Ekstraklasa 3

    Ekstraklasa 3

    Kto zajmie TOP 5 w Ekstraklasie 3 ? 15
    1.  
      Twister (14) 93%
    2.  
      thorrgall (12) 80%
    3.  
      Celtic Glasgow (9) 60%
    4.  
      Pogoń Dołuje (6) 40%
    5.  
      Cargovia Kargowa (5) 33%
    6.  
      BuenosAmarenoS (5) 33%
    7.  
      9kompania (3) 20%
    8.  
      FC MEGA WRZESZCZ (2) 13%
    9.  
      Real & Biedronka (2) 13%
    10.  
      Jazzmani (1) 7%
    11.  
      Stara Piaskowa (1) 7%
    12.  
      Victoria Pomorzowice (0) 0%
    Dokładnie tak, z dniem 24.07 rusza już trzecia z najważniejszych lig na naszym polskim futbolcupie. Jestem jednym ze szczęśliwców którzy mogą w niej uczestniczyć. Liga na pierwszy rzut oka wydaje mi się mocno wyrównana nie licząc 2-3 zespołów wyróżniających się. Liczę na fajną i zdrową rywalizację z chłopakami oczywiście fair play. Mam kilku faworytów na ten moment którzy według mnie zajmą miejsca dające udział w pucharach.
    A mianowicie : Twister, Pogoń Dołuje, thorrgall, Celtic Glasgow, BuenosAmarenoS (kolejność losowa).
    W roli czarnego konia stawiałbym zespół : Cargovii Kargowa.
    Patrząc przez pryzmat kadrowy do spadkowiczów zaliczyłbym swoją osobę, ale spokojnie, powalczę :D Dajcie znać jakich macie faworytów, za 5 dni rusza maszyna :P





    PS. Wybaczcie ze tabele się tak rozejchały, w podglądzie są równo po dodaniu uciekają, myślę że bardzo nie przeszkadza aczkolwiek może jakiś moderator poprawi, byłbym wdzięczny :)

    Miło się znaleźć w tej najwyższej lidze z klubami z historią! :)
    Cóż czołowa trójka to będzie Twister Thorr oraz Kameleon, czy aby na pewno w takie kolejności? to już zweryfikuje cały sezon oraz forma drużyn. Pozostała część ligi wydaję się na prawdę wyrównana więc zapowiada się ciekawa walka !

    Życzę wszystkim powodzenia oraz gry w duchu Fair Play!
    Pozdrawiam
    jeśli się dobrze orientuję w siłach jedenastek, to tornado będzie niewątpliwym faworytem tej ekstraklasy, kilka ekip, jeśli będzie chciało powalczyć o mistrzostwo, może mocno utrudniać zwycięstwo faworytowi.
    Jest tylko jedno ale... jeszcze w lipcu ruszają zapisy do forumowych rozgrywek LM/LE i być może znajdą się tacy, którzy nie widząc realnej szansy na mistrzostwo pokuszą się o zakwalifikowanie do LE, wszak jest o co powalczyć:
    - zwycięzca turnieju – 80 mln i 120 credits
    ale do tego trzeba spaść w rankingu ELO dosyć mocno ;)
    Dla mnie głupota tak czy siak. Nie po to kazdy walczył o awans do ekstra zeby teraz specjalnie spadać kosztem LE. Ja tam gram normalnie, spadnę to spadnę - trudno, byłem gorszy, ale na pewno nie celowo. To jest tak samo jak z tymi pucharami Wielkanocnymi czy innymi gdzie jest podział na ligi. Tyle zespołów celowo siedziało w B klasie - LO zeby zdobyć puchar po łatwiznie, a wiekszość z nich w lidze w jakiej powinni być przegrali by ten puchar. Nie zdziwie się jeżeli teraz w LE będą druzyny z 11 ponad 6000, ale taka gra i cóż zrobisz, każdy ma inne cele. Czekam na lige i z fartem panowie, oby bez kontuzji a i temat LE/LM odłóżmy na bok albo na dział temu poświęcony ;p


    Tak oto zakończyła się Ekstraklasa 3
    Gratulacje dla Tornado - rozwiał wszelkie wątpliwości :D
    Gratulacje również dla Kameleon, Thor oraz Niejad za bileci do LE.
    Kto tu zawiódł? Wydaje mi się że trochę więcej oczekiwano po Olo96 co to się wydarzyło na końcu zmagań? Kto to wie.
    Panowie Radek, czarny_agent i tomtom trzymam kciuki za szybki powrót do ekstraklasy!
    Dzięki za walkę! Widzimy się niedługo w nowym składzie!
    No cóż mój zjazd formy nie był przypadkowy, decyzje o zmianie taktyki podjąłem po meczu z niejadem(0:1) w następnym sezonie jeżeli będziemy w podobnej obsadzie na pewno będę walczył do samego końca!
    Gratulacje tornado za Twoje premierowe mistrzostwo bo mówiłeś że na starym serwerze nie grałeś
    Życzę wszystkim powodzenia w następnym sezonie!
    Gratulacje tornado
    Widzimy się w nowym sezonie, proponuje nie kasować tematu tylko kontynuować go dalej. Ekstraklasa 3 nowa już jest :)
    Powodzenia i dziękuje za fajny sezon
    --------------
    Tematy z zakończonymi ligami są przenoszone do archiwum.
    sunshaine


    =

    Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „sunshaine“ ()