Rozgrywki LT PL - VB liga - VIII sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - VB liga - VIII sezon - II runda



    Kolejka 18 - 25.07.2019

    FC Rokita : WOLNY LOS4
    posadzki ciechanów : Dziki
    Niezniszczalni AFE : FC Albatros AFE
    KS Senior : Wawel Wirek
    WOLNY LOS1 : LegoFriends
    Pro Gram : Dzeta
    WOLNY LOS2 : Gäläktikös
    Jägermeister : Orlęta
    Tottenham Hotspur 1882 FC : WOLNY LOS3


    Kolejka 19 - 27.07.2019

    WOLNY LOS3 : WOLNY LOS4
    Orlęta : Tottenham Hotspur 1882 FC
    posadzki ciechanów : FC Rokita
    Dziki : Niezniszczalni AFE
    FC Albatros AFE : KS Senior
    Wawel Wirek : WOLNY LOS1
    LegoFriends : Pro Gram
    Dzeta : WOLNY LOS2
    Gäläktikös : Jägermeister


    Kolejka 20 - 28.07.2019

    FC Rokita : WOLNY LOS3
    Niezniszczalni AFE : posadzki ciechanów
    KS Senior : Dziki
    WOLNY LOS1 : FC Albatros AFE
    Pro Gram : Wawel Wirek
    WOLNY LOS2 : LegoFriends
    Jägermeister : Dzeta
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Gäläktikös
    WOLNY LOS4 : Orlęta


    Kolejka 21 - 29.07.2019

    Niezniszczalni AFE : FC Rokita
    posadzki ciechanów : KS Senior
    Dziki : WOLNY LOS1
    FC Albatros AFE : Pro Gram
    Wawel Wirek : WOLNY LOS2
    LegoFriends : Jägermeister
    Dzeta : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Orlęta : WOLNY LOS3
    Gäläktikös : WOLNY LOS4


    Kolejka 22 - 30.07.2019

    FC Rokita : Orlęta
    KS Senior : Niezniszczalni AFE
    WOLNY LOS1 : posadzki ciechanów
    Pro Gram : Dziki
    WOLNY LOS2 : FC Albatros AFE
    Jägermeister : Wawel Wirek
    Tottenham Hotspur 1882 FC : LegoFriends
    WOLNY LOS3 : Gäläktikös
    WOLNY LOS4 : Dzeta


    Kolejka 23 - 01.08.2019

    KS Senior : FC Rokita
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS1
    posadzki ciechanów : Pro Gram
    Dziki : WOLNY LOS2
    FC Albatros AFE : Jägermeister
    Wawel Wirek : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Gäläktikös : Orlęta
    Dzeta : WOLNY LOS3
    LegoFriends : WOLNY LOS4


    Kolejka 24 - 03.08.2019

    FC Rokita : Gäläktikös
    WOLNY LOS1 : KS Senior
    Pro Gram : Niezniszczalni AFE
    WOLNY LOS2 : posadzki ciechanów
    Jägermeister : Dziki
    Tottenham Hotspur 1882 FC : FC Albatros AFE
    Orlęta : Dzeta
    WOLNY LOS3 : LegoFriends
    WOLNY LOS4 : Wawel Wirek


    Kolejka 25 - 04.08.2019

    WOLNY LOS1 : FC Rokita
    KS Senior : Pro Gram
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS2
    posadzki ciechanów : Jägermeister
    Dziki : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Dzeta : Gäläktikös
    LegoFriends : Orlęta
    Wawel Wirek : WOLNY LOS3
    FC Albatros AFE : WOLNY LOS4


    Kolejka 26 - 05.08.2019

    FC Rokita : Dzeta
    Pro Gram : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS2 : KS Senior
    Jägermeister : Niezniszczalni AFE
    Tottenham Hotspur 1882 FC : posadzki ciechanów
    Gäläktikös : LegoFriends
    Orlęta : Wawel Wirek
    WOLNY LOS3 : FC Albatros AFE
    WOLNY LOS4 : Dziki


    Kolejka 27 - 06.08.2019

    KS Senior : Jägermeister
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS2
    Pro Gram : FC Rokita
    Niezniszczalni AFE : Tottenham Hotspur 1882 FC
    LegoFriends : Dzeta
    Wawel Wirek : Gäläktikös
    FC Albatros AFE : Orlęta
    Dziki : WOLNY LOS3
    posadzki ciechanów : WOLNY LOS4


    Kolejka 28 - 08.08.2019

    FC Rokita : LegoFriends
    WOLNY LOS2 : Pro Gram
    Jägermeister : WOLNY LOS1
    Tottenham Hotspur 1882 FC : KS Senior
    Dzeta : Wawel Wirek
    Gäläktikös : FC Albatros AFE
    Orlęta : Dziki
    WOLNY LOS3 : posadzki ciechanów
    WOLNY LOS4 : Niezniszczalni AFE


    Kolejka 29 - 10.08.2019

    WOLNY LOS2 : FC Rokita
    Pro Gram : Jägermeister
    WOLNY LOS1 : Tottenham Hotspur 1882 FC
    Wawel Wirek : LegoFriends
    FC Albatros AFE : Dzeta
    Dziki : Gäläktikös
    posadzki ciechanów : Orlęta
    Niezniszczalni AFE : WOLNY LOS3
    KS Senior : WOLNY LOS4


    Kolejka 30 - 11.08.2019

    FC Rokita : Wawel Wirek
    Jägermeister : WOLNY LOS2
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Pro Gram
    LegoFriends : FC Albatros AFE
    Dzeta : Dziki
    Gäläktikös : posadzki ciechanów
    Orlęta : Niezniszczalni AFE
    WOLNY LOS3 : KS Senior
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS1


    Kolejka 31 - 12.08.2019

    Jägermeister : FC Rokita
    WOLNY LOS2 : Tottenham Hotspur 1882 FC
    FC Albatros AFE : Wawel Wirek
    Dziki : LegoFriends
    posadzki ciechanów : Dzeta
    Niezniszczalni AFE : Gäläktikös
    KS Senior : Orlęta
    WOLNY LOS1 : WOLNY LOS3
    Pro Gram : WOLNY LOS4


    Kolejka 32 - 13.08.2019

    FC Rokita : FC Albatros AFE
    Tottenham Hotspur 1882 FC : Jägermeister
    Wawel Wirek : Dziki
    LegoFriends : posadzki ciechanów
    Dzeta : Niezniszczalni AFE
    Gäläktikös : KS Senior
    Orlęta : WOLNY LOS1
    WOLNY LOS3 : Pro Gram
    WOLNY LOS4 : WOLNY LOS2


    Kolejka 33 - 15.08.2019

    Tottenham Hotspur 1882 FC : FC Rokita
    Dziki : FC Albatros AFE
    posadzki ciechanów : Wawel Wirek
    Niezniszczalni AFE : LegoFriends
    KS Senior : Dzeta
    WOLNY LOS1 : Gäläktikös
    Pro Gram : Orlęta
    WOLNY LOS2 : WOLNY LOS3
    Jägermeister : WOLNY LOS4


    Kolejka 34 - 17.08.2019

    Wawel Wirek : Niezniszczalni AFE
    FC Albatros AFE : posadzki ciechanów
    FC Rokita : Dziki
    LegoFriends : KS Senior
    Dzeta : WOLNY LOS1
    Gäläktikös : Pro Gram
    Orlęta : WOLNY LOS2
    WOLNY LOS3 : Jägermeister
    WOLNY LOS4 : Tottenham Hotspur 1882 FC

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().