Rozgrywki LT PL - IVA liga - IX sezon - II runda

    Rozgrywki LT PL - IVA liga - IX sezon - II runda



    Kolejka 18 - 24.09.2019

    Korzyniec : KksStartPruszcz (b)
    Wisła Puławy : K.S. Jaroslawiec
    FC POLACY RODACY : Andrus
    Fc Barcelona8 : Jaga 1
    FKS Stal Mielec : LKS Uście Gorlickie
    RWKS Sparta : MKS Stal Jasień
    Chelsea KnO FC (b) : kaliszfornia
    Cebularnia : ŁKS Łochów 1966
    Petarda : FC MEGA WRZESZCZ (b)


    Kolejka 19 - 26.09.2019

    FC MEGA WRZESZCZ (b) : KksStartPruszcz (b)
    ŁKS Łochów 1966 : Petarda
    Wisła Puławy : Korzyniec
    K.S. Jaroslawiec : FC POLACY RODACY
    Andrus : Fc Barcelona8
    Jaga 1 : FKS Stal Mielec
    LKS Uście Gorlickie : RWKS Sparta
    MKS Stal Jasień : Chelsea KnO FC (b)
    kaliszfornia : Cebularnia


    Kolejka 20 - 28.09.2019

    Korzyniec : FC MEGA WRZESZCZ (b)
    FC POLACY RODACY : Wisła Puławy
    Fc Barcelona8 : K.S. Jaroslawiec
    FKS Stal Mielec : Andrus
    RWKS Sparta : Jaga 1
    Chelsea KnO FC (b) : LKS Uście Gorlickie
    Cebularnia : MKS Stal Jasień
    Petarda : kaliszfornia
    KksStartPruszcz (b) : ŁKS Łochów 1966


    Kolejka 21 - 29.09.2019

    FC POLACY RODACY : Korzyniec
    Wisła Puławy : Fc Barcelona8
    K.S. Jaroslawiec : FKS Stal Mielec
    Andrus : RWKS Sparta
    Jaga 1 : Chelsea KnO FC (b)
    LKS Uście Gorlickie : Cebularnia
    MKS Stal Jasień : Petarda
    ŁKS Łochów 1966 : FC MEGA WRZESZCZ (b)
    kaliszfornia : KksStartPruszcz (b)


    Kolejka 22 - 30.09.2019

    Korzyniec : ŁKS Łochów 1966
    Fc Barcelona8 : FC POLACY RODACY
    FKS Stal Mielec : Wisła Puławy
    RWKS Sparta : K.S. Jaroslawiec
    Chelsea KnO FC (b) : Andrus
    Cebularnia : Jaga 1
    Petarda : LKS Uście Gorlickie
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : kaliszfornia
    KksStartPruszcz (b) : MKS Stal Jasień


    Kolejka 23 - 01.10.2019

    Fc Barcelona8 : Korzyniec
    FC POLACY RODACY : FKS Stal Mielec
    Wisła Puławy : RWKS Sparta
    K.S. Jaroslawiec : Chelsea KnO FC (b)
    Andrus : Cebularnia
    Jaga 1 : Petarda
    kaliszfornia : ŁKS Łochów 1966
    MKS Stal Jasień : FC MEGA WRZESZCZ (b)
    LKS Uście Gorlickie : KksStartPruszcz (b)


    Kolejka 24 - 03.10.2019

    Korzyniec : kaliszfornia
    FKS Stal Mielec : Fc Barcelona8
    RWKS Sparta : FC POLACY RODACY
    Chelsea KnO FC (b) : Wisła Puławy
    Cebularnia : K.S. Jaroslawiec
    Petarda : Andrus
    ŁKS Łochów 1966 : MKS Stal Jasień
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : LKS Uście Gorlickie
    KksStartPruszcz (b) : Jaga 1


    Kolejka 25 - 05.10.2019

    FKS Stal Mielec : Korzyniec
    Fc Barcelona8 : RWKS Sparta
    FC POLACY RODACY : Chelsea KnO FC (b)
    Wisła Puławy : Cebularnia
    K.S. Jaroslawiec : Petarda
    MKS Stal Jasień : kaliszfornia
    LKS Uście Gorlickie : ŁKS Łochów 1966
    Jaga 1 : FC MEGA WRZESZCZ (b)
    Andrus : KksStartPruszcz (b)


    Kolejka 26 - 06.10.2019

    Korzyniec : MKS Stal Jasień
    RWKS Sparta : FKS Stal Mielec
    Chelsea KnO FC (b) : Fc Barcelona8
    Cebularnia : FC POLACY RODACY
    Petarda : Wisła Puławy
    kaliszfornia : LKS Uście Gorlickie
    ŁKS Łochów 1966 : Jaga 1
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : Andrus
    KksStartPruszcz (b) : K.S. Jaroslawiec


    Kolejka 27 - 07.10.2019

    Fc Barcelona8 : Cebularnia
    FKS Stal Mielec : Chelsea KnO FC (b)
    RWKS Sparta : Korzyniec
    FC POLACY RODACY : Petarda
    LKS Uście Gorlickie : MKS Stal Jasień
    Jaga 1 : kaliszfornia
    Andrus : ŁKS Łochów 1966
    K.S. Jaroslawiec : FC MEGA WRZESZCZ (b)
    Wisła Puławy : KksStartPruszcz (b)


    Kolejka 28 - 08.10.2019

    Korzyniec : LKS Uście Gorlickie
    Chelsea KnO FC (b) : RWKS Sparta
    Cebularnia : FKS Stal Mielec
    Petarda : Fc Barcelona8
    MKS Stal Jasień : Jaga 1
    kaliszfornia : Andrus
    ŁKS Łochów 1966 : K.S. Jaroslawiec
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : Wisła Puławy
    KksStartPruszcz (b) : FC POLACY RODACY


    Kolejka 29 - 10.10.2019

    Chelsea KnO FC (b) : Korzyniec
    RWKS Sparta : Cebularnia
    FKS Stal Mielec : Petarda
    Jaga 1 : LKS Uście Gorlickie
    Andrus : MKS Stal Jasień
    K.S. Jaroslawiec : kaliszfornia
    Wisła Puławy : ŁKS Łochów 1966
    FC POLACY RODACY : FC MEGA WRZESZCZ (b)
    Fc Barcelona8 : KksStartPruszcz (b)


    Kolejka 30 - 12.10.2019

    Korzyniec : Jaga 1
    Cebularnia : Chelsea KnO FC (b)
    Petarda : RWKS Sparta
    LKS Uście Gorlickie : Andrus
    MKS Stal Jasień : K.S. Jaroslawiec
    kaliszfornia : Wisła Puławy
    ŁKS Łochów 1966 : FC POLACY RODACY
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : Fc Barcelona8
    KksStartPruszcz (b) : FKS Stal Mielec


    Kolejka 31 - 13.10.2019

    Cebularnia : Korzyniec
    Chelsea KnO FC (b) : Petarda
    Andrus : Jaga 1
    K.S. Jaroslawiec : LKS Uście Gorlickie
    Wisła Puławy : MKS Stal Jasień
    FC POLACY RODACY : kaliszfornia
    Fc Barcelona8 : ŁKS Łochów 1966
    FKS Stal Mielec : FC MEGA WRZESZCZ (b)
    RWKS Sparta : KksStartPruszcz (b)


    Kolejka 32 - 14.10.2019

    Korzyniec : Andrus
    Petarda : Cebularnia
    Jaga 1 : K.S. Jaroslawiec
    LKS Uście Gorlickie : Wisła Puławy
    MKS Stal Jasień : FC POLACY RODACY
    kaliszfornia : Fc Barcelona8
    ŁKS Łochów 1966 : FKS Stal Mielec
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : RWKS Sparta
    KksStartPruszcz (b) : Chelsea KnO FC (b)


    Kolejka 33 - 15.10.2019

    Petarda : Korzyniec
    K.S. Jaroslawiec : Andrus
    Wisła Puławy : Jaga 1
    FC POLACY RODACY : LKS Uście Gorlickie
    Fc Barcelona8 : MKS Stal Jasień
    FKS Stal Mielec : kaliszfornia
    RWKS Sparta : ŁKS Łochów 1966
    Chelsea KnO FC (b) : FC MEGA WRZESZCZ (b)
    Cebularnia : KksStartPruszcz (b)


    Kolejka 34 - 17.10.2019

    Jaga 1 : FC POLACY RODACY
    Andrus : Wisła Puławy
    Korzyniec : K.S. Jaroslawiec
    LKS Uście Gorlickie : Fc Barcelona8
    MKS Stal Jasień : FKS Stal Mielec
    kaliszfornia : RWKS Sparta
    ŁKS Łochów 1966 : Chelsea KnO FC (b)
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : Cebularnia
    KksStartPruszcz (b) : Petarda

    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 18 - 24.09.2019

    Korzyniec : KksStartPruszcz (b) (0:2)
    Wisła Puławy : K.S. Jaroslawiec (1:0)
    FC POLACY RODACY : Andrus (0:3)
    Fc Barcelona8 : Jaga 1 (1:3)
    FKS Stal Mielec : LKS Uście Gorlickie (0:3)
    RWKS Sparta : MKS Stal Jasień (4:2)
    Chelsea KnO FC (b) : kaliszfornia (4:1)
    Cebularnia : ŁKS Łochów 1966 (0:1)
    Petarda : FC MEGA WRZESZCZ (b) (0:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 19 - 26.09.2019

    FC MEGA WRZESZCZ (b) : KksStartPruszcz (b) (0:1)
    ŁKS Łochów 1966 : Petarda (3:2)
    Wisła Puławy : Korzyniec (3:0)
    K.S. Jaroslawiec : FC POLACY RODACY (w/o0:0w/o)
    Andrus : Fc Barcelona8 (1:0)
    Jaga 1 : FKS Stal Mielec (4:0)
    LKS Uście Gorlickie : RWKS Sparta (0:1)
    MKS Stal Jasień : Chelsea KnO FC (b) (0:2)
    kaliszfornia : Cebularnia (0:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 20 - 28.09.2019

    Korzyniec : FC MEGA WRZESZCZ (b) (0:2)
    FC POLACY RODACY : Wisła Puławy (0:4)
    Fc Barcelona8 : K.S. Jaroslawiec (0:2)
    FKS Stal Mielec : Andrus (0:4)
    RWKS Sparta : Jaga 1 (1:1)
    Chelsea KnO FC (b) : LKS Uście Gorlickie (2:0)
    Cebularnia : MKS Stal Jasień (1:0)
    Petarda : kaliszfornia (0:2)
    KksStartPruszcz (b) : ŁKS Łochów 1966 (1:2)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 21 - 29.09.2019

    FC POLACY RODACY : Korzyniec (0:3)
    Wisła Puławy : Fc Barcelona8 (2:1)
    K.S. Jaroslawiec : FKS Stal Mielec (w/o0:0w/o)
    Andrus : RWKS Sparta (1:2)
    Jaga 1 : Chelsea KnO FC (b) (2:0)
    LKS Uście Gorlickie : Cebularnia (1:0)
    MKS Stal Jasień : Petarda (1:0)
    ŁKS Łochów 1966 : FC MEGA WRZESZCZ (b) (2:1)
    kaliszfornia : KksStartPruszcz (b) (0:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 22 - 30.09.2019

    Korzyniec : ŁKS Łochów 1966 (0:2)
    Fc Barcelona8 : FC POLACY RODACY (5:0)
    FKS Stal Mielec : Wisła Puławy (0:4)
    RWKS Sparta : K.S. Jaroslawiec (1:0)
    Chelsea KnO FC (b) : Andrus (0:0)
    Cebularnia : Jaga 1 (0:1)
    Petarda : LKS Uście Gorlickie (1:0)
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : kaliszfornia (0:2)
    KksStartPruszcz (b) : MKS Stal Jasień (0:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 23 - 01.10.2019

    Fc Barcelona8 : Korzyniec (1:1)
    FC POLACY RODACY : FKS Stal Mielec (3:2)
    Wisła Puławy : RWKS Sparta (1:0)
    K.S. Jaroslawiec : Chelsea KnO FC (b) (1:0)
    Andrus : Cebularnia (3:2)
    Jaga 1 : Petarda (2:0)
    kaliszfornia : ŁKS Łochów 1966 (2:0)
    MKS Stal Jasień : FC MEGA WRZESZCZ (b) (1:3)
    LKS Uście Gorlickie : KksStartPruszcz (b) (0:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 24 - 03.10.2019

    Korzyniec : kaliszfornia (0:2)
    FKS Stal Mielec : Fc Barcelona8 (0:3)
    RWKS Sparta : FC POLACY RODACY (1:0)
    Chelsea KnO FC (b) : Wisła Puławy (1:2)
    Cebularnia : K.S. Jaroslawiec (3:4)
    Petarda : Andrus (0:1)
    ŁKS Łochów 1966 : MKS Stal Jasień (3:0)
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : LKS Uście Gorlickie (2:2)
    KksStartPruszcz (b) : Jaga 1 (0:2)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 25 - 05.10.2019

    FKS Stal Mielec : Korzyniec (0:3)
    Fc Barcelona8 : RWKS Sparta (0:0)
    FC POLACY RODACY : Chelsea KnO FC (b) (0:0)
    Wisła Puławy : Cebularnia (1:0)
    K.S. Jaroslawiec : Petarda (0:1)
    MKS Stal Jasień : kaliszfornia (0:2)
    LKS Uście Gorlickie : ŁKS Łochów 1966 (1:0)
    Jaga 1 : FC MEGA WRZESZCZ (b) (1:1)
    Andrus : KksStartPruszcz (b) (2:3)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 26 - 06.10.2019

    Korzyniec : MKS Stal Jasień (0:1)
    RWKS Sparta : FKS Stal Mielec (4:0)
    Chelsea KnO FC (b) : Fc Barcelona8 (2:0)
    Cebularnia : FC POLACY RODACY (4:0)
    Petarda : Wisła Puławy (0:1)
    kaliszfornia : LKS Uście Gorlickie (2:0)
    ŁKS Łochów 1966 : Jaga 1 (2:1)
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : Andrus (1:0)
    KksStartPruszcz (b) : K.S. Jaroslawiec (1:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 27 - 07.10.2019

    Fc Barcelona8 : Cebularnia (0:1)
    FKS Stal Mielec : Chelsea KnO FC (b) (0:4)
    RWKS Sparta : Korzyniec (3:0)
    FC POLACY RODACY : Petarda (0:5)
    LKS Uście Gorlickie : MKS Stal Jasień (0:1)
    Jaga 1 : kaliszfornia (1:1)
    Andrus : ŁKS Łochów 1966 (1:1)
    K.S. Jaroslawiec : FC MEGA WRZESZCZ (b) (0:0)
    Wisła Puławy : KksStartPruszcz (b) (1:2)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 28 - 08.10.2019

    Korzyniec : LKS Uście Gorlickie (0:2)
    Chelsea KnO FC (b) : RWKS Sparta (1:2)
    Cebularnia : FKS Stal Mielec (3:0)
    Petarda : Fc Barcelona8 (2:3)
    MKS Stal Jasień : Jaga 1 (0:2)
    kaliszfornia : Andrus (2:0)
    ŁKS Łochów 1966 : K.S. Jaroslawiec (1:1)
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : Wisła Puławy (1:2)
    KksStartPruszcz (b) : FC POLACY RODACY (9:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 29 - 10.10.2019

    Chelsea KnO FC (b) : Korzyniec (0:1)
    RWKS Sparta : Cebularnia (5:3)
    FKS Stal Mielec : Petarda (0:3)
    Jaga 1 : LKS Uście Gorlickie (2:0)
    Andrus : MKS Stal Jasień (0:1)
    K.S. Jaroslawiec : kaliszfornia (0:0)
    Wisła Puławy : ŁKS Łochów 1966 (0:2)
    FC POLACY RODACY : FC MEGA WRZESZCZ (b) (0:2)
    Fc Barcelona8 : KksStartPruszcz (b) (1:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 30 - 12.10.2019

    Korzyniec : Jaga 1 ():3)
    Cebularnia : Chelsea KnO FC (b) (0:0)
    Petarda : RWKS Sparta (0:1)
    LKS Uście Gorlickie : Andrus (0:0)
    MKS Stal Jasień : K.S. Jaroslawiec (0:1)
    kaliszfornia : Wisła Puławy (2:0)
    ŁKS Łochów 1966 : FC POLACY RODACY (4:0)
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : Fc Barcelona8 (0:3w/o) - wynik uwzględniony w 34 kolejce
    KksStartPruszcz (b) : FKS Stal Mielec (3:0)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 2 times, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 31 - 13.10.2019

    Cebularnia : Korzyniec (0:0)
    Chelsea KnO FC (b) : Petarda (0:2)
    Andrus : Jaga 1 (1:1)
    K.S. Jaroslawiec : LKS Uście Gorlickie (2:0)
    Wisła Puławy : MKS Stal Jasień (2:3)
    FC POLACY RODACY : kaliszfornia (0:3)
    Fc Barcelona8 : ŁKS Łochów 1966 (1:1)
    FKS Stal Mielec : FC MEGA WRZESZCZ (b) (3:0w/o) - wynik uwzględniony w 34 kolejce
    RWKS Sparta : KksStartPruszcz (b) (1:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().

    Kolejka 32 - 14.10.2019

    Korzyniec : Andrus (0:3)
    Petarda : Cebularnia (1:0)
    Jaga 1 : K.S. Jaroslawiec (0:0)
    LKS Uście Gorlickie : Wisła Puławy (0:0)
    MKS Stal Jasień : FC POLACY RODACY (1:0)
    kaliszfornia : Fc Barcelona8 (2:0)
    ŁKS Łochów 1966 : FKS Stal Mielec (4:0)
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : RWKS Sparta (0:3w/o)
    KksStartPruszcz (b) : Chelsea KnO FC (b) (0:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 33 - 15.10.2019

    Petarda : Korzyniec (0:1)
    K.S. Jaroslawiec : Andrus (0:1)
    Wisła Puławy : Jaga 1 (0:2)
    FC POLACY RODACY : LKS Uście Gorlickie (0:3)
    Fc Barcelona8 : MKS Stal Jasień (0:1)
    FKS Stal Mielec : kaliszfornia (0:4)
    RWKS Sparta : ŁKS Łochów 1966 (0:2)
    Chelsea KnO FC (b) : FC MEGA WRZESZCZ (b) (3:0w/o)
    Cebularnia : KksStartPruszcz (b) (0:1)



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Kolejka 34 - 17.10.2019

    Jaga 1 : FC POLACY RODACY (1:1)
    Andrus : Wisła Puławy (2:1)
    Korzyniec : K.S. Jaroslawiec (0:2)
    LKS Uście Gorlickie : Fc Barcelona8 (2:0)
    MKS Stal Jasień : FKS Stal Mielec (3:0)
    kaliszfornia : RWKS Sparta (3:0)
    ŁKS Łochów 1966 : Chelsea KnO FC (b) (0:0)
    FC MEGA WRZESZCZ (b) : Cebularnia (0:3w/o)
    KksStartPruszcz (b) : Petarda (2:0)

    Zespół FC MEGA WRZESZCZ został wycofany z rozgrywek.



    Zespół K.S. Jaroslawiec ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).
    Zespół FC POLACY RODACY ukarany odjęciem 10 punktów (2 w/o w poprzednim sezonie).





    Post was edited 1 time, last by “woooojtaaaas” ().