Aktualizacja FC

    Aktualizacja FC

    Witam! Chciałbym zapytać na jakim etapie stoi aktualizacja na polskiej wersji FC? Z tego co obiło mi się o uszy, coś tam dalej kombinują na niemieckim serwerze ze względu na chociażby to...



    Są jakieś informacje na ten temat? Czy administracja robi coś w tym kierunku, żeby uniknąć czegoś takiego? Powiem szczerze, że średnia bramek 9 na mecz czy wyniki 14:1, 9:0 itp... rzuca nie zbyt dobre światło na naszego menadżera piłkarskiego :/ Pytam z czystej ciekawości oczywiście :)

    Pozdro!

    Heterokrates schrieb:

    Witam! Chciałbym zapytać na jakim etapie stoi aktualizacja na polskiej wersji FC? Z tego co obiło mi się o uszy, coś tam dalej kombinują na niemieckim serwerze ze względu na chociażby to...



    Są jakieś informacje na ten temat? Czy administracja robi coś w tym kierunku, żeby uniknąć czegoś takiego? Powiem szczerze, że średnia bramek 9 na mecz czy wyniki 14:1, 9:0 itp... rzuca nie zbyt dobre światło na naszego menadżera piłkarskiego :/ Pytam z czystej ciekawości oczywiście :)

    Pozdro!


    Z tego co mi wiadomo na serwerze testowym zostały wprowadzone zmiany dotyczące ilości strzelanych bramek, zwłaszcza w samych końcówkach spotkań, oczywiście chodzi o zmniejszenie liczby.
    Naprawiono problem aktualizowania zdrowia w trakcie meczu, a więc powinno już to działać.
    Ponadto trwa cały czas zbieranie danych dotyczących spotkań LM/LE oraz meczy ligowych i towarzyskich.
    Proszę zauważyć, że mówię o serwerze testowym.
    Kto ma wgląd może sam ocenić i dać komentarz.

    Pozdrawiam Team FutbolCup