Premium - nowe opcje

Premium - nowe opcje

Witam,

Jak wiadomo w grze mamy możliwość nabycia opcji premium za 15 cr na okres tygodnia. Co nam ono daje? A no nic specjalnego :

-brak reklam - i tak ich nie ma, adblock i po problemie.
    -trening na 10 dni do przodu - chwila roboty wchodząc do gry co 2 dni
    - przebieg tabeli o 20 dni dłużej oraz tabele z ostatnich sezonów - praktycznie nieistotne jeżeli ktoś nie robi opisów klubu lub analiz.
    - szperacz na arenie międzynarodowej - i tak mało kto go wysyła na łowy
    -limit graczy do 50 zamiast 35 - mało kto ma ponad 35 graczy w kadrze, wiąże się to z nadmiarem niepotrzebnych wydatków
    -raporty z MT oraz turniejów - mało istotne
    -5 różnych ustawień - jedyna według mnie przydatna opcja

Przydałoby się więc według mnie kilka usprawnień aby opłacało się tą opcje premium nabyć. A mianowicie :

-podwyższenie ilości zakładów z 10 do 20 - fakt nie ma z tego dużych pieniędzy ale można na tym zyskać jakieś grosze, tym bardziej jezeli zwiekszymy ilość zakładów.
    -podwyższenie wiadomości z 1 do 7 na raz - przydaje się podczas tworzenia turnieju i wysłaniu haseł
    -większy procent szansy na trafienie lepszego jr - pewnie napiszecie ze jest to losowe ale tylko raz mi się trafił gracz o sile 60 przez 11 miesięcy gry i zgaduję ze niektórym również, może jest jakiś współczynnik który o tym decyduje.
    -mniejszy okres oczekiwania na jr - podobna sytuacja co wyżej, czasem czekamy nawet miesiąc na jr a potem okazuje się ze to marne 20Q i czekamy kolejny miesiąc, dla mnie duża strata czasu i gotówki
    -zmniejszenie o połowę lub chociaż 1/4 cen w biurze prasowym - w niższych ligach sytuacja nie jest taka zła ale w ekstraklasie ceny już są spore i sięgają ponad 650 tys za 15% zadowolenia kibiców a dość często korzysta się z biura
    -zmniejszenie z 2 dni oczekiwania na parówki do 1 dnia - może obecna opcja 2 dni nie jest zła ale myślę że skrócenie czasu o dzień lub chociaż 12h byłoby miłym dodatkiem w premium

Myślę że można zwiększyć cenę premium nawet do 20 cr na okres tyg jeżeli te zmiany by miały miejsce. Jestem przekonany ze wtedy byłby większy popyt na wykupienie premium niż obecnie. Niektóre moje pomysły mogę wydawać się wam nierealne ale to tylko pomysły, możecie skrytykować, no problemo :D

Pozdrawiam,
    Czarny

Post was edited 1 time, last by “czarny_agent2” ().

Dodam że jest więcej opcji niż napisałeś bo jest jeszcze szybsze zamawianie towarów w sklepie i restauracji jednym kliknięciem.. to dobra opcja wg mnie :thumbup:
    Sprawozdania z ostatnich meczów ligowych i towarzyskich- to też jest dobra opcja...nie trzeba wykupywać za 30cr tej opcji z podglądem meczy...przydatna rzecz wg mnie z której też korzystam :thumbup:
    trening na 10 dni do przodu też jest dobrą opcją...ustawisz raz i się nie martwisz za 2 dni czy coś zapomniałem ustawić... :thumbup:
    5 różnych ustawień bardzo przydatna opcja :thumbup:
    Jest jeszcze opcja więcej info o zawodnikach w drużynie...tzn...kto gra w 11, ławę grzeje i juniorzy... zbędna wg mnie tak jak cała reszta których nie opisałem.

Zwiększony limit zawodników byłby ok gdyby tych zawodników można trenować :thumbsup: a niekoniecznie liczyli by się do siły kadry.

Z tymi juniorami to myślę że pakiet premium tu nie ma nic do tego...poprostu system losowo wybiera i tyle...bo nawet jak masz trenera juniorów na niskim lvl to ci może przytargac 65Q 16 lat...

No może jeszcze tabele końcowe z ostatnich sezonów też są wporządku...zawsze to historia klubu jest do wglądu w każdej chwili :thumbsup:

Co bym dodał do KP?
    to chyba tylko opcje trenowania tych 10 grajków którzy mogą być w drużynie poza kadrą 25 których siła by się nie wliczała do kadry.
    I ilość wiadomości które można wysłać na raz do 5,10.

Pozdrawiam Old.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Grafika - dzelen :thumbup: