Rozgrywki LT PL - II liga - IX sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - II liga - IX sezon - II runda



    Kolejka 18 - 24.09.2019

    Pogoń Dołuje : Victoria Pomorzowice (b)
    FC Köybaši : Manchester Aig United
    Polonia Przemyśl : FC Masters Gliwice
    BuenosAmarenoS : Huragan Humniska
    KSV eXecut0R : MKS Orneta
    thorrgall (s) : ZIAJOK FC
    ŚwidDług (b) : Twierdza Witkowo (s)
    STUDZIANKA : FC Brzeziny
    MaxiMilan : La Masía Barcelona (b)


    Kolejka 19 - 26.09.2019

    La Masía Barcelona (b) : Victoria Pomorzowice (b)
    FC Brzeziny : MaxiMilan
    FC Köybaši : Pogoń Dołuje
    Manchester Aig United : Polonia Przemyśl
    FC Masters Gliwice : BuenosAmarenoS
    Huragan Humniska : KSV eXecut0R
    MKS Orneta : thorrgall (s)
    ZIAJOK FC : ŚwidDług (b)
    Twierdza Witkowo (s) : STUDZIANKA


    Kolejka 20 - 28.09.2019

    Pogoń Dołuje : La Masía Barcelona (b)
    Polonia Przemyśl : FC Köybaši
    BuenosAmarenoS : Manchester Aig United
    KSV eXecut0R : FC Masters Gliwice
    thorrgall (s) : Huragan Humniska
    ŚwidDług (b) : MKS Orneta
    STUDZIANKA : ZIAJOK FC
    MaxiMilan : Twierdza Witkowo (s)
    Victoria Pomorzowice (b) : FC Brzeziny


    Kolejka 21 - 29.09.2019

    Polonia Przemyśl : Pogoń Dołuje
    FC Köybaši : BuenosAmarenoS
    Manchester Aig United : KSV eXecut0R
    FC Masters Gliwice : thorrgall (s)
    Huragan Humniska : ŚwidDług (b)
    MKS Orneta : STUDZIANKA
    ZIAJOK FC : MaxiMilan
    FC Brzeziny : La Masía Barcelona (b)
    Twierdza Witkowo (s) : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 22 - 30.09.2019

    Pogoń Dołuje : FC Brzeziny
    BuenosAmarenoS : Polonia Przemyśl
    KSV eXecut0R : FC Köybaši
    thorrgall (s) : Manchester Aig United
    ŚwidDług (b) : FC Masters Gliwice
    STUDZIANKA : Huragan Humniska
    MaxiMilan : MKS Orneta
    La Masía Barcelona (b) : Twierdza Witkowo (s)
    Victoria Pomorzowice (b) : ZIAJOK FC


    Kolejka 23 - 01.10.2019

    BuenosAmarenoS : Pogoń Dołuje
    Polonia Przemyśl : KSV eXecut0R
    FC Köybaši : thorrgall (s)
    Manchester Aig United : ŚwidDług (b)
    FC Masters Gliwice : STUDZIANKA
    Huragan Humniska : MaxiMilan
    Twierdza Witkowo (s) : FC Brzeziny
    ZIAJOK FC : La Masía Barcelona (b)
    MKS Orneta : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 24 - 03.10.2019

    Pogoń Dołuje : Twierdza Witkowo (s)
    KSV eXecut0R : BuenosAmarenoS
    thorrgall (s) : Polonia Przemyśl
    ŚwidDług (b) : FC Köybaši
    STUDZIANKA : Manchester Aig United
    MaxiMilan : FC Masters Gliwice
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC
    La Masía Barcelona (b) : MKS Orneta
    Victoria Pomorzowice (b) : Huragan Humniska


    Kolejka 25 - 05.10.2019

    KSV eXecut0R : Pogoń Dołuje
    BuenosAmarenoS : thorrgall (s)
    Polonia Przemyśl : ŚwidDług (b)
    FC Köybaši : STUDZIANKA
    Manchester Aig United : MaxiMilan
    ZIAJOK FC : Twierdza Witkowo (s)
    MKS Orneta : FC Brzeziny
    Huragan Humniska : La Masía Barcelona (b)
    FC Masters Gliwice : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 26 - 06.10.2019

    Pogoń Dołuje : ZIAJOK FC
    thorrgall (s) : KSV eXecut0R
    ŚwidDług (b) : BuenosAmarenoS
    STUDZIANKA : Polonia Przemyśl
    MaxiMilan : FC Köybaši
    Twierdza Witkowo (s) : MKS Orneta
    FC Brzeziny : Huragan Humniska
    La Masía Barcelona (b) : FC Masters Gliwice
    Victoria Pomorzowice (b) : Manchester Aig United


    Kolejka 27 - 07.10.2019

    BuenosAmarenoS : STUDZIANKA
    KSV eXecut0R : ŚwidDług (b)
    thorrgall (s) : Pogoń Dołuje
    Polonia Przemyśl : MaxiMilan
    MKS Orneta : ZIAJOK FC
    Huragan Humniska : Twierdza Witkowo (s)
    FC Masters Gliwice : FC Brzeziny
    Manchester Aig United : La Masía Barcelona (b)
    FC Köybaši : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 28 - 08.10.2019

    Pogoń Dołuje : MKS Orneta
    ŚwidDług (b) : thorrgall (s)
    STUDZIANKA : KSV eXecut0R
    MaxiMilan : BuenosAmarenoS
    ZIAJOK FC : Huragan Humniska
    Twierdza Witkowo (s) : FC Masters Gliwice
    FC Brzeziny : Manchester Aig United
    La Masía Barcelona (b) : FC Köybaši
    Victoria Pomorzowice (b) : Polonia Przemyśl


    Kolejka 29 - 10.10.2019

    ŚwidDług (b) : Pogoń Dołuje
    thorrgall (s) : STUDZIANKA
    KSV eXecut0R : MaxiMilan
    Huragan Humniska : MKS Orneta
    FC Masters Gliwice : ZIAJOK FC
    Manchester Aig United : Twierdza Witkowo (s)
    FC Köybaši : FC Brzeziny
    Polonia Przemyśl : La Masía Barcelona (b)
    BuenosAmarenoS : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 30 - 12.10.2019

    Pogoń Dołuje : Huragan Humniska
    STUDZIANKA : ŚwidDług (b)
    MaxiMilan : thorrgall (s)
    MKS Orneta : FC Masters Gliwice
    ZIAJOK FC : Manchester Aig United
    Twierdza Witkowo (s) : FC Köybaši
    FC Brzeziny : Polonia Przemyśl
    La Masía Barcelona (b) : BuenosAmarenoS
    Victoria Pomorzowice (b) : KSV eXecut0R


    Kolejka 31 - 13.10.2019

    STUDZIANKA : Pogoń Dołuje
    ŚwidDług (b) : MaxiMilan
    FC Masters Gliwice : Huragan Humniska
    Manchester Aig United : MKS Orneta
    FC Köybaši : ZIAJOK FC
    Polonia Przemyśl : Twierdza Witkowo (s)
    BuenosAmarenoS : FC Brzeziny
    KSV eXecut0R : La Masía Barcelona (b)
    thorrgall (s) : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 32 - 14.10.2019

    Pogoń Dołuje : FC Masters Gliwice
    MaxiMilan : STUDZIANKA
    Huragan Humniska : Manchester Aig United
    MKS Orneta : FC Köybaši
    ZIAJOK FC : Polonia Przemyśl
    Twierdza Witkowo (s) : BuenosAmarenoS
    FC Brzeziny : KSV eXecut0R
    La Masía Barcelona (b) : thorrgall (s)
    Victoria Pomorzowice (b) : ŚwidDług (b)


    Kolejka 33 - 15.10.2019

    MaxiMilan : Pogoń Dołuje
    Manchester Aig United : FC Masters Gliwice
    FC Köybaši : Huragan Humniska
    Polonia Przemyśl : MKS Orneta
    BuenosAmarenoS : ZIAJOK FC
    KSV eXecut0R : Twierdza Witkowo (s)
    thorrgall (s) : FC Brzeziny
    ŚwidDług (b) : La Masía Barcelona (b)
    STUDZIANKA : Victoria Pomorzowice (b)


    Kolejka 34 - 17.10.2019

    Huragan Humniska : Polonia Przemyśl
    FC Masters Gliwice : FC Köybaši
    Pogoń Dołuje : Manchester Aig United
    MKS Orneta : BuenosAmarenoS
    ZIAJOK FC : KSV eXecut0R
    Twierdza Witkowo (s) : thorrgall (s)
    FC Brzeziny : ŚwidDług (b)
    La Masía Barcelona (b) : STUDZIANKA
    Victoria Pomorzowice (b) : MaxiMilan

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 24.09.2019

    Pogoń Dołuje : Victoria Pomorzowice (b) (1:1)
    FC Köybaši : Manchester Aig United (0:0)
    Polonia Przemyśl : FC Masters Gliwice (1:0)
    BuenosAmarenoS : Huragan Humniska (1:3)
    KSV eXecut0R : MKS Orneta (0:4)
    thorrgall (s) : ZIAJOK FC (2:0)
    ŚwidDług (b) : Twierdza Witkowo (s) (5:0)
    STUDZIANKA : FC Brzeziny (2:0)
    MaxiMilan : La Masía Barcelona (b) (2:3)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 19 - 26.09.2019

    La Masía Barcelona (b) : Victoria Pomorzowice (b) (1:0)
    FC Brzeziny : MaxiMilan (4:4)
    FC Köybaši : Pogoń Dołuje (0:2)
    Manchester Aig United : Polonia Przemyśl (0:0)
    FC Masters Gliwice : BuenosAmarenoS (1:0)
    Huragan Humniska : KSV eXecut0R (4:0)
    MKS Orneta : thorrgall (s) (1:0)
    ZIAJOK FC : ŚwidDług (b) (0:2)
    Twierdza Witkowo (s) : STUDZIANKA (3:0w/o)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 20 - 28.09.2019

    Pogoń Dołuje : La Masía Barcelona (b) (1:0)
    Polonia Przemyśl : FC Köybaši (w/o0:0w/o)
    BuenosAmarenoS : Manchester Aig United (0:0)
    KSV eXecut0R : FC Masters Gliwice (0:4)
    thorrgall (s) : Huragan Humniska (0:1)
    ŚwidDług (b) : MKS Orneta (3:0)
    STUDZIANKA : ZIAJOK FC (0:0)
    MaxiMilan : Twierdza Witkowo (s) (2:0)
    Victoria Pomorzowice (b) : FC Brzeziny (0:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 29.09.2019

    Polonia Przemyśl : Pogoń Dołuje (0:3)
    FC Köybaši : BuenosAmarenoS (1:2)
    Manchester Aig United : KSV eXecut0R (0:0)
    FC Masters Gliwice : thorrgall (s) (0:1)
    Huragan Humniska : ŚwidDług (b) (0:2)
    MKS Orneta : STUDZIANKA (0:1)
    ZIAJOK FC : MaxiMilan (2:0)
    FC Brzeziny : La Masía Barcelona (b) (1:0)
    Twierdza Witkowo (s) : Victoria Pomorzowice (b) (1:3)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 22 - 30.09.2019

    Pogoń Dołuje : FC Brzeziny (2:1)
    BuenosAmarenoS : Polonia Przemyśl (0:1)
    KSV eXecut0R : FC Köybaši (0:2)
    thorrgall (s) : Manchester Aig United (2:0)
    ŚwidDług (b) : FC Masters Gliwice (2:2)
    STUDZIANKA : Huragan Humniska (2:3)
    MaxiMilan : MKS Orneta (4:4)
    La Masía Barcelona (b) : Twierdza Witkowo (s) (3:0)
    Victoria Pomorzowice (b) : ZIAJOK FC (5:3)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 23 - 01.10.2019

    BuenosAmarenoS : Pogoń Dołuje (1:0)
    Polonia Przemyśl : KSV eXecut0R (0:0)
    FC Köybaši : thorrgall (s) (2:1)
    Manchester Aig United : ŚwidDług (b) (1:5)
    FC Masters Gliwice : STUDZIANKA (3:4)
    Huragan Humniska : MaxiMilan (2:1)
    Twierdza Witkowo (s) : FC Brzeziny (1:1)
    ZIAJOK FC : La Masía Barcelona (b) (2:1)
    MKS Orneta : Victoria Pomorzowice (b) (0:2)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 03.10.2019

    Pogoń Dołuje : Twierdza Witkowo (s) (4:1)
    KSV eXecut0R : BuenosAmarenoS (4:0)
    thorrgall (s) : Polonia Przemyśl (3:0)
    ŚwidDług (b) : FC Köybaši (3:1)
    STUDZIANKA : Manchester Aig United (0:1)
    MaxiMilan : FC Masters Gliwice (1:2)
    FC Brzeziny : ZIAJOK FC (0:4)
    La Masía Barcelona (b) : MKS Orneta (0:1)
    Victoria Pomorzowice (b) : Huragan Humniska (1:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 25 - 05.10.2019

    KSV eXecut0R : Pogoń Dołuje (1:5)
    BuenosAmarenoS : thorrgall (s) (1:0)
    Polonia Przemyśl : ŚwidDług (b) (1:1)
    FC Köybaši : STUDZIANKA (1:0)
    Manchester Aig United : MaxiMilan (0:0)
    ZIAJOK FC : Twierdza Witkowo (s) (1:0)
    MKS Orneta : FC Brzeziny (4:0)
    Huragan Humniska : La Masía Barcelona (b) (1:1)
    FC Masters Gliwice : Victoria Pomorzowice (b) (2:1)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 26 - 06.10.2019

    Pogoń Dołuje : ZIAJOK FC (0:1)
    thorrgall (s) : KSV eXecut0R (3:0)
    ŚwidDług (b) : BuenosAmarenoS (2:0)
    STUDZIANKA : Polonia Przemyśl (w/o0:0w/o)
    MaxiMilan : FC Köybaši (3:4)
    Twierdza Witkowo (s) : MKS Orneta (w/o0:0w/o)
    FC Brzeziny : Huragan Humniska (0:3)
    La Masía Barcelona (b) : FC Masters Gliwice (2:3)
    Victoria Pomorzowice (b) : Manchester Aig United (3:1)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 07.10.2019

    BuenosAmarenoS : STUDZIANKA (0:0)
    KSV eXecut0R : ŚwidDług (b) (0:6)
    thorrgall (s) : Pogoń Dołuje (2:0)
    Polonia Przemyśl : MaxiMilan (0:2)
    MKS Orneta : ZIAJOK FC (1:2)
    Huragan Humniska : Twierdza Witkowo (s) (0:0)
    FC Masters Gliwice : FC Brzeziny (4:0)
    Manchester Aig United : La Masía Barcelona (b) (0:2)
    FC Köybaši : Victoria Pomorzowice (b) (2:1)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 28 - 08.10.2019

    Pogoń Dołuje : MKS Orneta (1:0)
    ŚwidDług (b) : thorrgall (s) (0:1)
    STUDZIANKA : KSV eXecut0R (w/o0:0w/o)
    MaxiMilan : BuenosAmarenoS (0:0)
    ZIAJOK FC : Huragan Humniska (2:4)
    Twierdza Witkowo (s) : FC Masters Gliwice (0:4)
    FC Brzeziny : Manchester Aig United (0:4)
    La Masía Barcelona (b) : FC Köybaši (2:0)
    Victoria Pomorzowice (b) : Polonia Przemyśl (2:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).






    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 29 - 10.10.2019

    ŚwidDług (b) : Pogoń Dołuje (0:8)
    thorrgall (s) : STUDZIANKA (2:1)
    KSV eXecut0R : MaxiMilan (1:3)
    Huragan Humniska : MKS Orneta (0:0)
    FC Masters Gliwice : ZIAJOK FC (2:0)
    Manchester Aig United : Twierdza Witkowo (s) (w/o0:w/o)
    FC Köybaši : FC Brzeziny (4:0)
    Polonia Przemyśl : La Masía Barcelona (b) (0:2)
    BuenosAmarenoS : Victoria Pomorzowice (b) (0:2)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 30 - 12.10.2019

    Pogoń Dołuje : Huragan Humniska (0:2)
    STUDZIANKA : ŚwidDług (b) (0:3)
    MaxiMilan : thorrgall (s) (1:3)
    MKS Orneta : FC Masters Gliwice (2:1)
    ZIAJOK FC : Manchester Aig United (3:0)
    Twierdza Witkowo (s) : FC Köybaši (2:1)
    FC Brzeziny : Polonia Przemyśl (0:4)
    La Masía Barcelona (b) : BuenosAmarenoS (2:1)
    Victoria Pomorzowice (b) : KSV eXecut0R (2:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 31 - 13.10.2019

    STUDZIANKA : Pogoń Dołuje (1:1)
    ŚwidDług (b) : MaxiMilan (0:5)
    FC Masters Gliwice : Huragan Humniska (1:2)
    Manchester Aig United : MKS Orneta (1:3)
    FC Köybaši : ZIAJOK FC (1:2)
    Polonia Przemyśl : Twierdza Witkowo (s) (w/o0:0w/o)
    BuenosAmarenoS : FC Brzeziny (4:0)
    KSV eXecut0R : La Masía Barcelona (b) (0:3)
    thorrgall (s) : Victoria Pomorzowice (b) (2:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 32 - 14.10.2019

    Pogoń Dołuje : FC Masters Gliwice (1:0)
    MaxiMilan : STUDZIANKA (1:2)
    Huragan Humniska : Manchester Aig United (3:0)
    MKS Orneta : FC Köybaši (1:0)
    ZIAJOK FC : Polonia Przemyśl (2:0)
    Twierdza Witkowo (s) : BuenosAmarenoS (2:2)
    FC Brzeziny : KSV eXecut0R (0:0)
    La Masía Barcelona (b) : thorrgall (s) (1:0)
    Victoria Pomorzowice (b) : ŚwidDług (b) (4:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 33 - 15.10.2019

    MaxiMilan : Pogoń Dołuje (1:0)
    Manchester Aig United : FC Masters Gliwice (0:3w/o)
    FC Köybaši : Huragan Humniska (0:2)
    Polonia Przemyśl : MKS Orneta (0:2)
    BuenosAmarenoS : ZIAJOK FC (0:0)
    KSV eXecut0R : Twierdza Witkowo (s) (1:0)
    thorrgall (s) : FC Brzeziny (2:0)
    ŚwidDług (b) : La Masía Barcelona (b) (0:5)
    STUDZIANKA : Victoria Pomorzowice (b) (0:0)



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 17.10.2019

    Huragan Humniska : Polonia Przemyśl (0:0)
    FC Masters Gliwice : FC Köybaši (2:0)
    Pogoń Dołuje : Manchester Aig United (3:0)
    MKS Orneta : BuenosAmarenoS (0:0)
    ZIAJOK FC : KSV eXecut0R (1:0)
    Twierdza Witkowo (s) : thorrgall (s) (0:2)
    FC Brzeziny : ŚwidDług (b) (0:4)
    La Masía Barcelona (b) : STUDZIANKA (1:2)
    Victoria Pomorzowice (b) : MaxiMilan (3:2)

    Zespół STUDZIANKA wycofał się z rozgrywek.



    Zespół ŚwidDług ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Manchester Aig United ukarany odjęciem 5 punktów (1 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół STUDZIANKA ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół KSV eXecut0R ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Twierdza Witkowo ukarany odjęciem 15 punktów (3 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół Polonia Przemyśl ukarany odjęciem 20 punktów (4 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().