Rozgrywki LT PL - II liga - IX sezon - I runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - IX sezon - I runda



    Kolejka 1 - 01.09.2019

    Victoria Pomorzowice (b) : Pogoń Dołuje
    Manchester Aig United : FC Köybaši
    FC Masters Gliwice : Polonia Przemyśl
    Huragan Humniska : BuenosAmarenoS
    MKS Orneta : KSV eXecut0R
    ZIAJOK FC : thorrgall (s)
    Twierdza Witkowo (s) : ŚwidDług (b)
    FC Brzeziny : STUDZIANKA
    La Masía Barcelona (b) : MaxiMilan


    Kolejka 2 - 02.09.2019

    Victoria Pomorzowice (b) : La Masía Barcelona (b)
    MaxiMilan : FC Brzeziny
    Pogoń Dołuje : FC Köybaši
    Polonia Przemyśl : Manchester Aig United
    BuenosAmarenoS : FC Masters Gliwice
    KSV eXecut0R : Huragan Humniska
    thorrgall (s) : MKS Orneta
    ŚwidDług (b) : ZIAJOK FC
    STUDZIANKA : Twierdza Witkowo (s)


    Kolejka 3 - 03.09.2019

    La Masía Barcelona (b) : Pogoń Dołuje
    FC Köybaši : Polonia Przemyśl
    Manchester Aig United : BuenosAmarenoS
    FC Masters Gliwice : KSV eXecut0R
    Huragan Humniska : thorrgall (s)
    MKS Orneta : ŚwidDług (b)
    ZIAJOK FC : STUDZIANKA
    Twierdza Witkowo (s) : MaxiMilan
    FC Brzeziny : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 4 - 05.09.2019

    Pogoń Dołuje : Polonia Przemyśl
    BuenosAmarenoS : FC Köybaši
    KSV eXecut0R : Manchester Aig United
    thorrgall (s) : FC Masters Gliwice
    ŚwidDług (b) : Huragan Humniska
    STUDZIANKA : MKS Orneta
    MaxiMilan : ZIAJOK FC
    La Masía Barcelona (b) : FC Brzeziny
    Victoria Pomorzowice (b) : Twierdza Witkowo (s)


    Kolejka 5 - 07.09.2019

    FC Brzeziny : Pogoń Dołuje
    Polonia Przemyśl : BuenosAmarenoS
    FC Köybaši : KSV eXecut0R
    Manchester Aig United : thorrgall (s)
    FC Masters Gliwice : ŚwidDług (b)
    Huragan Humniska : STUDZIANKA
    MKS Orneta : MaxiMilan
    Twierdza Witkowo (s) : La Masía Barcelona (b)
    ZIAJOK FC : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 6 - 08.09.2019

    Pogoń Dołuje : BuenosAmarenoS
    KSV eXecut0R : Polonia Przemyśl
    thorrgall (s) : FC Köybaši
    ŚwidDług (b) : Manchester Aig United
    STUDZIANKA : FC Masters Gliwice
    MaxiMilan : Huragan Humniska
    FC Brzeziny : Twierdza Witkowo (s)
    La Masía Barcelona (b) : ZIAJOK FC
    Victoria Pomorzowice (b) : MKS Orneta


    Kolejka 7 - 09.09.2019

    Twierdza Witkowo (s) : Pogoń Dołuje
    BuenosAmarenoS : KSV eXecut0R
    Polonia Przemyśl : thorrgall (s)
    FC Köybaši : ŚwidDług (b)
    Manchester Aig United : STUDZIANKA
    FC Masters Gliwice : MaxiMilan
    ZIAJOK FC : FC Brzeziny
    MKS Orneta : La Masía Barcelona (b)
    Huragan Humniska : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 8 - 10.09.2019

    Pogoń Dołuje : KSV eXecut0R
    thorrgall (s) : BuenosAmarenoS
    ŚwidDług (b) : Polonia Przemyśl
    STUDZIANKA : FC Köybaši
    MaxiMilan : Manchester Aig United
    Twierdza Witkowo (s) : ZIAJOK FC
    FC Brzeziny : MKS Orneta
    La Masía Barcelona (b) : Huragan Humniska
    Victoria Pomorzowice (b) : FC Masters Gliwice


    Kolejka 9 - 12.09.2019

    ZIAJOK FC : Pogoń Dołuje
    KSV eXecut0R : thorrgall (s)
    BuenosAmarenoS : ŚwidDług (b)
    Polonia Przemyśl : STUDZIANKA
    FC Köybaši : MaxiMilan
    MKS Orneta : Twierdza Witkowo (s)
    Huragan Humniska : FC Brzeziny
    FC Masters Gliwice : La Masía Barcelona (b)
    Manchester Aig United : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 10 - 14.09.2019

    STUDZIANKA : BuenosAmarenoS
    ŚwidDług (b) : KSV eXecut0R
    Pogoń Dołuje : thorrgall (s)
    MaxiMilan : Polonia Przemyśl
    ZIAJOK FC : MKS Orneta
    Twierdza Witkowo (s) : Huragan Humniska
    FC Brzeziny : FC Masters Gliwice
    La Masía Barcelona (b) : Manchester Aig United
    Victoria Pomorzowice (b) : FC Köybaši


    Kolejka 11 - 15.09.2019

    MKS Orneta : Pogoń Dołuje
    thorrgall (s) : ŚwidDług (b)
    KSV eXecut0R : STUDZIANKA
    BuenosAmarenoS : MaxiMilan
    Huragan Humniska : ZIAJOK FC
    FC Masters Gliwice : Twierdza Witkowo (s)
    Manchester Aig United : FC Brzeziny
    FC Köybaši : La Masía Barcelona (b)
    Polonia Przemyśl : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 12 - 16.09.2019

    Pogoń Dołuje : ŚwidDług (b)
    STUDZIANKA : thorrgall (s)
    MaxiMilan : KSV eXecut0R
    MKS Orneta : Huragan Humniska
    ZIAJOK FC : FC Masters Gliwice
    Twierdza Witkowo (s) : Manchester Aig United
    FC Brzeziny : FC Köybaši
    La Masía Barcelona (b) : Polonia Przemyśl
    Victoria Pomorzowice (b) : BuenosAmarenoS


    Kolejka 13 - 17.09.2019

    Huragan Humniska : Pogoń Dołuje
    ŚwidDług (b) : STUDZIANKA
    thorrgall (s) : MaxiMilan
    FC Masters Gliwice : MKS Orneta
    Manchester Aig United : ZIAJOK FC
    FC Köybaši : Twierdza Witkowo (s)
    Polonia Przemyśl : FC Brzeziny
    BuenosAmarenoS : La Masía Barcelona (b)
    KSV eXecut0R : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 14 - 19.09.2019

    Pogoń Dołuje : STUDZIANKA
    MaxiMilan : ŚwidDług (b)
    Huragan Humniska : FC Masters Gliwice
    MKS Orneta : Manchester Aig United
    ZIAJOK FC : FC Köybaši
    Twierdza Witkowo (s) : Polonia Przemyśl
    FC Brzeziny : BuenosAmarenoS
    La Masía Barcelona (b) : KSV eXecut0R
    Victoria Pomorzowice (b) : thorrgall (s)


    Kolejka 15 - 21.09.2019

    FC Masters Gliwice : Pogoń Dołuje
    STUDZIANKA : MaxiMilan
    Manchester Aig United : Huragan Humniska
    FC Köybaši : MKS Orneta
    Polonia Przemyśl : ZIAJOK FC
    BuenosAmarenoS : Twierdza Witkowo (s)
    KSV eXecut0R : FC Brzeziny
    thorrgall (s) : La Masía Barcelona (b)
    ŚwidDług (b) : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 16 - 22.09.2019

    Pogoń Dołuje : MaxiMilan
    FC Masters Gliwice : Manchester Aig United
    Huragan Humniska : FC Köybaši
    MKS Orneta : Polonia Przemyśl
    ZIAJOK FC : BuenosAmarenoS
    Twierdza Witkowo (s) : KSV eXecut0R
    FC Brzeziny : thorrgall (s)
    La Masía Barcelona (b) : ŚwidDług (b)
    Victoria Pomorzowice (b) : STUDZIANKA


    Kolejka 17 - 23.09.2019

    Polonia Przemyśl : Huragan Humniska
    FC Köybaši : FC Masters Gliwice
    Manchester Aig United : Pogoń Dołuje
    BuenosAmarenoS : MKS Orneta
    KSV eXecut0R : ZIAJOK FC
    thorrgall (s) : Twierdza Witkowo (s)
    ŚwidDług (b) : FC Brzeziny
    STUDZIANKA : La Masía Barcelona (b)
    MaxiMilan : Victoria Pomorzowice (b)

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 1 - 01.09.2019

    Victoria Pomorzowice (b) : Pogoń Dołuje (0:1)
    Manchester Aig United : FC Köybaši (0:0)
    FC Masters Gliwice : Polonia Przemyśl (3:1)
    Huragan Humniska : BuenosAmarenoS (1:0)
    MKS Orneta : KSV eXecut0R (0:1)
    ZIAJOK FC : thorrgall (s) (0:2)
    Twierdza Witkowo (s) : ŚwidDług (b) (0:3)
    FC Brzeziny : STUDZIANKA (0:1)
    La Masía Barcelona (b) : MaxiMilan (2:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 2 - 02.09.2019

    Victoria Pomorzowice (b) : La Masía Barcelona (b) (0:1)
    MaxiMilan : FC Brzeziny (0:0)
    Pogoń Dołuje : FC Köybaši (0:0)
    Polonia Przemyśl : Manchester Aig United (2:1)
    BuenosAmarenoS : FC Masters Gliwice (0:0)
    KSV eXecut0R : Huragan Humniska (0:4)
    thorrgall (s) : MKS Orneta (2:0)
    ŚwidDług (b) : ZIAJOK FC (2:0)
    STUDZIANKA : Twierdza Witkowo (s) (0:1)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 3 - 03.09.2019

    La Masía Barcelona (b) : Pogoń Dołuje (1:2)
    FC Köybaši : Polonia Przemyśl (1:0)
    Manchester Aig United : BuenosAmarenoS (0:0)
    FC Masters Gliwice : KSV eXecut0R (0:1)
    Huragan Humniska : thorrgall (s) (1:3)
    MKS Orneta : ŚwidDług (b) (0:3)
    ZIAJOK FC : STUDZIANKA (2:1)
    Twierdza Witkowo (s) : MaxiMilan (0:2)
    FC Brzeziny : Victoria Pomorzowice (b) (1:1)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 4 - 05.09.2019

    Pogoń Dołuje : Polonia Przemyśl (3:1)
    BuenosAmarenoS : FC Köybaši (1:0)
    KSV eXecut0R : Manchester Aig United (0:6)
    thorrgall (s) : FC Masters Gliwice (2:0)
    ŚwidDług (b) : Huragan Humniska (2:1)
    STUDZIANKA : MKS Orneta (0:1)
    MaxiMilan : ZIAJOK FC (1:0)
    La Masía Barcelona (b) : FC Brzeziny (3:0)
    Victoria Pomorzowice (b) : Twierdza Witkowo (s) (2:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 5 - 07.09.2019

    FC Brzeziny : Pogoń Dołuje (3:1)
    Polonia Przemyśl : BuenosAmarenoS (1:3)
    FC Köybaši : KSV eXecut0R (3:0)
    Manchester Aig United : thorrgall (s) (0:2)
    FC Masters Gliwice : ŚwidDług (b) (2:1)
    Huragan Humniska : STUDZIANKA (2:0)
    MKS Orneta : MaxiMilan (2:0)
    Twierdza Witkowo (s) : La Masía Barcelona (b) (1:0)
    ZIAJOK FC : Victoria Pomorzowice (b) (0:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 6 - 08.09.2019

    Pogoń Dołuje : BuenosAmarenoS (1:0)
    KSV eXecut0R : Polonia Przemyśl (0:3)
    thorrgall (s) : FC Köybaši (1:0)
    ŚwidDług (b) : Manchester Aig United (2:0)
    STUDZIANKA : FC Masters Gliwice (0:1)
    MaxiMilan : Huragan Humniska (1:0)
    FC Brzeziny : Twierdza Witkowo (s) (1:0)
    La Masía Barcelona (b) : ZIAJOK FC (2:2)
    Victoria Pomorzowice (b) : MKS Orneta (2:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 7 - 09.09.2019

    Twierdza Witkowo (s) : Pogoń Dołuje (0:4)
    BuenosAmarenoS : KSV eXecut0R (5:0)
    Polonia Przemyśl : thorrgall (s) (1:4)
    FC Köybaši : ŚwidDług (b) (0:2)
    Manchester Aig United : STUDZIANKA (2:3)
    FC Masters Gliwice : MaxiMilan (0:0)
    ZIAJOK FC : FC Brzeziny (3:2)
    MKS Orneta : La Masía Barcelona (b) (1:0)
    Huragan Humniska : Victoria Pomorzowice (b) (3:1)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 8 - 10.09.2019

    Pogoń Dołuje : KSV eXecut0R (7:0)
    thorrgall (s) : BuenosAmarenoS (2:0)
    ŚwidDług (b) : Polonia Przemyśl (0:1)
    STUDZIANKA : FC Köybaši (1:2)
    MaxiMilan : Manchester Aig United (0:0)
    Twierdza Witkowo (s) : ZIAJOK FC (1:3)
    FC Brzeziny : MKS Orneta (0:1)
    La Masía Barcelona (b) : Huragan Humniska (1:0)
    Victoria Pomorzowice (b) : FC Masters Gliwice (2:2)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 9 - 12.09.2019

    ZIAJOK FC : Pogoń Dołuje (1:1)
    KSV eXecut0R : thorrgall (s) (0:4)
    BuenosAmarenoS : ŚwidDług (b) (0:2)
    Polonia Przemyśl : STUDZIANKA (4:3)
    FC Köybaši : MaxiMilan (3:2)
    MKS Orneta : Twierdza Witkowo (s) (2:0)
    Huragan Humniska : FC Brzeziny (0:1)
    FC Masters Gliwice : La Masía Barcelona (b) (1:0)
    Manchester Aig United : Victoria Pomorzowice (b) (4:3)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 10 - 14.09.2019

    STUDZIANKA : BuenosAmarenoS (1:0)
    ŚwidDług (b) : KSV eXecut0R (4:0)
    Pogoń Dołuje : thorrgall (s) (1:2)
    MaxiMilan : Polonia Przemyśl (0:1)
    ZIAJOK FC : MKS Orneta (0:1)
    Twierdza Witkowo (s) : Huragan Humniska (0:2)
    FC Brzeziny : FC Masters Gliwice (1:1)
    La Masía Barcelona (b) : Manchester Aig United (2:0)
    Victoria Pomorzowice (b) : FC Köybaši (0:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 11 - 15.09.2019

    MKS Orneta : Pogoń Dołuje (0:2)
    thorrgall (s) : ŚwidDług (b) (1:2)
    KSV eXecut0R : STUDZIANKA (0:6)
    BuenosAmarenoS : MaxiMilan (0:1)
    Huragan Humniska : ZIAJOK FC (3:1)
    FC Masters Gliwice : Twierdza Witkowo (s) (0:0)
    Manchester Aig United : FC Brzeziny (1:1)
    FC Köybaši : La Masía Barcelona (b) (0:1)
    Polonia Przemyśl : Victoria Pomorzowice (b) (0:2)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 12 - 16.09.2019

    Pogoń Dołuje : ŚwidDług (b) (1:1)
    STUDZIANKA : thorrgall (s) (0:2)
    MaxiMilan : KSV eXecut0R (4:0)
    MKS Orneta : Huragan Humniska (1:3)
    ZIAJOK FC : FC Masters Gliwice (1:0)
    Twierdza Witkowo (s) : Manchester Aig United (0:2)
    FC Brzeziny : FC Köybaši (2:2)
    La Masía Barcelona (b) : Polonia Przemyśl (3:0w/o)
    Victoria Pomorzowice (b) : BuenosAmarenoS (0:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 13 - 17.09.2019

    Huragan Humniska : Pogoń Dołuje (2:1)
    ŚwidDług (b) : STUDZIANKA (2:0)
    thorrgall (s) : MaxiMilan (0:0)
    FC Masters Gliwice : MKS Orneta (1:0)
    Manchester Aig United : ZIAJOK FC (1:2)
    FC Köybaši : Twierdza Witkowo (s) (1:0)
    Polonia Przemyśl : FC Brzeziny (0:2)
    BuenosAmarenoS : La Masía Barcelona (b) (2:3)
    KSV eXecut0R : Victoria Pomorzowice (b) (0:5)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 14 - 19.09.2019

    Pogoń Dołuje : STUDZIANKA (2:0)
    MaxiMilan : ŚwidDług (b) (0:2)
    Huragan Humniska : FC Masters Gliwice (0:1)
    MKS Orneta : Manchester Aig United (1:0)
    ZIAJOK FC : FC Köybaši (0:1)
    Twierdza Witkowo (s) : Polonia Przemyśl (0:2)
    FC Brzeziny : BuenosAmarenoS (1:0)
    La Masía Barcelona (b) : KSV eXecut0R (5:0)
    Victoria Pomorzowice (b) : thorrgall (s) (1:1)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 15 - 21.09.2019

    FC Masters Gliwice : Pogoń Dołuje (2:1)
    STUDZIANKA : MaxiMilan (0:1)
    Manchester Aig United : Huragan Humniska (0:2)
    FC Köybaši : MKS Orneta (1:0)
    Polonia Przemyśl : ZIAJOK FC (1:0)
    BuenosAmarenoS : Twierdza Witkowo (s) (1:0)
    KSV eXecut0R : FC Brzeziny (0:3)
    thorrgall (s) : La Masía Barcelona (b) (1:0)
    ŚwidDług (b) : Victoria Pomorzowice (b) (2:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 16 - 22.09.2019

    Pogoń Dołuje : MaxiMilan (2:2)
    FC Masters Gliwice : Manchester Aig United (0:0)
    Huragan Humniska : FC Köybaši (3:2)
    MKS Orneta : Polonia Przemyśl (0:0)
    ZIAJOK FC : BuenosAmarenoS (1:))
    Twierdza Witkowo (s) : KSV eXecut0R (w/o0:0w/o)
    FC Brzeziny : thorrgall (s) (0:2)
    La Masía Barcelona (b) : ŚwidDług (b) (1:3)
    Victoria Pomorzowice (b) : STUDZIANKA (1:2)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 17 - 23.09.2019

    Polonia Przemyśl : Huragan Humniska (0:1)
    FC Köybaši : FC Masters Gliwice (0:2)
    Manchester Aig United : Pogoń Dołuje (1:0)
    BuenosAmarenoS : MKS Orneta (0:0)
    KSV eXecut0R : ZIAJOK FC (0:4)
    thorrgall (s) : Twierdza Witkowo (s) (4:1)
    ŚwidDług (b) : FC Brzeziny (2:0)
    STUDZIANKA : La Masía Barcelona (b) (0:0)
    MaxiMilan : Victoria Pomorzowice (b) (0:1)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().