Oyunda Bazı Takımlarda Adaletsizliği Gördüğüm İçin artık Futbolcup bırakıyorum Tüm Kadrom satılıktır

isoavci1905 schrieb:

Sat kardeşim katiliorum. Bole serefsizlerin oldugu oyunu oynamak istemiorum. 1 2 gune bende oyunu bırakıp full takimi satiliga cikararim zaten.
      SIKECILER
      FC EDINCIK 0 NAZDAROVE 7
      Not fc edincik hic bi sekilde nazdorove den 7 yiyecek bi takim degil

isoavcı1905 Konuşmalarına dikkat edebilirsen çok iyi olacak.
      Allah hepimize beyin vermiş biraz kelimeleri düzgün seçip ona göre kullanabilelim diye. VArsa bir sıkıntın gidersin İNSAN gibi konuşursun. Forum ortamlarında HAKARET edilemeyeceğini biliyor olman gerekiyor.
      Ben hakaret etmedim. Olan seyi söyledim sadece. Adam calissin cabalasin. Cocuk yeri gelio oyun icin sabahliyoo. Takımı daha iyi yere getirebimek. Icin. Ama bi bakiyo rakibi edincik sporu 7 0 yenmis.
      Burda bir suru senaryo olabilir.
      Nazdorevee isi ayarlamis olabilir.
      AMA olmaya bilirde EDINCIK Tek basina da boyle bisey yapmis olabilir simdi. Burda nazdorevee nin günahını almak istemem. Nazdorevee yi az buçuk bilioruz zaten. Boyle biseyi tenezzul etmez.
      Ama edincik ya kendisi yapti. Yada birisi rics etti yap die oda yaptı. Edincikle arkadas olup lois fc yi sevmeyen biriside rica etmis olabilir. BEN nazdorevee den boyle bisey beklemem sahsen.
      Gelelim hakaret beyin olayina.
      Haklisin allah beyin vermis dusunelim diye. Ben o beyni kullanmasam. Burda dumduz agzima gelen kufuru soylerdim zaten.
      Sadece serefsiz demisim. Eeee buda dogru. Bunu yapan veya yaptıran kisiler. SEREFSIZ değiller midir sence. Emek hırsızlığına göz mu yumalim. O zman bu oyunda herkes birbirine mac satsin. Hakeden sampiyon olamasin. Herkes sussun madem. Cunku bu oyunda herkes herkesi tanio bi sekilde.
      Markues ve dilovasi gerekli duzenlemeyi yapip arastirmayi yapip. Gerekli cezalari verecektir.
      Cunku bak edincigin maçlarına hicbir maci boyle fafkli bitirmemistir.

OsmanDALKILIC schrieb:

Adminlerimize kimse bişey demesin onlar bu oyunu bişey karşılığında yönetmiyorlar. Lütfen kimse kötü konuşmasın pirim sistemi devam etsin onları seviyoruz kıymetli dostlarımızdır

Dostum sevgili yöneticilere zaten hiç birsey demiyoruz neden böle birsey diyelim onlar görevlerini zaten layıkıyla yapıyorlar bu lafta nereden cıktı onu anlamış değilim

lkmnbdr schrieb:

OsmanDALKILIC schrieb:

Adminlerimize kimse bişey demesin onlar bu oyunu bişey karşılığında yönetmiyorlar. Lütfen kimse kötü konuşmasın pirim sistemi devam etsin onları seviyoruz kıymetli dostlarımızdır

Dostum sevgili yöneticilere zaten hiç birsey demiyoruz neden böle birsey diyelim onlar görevlerini zaten layıkıyla yapıyorlar bu lafta nereden cıktı onu anlamış değilim

sana hitaben demedim kardeşim yanlış anlama olmasın demek istedim yani onlar bizim emeklerimizin teminatıdır onlar iyiki varlar

BİLMEDEN YARGILAMAYIN KARDEŞİM

YARGILAMAK NE KADAR KOLAY YADA NE KADAR ZEVKLİ KLAVYEDEN SALLAMAK.
      KENDİSİYLE ÖĞLEN KONUŞTUM HİÇ BİR ŞEYDEN HABERİ YOK.
      KONUYU AKTARDIM. ( KİME NE DİYO )
      KARDEŞİM İLK 4 HAFTA PUANSIZ GEÇİRDİM YANİ ŞAMPİYONLUKTAN KOPTUM.
      ŞAMPİYONLUGA OYNAYAN TAKIMLARA ETKİ ETMEMEK İÇİN BU KARARI ALDIM.
      DÜŞEBİLİYORSAM DÜŞERİM DÜŞEMEZSEM DE KİMSEYE ETKİM OLMASIN. ZATEN SON ZAMANLARDA TAKIMLA PEK İLGİLENEMİYORUM.
      HAA BİRDE BİRİNE ÇIKAR DİĞERİNE ÇIKMAZSAM TAMAM. AMA BENİ LİGİN SONUNA KADAR TAKİP ETSİNLER ONDAN SONRA KONUŞAN KONUŞSUN. (NOKTA)
      AKŞAM KENDİSİ DE İSTERSE İZAH EDER ZATEN.
      AYRICA RAKİBİ NAZDROVE'Yİ DE TANIMAZ ETMEZ.
      HERKESE İYİ OYUNLAR..

vehbin77 schrieb:

DÜŞEBİLİYORSAM DÜŞERİM DÜŞEMEZSEM DE KİMSEYE ETKİM OLMASIN. ZATEN SON ZAMANLARDA TAKIMLA PEK İLGİLENEMİYORUM.
      HAA BİRDE BİRİNE ÇIKAR DİĞERİNE ÇIKMAZSAM TAMAM. AMA BENİ LİGİN SONUNA KADAR TAKİP ETSİNLER ONDAN SONRA KONUŞAN KONUŞSUN. (NOKTA)
      HERKESE İYİ OYUNLAR..

ne kadar düzgün insanlar olduğunuzu biliyoruz sevgili kardeşim sen üzülme ortada yanlış anlaşılma var hepimiz güzel insalarız bu oyunu oynamak ayrıcalıktır herkes oynayamaz bunun kıymetini bilelim

isoavci1905 schrieb:

Ben hakaret etmedim. Olan seyi söyledim sadece. Adam calissin cabalasin. Cocuk yeri gelio oyun icin sabahliyoo. Takımı daha iyi yere getirebimek. Icin. Ama bi bakiyo rakibi edincik sporu 7 0 yenmis.
      Burda bir suru senaryo olabilir.
      Nazdorevee isi ayarlamis olabilir.
      AMA olmaya bilirde EDINCIK Tek basina da boyle bisey yapmis olabilir simdi. Burda nazdorevee nin günahını almak istemem. Nazdorevee yi az buçuk bilioruz zaten. Boyle biseyi tenezzul etmez.
      Ama edincik ya kendisi yapti. Yada birisi rics etti yap die oda yaptı. Edincikle arkadas olup lois fc yi sevmeyen biriside rica etmis olabilir. BEN nazdorevee den boyle bisey beklemem sahsen.
      Gelelim hakaret beyin olayina.
      Haklisin allah beyin vermis dusunelim diye. Ben o beyni kullanmasam. Burda dumduz agzima gelen kufuru soylerdim zaten.
      Sadece serefsiz demisim. Eeee buda dogru. Bunu yapan veya yaptıran kisiler. SEREFSIZ değiller midir sence. Emek hırsızlığına göz mu yumalim. O zman bu oyunda herkes birbirine mac satsin. Hakeden sampiyon olamasin. Herkes sussun madem. Cunku bu oyunda herkes herkesi tanio bi sekilde.
      Markues ve dilovasi gerekli duzenlemeyi yapip arastirmayi yapip. Gerekli cezalari verecektir.
      Cunku bak edincigin maçlarına hicbir maci boyle fafkli bitirmemistir.

50 tane senaryo üretilebilir. yok öyle olmuşta yok böyle olmuş. Her iki kişide düzgün kişiliklerdir. Böyle birşeylere ihtiyaclarıda yok.

ŞEREFSİZLER kelimesi başlı başına hakarettir Çoğul kullanmışsın iki arkadaşa birden. İnsanları yargılamadan önce ikisi ile görüşebilirdiniz. hala diyorsun ki sadece şerefsiz dedim :) Neyse Uzatmaya gerek yok

Adminlere bildirmişsiniz gerekli incelemeleri yapacaklardır.
      Sen önce özür dileyeceksin , konuyu kafana göre yok şikeciler yok şerefsizler açmak kapatmak yok. Ben seni akşam uyardım ama sen üslubunu düzeltmedin şimdi incelemelerin bitmesini bekleyeceksin sonuca göre de ya özür
      dileyeceksin ya da konu nasıl açılır kapatılır ben burdan sana uygulamalı gösteririm...
      Konu başlığı açıldığından beri yazılan her yorumu okuyorum , fakat şunu bilmenizi isterim ki buraya yorum yapmıyor olmamız konuya ilgisiz kaldığımız anlamına gelmesin.

Olayın yaşandığı günden itibaren gerekli incelemeler yapılmaktadır , kanıtımız olmadan hiçbir kimseyi suçlayamadığımız gibi böyle birşey varsa da haksız durumuna düşenin hakkını kimseye yedirmeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Olaya tamamen tarafsız bir şekilde yaklaşarak hiç kimseyi suçlamadan olayı çözmeye çalışıyoruz.

Burada olumsuz yorum yapınca haklı olsanız bile haksız durumuna düşeceğinizi de farkına varın. Bir daha bu konuyla ilgili olumsuz yorum görmek istemiyorum burada. Olumsuz yorum yapan kişinin takımını 1 hafta banlayacağım.

Olaylar netleşince , çözüme kavuşunca yetkili arkadaşlar size gereken açıklamayı yapacaklardır. Lütfen beklemede kalın.

İyi Oyunlar.

vehbin77 schrieb:

HERKESE İYİ OYUNLAR..

sevgili abicim ben yargılamak değilde arkadaşın yaptığını yanlış buluyorum neden diye sorarsan evet şampıyonluktan kopmuş olabilir ama bunu yapmamısı gerekirdi ee ozaman bunu herkez bole yapsın gercek hayattada bole bişey varmı abi bursasporun sampıyon olduğunda ozaman mesela trabzon hedefim yok diye maçı verseydı fenere olsaydı şampıyon ozaman nerde olurdu abi adalet yani bizde ole bi mücadeledeyiz bi yarış içindeyiz kim son haftalardayız kim puan kaybı yaşıyacak diye bakarken böle bi durum oldu arkadaş peki bunu düşündümü abi peki 7 tane yedi nazdaroveden macı verdı bilerek bunun delıce ,lois nazdarove aynı puanda bitirdi ya averajla biri şampıyon oldu misal delice 8 lois 5 tane attı arkadaşa 1 gol farkıyla bi takım şampıyon oldu bu sampıyonun kaderını değiştirmezmi abi değiştirir işte bu yüzden yanlış keske ya tam kadro düzgünce mucadele etseydi yada bir açıklama yapıp hükmen herkeze verseydi ozamanda bu tatsız olay böle yaşanmazdı abi saygılarımla ...