Konkurs na Szczycie
-
-
-
-
-
-
-
-
No to mamy zakończenie prawidłowa kolejność to:
1) Twister
2) Łęg Łowce
3) Livebird FC
4) inkwizytor
5) Celtic Glasgow
6) thorrgall
7) Black Devils
8.) FC Kamionka
oto lista zwycięzców każdy z nich zaliczył po 5 trafień
1. lokario
2. przemo98156
3.tornado 1
Na konta tych graczy wpłynie po 700 000
Proszę o potwierdzenie tutaj przemo98156 w formie postu na jaki klub mają trafić pieniądze bo lokario i tornado to znam
Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „tornado1“ ()
-
-
-
tornado1 schrieb:
No to mamy zakończenie prawidłowa kolejność to:
1) Twister
2) Łęg Łowce
3) Livebird FC
4) inkwizytor
5) Celtic Glasgow
6) thorrgall
7) Black Devils
8.) FC Kamionka
oto lista zwycięzców każdy z nich zaliczył po 5 trafień
1. lokario
2. przemo98156
3.tornado 1
Na konta tych graczy wpłynie po 700 000
Proszę o potwierdzenie tutaj przemo98156 w formie postu na jaki klub mają trafić pieniądze bo lokario i tornado to znam
"Legia warsza"
Przepraszam, że tak późno ale sami rozumiecie brak czasu
-
Witam kolejna edycja szczytu zbliża się wielkimi krokami a wraz z nią powraca konkurs tym razem będą dwa konkursy jeden na eliminacje i jeden na finał
pula nagród na eliminacje 4 000 000
pula nagród na finał 8 000 000
sponsorzy konkursu finału
tornado 3 000 000
MartinoMartinez 3 000 000
kriss 2 000 000
więcej szczegółów już w krótce -
Zaczynamy pierwszy konkurs do zdobycia 4 000 000
Regulamin:
Wygrywa pierwsza osoba co poda dokładną 8-ke która awansuje do finału
Czas typowania do 09.11 do godziny 12:00
Typujemy spośród 32 uczestników a dokładnie z 4 grup ośmio osobowych gdzie wybieramy po 2 zespoły które waszym zdaniem awansują do finału
Grupa 1 (a może śmierci)
Twister
FC RYBNIK FULL
〽️ Trail Minutka CF
Zryw Dabrowka
Internazionale Wodzisław Śląski
GKS Concordia
inkwizytor
Livebird FC
Grupa 2
Kolonia City
RWKS Sparta
Everton
La Masía Barcelona
Chojniczanka Chojnice
FC Kiedyś to było
Leech Pozz
Cargovia Kargowa
Grupa 3
Amsteramsiche NV
Black Devils
thorrgall
Owieczki
FC Kamionka
BuenosAmarenoS
Jaga 1
Pless Pszczyna
Grupa 4
Real Madrid
soints
KS Kretovia
Legia...(L)...Warszawa
Sportowa FC
K.S Wda Świecie 1983
FC Słupia Sulęczyno
LKS Czarni Lwów
przypominam że typujemy po dwa zespoły z każdej grupy
Wyłonienie zwycięzcy nastapi do 48h po zakończeniu eliminacji
powodzenia!!!
-
-
-
-
-
FC RYBNIK FULL
Internazionale Wodzisław Śląski
Kolonia City
La Masía Barcelona
Black Devils
Thorrgal
Legia...(L)...Warszawa
LKS Czarni LwówDieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „emdeys“ ()
-
-
-
Teilen
- Facebook 0
- Twitter 0
- Google Plus 0
- Reddit 0
-
Benutzer online 1
1 Besucher