Prim Sistemi Güncellemesi | 19.07.2019

Öncelikle herkese selamlar. Prim uygulaması birçok kişinin beklediği gerçekleşmesi zor ama hayata geçirilen bir uygulamaydı. Yapılan olumsuz yorumlar bu uygulamamn olumsuz ya da beğenilmeyen bir uygulama olduğunu göstermez. İnanın birçok takım burada belirtmese de bu uygulamadan gayet memnun. Öncelikle spor toto 1. lig primini uygulama kaldırıldığı için alamadım birçok takım bu konuda para alamadı. Daha sonrasında tekrar bir duyuru yapıldı ve uygulamadan süper ligde ilk 5e diğer liglerde 3e ve alt liglerde bir şekilde olacağı duyuruldu. Ben kendi adıma bu uygulama için transferler yaparak ya da gelecek planlaması yaparak takımıma bir şekilde yeni düzenlemeler yapıyorum. Yani bizim bir suçumuz yok ki çoğu takım prim uygulamasını destekliyor ve gerçekten oyun canlanmaya başlıyor. Derken olumsuz haberler üst üste geliyor. Ben sonuna kadar destekliyorum uygulamayı. Eğer istemeyen arkadaşlar varsa prim uygulamasına katılmasın yani ne diyelim.İnanın birçok takımın umut ışığı oldunuz güzel çalışmalar yaptınız. Emeği geçen herkes sağolsun. Uygulamanın devam etmesini bekliyoruz dört gözle. Herkese saygılar, sevgiler.
    Reissssss. Primler geri gelsin. Ben herkese verilsin diye muhalefet edenlerdendim kabul :) ama simdi düşündümde ilk 3 e verilmesi cok mantiklimis
    Herkese verilse tmm paramiz olucak. Ama bu sfer 10 m.lik adam 20 m 50 m lik adam 80 m 100 m olucak. Buda iyi bisey degil. Yonetici arkadaslardan ben sahsim adina ozur diliyorum muhalefet olduğum icin. Onlarin düşünceleri dogrumus cunku.

PRIMLER KALKMASIN
    OYUN CANLANSIN.

OZWOLF97 schrieb:

Öncelikle herkese selamlar. Prim uygulaması birçok kişinin beklediği gerçekleşmesi zor ama hayata geçirilen bir uygulamaydı. Yapılan olumsuz yorumlar bu uygulamamn olumsuz ya da beğenilmeyen bir uygulama olduğunu göstermez. İnanın birçok takım burada belirtmese de bu uygulamadan gayet memnun. Öncelikle spor toto 1. lig primini uygulama kaldırıldığı için alamadım birçok takım bu konuda para alamadı. Daha sonrasında tekrar bir duyuru yapıldı ve uygulamadan süper ligde ilk 5e diğer liglerde 3e ve alt liglerde bir şekilde olacağı duyuruldu. Ben kendi adıma bu uygulama için transferler yaparak ya da gelecek planlaması yaparak takımıma bir şekilde yeni düzenlemeler yapıyorum. Yani bizim bir suçumuz yok ki çoğu takım prim uygulamasını destekliyor ve gerçekten oyun canlanmaya başlıyor. Derken olumsuz haberler üst üste geliyor. Ben sonuna kadar destekliyorum uygulamayı. Eğer istemeyen arkadaşlar varsa prim uygulamasına katılmasın yani ne diyelim.İnanın birçok takımın umut ışığı oldunuz güzel çalışmalar yaptınız. Emeği geçen herkes sağolsun. Uygulamanın devam etmesini bekliyoruz dört gözle. Herkese saygılar, sevgiler.

sana kesinlikle katılıyorum dostum
    Bu pire için yorgan yakmaktır. Prim sistemiyle ilgili olumsuz görüş bildiren sadece 3-4 kişi. Kaldı ki bu 3-4 kişi hemen hemen her konuda muhalefet. Büyük bir çoğunluk bu uygulamayı desteklerken bu beğenmedi şu beğenmedi deyip çoğunluğu yok saymak mantıklı bir karar değil. Daha makul düşünmenizi rica ediyorum.

Ayrıca 3 günde bir karar değiştiriliyor. Bu kadar çok karar değiştirip en sonunda kaldırıyorum diyerek oldu bittiye getirilmesi yöneticilerimize yakışan bir davranış olmadı. Kararın tekrar gözden geçirilip uygulamaya devam edilmesi taraftariyim.
    Bu nedir arkadaş birilerine kızıp tüm oynayanları yol saymak nasıl bir düşüncedir bu sistem sayesinde oyun birazdaha ayakta kalabilir 3 günde bir fıkirmi değişir sayın yöneticiler sizler bu oyunun başında olan kişilersiniz oyunu oynayan kişilerle fikir alışverişinde bulunacak kişilersiniz bir kaç kişi olumsuz yorum yazdı diye silip atmakta nedir olumsuz yorumlara elbetteki olacak o yorumlara kızacaksaniz yada kestirip atacaksaniz yapmayacaksiniz yapacak birileri elbet bulunur sonuçta bunun bir oyun olduğunu zamanı geldiğinde herkesin bırakacağını unutmamam lazım
    Değerli kardeşlerim şimdi bana kulak verin. Yine çok önemli cümleler yazacağım sizi bu konuda aydınlatacağın. Burada amaç bu oyun için hepimiz emek veriyoruz ya bu emeğimizin karşılığında bir zevk almak istiyoruz ya. İşte bu noktada size veriyorum vermiyorum veriyorum sevindirdim BEN sevindirdim. Vermiyorum şimdi BEN vermiyorum. bak gördünüz mü BENİM elimde bana karşı adam olun aklınızı alırım benim moralimi bozmayın hizaya geçin. Öyle eleştirirseniz yaptıklarımı bırakır gideriz sizde öyle kalırsınız emeklerinizde boşuna olur. Bu yüzden bizim yaptıklarımıza itaat edin etmezseniz çeker gideriz oyunuda kapatırlar 1-2 aya öyleee kalırsınız bilmem ne gibi. Bu yüzden sus oyununu oyna gevezelik yapma eleştirme olan yapılana tamam de allah razı olsun de bittiiiii. Şimdi herkes secdeye bittii oluummm pirim mirim yokkk VERMİYORUMMM fazla konuşma bırakır gideriz. Olay bundan ibaret dostlar yine aklınıza birşey takılırsa yardımcı olmak isterim. Saygılar sevgiler sizleri seviyorum
    O kadar olacak tabi. Gel kolaysa sen yap moderatorluk onlar biraksin madem. Bos bos konusuyosun. Ilk basta kimse prim filan bilmezken. Ilk onlar primi çıkardı neyden bahsediosun sen. Hadi oyun biraz daha canlansin diye. Bu fazladan emek be fazladan calisma demek.
    Bos bos konusuosun. Markues ve dilovasida kiziolar haliyle primleri kaldiriyolar
    Senden ricagim bi sus be kardesim
    Yönetici arkadaşların almış olduğu kararı sonuna kadar destekliyorum.

Burada oyunda prim sistemi, chat üzerinden yarışma sistemi, vb. her türlü etkinlik düzenleniyor fakat zamanla ya katılım azalıyor ya da bir şeylere sürekli bir karşıtlık yapılıyor. Arkadaşlar daha çok yakın zamanda mevcut yönetici arkadaşların yaşadıkları sıkıntıları hepimiz biliyoruz. Arkadaşlarımızın herhangi bir çıkarı olmamasına rağmen burada bizler için karşılıksız mesai harcadıklarını lütfen unutmayın.

Eleştiriler olabilir lakin biraz daha akılcı düşünmeye davet ediyorum sizleri.
    Bu zamana kadar prim diye bir şey yoktu, yine olmasa da olur .Lakin bu saatten sonra olması birşeyler değiştirebilir. En basitinden yorumlardan bile yola çıkacak olursak şimdiden bazı arkadaşlarımız, ilk 3 e veya ilk 5 e girebilmek için kadrolarına takviye yaptıklarını dile getirmişler, bu demek oluyorki ilerde üst sıralarda şampiyonluk dışında ilk 3 e yada ilk 5 e girebilmek için, rekabetin daha da artacağı, bunun yanında transfer pazarının da bir nebze bile olsa canlanacağı konusunda hemfikir olmalıyız ki; yaptığınız etkinlikler ve de dağıttığınız ödüller ile beraber prim sisteminin tekrar aktif hale gelmesi, oyunumuzun daha iyi yerlere gelmesi açısından güçlü bir adım olabilir diye düşünüyor, kararınızı tekrardan gözden geçirmenizi temenni ediyorum. Saygılarımla...

OsmanDALKILIC schrieb:

karadaban schrieb:

OsmanDALKILIC schrieb:

Arkadaşlar öncelikle öyle kimse tehditkar dediğim dedik ben yaptım oldu tarzında konuşmasın. Herkesin kazandığı beraberlik kadar galibiyet kadar pirim alması gerekir oyunun akıbeti için. Öbür türlü olması milleti oyundan soğutur. Mesela süper ligde 6. Olan 1.ligde 3. Olandan daha iyi bir takım olmasına rağmen pirim alamayacak. Öyle iş olmaz aslaaannn. Küme mi düşsün adam pirim almak için. Olay budur ve böyle olacak bitti konu kapandı o kadar

Yaw he he

karadaban bir problem varsa ikamet bilgilerini verirsen görüşme sağlayabiliriz. Saygılar

bir insandan bir oyun için adres bilgilerini soran bir varlığa siz yönetim olarak ceza vermeyecek misiniz? adres istemek kalıcı ban sebebi olmalıdır. bunun gibi kaba güçle tehdit eden serserileri bu oyunda barındırmamalısınız. kendi görüşüne karşı çıkıldığı için tehdit eden varlıklara boyun eğmeyin, oyundan uzaklaştırın. hakaret etmek istemiyorum ama bu yaratığın yaptığı her türlü hakareti hak ediyor.

prim sistemini iptal ederek de bunun gibiler yüzünden bir şeye karışmayan bizleri de cezalandırmış oluyorsunuz.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Sukuti“ ()

Sukuti schrieb:

OsmanDALKILIC schrieb:

karadaban schrieb:

OsmanDALKILIC schrieb:

Arkadaşlar öncelikle öyle kimse tehditkar dediğim dedik ben yaptım oldu tarzında konuşmasın. Herkesin kazandığı beraberlik kadar galibiyet kadar pirim alması gerekir oyunun akıbeti için. Öbür türlü olması milleti oyundan soğutur. Mesela süper ligde 6. Olan 1.ligde 3. Olandan daha iyi bir takım olmasına rağmen pirim alamayacak. Öyle iş olmaz aslaaannn. Küme mi düşsün adam pirim almak için. Olay budur ve böyle olacak bitti konu kapandı o kadar

Yaw he he

karadaban bir problem varsa ikamet bilgilerini verirsen görüşme sağlayabiliriz. Saygılar

bir insandan bir oyun için adres bilgilerini soran bir varlığa siz yönetim olarak ceza vermeyecek misiniz? adres istemek kalıcı ban sebebi olmalıdır. bunun gibi kaba güçle tehdit eden serserileri bu oyunda barındırmamalısınız. kendi görüşüne karşı çıkıldığı için tehdit eden varlıklara boyun eğmeyin, oyundan uzaklaştırın. hakaret etmek istemiyorum ama bu yaratığın yaptığı her türlü hakareti hak ediyor.

prim sistemini iptal ederek de bunun gibiler yüzünden bir şeye karışmayan bizleri de cezalandırmış oluyorsunuz.

Haksızlık yapıyorsun be kardeşim ben pirim sistemi kaldırılmaması için çok çaba verdim çok dil döktüm :/ ümit kardeşimide çok severim bizim bu oyunda kimseye kötülüğümüz olmaz faydamız olur. Bana bu konuşmalarınla çok ayıp ettin. Ben sana ne yaptın ki bana yaratıkta demişsin sama hiç yakıştıramadım. İnşallah sana ceza vermesinler bana bu dediklerinden dolayı. ama ne yapalım yapacak bişey yok allah senden razı olsun

OsmanDALKILIC schrieb:

Sukuti schrieb:

OsmanDALKILIC schrieb:

karadaban schrieb:

OsmanDALKILIC schrieb:

Yaw he he

Haksızlık yapıyorsun be kardeşim ben pirim sistemi kaldırılmaması için çok çaba verdim çok dil döktüm :/ ümit kardeşimide çok severim bizim bu oyunda kimseye kötülüğümüz olmaz faydamız olur. Bana bu konuşmalarınla çok ayıp ettin. Ben sana ne yaptın ki bana yaratıkta demişsin sama hiç yakıştıramadım. İnşallah sana ceza vermesinler bana bu dediklerinden dolayı. ama ne yapalım yapacak bişey yok allah senden razı olsun

ben oyunlarda adres isteme olaylarını çok gördüm. bu işin şakası yok kaç gencin hayatına mal oldu. -oyun içinde kavga çıkar adresler verilir, bıçaklar çekilir.- bilmiyorum adres istemekle kaba kuvvet uygulamakla tehdit dışında başka ne amacın vardı? ben burada bir magandalık sezdim.
    Selamlar ,
    Yönetim tarafından tehditkar bir tavır yok, yönetimi savunmak adına yazmıyorum bunları.
    Adamlar daha iyisini geliştireceğiz diyorlar, bize düşen onlara destek vermek.
    Bu oyunu seven herkes menfaat gözetlemeden ve kimseye üzmeden oyununu oynasa herkes daha mutlu olur.
    Bunun sadece bir oyun olduğunu unutmayalım
    Saygılar