Üslup Uyarısı

Üslup Uyarısı

Sayın Yonetimden rica aşagıda kulup gazetemde paylaştığım mesajlaşmayı değerlendirip konuşma adabını bilmeyen kişiyi cezalandırmasıdır :
      Bu tarz mesajlaşmalar cezasız bırakılmasın eyer bırakılırsa da lütfen oyundaki saygı cercevesinden bahsedilmesin !!!

Arkadaşlar aşagıda belirttiğim mesajlaşma transfer teklifi yaptığım kulup ile aramda geçen mesajlaşmadır .Benim kulubümün maddi imkanları kısıtlı olduğundan dolayı her zaman güçlü ve yaşlı oyuncu alarak kadromu kuruyorum .Satıcı kulube fiyat az gelir veya kabul eder bu onun bileceği durum ama benim kimse ile hakaret etme durumum kesinlikle yoktur.2. Amatör Lig ten beri ben her zaman bu şekilde transfer yaptım ve yapmaya devam ediyorum .Fiyat size düşük gelebilir bu benim teklif yaptığım kulup ile hakaret ettiğim anlamına gelmez .Bana bunu yazan arkadaş senin 93 lü olduğun belli 26 yıl boyunca tanımadığın kişilerle hangi üslup ile konuşmayı öğrenemediysen o bahsettiğin büyüklerden konuşma adabını öğrenmeni tavsiye ediyorum .Eyer düşündüğün bir miktar var ise bunu oyuncuyu pazara koyarken En düşük bonservis bedeli olarak belirtemen bu durumlar ile karşılaşmana engel olacaktır .İyi günler
      Oyuncu satan kulup: kendi oyuncuların pazarda olsa ve değeri en az 50 iken birisi çıkıp senin yaptığın gibi hakaret vari cinsten 6 yada 7 milyon teklif etse ne dersin merak ediyorum,sonrada benim aynı şeyleri diyeceğimide unutma
      Lviv Karpaty: o fiyata satmıyorum derim geçerim .bunun hakaretlik tarafı yok,
      Oyuncu satan kulup:yaşın kaç bilmiyorum ama etrafına bazı büyüklere sor anlarsın demek istediğimi neyse hayıelı günler
      Lviv Karpaty:senin yaşın kaç bilmiyorum ,sen önce etrafındaki o büyüklere sor da önce bir üslup öğren sonra mesaj yaz.iyi günler
      Oyuncu satan kulup:papağanlar kelimeleri tekrarlarmış ya çok papağan seviyorsun yada bir sıkıntın var ama senin gi bebelerle uğraşmayacam hadi git çelik çomak oyna koçum.
      lviv Karpaty: Karşımdaki kişinin üslup adabını bilmediğini ve konuşma seviyesini anlamadığı için cevap yazmaya gerek görmedim ...
      ben bu konuyu oyundaki kişiyi şikayet et bölümünden ve Oyunun DESTEK bölümünden şikayet ettim . lobidende dün yoneticilere ulaşmaya çalıştım .Bunun yasak olduğunu belirtmeden once yapılan sikayetleri dikkate almanızı rica ediyorum .

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „tutulucu“ ()

Hesaplarınıza girebildiğimiz için konuşmaları paylaşmanıza gerek yok , gerekli hesaplar kontrol edilip gereken neyse yapılacaktır.

Sizde bir daha ki sefere dün yaptığınız şikayet et butonu üzerinden veya oyunun Destek ( ticket ) sistemiyle bize şikayetinizi ulaştırabilirsiniz.

Marques schrieb:

Hesaplarınıza girebildiğimiz için konuşmaları paylaşmanıza gerek yok , gerekli hesaplar kontrol edilip gereken neyse yapılacaktır.

Sizde bir daha ki sefere dün yaptığınız şikayet et butonu üzerinden veya oyunun Destek ( ticket ) sistemiyle bize şikayetinizi ulaştırabilirsiniz.

bebe nedir ya ? koç nedir ya ?bir sıkıntın var mı ne demek ? bunlar senin için normal mi ?