Brak możliwości przedłużenia kontraktu - koniec umowy [ZGŁOSZONE]

    Brak możliwości przedłużenia kontraktu - koniec umowy [ZGŁOSZONE]

    Witam szanowne gremium :D

    Mam problem, jak menago Zbogiem w grudniu 2018 roku, który to poruszył w temacie:
    zawodnik nie chce podpisac kontraktu
    Mi co prawda do końca sezonu pozostało jeszcze 11 meczy i przerwa w środku sezonu, niemniej zaniepokoiłem się komunikatem. Zawodnik twierdzi, że podpisaliśmy kontrakt dwa dni temu, a sytuacja wyglądała tak jak opisał to Zbogiem w podanym w/w temacie. Z racji tego, że w temacie nie pisze jak i czy w ogóle problem został rozwiązany oraz z uwagi na ostatni zawarty w nim wpis sunshaine, zakładam temat.

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

    Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()

    sunshaine schrieb:

    Opisana sytuacja nie miała prawa się zdarzyć.Zawodnik miał w opisie "Koniec sezonu" i wyświetlony komunikat podczas podjęcia próby negocjowania był nieadekwatny do sytuacji.Być może to tylko jednorazowy wybryk gry, a być może źle dobrany komunikat.Jeżeli sytuacja, się powtórzy u kogoś z graczy to prosimy o informacje.Sprawa wówczas zostanie przekazana do programisty.


    Skoro problem pojawił się po raz drugi, zgodnie z obietnicą zgłaszam do programisty.
    Aktualizacja gry przed nami więc powinni się nad tym pochylić.

    Pozdrawiam Team FutbolCup

    Don Pe-Pe schrieb:

    Witam szanowne gremium :D

    Mam problem, jak menago Zbogiem w grudniu 2018 roku, który to poruszył w temacie:
    zawodnik nie chce podpisac kontraktu
    Mi co prawda do końca sezonu pozostało jeszcze 11 meczy i przerwa w środku sezonu, niemniej zaniepokoiłem się komunikatem. Zawodnik twierdzi, że podpisaliśmy kontrakt dwa dni temu, a sytuacja wyglądała tak jak opisał to Zbogiem w podanym w/w temacie. Z racji tego, że w temacie nie pisze jak i czy w ogóle problem został rozwiązany oraz z uwagi na ostatni zawarty w nim wpis sunshaine, zakładam temat.

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.



    Skoro pisze że zawodnik 2 dni temu podpisał kontrakt to musisz odczekać do 4 dnia.
    3 dni się obraża a 4 dnia możesz podpisać nowy kontrakt.
    Tylko nie negocjuje z nim ostro bo znowu się obrazi i będziesz musiał czekać kolejne 4 dni żeby spróbować ponownie:p




    :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup:

    Oldboy schrieb:

    Don Pe-Pe schrieb:

    Witam szanowne gremium :D

    Mam problem, jak menago Zbogiem w grudniu 2018 roku, który to poruszył w temacie:
    zawodnik nie chce podpisac kontraktu
    Mi co prawda do końca sezonu pozostało jeszcze 11 meczy i przerwa w środku sezonu, niemniej zaniepokoiłem się komunikatem. Zawodnik twierdzi, że podpisaliśmy kontrakt dwa dni temu, a sytuacja wyglądała tak jak opisał to Zbogiem w podanym w/w temacie. Z racji tego, że w temacie nie pisze jak i czy w ogóle problem został rozwiązany oraz z uwagi na ostatni zawarty w nim wpis sunshaine, zakładam temat.

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.



    Skoro pisze że zawodnik 2 dni temu podpisał kontrakt to musisz odczekać do 4 dnia.
    3 dni się obraża a 4 dnia możesz podpisać nowy kontrakt.
    Tylko nie negocjuje z nim ostro bo znowu się obrazi i będziesz musiał czekać kolejne 4 dni żeby spróbować ponownie:p


    Problem w tym @Oldboy, że nie doszło do momentu, w którym mógłby się obrazić.
    Masz 2 kolejki do końca, od 2-3 tygodni przy zawodniku "Koniec sezonu" i chcesz przedłużyć umowę, a tu komunikat, że umowa sprzed 2 dni aktualna...
    Nie ma czasu czekać, bo za 2 dni ucieknie..

    dzelen schrieb:

    @Don Pe-Pe w jaki sposób zamknąłeś okno z negocjacjami z graczem?
    Poprzez kliknięcie w 'X' na okienku w prawym górnym rogu, czy poprzez kliknięcie przycisku 'Przerwij' na dole.


    zastrzel mnie, ale nie powiem, nie zwróciłem na to uwagi =/ na 70% zamknąłem je "iksem", ale w 100% pewien nie jestem.
    co do umowy, to właśnie chwilę temu zawodnikowi minęły fochy i podpisał ze mną umowę.