Liga towarzyska AT.

      Czołem ekipo!
      Na austriackim FT zaczął grać mój kolega, ma takie same problemy jak ja kiedyś jeśli chodzi o mecze towarzyskie, stara sie uzupełniać stale luki i wyszedłem z propozycją żeby może do nas dołączył, co prawda nowicjusz i zaczął całkiem niedawno działać ale już na początku awansował do wyższej ligi i zapewne byłby kolejnym przydatnym w naszej lidze, on już o tym wie, mam mu tylko na bieżąco przekazywać informacje, sęk w tym że nie może konta na forum założyć żeby nam się pokazał.
      Czy byłaby taka możliwość żeby zaczął z nami grać?
      P.S. Chce zacząć od czerwca jesli liga oczywiście ruszy dlatego że ma pełny termin na maj.
      Witam FC

      W naszej lidze towarzyskiej serwera austriackiego właśnie rozgrywamy 10 sezon (czerwiec), a terminarz mamy już na kolejny (lipiec) na który właśnie wysyłamy i akceptujemy zaproszenia.
      Miło jest mi poinformować że z nowym sezonem (sierpień) dołączą dwa kolejne kluby: Spurs 2020 FC oraz Legia Warszawa który wraca po kilku sezonach odpoczynku.

      Pełna lista uczestników ligi na serwerze austriackim:
      1. OGIEŃ CZARNKÓW
      2. Lech Poznań
      3. Legia...(L)...Warszawa
      4. Stasin Red Devils
      5. Newell's Old Boys
      6. LZS Zryw Dabrowka
      7. FC Bartodzieje
      8. Chelsea KnO F.C.
      9. Club Sporting Cristal Lima
      10. Czwartkowice
      11. KS Stachu
      12. Rod_zyn
      13. Spurs 2020 FC
      14. Legia Warszawa
      ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO UDZIAŁU W LIGACH TOWARZYSKICH NA SERWERACH >TURCJA< ORAZ >AUSTRIA<
      Siema społeczności!

      Chciałem oznajmić że o ile ruszy LT w czerwcu ja i mój kolega @hankmoody wycofujemy się z rozgrywek i ogólnie z austriackiego serwera futbolcup wraz zakończeniem LT w ostatni dzień maja, kolega powinien do północy potwierdzić, ja ogólnie "wyszczuplam" swój czas na FT ze względu na brak czasu więc w maju będę przygotowywał się do sprzedaży zawodników i o ile ktoś będzie chciał oddam klub w dobre ręce, z francuskiego odpowiednika też zrezygnuję więc i tam będę sprzedawał zawodników więc jeśli ktoś byłby chętny to pisać pw.

      @hankmoody potwierdź jak coś.
      Siemanko

      Tak jak tutaj z przedmówcą ustalone było (przy piwku :D) że zrezygnujemy z rozgrywek i całkowicie z futbolcup AT. tak więc ja potwierdzam, dogramy kwiecien, maj i już nas nie ma.
      Także będę miał zawodników na sprzedaż więc jeśli ktoś/coś chciałby zapytać o danego zawodnika to także zapraszam na priv.
      Z tureckiego FT także w maju będę się wycofywał, będę miał trochę graczy na sprzedaż ale zacznę od najprawdopodobniej w połowie maja
      kluby też oddam w dobre ręce, mogę też jaką kasę podesłać jak ktoś miałby kryzys bo po co marnotrawić to na co się spędzało czas.
      Również dziękujemy za wspólną grę, rywalizację i życzymy wspólnie z @patrickswayze wszystkim klubom sukcesów na boisku! :)

      Pozdrawiam!
      Czołem kamraci :D

      Piszę do was z takim tematem, ponieważ jak zapewne wam wiadomo ja i mój serdeczny przyjaciel @patrickswayze jakiś czas temu zrezygnowaliśmy z udziału w lidze towarzyskiej i nic nie zmieniło się w tej sytuacji, mam nadzieję że nadal dobrze się bawicie i każdy z was odnosi jakieś tam sukcesy. Przychodzę jednak trochę z innym tematem. Mieliśmy już na samym początku czerwca zrezygnować z grania na serwerze austriackim i ja na tureckim i bezpowrotnie usunąć konto (mieliśmy się zdecydować na taki krok ze względu na to że ostatnio zaczęły nam narastać obowiązki życiowe i niewiele mamy czasu na granie w futbolcup), sęk w tym że na naszych kontach klubowych pozostało sporo pieniędzy i nie wyobrażaliśmy sobie by je zmarnować z momentem usunięciem konta, wraz z oświadczeniem o tym że rezygnujemy z grania zgłosił się do nas jeden z waszych graczy z propozycją z skorzystania z opcji przygarnięcia kasy tylko poprosił o przeczekanie do końca maja, nie było dla nas żadnego problemu bo wiedzieliśmy doskonale że przez okres miesiąca trochę kasy na koncie klubu przybędzie zwłaszcza że pozostawały nam jeszcze mecze LT i zgodziliśmy się. Maj się skończył, poprosił o kolejne przełożenie terminu ze względu na trudną sytuację tak nadal się zgodziliśmy, dorobiliśmy przez połowę czerwca wspólnie trochę kasy na meczach towarzyskich, jednak po śledztwie jakie zrobiliśmy z czasem okazało się że nas wystawił. Nie chcieliśmy się nadal zastanawiać co dalej więc od nowa ruszamy z propozycją przekazania kasy i w sumie tylko wyłącznie tego bo zawodników prawie nie mamy i jedziemy na samych juniorach, może w ten sposób komuś pomożemy podreperować budżet w razie problemów finansowych w klubie. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam do kontaktu. Mogą się nawet zgłaszać osoby te które nie grają w lidze towarzyskiej.
      Dla ułatwienia sprawy, jeśli chcecie kasę z austriackiego serwera to możecie pisać do mnie i do mojego przyjaciela, jeśli chcecie kasę z tureckiego serwa piszcie tylko do mnie.
      I jeszcze jedno. Piszcie na polskim serwie futbolcup bo tam najczęściej przebywam. Nicki mamy te same jak na forum.

      Pozdrawiam.
      Przekazywanie środków finansowych inną drogą niż turnieje (które też muszą spełniać wymagania Administracji Plazyo) jest ZABRONIONE i może doprowadzić do BLOKADY KONT biorących udział w tym zdarzeniu. Zachęcam więc gorąco aby się dobrze zastanowić.

      Pozdrawiam Team FutbolCup