Yönetim Ekibi Açıklaması

Yönetim Ekibi Açıklaması

Sevgili Menajerler ,

Son günlerde yaşanılan tatsızlıklardan sonra Dilovası ile beraber bir karar vermek zorundaydık. Bütün şartları değerlendirerek en küçük planlamasını yaparak bir karara ulaştık.

Dilovası ile birlikte yönetim ekibini tekrar kurmaya karar verdik.

Kısa süre içerisinde Yönetim Ekibi görev dağılımları eskisi gibi yapılacaktır.

2 Adet Moderatör ,
      1 Adet Süper Moderatör
      1 Adet Game Operatör

şeklinde kurulacaktır.

Moderatör ;

Forumun düzeninden ve Chatin düzeninden sorumludur.

Herhangi bir sorunda ilk iletişime geçeceğiniz kişiler Moderatörler olmalıdır. Yetkileri ve bildikleri kadar size yardımcı olacaklardır , geri kalan kısımları bizimle iletişime geçerek halledeceklerdir.

Süper Moderatör :

Moderatörlerin olmadığı yerde Forumun düzeninden ve Chatin düzeninden sorumludur.

Moderatörlerden sorumlu kişidir , Bir moderatör'ü şikayet etmeniz gerektiğinde Süper Moderatörlerle iletişime geçin.

Moderatörlerin görev dağılımını yapar.

Game Operatör :

Oyun ile ilgili sıkıntıları , hataları paylaşabileceğiniz kişidir.

Ödülleri yatırma ve takibini yapan kişidir.

Multi kontrollerini yapar.

Yönetim Ekibimizde görev alacak rütbeleri sizinle paylaştım ve açıkladım. Bir sıkıntı da iletişime geçeceğiniz kişileri doğru seçerseniz daha hızlı ve sağlıklı bir sonuç almış olursunuz.

Dilovası ve benimle sadece Moderatörler , Süper Moderatörler ve Game Operatörler iletişime geçebilecektir. Dilovası ve bana yazdığınız mesajlarınıza hiçbir şekilde geri dönüş yapılmayacaktır. Sorunlarınızı gerekli kişilere iletirseniz onlar bize ileteceklerdir.

Aldığımız kararı en kısa sürede uygulamaya başlayacağız , Yönetim Ekibimize katılacak arkadaşlara yakın zamanda davet mesajı gönderilecektir.

Saygılarla

Futbolcup TR Yönetim Ekibi

Marques schrieb:

Sevgili Menajerler ,

Son günlerde yaşanılan tatsızlıklardan sonra Dilovası ile beraber bir karar vermek zorundaydık. Bütün şartları değerlendirerek en küçük planlamasını yaparak bir karara ulaştık.

Dilovası ile birlikte yönetim ekibini tekrar kurmaya karar verdik.

Kısa süre içerisinde Yönetim Ekibi görev dağılımları eskisi gibi yapılacaktır.

2 Adet Moderatör ,
      1 Adet Süper Moderatör
      1 Adet Game Operatör

şeklinde kurulacaktır.

Moderatör ;

Forumun düzeninden ve Chatin düzeninden sorumludur.

Herhangi bir sorunda ilk iletişime geçeceğiniz kişiler Moderatörler olmalıdır. Yetkileri ve bildikleri kadar size yardımcı olacaklardır , geri kalan kısımları bizimle iletişime geçerek halledeceklerdir.

Süper Moderatör :

Moderatörlerin olmadığı yerde Forumun düzeninden ve Chatin düzeninden sorumludur.

Moderatörlerden sorumlu kişidir , Bir moderatör'ü şikayet etmeniz gerektiğinde Süper Moderatörlerle iletişime geçin.

Moderatörlerin görev dağılımını yapar.

Game Operatör :

Oyun ile ilgili sıkıntıları , hataları paylaşabileceğiniz kişidir.

Ödülleri yatırma ve takibini yapan kişidir.

Multi kontrollerini yapar.

Yönetim Ekibimizde görev alacak rütbeleri sizinle paylaştım ve açıkladım. Bir sıkıntı da iletişime geçeceğiniz kişileri doğru seçerseniz daha hızlı ve sağlıklı bir sonuç almış olursunuz.

Dilovası ve benimle sadece Moderatörler , Süper Moderatörler ve Game Operatörler iletişime geçebilecektir. Dilovası ve bana yazdığınız mesajlarınıza hiçbir şekilde geri dönüş yapılmayacaktır. Sorunlarınızı gerekli kişilere iletirseniz onlar bize ileteceklerdir.

Aldığımız kararı en kısa sürede uygulamaya başlayacağız , Yönetim Ekibimize katılacak arkadaşlara yakın zamanda davet mesajı gönderilecektir.

Saygılarla

Futbolcup TR Yönetim Ekibi

​Unutmadan ifade edelim ki elimizde olmayan bazı şeyler var ki bunların düzeltilmesi Almanların bizlere dönüş hızıyla alakalı bir durumdur. Cuma günü yapacağım görüşmede istifa kararı yerine bizler için daha fazla yetki ve daha hızlı dönüş sağlamalarını isteyeceğim.

Good Things Take Time :!:

Floren schrieb:

OsmanDALKILIC schrieb:

Kardeşlerim marques ve dilovası istifa falan yok yani değil mi cevap verin bana yazın hemen

Osman Dalkılıç evini arsasını satıp oyuna basmış :D ^^ :P

Dilovası ve Marques mücadeleniz ve kararınız için herkes adına teşekkür ederim. Başarılar ve herkese iyi oyunlar.

Adam onlar adam sağolsunlar beni kırmadılar bende onları kırmadım kırmamda. Direk iletişime geçilemeyecek konuma geçmeniz oyunda tanrısallaşmanız açısından çok mükemmel bir karar. Herkes haddini bilecek iki yabancı dil bilen biriniz mimar biriniz mühendis adamlarsınız böyle olması gerekiyordu en baştan. Böyle yüz göz olunca cehaletin verdiği özgüven ile ortalığı karıştıranlar var. Helal olsun özel insanlar her zaman yanınızdayım. Üstadınıza sana ihtiyacımız var demeniz yeterki orada olurum. Saygılar sevgiler
      Arkadaşlar bir kaç gündür gelişen olayları sessizce izlemekle yetindim. Ama en doğru kararı admin arkadaşların verdiğini düşünüyorum. Ben ve benim gibi oyundaki eski arkadaşlarımız da ellerinden gelen desteği sizlere verecektir.

Güzel bir karar verdiğinizi düşünüyorum. Almanlarda inşallah yetki konusunda daha doğru hamleler yapar

Tekrardan hayırlı olsun.

DeLiCe schrieb:

Tam da söylediğim gibi olmuş.Tebrikler hepinize.Birilerinin yönetimi,oyunu bırakması bu oyuna ancak zarar verir.
      Ekibin büyümesi,iş paylşımı olması çok daha güzel şeyleri beraberinde getirecektir.

Başarılar arkadaşlar,kolaylıklar diliyorum.

Değerli kardeşlerimin en üst kademeye erişilememe kuralı yani Tanrı ve kulları (çift tanrılı sistem) yönetim modeliyle çok başarılı olacağımıza oyunda gelişim sağlayacağımıza inancım tam. Bunu en son button ve talha atay kardeşimiz uygulamıştı çok iyi sonuçlar almıştık. Ama almanlarda bitiyor iş onlar da inşalah bize gereken değeri vereceklerdir cuma günü görüşmeden çıkacak sonucu dört gözle bekliyoruz

OsmanDALKILIC schrieb:

DeLiCe schrieb:

Tam da söylediğim gibi olmuş.Tebrikler hepinize.Birilerinin yönetimi,oyunu bırakması bu oyuna ancak zarar verir.
      Ekibin büyümesi,iş paylşımı olması çok daha güzel şeyleri beraberinde getirecektir.

Değerli kardeşlerimin en üst kademeye erişilememe kuralı yani Tanrı ve kulları (çift tanrılı sistem) yönetim modeliyle çok başarılı olacağımıza oyunda gelişim sağlayacağımıza inancım tam. Bunu en son button ve talha atay kardeşimiz uygulamıştı çok iyi sonuçlar almıştık. Ama almanlarda bitiyor iş onlar da inşalah bize gereken değeri vereceklerdir cuma günü görüşmeden çıkacak sonucu dört gözle bekliyoruz

ya senin ne dediğini inan çözebilmiş değilim yok çift tanrılı sistem yok tek tanrılı inanış türküğün yayılışı nediyorsun hoca sen ?

OsmanDALKILIC schrieb:

DeLiCe schrieb:

Osman kardeşim/abim yazına yönelik bir eleştiride bulunacağım.Öncelikle adminlerin mesleği mimar/mühendis vesaire ne olursa olsun,buradaki görevleri "admin" liktir.Reel statüye göre cehalet muamelesi doğru bir yaklaşım değil..Kaldı ki adminlere o saygısız eleştirileri yapanlarda mimar/mühendis olabilir...

ikinci olarak, tanrı ve kulları diye bir yönetim modeli yok.daha çok zincir model uygulaması diyelim.Tanrı benzetmesi hoş olmamış.

Son olarakta genel bir eleştirim olacak..zincir model şuanki oyuncu sayısına göre verimsiz bir model olur bana göre.ilerde oyuncu sayısı artarsa kesinlikle gerekli olur fakat şuan için (talepler için olmasa da yaşanan aksaklıklar için) gerekli olduğunu düşünmüyorum.Saygılarımla...

vista1 schrieb:

OsmanDALKILIC schrieb:

DeLiCe schrieb:

Osman kardeşim/abim yazına yönelik bir eleştiride bulunacağım.Öncelikle adminlerin mesleği mimar/mühendis vesaire ne olursa olsun,buradaki görevleri "admin" liktir.Reel statüye göre cehalet muamelesi doğru bir yaklaşım değil..Kaldı ki adminlere o saygısız eleştirileri yapanlarda mimar/mühendis olabilir...

ikinci olarak, tanrı ve kulları diye bir yönetim modeli yok.daha çok zincir model uygulaması diyelim.Tanrı benzetmesi hoş olmamış.

Son olarakta genel bir eleştirim olacak..zincir model şuanki oyuncu sayısına göre verimsiz bir model olur bana göre.ilerde oyuncu sayısı artarsa kesinlikle gerekli olur fakat şuan için (talepler için olmasa da yaşanan aksaklıklar için) gerekli olduğunu düşünmüyorum.Saygılarımla...

​Merhaba, bahsettiğiniz zincir model görev dağılımlarını ve sorumluluk alanlarını belirtmek için kullanılıyor. Kendi içimizde her konuda görev paylaşımı yapıyoruz. Yazıda bahsedilen durum şundan ibaret; Etkinlikler için sadece onunla ilgilenen moderatör arkadaşımıza mesaj atın. Çünkü görev dağılımı yapıldığı için hepimizin aynı konuda bilgisi olmayabiliyor.

Good Things Take Time :!: