Rozgrywki LT PL - VB liga - VIII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - VB liga - VIII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.07.2019

    FC Rokita : WOLNY LOS4
    posadzki ciechanów : Dziki
    Niezniszczalni AFE : FC Albatros AFE
    KS Senior : Wawel Wirek
    WOLNY LOS1 : LegoFriends
    Pro Gram : Dzeta
    WOLNY LOS2 : Gäläktikös
    Jägermeister : Orlęta
    Tottenham Hotspur 1882 FC : WOLNY LOS3


    Kolejka 19 - 27.07.2019

    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4
    Orlęta : Tottenham Hotspur 1882 FC
    posadzki ciechanów : FC Rokita
    Dziki : Niezniszczalni AFE
    FC Albatros AFE : KS Senior
    Wawel Wirek : WOLNY LOS1
    LegoFriends : Pro Gram
    Dzeta : WOLNY LOS2
    Gäläktikös : Jägermeister


    Kolejka 20 - 28.07.2019

    FC Rokita : WOLNY LOS3
    Niezniszczalni AFE : posadzki ciechanów
    KS Senior : Dziki
    WOLNY LOS1 : FC Albatros AFE
    Pro Gram : Wawel Wirek
    WOLNY LOS2 : LegoFriends
    Jägermeister : Dzeta
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Gäläktikös
    WOLNY LOS4 : Orlęta


    Kolejka 21 - 29.07.2019

    Niezniszczalni AFE : FC Rokita
    posadzki ciechanów : KS Senior
    Dziki : WOLNY LOS1
    FC Albatros AFE : Pro Gram
    Wawel Wirek : WOLNY LOS2
    LegoFriends : Jägermeister
    Dzeta : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Orlęta : WOLNY LOS3
    Gäläktikös : WOLNY LOS4


    Kolejka 22 - 30.07.2019

    FC Rokita : Orlęta
    KS Senior : Niezniszczalni AFE
    WOLNY LOS1 : posadzki ciechanów
    Pro Gram : Dziki
    WOLNY LOS2 : FC Albatros AFE
    Jägermeister : Wawel Wirek
    Tottenham Hotspur 1882 FC : LegoFriends
    WOLNY LOS3 : Gäläktikös
    WOLNY LOS4 : Dzeta


    Kolejka 23 - 01.08.2019

    KS Senior : FC Rokita
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS1
    posadzki ciechanów : Pro Gram
    Dziki : WOLNY LOS2
    FC Albatros AFE : Jägermeister
    Wawel Wirek : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Gäläktikös : Orlęta
    Dzeta : WOLNY LOS3
    LegoFriends : WOLNY LOS4


    Kolejka 24 - 03.08.2019

    FC Rokita : Gäläktikös
    WOLNY LOS1 : KS Senior
    Pro Gram : Niezniszczalni AFE
    WOLNY LOS2 : posadzki ciechanów
    Jägermeister : Dziki
    Tottenham Hotspur 1882 FC : FC Albatros AFE
    Orlęta : Dzeta
    WOLNY LOS3 : LegoFriends
    WOLNY LOS4 : Wawel Wirek


    Kolejka 25 - 04.08.2019

    WOLNY LOS1 : FC Rokita
    KS Senior : Pro Gram
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS2
    posadzki ciechanów : Jägermeister
    Dziki : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Dzeta : Gäläktikös
    LegoFriends : Orlęta
    Wawel Wirek : WOLNY LOS3
    FC Albatros AFE : WOLNY LOS4


    Kolejka 26 - 05.08.2019

    FC Rokita : Dzeta
    Pro Gram : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS2 : KS Senior
    Jägermeister : Niezniszczalni AFE
    Tottenham Hotspur 1882 FC : posadzki ciechanów
    Gäläktikös : LegoFriends
    Orlęta : Wawel Wirek
    WOLNY LOS3 : FC Albatros AFE
    WOLNY LOS4 : Dziki


    Kolejka 27 - 06.08.2019

    KS Senior : Jägermeister
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2
    Pro Gram : FC Rokita
    Niezniszczalni AFE : Tottenham Hotspur 1882 FC
    LegoFriends : Dzeta
    Wawel Wirek : Gäläktikös
    FC Albatros AFE : Orlęta
    Dziki : WOLNY LOS3
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS4


    Kolejka 28 - 08.08.2019

    FC Rokita : LegoFriends
    WOLNY LOS2 : Pro Gram
    Jägermeister : WOLNY LOS1
    Tottenham Hotspur 1882 FC : KS Senior
    Dzeta : Wawel Wirek
    Gäläktikös : FC Albatros AFE
    Orlęta : Dziki
    WOLNY LOS3 : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS4 : Niezniszczalni AFE


    Kolejka 29 - 10.08.2019

    WOLNY LOS2 : FC Rokita
    Pro Gram : Jägermeister
    WOLNY LOS1 : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Wawel Wirek : LegoFriends
    FC Albatros AFE : Dzeta
    Dziki : Gäläktikös
    posadzki ciechanów : Orlęta
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS3
    KS Senior : WOLNY LOS4


    Kolejka 30 - 11.08.2019

    FC Rokita : Wawel Wirek
    Jägermeister : WOLNY LOS2
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Pro Gram
    LegoFriends : FC Albatros AFE
    Dzeta : Dziki
    Gäläktikös : posadzki ciechanów
    Orlęta : Niezniszczalni AFE
    WOLNY LOS3 : KS Senior
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS1


    Kolejka 31 - 12.08.2019

    Jägermeister : FC Rokita
    WOLNY LOS2 : Tottenham Hotspur 1882 FC
    FC Albatros AFE : Wawel Wirek
    Dziki : LegoFriends
    posadzki ciechanów : Dzeta
    Niezniszczalni AFE : Gäläktikös
    KS Senior : Orlęta
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3
    Pro Gram : WOLNY LOS4


    Kolejka 32 - 13.08.2019

    FC Rokita : FC Albatros AFE
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Jägermeister
    Wawel Wirek : Dziki
    LegoFriends : posadzki ciechanów
    Dzeta : Niezniszczalni AFE
    Gäläktikös : KS Senior
    Orlęta : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS3 : Pro Gram
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2


    Kolejka 33 - 15.08.2019

    Tottenham Hotspur 1882 FC : FC Rokita
    Dziki : FC Albatros AFE
    posadzki ciechanów : Wawel Wirek
    Niezniszczalni AFE : LegoFriends
    KS Senior : Dzeta
    WOLNY LOS1 : Gäläktikös
    Pro Gram : Orlęta
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3
    Jägermeister : WOLNY LOS4


    Kolejka 34 - 17.08.2019

    Wawel Wirek : Niezniszczalni AFE
    FC Albatros AFE : posadzki ciechanów
    FC Rokita : Dziki
    LegoFriends : KS Senior
    Dzeta : WOLNY LOS1
    Gäläktikös : Pro Gram
    Orlęta : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS3 : Jägermeister
    WOLNY LOS4 : Tottenham Hotspur 1882 FC

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 25.07.2019

    FC Rokita : WOLNY LOS4 (3:0)
    posadzki ciechanów : Dziki (6:0)
    Niezniszczalni AFE : FC Albatros AFE (w/o0:0w/o)
    KS Senior : Wawel Wirek (0:1)
    WOLNY LOS1 : LegoFriends (0:3)
    Pro Gram : Dzeta (4:0)
    WOLNY LOS2 : Gäläktikös (0:3)
    Jägermeister : Orlęta (0:3w/o)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : WOLNY LOS3 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 19 - 27.07.2019

    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4 (0:0)
    Orlęta : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:5)
    posadzki ciechanów : FC Rokita (0:2)
    Dziki : Niezniszczalni AFE (w/o0:0w/o)
    FC Albatros AFE : KS Senior (w/o0:0w/o)
    Wawel Wirek : WOLNY LOS1 (3:0)
    LegoFriends : Pro Gram (3:0)
    Dzeta : WOLNY LOS2 (3:0)
    Gäläktikös : Jägermeister (0:4)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 20 - 28.07.2019

    FC Rokita : WOLNY LOS3 (3:0)
    Niezniszczalni AFE : posadzki ciechanów (0:0)
    KS Senior : Dziki (6:0)
    WOLNY LOS1 : FC Albatros AFE (0:3)
    Pro Gram : Wawel Wirek (1:3)
    WOLNY LOS2 : LegoFriends (0:3)
    Jägermeister : Dzeta (w/o0:0w/o)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Gäläktikös (3:0w/o)
    WOLNY LOS4 : Orlęta (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 29.07.2019

    Niezniszczalni AFE : FC Rokita (0:4)
    posadzki ciechanów : KS Senior (0:3)
    Dziki : WOLNY LOS1 (3:0)
    FC Albatros AFE : Pro Gram (0:3w/o)
    Wawel Wirek : WOLNY LOS2 (3:0)
    LegoFriends : Jägermeister (3:0)
    Dzeta : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:5)
    Orlęta : WOLNY LOS3 (3:0)
    Gäläktikös : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 30.07.2019

    FC Rokita : Orlęta (4:0)
    KS Senior : Niezniszczalni AFE (5:0)
    WOLNY LOS1 : posadzki ciechanów (0:3)
    Pro Gram : Dziki (3:0)
    WOLNY LOS2 : FC Albatros AFE (0:3)
    Jägermeister : Wawel Wirek (0:1)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Lego Friends (4:0)
    WOLNY LOS3 : Gäläktikös (0:3)
    WOLNY LOS4 : Dzeta (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 23 - 01.08.2019

    KS Senior : FC Rokita (2:1)
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS1 (3:0)
    posadzki ciechanów : Pro Gram (1:1)
    Dziki : WOLNY LOS2 (3:0)
    FC Albatros AFE : Jägermeister (w/o0:0w/o)
    Wawel Wirek : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:5)
    Gäläktikös : Orlęta (0:3w/o)
    Dzeta : WOLNY LOS3 (3:0)
    LegoFriends : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 24 - 03.08.2019

    FC Rokita : Gäläktikös (3:0w/o)
    WOLNY LOS1 : KS Senior (0:3)
    Pro Gram : Niezniszczalni AFE (3:0)
    WOLNY LOS2 : posadzki ciechanów (0:3)
    Jägermeister : Dziki (w/o0:0w/o)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : FC Albatros AFE (4:0)
    Orlęta : Dzeta (0:3)
    WOLNY LOS3 : LegoFriends (0:3)
    WOLNY LOS4 : Wawel Wirek (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 25 - 04.08.2019

    WOLNY LOS1 : FC Rokita (0:3)
    KS Senior : Pro Gram (3:0)
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS2 (3:0)
    posadzki ciechanów : Jägermeister (0:3)
    Dziki : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:5)
    Dzeta : Gäläktikös (3:0w/o)
    LegoFriends : Orlęta (5:0)
    Wawel Wirek : WOLNY LOS3 (3:0)
    FC Albatros AFE : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 26 - 05.08.2019

    FC Rokita : Dzeta (4:0)
    Pro Gram : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS2 : KS Senior (0:3)
    Jägermeister : Niezniszczalni AFE (w/o0:0w/o)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : posadzki ciechanów (5:0)
    Gäläktikös : LegoFriends (0:3w/o)
    Orlęta : Wawel Wirek (0:5)
    WOLNY LOS3 : FC Albatros AFE (0:3)
    WOLNY LOS4 : Dziki (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 06.08.2019

    KS Senior : Jägermeister (1:0)
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2 (0:0)
    Pro Gram : FC Rokita (1:3)
    Niezniszczalni AFE : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:5)
    LegoFriends : Dzeta (4:0)
    Wawel Wirek : Gäläktikös (8:0)
    FC Albatros AFE : Orlęta (5:1)
    Dziki : WOLNY LOS3 (3:0)
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 08.08.2019

    FC Rokita : LegoFriends (0:2)
    WOLNY LOS2 : Pro Gram (0:3)
    Jägermeister : WOLNY LOS1 (3:0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : KS Senior (4:0)
    Dzeta : Wawel Wirek (0:3w/o)
    Gäläktikös : FC Albatros AFE (0:4)
    Orlęta : Dziki (0:4)
    WOLNY LOS3 : posadzki ciechanów (0:3)
    WOLNY LOS4 : Niezniszczalni AFE (0:3)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 29 - 10.08.2019

    WOLNY LOS2 : FC Rokita (0-3)
    Pro Gram : Jägermeister (1-3)
    WOLNY LOS1 : Tottenham Hotspur 1882 FC (0-3)
    Wawel Wirek : LegoFriends (0-4)
    FC Albatros AFE : Dzeta (w/o 0-0 w/o)
    Dziki : Gäläktikös (2-4)
    posadzki ciechanów : Orlęta (5-0)
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS3 (3-0)
    KS Senior : WOLNY LOS4 (3-0)


    Kolejka 30 - 11.08.2019

    FC Rokita : Wawel Wirek (2-3)
    Jägermeister : WOLNY LOS2 (3-0)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Pro Gram (7-0)
    LegoFriends : FC Albatros AFE (2-0)
    Dzeta : Dziki (w/o 0-0 w/o)
    Gäläktikös : posadzki ciechanów (1-3)
    Orlęta : Niezniszczalni AFE (0-4)
    WOLNY LOS3 : KS Senior (0-3)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS1 (0-0)


    Post was edited 1 time, last by “sunshaine” ().

    Kolejka 31 - 12.08.2019

    Jägermeister : FC Rokita (2-0)
    WOLNY LOS2 : Tottenham Hotspur 1882 FC (0-3)
    FC Albatros AFE : Wawel Wirek (3-0)
    Dziki : LegoFriends (0-1)
    posadzki ciechanów : Dzeta (w/o 0-0 w/o)
    Niezniszczalni AFE : Gäläktikös (0-3)
    KS Senior : Orlęta (5-0) - wynik uwzględniony w 32 kolejce
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3 (0-0)
    Pro Gram : WOLNY LOS4 (3-0)


    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 32 - 13.08.2019

    FC Rokita : FC Albatros AFE (0:1)
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Jägermeister (4:0)
    Wawel Wirek : Dziki (4:0)
    LegoFriends : posadzki ciechanów (4:0)
    Dzeta : Niezniszczalni AFE (w/o0:0w/o)
    Gäläktikös : KS Senior (0:3)
    Orlęta : WOLNY LOS1 (3:0)
    WOLNY LOS3 : Pro Gram (0:3)
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2 (0:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 15.08.2019

    Tottenham Hotspur 1882 FC : FC Rokita (4:0)
    Dziki : FC Albatros AFE (w/o0:0w/o)
    posadzki ciechanów : Wawel Wirek (0:2)
    Niezniszczalni AFE : LegoFriends (0:5)
    KS Senior : Dzeta (3:0w/o)
    WOLNY LOS1 : Gäläktikös (0:3)
    Pro Gram : Orlęta (5:0)
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3 (0:0)
    Jägermeister : WOLNY LOS4 (3:0)



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 17.08.2019

    Wawel Wirek : Niezniszczalni AFE (3:0)
    FC Albatros AFE : posadzki ciechanów (3:0)
    FC Rokita : Dziki (4:0)
    LegoFriends : KS Senior (3:0)
    Dzeta : WOLNY LOS1 (3:0)
    Gäläktikös : Pro Gram (1:0)
    Orlęta : WOLNY LOS2 (3:0)
    WOLNY LOS3 : Jägermeister (0:3)
    WOLNY LOS4 : Tottenham Hotspur 1882 FC (0:3)

    Zespół FC Albatros AFE wycofany z rozgrywek - pkt. 3.8.a.
    Zespół Jägermeister wycofany z rozgrywek - pkt. 3.8.a.
    Zespół Niezniszczalni AFE wycofany z rozgrywek - pkt. 3.8.a.
    Zespół Dzeta wycofany z rozgrywek - pkt. 3.8.a.
    Zespół Gäläktikös wycofany z rozgrywek - pkt. 3.8.b.



    Zespół Gäläktikös ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().