III Turniej BTF-Serwer - rozgrywki

      Wylosowane grupy turniejowe

      Grupa A:

      1. Gladiatorzy z Miasta Noży
      2. thorrgall
      3. Real & Biedronka
      4. FC Buhaje
      5. FC Masters Gliwice
      6. unia niećkowo - organizator
      7. ŚwidDług
      8. FC Bartodzieje


      Grupa B:

      1. Łęg Łowce
      2. FC Rybnik Full
      3. Victoria Pomorzowice
      4. La Masia Barcelona
      5. 9kompania
      6. KKS Kolejowy - organizator
      7. BuenosAmarenoS
      8. Legia-1916


      Grupa C:

      1. Celtic Glasgow- organizator
      2. Twister
      3. LKS Czaszyn
      4. Black Devils
      5. KGB
      6. Cargovia Kargowa
      7. Chelsea KnO FC
      8. Pogoń Stryj zajęty termin (zagra w zastępstwie FC Kiedyś to było)

      Grupa D:

      1. Tuciak United Team
      2. Internazionale Wodzisław Ślaski
      3. La Fiorita- organizator
      4. KksStartPruszcz
      5. Fopa i Nietakt
      6. KS Kretovia
      7. Orly Z Elblaga
      8. Huragan Humniska

      W najbliższych dniach zostaną utworzone grupy turniejowe i rozesłane hasła. Start turnieju 8 września 2019 roku. Powodzenia wszystkim :)

      Post was edited 2 times, last by “lokario” ().

      1. unia niećkowo / lokario / 5 milionów

      2. Łęg Łowce / Niemczyc / 5 milionów

      3. KS Kretovia / Kret / 2,5 mln

      4. FC RYBNIK FULL - 10 mln

      5. Fopa i Nietakt - 5 mln

      6. Twister - 1mln

      7. Orly z Elblaga / Emdeys - 1mln

      8. LKS Czaszyn / kozuszi - 1 mln

      9. Victoria Pomorzowice / Radek25 - 1 mln

      10. thorrgall /thorrgall - 2,5 mln

      11. Chelsea KnO FC / MateoDiStefano - 1mln

      12. 9kompania - 2 mln

      13. Cargovia Kargowa - 1mln

      14. La Fiorita - 3mln

      15. Internazionale Wodzisław Śląski - 2,5 mln

      16. ŚwidDług / Cinek / 2,5 mln

      17. Gladiatorzy Z Miasta Noży / 11mln
      18. Real&Biedronka - 3 mln .
      19. 2mln Celtic Glasgow
      We’ve conquered all of Europe
      We’re never gonna stop
      From Paris down to Turkey
      We’ve won the fucking lot
      Bob Paisley and Bill Shankly
      The Fields of Anfield Road
      We are loyal supporters
      And we come from Liverpool
      Allez Allez Allez!
      Ostateczna lista sponsorów III turnieju BTF - Serwer:

      1. unia niećkowo / lokario / 5 milionów
      2. Łęg Łowce / Niemczyc / 5 milionów
      3. KS Kretovia / Kret / 2,5 mln
      4. FC RYBNIK FULL/ MartinoMartinez - 10 mln
      5. Fopa i Nietakt/ loolek - 5 mln
      6. Twister / tornado - 1mln
      7. Orly z Elblaga / Emdeys - 1mln
      8. LKS Czaszyn / kozuszi - 1 mln
      9. Victoria Pomorzowice / Radek25 - 1 mln
      10. thorrgall /thorrgall - 2,5 mln
      11. Chelsea KnO FC / MateoDiStefano - 1mln
      12. 9kompania / czarny agent 2- 2 mln
      13. Cargovia Kargowa/ mkkosa - 1mln
      14. La Fiorita / Joel Pier- 3mln
      15. Internazionale Wodzisław Śląski / kmita - 2,5 mln
      16. ŚwidDług / Cinek / 2,5 mln
      17. Gladiatorzy Z Miasta Noży / Rodoxim 11mln
      18. Real&Biedronka / cpt-nemo- 3 mln
      19. Celtic Glasgow / Kameleon - 2 mln
      20. Tuciak United Team / Tuta96 - 5 mln (zapisano na prośbę gracza)
      21. FC Bartodzieje / dmix1996 - 1 mln (info na priv w grze)

      Łącznie 68 milionów

      Post was edited 2 times, last by “lokario” ().

      Nagrody za zdobyte w turnieju miejsca 1-32:

      1. 8 milionów
      2. 7 milionów
      3. 6 milionów
      4. 5 milionów
      5. 4,5 miliony
      6. 4 miliony
      7. 3,5 miliona
      8. 3 miliony
      9. 2,2 miliona
      10. 2,1 miliona
      11. 2,0 miliona
      12. 1,9 miliona
      13. 1,8 miliona
      14. 1,7 miliona
      15. 1,6 miliona
      16. 1,5 miliona
      17. 1,2 miliona
      18. 1,15 miliona
      19. 1,1 miliona
      20. 1,05 miliona
      21. 1 milion
      22. 950k
      23. 900k
      24. 850k
      25. 800k
      26. 750k
      27. 700k
      28. 650k
      29. 600k
      30. 550k
      31. 500k
      32. 450k

      W sumie 69 milionów. Proszę wszystkich uczestników turnieju o grę fair.
      Udanej zabawy. Jutro startujemy :)
      08.09.2019

      Grupa A:

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - FC Buhaje 2 : 1
      FC Bartodzieje - unia niećkowo 2 : 1
      Real & Biedronka - ŚwidDług 1 : 3
      FC Masters Gliwice - thorrgall 1 : 2

      BTF - Serwer - 6:6

      Grupa B:

      BuenosAmarenoS - Victoria Pomorzowice 3 : 2
      La Masía Barcelona - Legia - 1916 3 : 1
      KKS Kolejowy - 9kompania 0 : 2
      FC RYBNIK FULL - Łęg Łowce 0 : 0

      BTF - Serwer - 4:7

      Grupa C:

      Black Devils - FC Kiedyś to było 0 : 4
      KGB - Celtic Glasgow 0 : 3
      Chelsea KnO FC - Cargovia Kargowa 0 : 0
      LKS Czaszyn - Twister 1 : 0

      BTF - Serwer - 7:4

      Grupa D:

      Fopa i Nietakt - Tuciak United Team 0 : 3
      Orly z Elblaga - Internazionale Wodzisław Śląski 1 : 0
      KksStartPruszcz - KS Kretovia 0 : 0
      La Fiorita - Huragan Humniska 2 :0

      BTF - Serwer - 9:2

      Stan rywalizacji po pierwszym dniu turnieju:

      BTF - Serwer - 26:19



      09.09.2019

      Grupa A:

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Real & Biedronka 3 : 1
      FC Buhaje - unia niećkowo 0 : 1
      thorrgall - FC Bartodzieje 4 : 2
      ŚwidDług - FC Masters Gliwice 1 : 1

      BTF- Serwer - 7:4

      Grupa B:

      BuenosAmarenoS - KKS Kolejowy 2 : 0
      Victoria Pomorzowice - Legia - 1916 2 : 0
      Łęg Łowce - La Masía Barcelona 2 : 0
      9kompania - FC RYBNIK FULL 0 : 2

      BTF- Serwer - 9:3

      Grupa C:

      Black Devils - Chelsea KnO FC 0 : 6
      FC Kiedyś to było - Celtic Glasgow 0 : 2
      Twister - KGB 1 : 0
      Cargovia Kargowa - LKS Czaszyn 1 : 0

      BTF- Serwer - 6:6

      Grupa D:

      Fopa i Nietakt - KksStartPruszcz 1 : 1
      Tuciak United Team - Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 1
      Huragan Humniska - Orly z Elblaga 0 : 0
      KS Kretovia -La Fiorita 0 : 3

      BTF- Serwer - 5:5

      Stan rywalizacji w drugim dniu turnieju:

      BTF- Serwer - 27:18



      Stan rywalizacji po dwóch dniach turnieju:

      BTF - Serwer - 53:37

      10.09.2019

      Grupa A:

      FC Bartodzieje-ŚwidDług 0 : 1
      Real & Biedronka - FC Buhaje 0 : 2
      FC Masters Gliwice - Gladiatorzy Z Miasta Noży 4 : 2
      unia niećkowo - thorrgall 0 : 2

      BTF - Serwer - 3:9

      Grupa B:

      La Masía Barcelona - 9kompania 1 : 2
      KKS Kolejowy - Victoria Pomorzowice 0 : 1
      FC RYBNIK FULL - BuenosAmarenoS 4 : 0
      Legia - 1916 - Łęg Łowce 0 : 3

      BTF - Serwer - 6:6

      Grupa C:

      KGB - Cargovia Kargowa 0 : 2
      Chelsea KnO FC - FC Kiedyś to było 0 : 0
      LKS Czaszyn - Black Devils 3 : 0
      Celtic Glasgow - Twister 0 : 1

      BTF - Serwer - 4:7

      Grupa D:

      Orly z Elblaga - KS Kretovia 0 : 1
      KksStartPruszcz - Tuciak United Team 0 : 1
      La Fiorita - Fopa i Nietakt 2 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski - Huragan Humniska 1 : 2

      BTF- Serwer - 6:6

      Stan rywalizacji w trzecim dniu turnieju:

      BTF- Serwer - 19:28


      Tabele grup po trzech dniach turnieju:

      Grupa A:



      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:



      Stan turnieju po trzech dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 72:65

      11.09.2019

      Grupa A:

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - FC Bartodzieje 3:0
      Real & Biedronka - FC Masters Gliwice 0:0
      FC Buhaje - thorrgall 1:1
      ŚwidDług - unia niećkowo 3:0

      BTF- Serwer - 7:3

      Grupa B:

      BuenosAmarenoS - La Masía Barcelona 0:0
      KKS Kolejowy - FC RYBNIK FULL 0:2
      Victoria Pomorzowice - Łęg Łowce 1:1
      9kompania - Legia - 1916 3:0

      BTF- Serwer - 3:7

      Grupa C:

      Black Devils - KGB 0 : 3
      Chelsea KnO FC - LKS Czaszyn 2 : 2
      FC Kiedyś to było - Twister 1 : 4
      Cargovia Kargowa - Celtic Glasgow 0 : 2

      BTF- Serwer - 8:3


      Grupa D:

      Fopa i Nietakt - Orly z Elblaga 0:1
      KksStartPruszcz - La Fiorita 0:3
      Tuciak United Team - Huragan Humniska 2:0
      KS Kretovia - Internazionale Wodzisław Śląski 0:3

      BTF - Serwer - 9:3

      Stan rywalizacji w czwartym dniu turnieju:

      BTF- Serwer - 27:16


      Tabele grup po czterech dniach turnieju:

      Grupa A:




      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:



      Stan turnieju po czterech dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 99:81


      12.09.2019

      Grupa A:

      FC Bartodzieje - Real & Biedronka 0 : 2
      FC Masters Gliwice - FC Buhaje 0 : 0
      thorrgall - ŚwidDług 3 : 2
      unia niećkowo - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 2

      BTF- Serwer - 6:5

      Grupa B:

      La Masía Barcelona - KKS Kolejowy 0 : 1
      FC RYBNIK FULL - Victoria Pomorzowice 4 : 1
      Łęg Łowce - 9kompania 1 : 0
      Legia - 1916 - BuenosAmarenoS 0 : 2

      BTF- Serwer - 9:3

      Grupa C:

      KGB-Chelsea KnO FC 1 : 3
      LKS Czaszyn - FC Kiedyś to było 1 : 2
      Twister - Cargovia Kargowa 2 : 0
      Celtic Glasgow - Black Devils 3 : 0

      BTF- Serwer - 6:6

      Grupa D:

      Orly z Elblaga - KksStartPruszcz 1 : 1
      La Fiorita - Tuciak United Team 1 : 2
      Huragan Humniska - KS Kretovia 2 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski - Fopa i Nietakt 4 : 0

      BTF- Serwer - 4:7

      Stan rywalizacji w piątym dniu turnieju:

      BTF- Serwer - 25:21


      Tabele grup po pięciu dniach turnieju:

      Grupa A:




      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:



      Stan turnieju po pięciu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 124:102

      13.09.2019.

      Grupa A:

      Gladiatorzy Z Miasta Noży - thorrgall 1 : 1
      Real & Biedronka - unia niećkowo 0 : 1
      FC Masters Gliwice - FC Bartodzieje 4 : 0
      FC Buhaje - ŚwidDług 2 : 1

      BTF- Serwer - 4:7

      Grupa B:

      BuenosAmarenoS - Łęg Łowce 0 : 0
      KKS Kolejowy - Legia - 1916 2 : 0
      FC RYBNIK FULL - La Masía Barcelona 3 : 0
      Victoria Pomorzowice - 9kompania 1 : 0

      BTF- Serwer - 8:3

      Grupa C:

      Black Devils - Twister 0 : 2
      Chelsea KnO FC - Celtic Glasgow 0 : 2
      LKS Czaszyn - KGB 0 : 0
      FC Kiedyś to było - Cargovia Kargowa 0 : 1

      BTF- Serwer - 5:6

      Grupa D:

      Fopa i Nietakt - Huragan Humniska 0 : 4
      KksStartPruszcz - Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 3
      La Fiorita - Orly z Elblaga 1 : 0
      Tuciak United Team - KS Kretovia 3 : 0

      BTF - Serwer - 6:6

      Stan rywalizacji w szóstym dniu turnieju:

      BTF- Serwer - 23:22


      Tabele grup po sześciu dniach turnieju:

      Grupa A:




      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:



      Stan turnieju po sześciu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 147:124

      Post was edited 8 times, last by “lokario” ().

      14.09.2019

      Grupa A:

      FC Bartodzieje - FC Buhaje 0:3
      thorrgall - Real & Biedronka 3:1
      ŚwidDług - Gladiatorzy Z Miasta Noży 2:1
      unia niećkowo - FC Masters Gliwice 2:2

      BTF- Serwer - 4:7

      Grupa B:

      La Masía Barcelona - Victoria Pomorzowice 3:2
      Łęg Łowce - KKS Kolejowy 2:0
      9kompania - BuenosAmarenoS 2:1
      Legia - 1916 - FC RYBNIK FULL 0:3

      BTF - Serwer - 3:9

      Grupa C:

      KGB - FC Kiedyś to było 1:1
      Twister - Chelsea KnO FC 1:3
      Cargovia Kargowa - Black Devils 3:0
      Celtic Glasgow - LKS Czaszyn 2:1

      BTF- Serwer - 7:4

      Grupa D:

      Orly z Elblaga - Tuciak United Team 0:0
      Huragan Humniska - KksStartPruszcz 3:0
      KS Kretovia - Fopa i Nietakt 4:3
      Internazionale Wodzisław Śląski - La Fiorita 0:0

      BTF- Serwer - 3:7

      Stan rywalizacji w siódmym dniu turnieju:

      BTF- Serwer - 17:27


      Końcowe tabele Grup:

      Grupa A:




      Grupa B:



      Grupa C:



      Grupa D:



      Stan turnieju po zakończeniu rywalizacji w grupach:

      BTF - Serwer - 164:151


      Półfinaliści III Turnieju BTF- Serwer:

      1. thorrgall - Serwer
      2. Gladiatorzy z Miasta Noży - BTF
      3. ŚwidDług - BTF
      4. FC Buhaje - Serwer
      5. FC RYBNIK FULL - Serwer
      6. Łęg łowce - BTF
      7. 9kompania - Serwer
      8. BuenoSAmarenoS - BTF
      9. Celtic Glasgow - BTF
      10. Twister - Serwer
      11.Cargovia Kargowa- Serwer
      12. Chelsea KnO FC - BTF
      13. La Fiorita - BTF
      14. Tuciak United Team - BTF
      15. Internazionale Wodzisław Śląski - Serwer
      16. Huragan Humniska - Serwer

      Podział na koszyki do losowania wg rankingu ELO z 15.09. 2019 godz. 22.10.


      Serwer:

      Koszyk 1

      1. FC RYBNIK FULL, ELO 2
      2. Internazionale Wodzisław Śląski, ELO 3
      3. Twister, ELO 7
      4. thorrgall, ELO 11

      Koszyk 2

      1. FC Buhaje, ELO 13
      2. 9kompania, ELO 22
      3. Cargovia Kargowa, ELO 101
      4. Huragan Humniska, ELO 121


      BTF:

      Koszyk 1

      1. Tuciak United Team, ELO 5
      2. Łęg Łowce, ELO 8
      3. Gladiatorzy Z Miasta Noży, ELO 10
      4. Celtic Glasgow, ELO 12

      Koszyk 2

      1. La Fiorita, ELO 19
      2. ŚwidDług, ELO 28
      3. BuenosAmarenoS, ELO 144
      4. Chelsea Kno FC, ELO 176


      Losowanie półfinałów jutro na kanale Discord o 21.00

      Start półfinałów 22.09.2019

      Post was edited 6 times, last by “lokario” ().

      Wylosowane półfinały

      Półfinał 1:

      1. Gladiatorzy Z Miasta Noży - organizator
      2. Celtic Glasgow
      3. FC RUBNIK FULL
      4. Internazionale Wodzisław Śląski
      5. ŚwidDług
      6. La Fiorita
      7. Cargovia Kargowa
      8. 9kompania

      Półfinał 2:

      1. Łęg Łowce - organizator
      2. Tuciak United Team
      3. thorrgall
      4. Twister
      5. BuenosAmarenoS
      6. Chelsea KnO FC
      7. FC Buhaje
      8. Huragan Humniska



      Powodzenia Panowie :)
      22.09.2019

      Półfinał 1:

      Celtic Glasgow - 9kompania 2 : 0
      ŚwidDług - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 1
      Internazionale Wodzisław Śląski - La Fiorita 2 : 0
      Cargovia Kargowa - FC RYBNIK FULL 1 : 0

      BTF- Serwer - 6:6


      Półfinał 2:

      BuenosAmarenoS - Tuciak United Team 0 : 2
      Huragan Humniska - FC Buhaje 3 : 2
      Łęg Łowce - Twister 1 : 0
      thorrgall - Chelsea KnO FC 5 : 3

      BTF- Serwer - 6:6


      Stan rywalizacji w półfinałach:

      BTF- Serwer 12:12


      Stan turnieju po ośmiu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 176:163

      23.09.2019

      Półfinał 1:

      Celtic Glasgow - Internazionale Wodzisław Śląski 0:0
      9kompania - Gladiatorzy Z Miasta Noży 2:2
      FC RYBNIK FULL - ŚwidDług 0:1
      La Fiorita - Cargovia Kargowa 1:3

      BTF - Serwer - 5:5

      Półfinał 2:

      BuenosAmarenoS - Łęg Łowce 0:0
      Tuciak United Team - FC Buhaje 3:1
      Chelsea KnO FC - Huragan Humniska 2:1
      Twister - thorrgall 2:1

      BTF- Serwer - 8:3

      Stan rywalizacji w półfinałach:

      Półfinał 1:

      BTF - Serwer 11:11




      Półfinał 2:

      BTF- Serwer - 14:9



      Stan turnieju po dziewięciu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 189:171


      24.09.2019

      Półfinał 1:

      ŚwidDług - La Fiorita 3 : 0
      Internazionale Wodzisław Śląski - 9kompania 2 : 0
      Cargovia Kargowa - Celtic Glasgow 0 : 2
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - FC RYBNIK FULL 0 : 0

      BTF- Serwer - 7:4

      Półfinał 2:

      Huragan Humniska - Twister 0 : 2
      Łęg Łowce - Tuciak United Team 0 : 0
      thorrgall - BuenosAmarenoS 1 : 0
      FC Buhaje - Chelsea KnO FC 4 : 1

      BTF- Serwer - 2:9

      Stan rywalizacji w półfinałach:

      Półfinał 1:

      BTF - Serwer 18:15




      Półfinał 2:

      BTF- Serwer - 16:18




      Stan turnieju po dziesięciu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 198:184

      25.09.2019.

      Półfinał 1:

      Celtic Glasgow - ŚwidDług 0 : 1
      Internazionale Wodzisław Śląski - Cargovia Kargowa 1 : 0
      9kompania - FC RYBNIK FULL 0 : 2
      La Fiorita - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0 : 2

      BTF - Serwer - 6:6

      Półfinał 2:

      BuenosAmarenoS - Huragan Humniska 0 : 1
      Łęg Łowce - thorrgall 0 : 1
      Tuciak United Team - Chelsea KnO FC 1 : 1
      Twister - FC Buhaje 0 : 0

      BTF- Serwer - 2:8

      Stan rywalizacji w półfinałach:

      Półfinał 1:

      BTF - Serwer 24:21




      Półfinał 2:

      BTF- Serwer - 18:26



      Stan turnieju po jedenastu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 206:198

      26.09.2019

      Półfinał 1:

      ŚwidDług - Internazionale Wodzisław Śląski 0 : 1
      Cargovia Kargowa - 9kompania 5 : 0
      FC RYBNIK FULL - La Fiorita 1 : 0
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Celtic Glasgow 1:3

      BTF - Serwer - 3:9

      Półfinał 2:

      Huragan Humniska - Łęg Łowce 1 : 0
      thorrgall - Tuciak United Team 1 : 0
      Chelsea KnO FC - Twister 0 : 3
      FC Buhaje - BuenosAmarenoS 2 : 0

      BTF- Serwer - 0:12

      Stan rywalizacji w półfinałach:

      Półfinał 1:

      BTF - Serwer 27:30


      Półfinał 2:

      BTF- Serwer - 18:38


      Stan turnieju po dwunastu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 209:219



      27.09.2019

      Półfinał 1:

      Celtic Glasgow - FC RYBNIK FULL 2 : 1
      Internazionale Wodzisław Śląski - Gladiatorzy Z Miasta Noży 2 : 0
      Cargovia Kargowa - ŚwidDług 1 : 4
      9kompania - La Fiorita - 2:0

      BTF- Serwer - 6:6

      Półfinał 2:

      BuenosAmarenoS - Chelsea KnO FC 0 : 2
      Łęg Łowce - FC Buhaje 2 : 0
      thorrgall - Huragan Humniska 2 : 0
      Tuciak United Team - Twister 2 : 3

      BTF- Serwer - 6:6

      Stan rywalizacji w półfinałach:

      Półfinał 1:

      BTF - Serwer 33:36




      Półfinał 2:

      BTF- Serwer - 24:44




      Stan turnieju po trzynastu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 221:231

      Post was edited 6 times, last by “lokario” ().

      28.09.2019

      Półfinał 1:

      ŚwidDług - 9kompania 0:1
      FC RYBNIK FULL - Internazionale Wodzisław Śląski 2:1
      La Fiorita - Celtic Glasgow 0:3
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Cargovia Kargowa 1:0

      BTF- Serwer - 6:6

      Półfinał 2:

      Huragan Humniska - Tuciak United Team 0:2
      Chelsea KnO FC - Łęg Łowce 1:0
      Twister - BuenosAmarenoS 4:1
      FC Buhaje - thorrgall 0:0

      BTF- Serwer - 6:5

      Końcowe wyniki półfinałów:

      Półfinał 1:

      BTF - Serwer 39:42




      Półfinał 2:

      BTF- Serwer - 30:49




      Stan turnieju po zakończeniu fazy półfinałowej:

      BTF - Serwer - 233:242

      Post was edited 2 times, last by “lokario” ().

      Finaliści III Turnieju BTF- Serwer:

      1. Celtic Glasgow - BTF - organizator
      2. Twister - Serwer
      3. Internazionale Wodzisław Śląski - Serwer
      4. thorrgall - Serwer
      5. ŚwidDług - BTF
      6. Tuciak United Team - BTF
      7. Gladiatorzy Z Miasta Noży - BTF
      8. Chelsea KnO FC - BTF

      Start turnieju finałowego 6.10.2019

      Powodzenia :)
      Finał III Turnieju BTF - Serwer

      06.10.2019

      Celtic Glasgow - Internazionale Wodzisław Śląski 4 : 5
      ŚwidDług - Tuciak United Team 0 : 3
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Twister 1 : 0
      thorrgall - Chelsea KnO FC 2 : 1

      BTF- Serwer - 6:6

      Stan turnieju po piętnastu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 239:248


      07.10.2019

      Celtic Glasgow - Gladiatorzy Z Miasta Noży 2:0
      Internazionale Wodzisław Śląski - Tuciak United Team 2:3
      Chelsea KnO FC - ŚwidDług 1:3
      Twister - thorrgall 0:0

      BTF- Serwer - 9:2



      Stan turnieju po szesnastu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 248:250

      08.10.2019

      ŚwidDług - Twister 1:3
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Internazionale Wodzisław Śląski 0:2
      thorrgall - Celtic Glasgow 1:1
      Tuciak United Team - Chelsea KnO FC 0:1

      BTF- Serwer - 4:7



      Stan turnieju po siedemnastu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 252:257

      09.10.2019

      Celtic Glasgow - ŚwidDług 1:1
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - thorrgall 0:2
      Internazionale Wodzisław Śląski - Chelsea KnO FC 0:0
      Twister - Tuciak United Team 1:0

      BTF- Serwer - 3:7



      Stan turnieju po osiemnastu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 255:264

      10.10.2019

      ŚwidDług - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:5
      thorrgall - Internazionale Wodzisław Śląski 1:2
      Chelsea KnO FC - Twister 0:3
      Tuciak United Team - Celtic Glasgow 3:1

      BTF- Serwer -6:6



      Stan turnieju po dziewiętnastu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 261:270

      11.10.2019

      Celtic Glasgow - Chelsea KnO FC 3:0
      Gladiatorzy Z Miasta Noży - Tuciak United Team 1:3
      thorrgall - ŚwidDług 1:1
      Internazionale Wodzisław Śląski - Twister 2:0

      BTF- Serwer -7:4



      Stan turnieju po dwudziestu dniach rywalizacji:

      BTF - Serwer - 268:274



      Post was edited 5 times, last by “lokario” ().

      12.10.2019

      ŚwidDług - Internazionale Wodzisław Śląski 0:0
      Chelsea KnO FC - Gladiatorzy Z Miasta Noży 0:3
      Twister - Celtic Glasgow 3:1
      Tuciak United Team - thorrgall 3:1

      BTF- Serwer - 7:4



      Końcowy wynik turnieju:

      BTF - Serwer - 275:278

      Gratulacje dla drużyny Serwera:)

      Post was edited 3 times, last by “lokario” ().

      Indywidualna Klasyfikacja Turnieju:

      1. Tuciak United Team (BTF)
      2. Internazionale Wodzisław Śląski (Serwer)
      3. Twister (Serwer)
      4. Gladiatorzy Z Miasta Noży (BTF)
      5. thorrgall (Serwer)
      6. Celtic Glasgow (BTF)
      7. ŚwidDług (BTF)
      8. Chelsea KnO FC (BTF)

      ***************************************************************************
      9. FC RYBNIK FULL (Serwer): 5 miejsce w półfinale, 10 pkt.
      10. Huragan Humniska (Serwer): 5 miejsce w półfinale, 9 pkt.
      11. Cargovia Kargowa (Serwer): 6 miejsce w półfinale, 9 pkt.
      12. FC Buhaje (Serwer): 6 miejsce w półfinale, 8 pkt.
      13. Łęg Łowce (BTF): 7 miejsce w półfinale, 8 pkt.
      14. 9kompania (Serwer): 7 miejsce w półfinale, 7 pkt.
      15. BuenosAmarenoS (BTF) : 8 miejsce w półfinale, 1 pkt.
      16. La Fiorita (BTF): 8 miejsce w półfinale, 0 pkt.

      ****************************************************************************
      17. FC Masters Gliwice (Serwer): 5 miejsce w grupie, 10 pkt., bilans bramkowy (12-7)*
      18. Victoria Pomorzowice (BTF): 5 miejsce w grupie, 10 pkt., bilans bramkowy (10-11)*
      19. Orly z Elblaga (BTF): 5 miejsce w grupie, 9 pkt.
      20. LKS Czaszyn (BTF): 5 miejsce w grupie, 8 pkt.
      21. FC Kiedyś to było (Serwer): 6 miejsce w grupie, 8 pkt.
      22. La Masia Barcelona (Serwer): 6 miejsce w grupie, 7 pkt., bilans bramkowy (7-11)*
      23. unia niećkowo (BTF): 6 miejsce w grupie, 7 pkt., bilans bramkowy (5-11)*
      24. KS Kretovia (Serwer): 6 miejsce w grupie, 7 pkt., bilans bramkowy (5-14)*
      25. KKS Kolejowy (BTF): 7 miejsce w grupie, 6 pkt.
      26. KGB (BTF): 7 miejsce w grupie, 5 pkt.
      27. Real & Biedronka (BTF): 7 miejsce w grupie, 4 pkt.
      28. KksStartPruszcz (Serwer): 7 miejsce w grupie, 3 pkt.
      29. FC Bartodzieje (Serwer): 8 miejsce w grupie, 3 pkt.
      30. Fopa i Nietakt (BTF): 8 miejsce w grupie, 1 pkt.
      31. Legia-1916 (Serwer): 8 miejsce w grupie, 0 pkt., bilans bramkowy (1-18)*
      32. Black Devils (Serwer): 8 miejsce w grupie, 0 pkt., bilans bramkowy (0-24)*

      Dziękuję wszystkim za udział w turnieju i walkę o każdy punkt i bramkę :thumbup:

      IV Turniej BTF- Serwer zostanie rozegrany po Nowym Roku. Eliminacje do turnieju w grudniu.

      Post was edited 1 time, last by “lokario” ().