Czarna lista na rynku - DYSKUSJA

Czarna lista na rynku - DYSKUSJA

według mnie pomysł można rozwiązać inaczej- wprowadzić limit ,,transferowy" tzn. mając np. w kasie 5 mln- system blokuje nam składanie kilkunastu ofert o łącznej wartości np. 15 mln.
      Mamy x kasy wiec możemy składać oferty na tyle ile mamy w budżecie.

szwagier24 wrote:

według mnie pomysł można rozwiązać inaczej- wprowadzić limit ,,transferowy" tzn. mając np. w kasie 5 mln- system blokuje nam składanie kilkunastu ofert o łącznej wartości np. 15 mln.
      Mamy x kasy wiec możemy składać oferty na tyle ile mamy w budżecie.

Oczywiście jest to rozwiązanie ale równie dobrze mogą być opcję że ktoś poprosi kolegę który zbiera pieniądze (odkłada) aby zablokował Ci rynek - bo on i tak w końcu nie ma potrzeby wydawania tej kasy. Wydaję mi się że w przyszłości jak drużyny zaczną obracać finansami na poziomie kilku miliardów to się i tak nie sprawdzi tym bardziej dla biedniejszych klubów. A tak taki bogacz w przyszłości przez takie głupoty może sobie zablokować możliwości pozyskania dobrych zawodników bo jest zablokowany u danego gracza. Doprecyzowując mój główny post dobrze by było jak do listy można było dodawać kluby który owe oferty składały.
      Nie bardzo rozumiem w jaki sposób niby ktoś ci blokuje rynek???

To że ktoś ci podbija oferty nie oznacza że nie możesz sprzedać/kupić zawodnika.

Domyślam się że chodzi ci o sprzedawanie.
      Rozwiązanie jest bardzo proste....podczas wystawiania zawodnika na rt masz możliwość wpisania 160 znaków.
      Czyli wpisujesz krótka informacje że puszczasz grajka za tyle i tyle i ustalasz cenę minimalną taką jaka by cię zadowoliła za sprzedaż zawodnika i nawet jak wystawisz np: grajka z cena min. 15 mln bo tyle oczekujesz a ktoś ci podbija do 25...to jak ktoś ogląda twojego zawodnika to tam będzie to info pisać że sprzedasz po cenie minimalnej itd...
      Jak dla mnie ten pomysł jest zbędny.
      Dodam jeszcze tylko to że w grze jest chat z pokojem RT i tam też można wpisać za ile się chce sprzedać zawodnika.... chociaż większość managerów czai się z cenami jakby nie wiadomo ile oczekiwali i ceny tylko na PW podają....

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
      Grafika - dzelen :thumbup: