Futbolcupowa liga Fantasy Premier League!

      Futbolcupowa liga Fantasy Premier League!

      Serwus!

      Domyślam się że mamy tutaj niejednego sympatyka angielskiej premier league - jeśli zaliczasz się do nich to ta zabawa będzie idealna dla Ciebie... tylko uwaga, uzależnia!

      Do sedna. Czym jest to Fantasy Premier League?
      W skrócie: po założeniu darmowego konta na oficjalnej stronie premier league w zakładce fantasy możemy zbudować
      za przydzielony budżet (100mln) swój skład zgodnie z ustalonymi cenami i... to tyle!
      Poźniej, zależnie od rzeczywistej gry zawodnika punktuje on w Twojej ekipie, a Ty wspinając się w rankingu cieszysz się
      z trafnego wyboru. Cała sztuczka polega na odpowiednim dobraniu składu i późniejszym pilnowaniu i modyfikowaniu wybranej ekipy (jest możliwość robienia transferów, dostajemy także kilka bonusów do dyspozycji) tak żeby punktów zebrać jak najwięcej.
      1

      Jako że jest to przednia zabawa to wpadłem na pomysł żeby zrobić futbolcupową ligę
      2 w te gierkę
      - i oto jestem, cały na biało, z kodem do naszej ligi: kphxe1


      Zapraszam do wspólnej zabawy i dyskusji oraz zadawania pytań w tym wątku,
      niech będzie nas jak najwięcej bo jak wiadomo
      w kupie siła, a start najlepszej (obok ekstraklasy) ligi już niedługo!‌




      ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      1 więcej informacji i rozbudowane wprowadzenie z wytłumaczeniem znajdziecie na polskich stronach po wpisaniu "fantasy premier league jak zacząć" w google

      2 jak dołączyć do ligi po założeniu konta i ustawieniu składu przez przeglądarkę: zakładka leagues: create and join new leagues ---> join a league ---> join private league --->
      w miejscu league code podajemy kphxe1 i klikamy "join league"

      domyślnie gramy for fun, ale gdyby było sporo chętnych, a także znalazłyby się osoby które chciałaby rzucić coś na nagrody dla najlepszych to proszę o zgłoszenia w tym wątku
      ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

      Dieser Beitrag wurde bereits 25 mal editiert, zuletzt von „zbogiem“ ()

      zbogiem schrieb:

      23 ekipy zapisane, ostatni dzwonek dla odkładających decyzję i pora na ostatnie szlify, choć szczerze ja to mam ochotę teraz usunąć cały skład i od nowa ułożyć coś :D
      może ktoś chce odsłonić karty publicznie i pochwalić się kadrą? :P



      W sumie czemu nie :P Zobaczymy co z tego będzie, i od razu spytam :P czy tylko 1 skład dostaje te punkty czy ławka rezerwowa też?

      czarny_agent2 schrieb:


      W sumie czemu nie :P Zobaczymy co z tego będzie, i od razu spytam :P czy tylko 1 skład dostaje te punkty czy ławka rezerwowa też?


      bardzo fajny skladzik :D nie, tylko podstawowa 11 punktuje, za to zawodnikami z lawki mozna rotowac bez ograniczen, a co kolejke można zrobić 1 transfer, kazdy kolejny kosztuje nas -4 punkty

      Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „zbogiem“ ()

      W city nie ma pewniaka do gry (no może poza sterlingiem) i to jest najgorsze, guardiola sporo rotuje, a zawodzić to się zawodze ale najbardziej na sobie kiedy rzeczywistość konfrontuje moje decyzje - przykładowo był plan ściągnięcia pukkiego, odpuściłem i cyk, hat-trick, albo lundstram na ławce który zdobywa więcej punktów niż moja cała obrona z bramkarzem xD

      zbogiem schrieb:

      kilerek84 schrieb:

      ma ktoś taki problem ze kupuje jednego grajka a pokazuje mu sie inny


      Jesli korzystasz z aplikacji to spróbuj zalogować się przez stronę na przeglądarce i zrobić transfer, podobno apka często żyje swoim własnym życiem, pamiętaj też żeby potwierdzić transfery i zapisać zmiany w składzie


      gram tylko na przeglądarce. ale widzę ze w czasie rozgrywania meczów był już ten co kupiłem. a nie losowy wybrany przez grę.

      A tak apropo kupujecie graczy co kolejke czy ciągniecie ciągle jednym skaldem

      czarny_agent2 schrieb:

      Wie ktoś o co może chodzić? Mam w naszej lidze 100 pkt po 3 kolejkach, a jest to niemożliwe bo miałem kolejno : 62,30,48 pkt więc = 140. Ujemnych pkt za transfery nie dostałem żadnych raczej bo sprawdzałem czy nie wyskakuję przy transferze na czerwono minus :P


      kilerek84 schrieb:

      zbogiem schrieb:

      kilerek84 schrieb:

      ma ktoś taki problem ze kupuje jednego grajka a pokazuje mu sie inny


      Jesli korzystasz z aplikacji to spróbuj zalogować się przez stronę na przeglądarce i zrobić transfer, podobno apka często żyje swoim własnym życiem, pamiętaj też żeby potwierdzić transfery i zapisać zmiany w składzie


      gram tylko na przeglądarce. ale widzę ze w czasie rozgrywania meczów był już ten co kupiłem. a nie losowy wybrany przez grę.

      A tak apropo kupujecie graczy co kolejke czy ciągniecie ciągle jednym skaldem


      trzeba pamiętać też o czasowym deadline do którego możemy dokonać zmian na daną kolejkę
      ja w sumie sporo rotuję - i niekoniecznie wychodzi mi to na plus :P

      czarny_agent2 schrieb:

      Wie ktoś o co może chodzić? Mam w naszej lidze 100 pkt po 3 kolejkach, a jest to niemożliwe bo miałem kolejno : 62,30,48 pkt więc = 140. Ujemnych pkt za transfery nie dostałem żadnych raczej bo sprawdzałem czy nie wyskakuję przy transferze na czerwono minus :P


      czasem chwile schodzi aż system przemieli wszystkie punkty z racji tego że jest tego mase - na końcu powinno się wszystko zgadzać