniczanka Chojnice : FC Brzeziny (1:1)
    FC Masters Gliwice (b) : MaxiMilan (1:1)
    ZIAJOK FC (b) : FC Köybaši (2:2)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 06.08.2019

    STUDZIANKA : MKS Orneta (1:2)
    KSV eXecut0R : Huragan Humniska (b) (0:2)
    Real Madrid (s) : FC PZGW (2:0)
    Manchester Aig United : The Gunners (1:0)
    Pogoń Dołuje : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    FC Brzeziny : BuenosAmarenoS (1:3)
    MaxiMilan : Chojniczanka Chojnice (0:1)
    FC Köybaši : FC Masters Gliwice (b) (0:1)
    Polonia Przemyśl : ZIAJOK FC (b) (2:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 08.08.2019

    FC PZGW : Pogoń Dołuje (0:3)
    Huragan Humniska (b) : Real Madrid (s) (0:1)
    MKS Orneta : KSV eXecut0R (0:1)
    The Gunners : STUDZIANKA (4:3)
    Qarabag Agdam : FC Brzeziny (0:3w/o)
    BuenosAmarenoS : MaxiMilan (0:3)
    Chojniczanka Chojnice : FC Köybaši (0:1)
    FC Masters Gliwice (b) : Polonia Przemyśl (1:2)
    ZIAJOK FC (b) : Manchester Aig United (0:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 29 - 10.08.2019

    Huragan Humniska (b) : FC PZGW (4-0)
    Real Madrid (s) : MKS Orneta (2-0)
    KSV eXecut0R : The Gunners (0-4)
    FC Brzeziny : Pogoń Dołuje (0-1)
    MaxiMilan : Qarabag Agdam (3-0 w/o)
    FC Köybaši : BuenosAmarenoS (4-0)
    Polonia Przemyśl : Chojniczanka Chojnice (0-2)
    Manchester Aig United : FC Masters Gliwice (b) (1-1)
    STUDZIANKA : ZIAJOK FC (b) (4-0)


    Kolejka 30 - 11.08.2019

    FC PZGW : FC Brzeziny (0-2)
    MKS Orneta : Huragan Humniska (b) (0-2)
    The Gunners : Real Madrid (s) (3-2)
    Pogoń Dołuje : MaxiMilan (0-1)
    Qarabag Agdam : FC Köybaši (0-3 w/o)
    BuenosAmarenoS : Polonia Przemyśl (0-3)
    Chojniczanka Chojnice : Manchester Aig United (6-0)
    FC Masters Gliwice (b) : STUDZIANKA (0-0)
    ZIAJOK FC (b) : KSV eXecut0R (2-0)


    Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().

    Kolejka 31 - 12.08.2019

    MKS Orneta : FC PZGW (2-0)
    Huragan Humniska (b) : The Gunners (0-6)
    MaxiMilan : FC Brzeziny (0-2)
    FC Köybaši : Pogoń Dołuje (0-1)
    Polonia Przemyśl : Qarabag Agdam (3-0 w/o)
    Manchester Aig United : BuenosAmarenoS (4-0)
    STUDZIANKA : Chojniczanka Chojnice (2-3)
    KSV eXecut0R : FC Masters Gliwice (b) (0-1)
    Real Madrid (s) : ZIAJOK FC (b) (3-1)


    Kolejka 32 - 13.08.2019

    FC PZGW : MaxiMilan (0:1)
    The Gunners : MKS Orneta (2:2)
    FC Brzeziny : FC Köybaši (0:0)
    Pogoń Dołuje : Polonia Przemyśl (0:0)
    Qarabag Agdam : Manchester Aig United (0:3w/o)
    BuenosAmarenoS : STUDZIANKA (0:1)
    Chojniczanka Chojnice : KSV eXecut0R (0:0)
    FC Masters Gliwice (b) : Real Madrid (s) (0:1)
    ZIAJOK FC (b) : Huragan Humniska (b) (1:0)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 15.08.2019

    The Gunners : FC PZGW (2:1)
    FC Köybaši : MaxiMilan (1:0)
    Polonia Przemyśl : FC Brzeziny (2:3)
    Manchester Aig United : Pogoń Dołuje (0:2)
    STUDZIANKA : Qarabag Agdam (3:0w/o)
    KSV eXecut0R : BuenosAmarenoS (5:0)
    Real Madrid (s) : Chojniczanka Chojnice (1:2)
    Huragan Humniska (b) : FC Masters Gliwice (b) (0:7)
    MKS Orneta : ZIAJOK FC (b) (2:1)



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 17.08.2019

    FC Brzeziny : Manchester Aig United (1:1)
    MaxiMilan : Polonia Przemyśl (0:1)
    FC PZGW : FC Köybaši (0:2)
    Pogoń Dołuje : STUDZIANKA (3:0w/o)
    Qarabag Agdam : KSV eXecut0R (0:3w/o)
    BuenosAmarenoS : Real Madrid (s) (0:1)
    Chojniczanka Chojnice : Huragan Humniska (b) (5:0)
    FC Masters Gliwice (b) : MKS Orneta (1:1)
    ZIAJOK FC (b) : The Gunners (0:1)

    Zespół Qarabag Agdam wycofany z rozgrywek - pkt 3.8.a.



    Zespół Pogoń Dołuje ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie) - wpłata na nagrody - anulowane.
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Qarabag Agdam ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().